X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 faceci , nigdy nie przestaną mnie zadziwiać . Nie schizuj wszystko jest dobrze i tak ma zostać , co do kąpieli to ja nigdy nie sprawdzałam temperatury wody ,nawet jak kapalam niemowlaki to wodę sprawdzałam łokciem a ty przecież nie jesteś niemowlakiem . Ja jestem zmarzluch i nie wyobrażam sobie kąpieli w letniej wodzie . Nie wskazane w ciąży są tylko kąpiele w bardzo gorącej wodzie ,mój brat takie lubi że jak wychodzi z wody to cały czerwony . Ja leje sobie taką wodę żeby mi było cieplutko i miło ,wanna jest od relaxu i tak ja traktuje jeśli chce się tyko umyć biorę prysznic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 16:26

    cf409fc7e7.png
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze Wy mi pomożecie ?? Pisze juz wszędzie, ale brak odpowiedzi.
    Moja sytuacja wyglada następująco. Odstawiłam pol roku temu tabletki, pierwsza miesiączka była po 33 dniach, reszta była równo na 27 dzien około godziny 12:00. Miałam dostać @ teraz w piątek, jednak nie dostałam. Robiłam test wczoraj i dzis( jednak nie z porannego moczu) tj 14/15 dni po stosunku w dniu owulacji ( owulacja stwierdzona tylko na podstawie testów) wyszły one negatywne.
    I teraz pytanie do Was, jeśli nie wyszedł mi jeszcze test pozytywny to jest jeszcze w ogole szansa na ciąże ? Czy jeśli jeszcze nie pokazała sie druga kreska to juz nie ma co na to liczyć ? Mam dość krótkie cykle - 26 dni i jeszcze tak sie napawam nadzieja, ze moze po prostu za wczesnie, jednak wszędzie jest napisane, ze test w dniu @ powinien juz cos wykazać.
    Jakie sa Wasze doświadczenia ?

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm, po pierwsze to testy owulacyjne nie mówią, że owulacja się odbyła, tylko informują o wyrzucie hormonu. Po drugie - testy ciążowe tez mają swoje wady i mogą się mylić, najlepiej, gdybyś zrobiła betę.

    Aaeemm lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia, dziękuję za te słowa :* czyli obie się wczoraj męczyłyśmy z naszymi brzuszkami.

    Aaeemm, niestety w takiej sytuacji tylko beta prawdę Ci powie. Niektórym testy nie wychodzą, ale są to raczej rzadkie przypadki. Jeśli masz jeszcze test, zrób jutro ale z porannego moczu. Jeśli do wtorku-środy nadal nie będzie @ idź na betę.

    Anna Stesia, Aaeemm lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm, jest też taka opcja, że owulacja Ci się przesunęła o kilka dni i jeszcze za wcześnie na test. Bywa, że organizm się przygotowuje do owu, LH wzrasta, ale coś mu przeszkadza i się rozmyśla - i do owulacji albo nie dochodzi w ogóle, albo jest np. tydzień później.
    Większe jest prawdopodobieństwo, że nie jesteś w ciąży, niż to, że jesteś - ale dopóki @ nie ma, jest nadzieja.
    Pomyśl o mierzeniu temperatury i obserwacji śluzu i szyjki - zawsze to dodatkowe objawy, na podstawie których łatwiej wyznaczyć owulację. Szczególnie temperatura :)

    Bocianiątko, Aaeemm lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane
    Na nadchodzący Nowy Rok, życzę Wam ( i sobie tez) nudnej ciąży, łatwego rozwiązania, kochających partnerów, grzecznych dzieci i zdrówka i sily, żebyśmy to wszystko ogarnely :-*

    Jadranka, Anna Stesia, Bajkaaa, Flowwer, Ruth lubią tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 teraz ciężko ci będzie coś zaplanowac za wiele niewiadomych sukienkę chyba najłatwiej będzie uszyć bo znaleźć taką jaką sobie wymarzysz która będzie pasować ( bo nie wiadomo jak zmieni się twoje ciało w ciąży ,jedne wyglądają jak aiwlys a inne jak ja przybierają 30 kg czego oczywiście nie życzę)może być trudne. Dziecko też dziecku nie równe jedno wisi na cycu prawie cały czas inne je co trzy godziny i śpi jak aniołek ,wszystko się okaże po porodzie . Nie wiem jak u was będzie wyglądać sala ,na naszym weselu było tak że stoły były w jednym pomieszczeniu a parkiet w drugim dzięki temu przy stołach było w miarę cicho w takim przypadku mozesz postawić tam łyżeczko turystyczne i maleństwo może sobie tam leżeć czy spać ,wbrew pozorom hałas czasem dzieciom wcale nie przeszkadza . Niania nie jest głupim pomysłem jeśli obawiasz się że niewiele skorzystasz na własnym weselu możesz znaleźć kogoś kto będzie miał za zadanie opiekować się dzieciakiem w czasie wesela kiedy ty np. pójdziesz tańczyć żeby nie angażować gości w opiekę nad dzieckiem . Wszystko łatwiej ci będzie zaplanować jak dzidziuś już będzie na świecie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 17:30

    cf409fc7e7.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Dziewczyny moze Wy mi pomożecie ?? Pisze juz wszędzie, ale brak odpowiedzi.
    Moja sytuacja wyglada następująco. Odstawiłam pol roku temu tabletki, pierwsza miesiączka była po 33 dniach, reszta była równo na 27 dzien około godziny 12:00. Miałam dostać @ teraz w piątek, jednak nie dostałam. Robiłam test wczoraj i dzis( jednak nie z porannego moczu) tj 14/15 dni po stosunku w dniu owulacji ( owulacja stwierdzona tylko na podstawie testów) wyszły one negatywne.
    I teraz pytanie do Was, jeśli nie wyszedł mi jeszcze test pozytywny to jest jeszcze w ogole szansa na ciąże ? Czy jeśli jeszcze nie pokazała sie druga kreska to juz nie ma co na to liczyć ? Mam dość krótkie cykle - 26 dni i jeszcze tak sie napawam nadzieja, ze moze po prostu za wczesnie, jednak wszędzie jest napisane, ze test w dniu @ powinien juz cos wykazać.
    Jakie sa Wasze doświadczenia ?
    Ja po odstawieniu antykoncepcji tez mialam kilka miesiecy w miare regularne cylke a pozniej, jakos po pol roku wlasnie zaczely sie wydluzac, i tak nagle cykl byl nie 29 dniowy a 42 chyba. Ile ja wtedy testow zuzylam... Poszlam na bete ale negatywna byla. Od tego czasu mialam juz nieregularne cykle. W 3 takim cyklu sie udalo

    Aaeemm lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, no właśnie płodkuś/płodzinek/płodeczek mi nie pasują. Narazie czarujemy rzeczywistość i stosujemy nazwę roboczą Rambo.

    To już koniec roku! Chciałam Wam podziękować za wszystkie Wasze posty - za dobre rady, dobre słowa, i śmieszne teksty, które poprawiały mi humor! Dziękuję zwłaszcza za to, że byłyście ze mną i tak cudownie mnie wspierałyście w grudniu - bez Was byłoby dużo ciężej!

    W Nowym Roku życzę - walczącym - żebyście wywalczyły swoje szczęścia, ciężarnym - tylko tych przyjemnych objawów i radości z odmiennego stanu, rodzącym - żeby szło bezboleśnie, bezproblemowo a widok zdrowych, silnych (i podobnych do ich cudownych mam) dziecinek wymazał każdy ból i łzy. Mamuśkom - żeby nie wiedziały co to pleśniawki, ciemiączko i kolka, i żebyście się odnalazły w nacierzyństwie. Wszystkim - promocji na leki, suple i badania labo oraz lekarzy, którzy chcą i potrafią pomagać.

    A sobie - żebym już nigdy bety nie musiała badać!

    Udanego Sylwestra!

    Bocianiątko, Bajkaaa, Lusesita, Anna Stesia, pilik, Sarna84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika za to uwielbiam ciebie i to forum :)

    Wspaniale życzenia noworoczne takie pod nas:)

    P.s. Wiecie ja o was mówię nawet rodzinie że moje koleżanki z forum bo tylko wy mnie tu rozumiecie jak nikt inny :)



    Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego nowego roku radosnych ciąż ,szczęśliwych porodów i wszystkiego najlepszego na cały przyszły rok

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już w łóżku... chyba nie dotrwam do 24:00.
    M gdzieś między Madagaskarem a Sumatrą na środku oceanu. Akurat godzinę temu przywitali Nowy Rok.
    Teraz zaginamy czasoprzestrzeń i on z przyszłości a ja z przeszłości.

    Więc u mnie szału nie ma. Odpoczywam i czekam na wtorkową wizytę.

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku! Bezproblenowych, nudnych ciąz,rozwiązań w terminie i grzecznych dzieci ;)

    Bajkaaa, Flowwer, Ruth, Lusesita, Rucola, Sarna84 lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi kochana jak tam?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, pięknego roku <3
    Po 1 padłam i przed 8 już się obudziłam i myślę co by można na śniadanie ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1636eb5a293e.jpg

    Kochane - dużo zdrówka, miłości i żeby Wam się spełniały marzenia w tym nowym 2018 roku! Życzą Kaczorki :*

    My z Luśką wczoraj zasnęłyśmy przed 22 i mąż mnie obudził przed północą ;)
    Wzniosłam toast truskawkowym Piccolo :p

    Ruth, Lusesita, aiwlys, summer86, Bocianiątko, Flowwer, Jadranka, emi2016, pawojoszka, Sarna84, pilik, Paulina.G, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym Nowym Roku życzę Wam wszystkim spokoju, mniej zmartwień, zdrówka i szczęśliwych rozwiązań. ❤❤❤

    Mój Sylwester był jednym z gorszych, ale myślę, że konsekwentnie otworzył mi oczy. Wszystko mnie dziś boli, ale nie żałuję takiego zimnego prysznica. ☺☺

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka pięknie wyglądacie, a Lusia jest do schrupania <3

    Wychodzi na to, że już rok w ciąży chodzimy :-P hihi.. a tak serio.. niech ten rok będzie dla nas łaskawy w nerwy :-) niego leniuchowania dziś :-)

    Kaczorka, Flowwer lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, jesteście śliczną rodziną!

    To ja się pochwalę - dotrzymałam słowa i miałam najnudniejszego sylwestra. Najpierw oglądaliśmy beznadziejny serial o templariuszach, po 10 zasnęłam, przed 12ą mąż mnie obudził na buziaka i życzenia. Pół godziny próbowałam się dodzwonić do matki, bo sieć padła, a potem dalej spać.

    A, chyba Rambo postanowił od razu o sobie przhpomnieć w Nowym Roku i robi mi dziwne rzeczy z cyckami - chciałam się Was zapytać, czy to normalne. Więc tak, mam takie nabrzmiałe wokół sutków. Jak lekko ścisnąć tk widać, że okolice sutkow są jakby czymś wypełnione, powiększone. Tak jakoś w promieniu ok 1 cm. Ogólnie też całość bardziej bolesna - bolą przy każdym ucisku, a jak rano kot przyszedł się tulić i podeptał mi piersi to myślałam, że to zemsta za wszystkie sylwestrowe petardy na osiedlu.
    Czy to normalne jest? Myślałam, że takie zmiany w piersiach to bliżej porodu a nie w 9 tygodniu :/

    Im więcej czasu mija od poprzsdniego USG tym bardziej mnie wszystko martwi i stresuje.
    Byle do piątku i będzie wiadomo

    Miłego wolnego dnia, dziewczyny - trzeba miło zacząć 2018ty!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika - czyli sylwester podobny do mojego :p za rok pewnie będzie powtórka.. ;)
    A co do cycków - one cały czas mogą się dziwnie zachowywać.

    Aiwlys - co tam nawywijałaś?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ