X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny! My dzisiaj po połowkowych - maluszek rośnie, więc i serce matczyne rośnie :-) Nie mamy wielu zdjęć z zewnątrz - tylko nogę i penisa, więc myślę, że wrzucę raczej to pierwsze:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4dab0f83a2e1.jpg

    Dzisiaj wieczorem do lekarza idzie Summer? Trzymam kciuki!

    Dziewczyny, na serio się przeraziłam tą krzywą. Pawojoszka, współczuję, że wyszła Ci cukrzyca ciążowa! Mam nadzieję, że dam rade przeżyć to badanie.

    aiwlys, JuicyB, Ruth, emi2016, Sarna84, Agniechaaaa, olik321, malka, Jadranka, Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Wróciłam niedawno do domu i skończyłam jeść obiad.

    Wg usg malutki ma 2300 gram.. Mam nadzieje, że za 2 tygodnie przekroczy te 2500.. Pociesza mnie fakt, że 200 gram jest "granica błędu", szkoda tylko, że w obie strony.
    Ginekolog powiedziała, że faktycznie malutko przybiera, ale teraz nic nie zrobimy, ale ważne, że przybiera.
    Dodatkowo pobrali mi wymaz na GBS, a mam infekcje.. No i teraz cyrk.
    Wynik mam odebrać za tydzień, jeśli wyjdzie dodatki przez infekcje, to muszą jeszcze raz pobierać we wtorek, żeby mały nie musiał dostawać antybiotyków.
    Tak to teoretycznie to była moja ostatnia wizyta.
    Zostało mi czekać 2 tygodnie i dbać o siebie, żeby nic nie złapać, nie przeziębić się, nie przeciążać. :)
    Podsumowując ciążę do tej pory: ważę obecnie 64 kilo.
    Startowałam z wagi 62. Więc nie wiem czy liczyć to, że do 9 tygodnia schudłam 5 kilo.
    Bo w karcie pierwszą wagę mam wpisaną jako 57. :)
    Trzymajcie za nas mocno kciuki. Żeby maleństwo przybrało na wadzę, bo bardzo się martwie :( <3

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, trzymam kciuki! Podobno na końcówce przybiera się najwięcej, poza tym te szacunki usg bywają obarczone ryzykiem sporego błedu (najczęściej nie doszacowują). Bedzie dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 15:31

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia - fajna noga :)
    Krzywą się nie stresuj - co ma być to będzie, a jest spora szansa, że przejdziesz to bez problemów.

    aiwlys - 2300 to już sporo, za 2 tyg. spokojnie przekroczycie 2500, a to już norma :)
    To teraz 2 tygodnie odpoczynku, dobrych seriali i leżenia. Za 2 tygodnie już będziecie się z synkiem przytulać :)

    aiwlys, Anna Stesia lubią tę wiadomość


    age.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia, ja jutro wizytuję :) Super, że maluch rośnie - zdjęcie nogi świetne :D
    Połówkowe jest w całosci przez brzuch robione?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys jej..dwa tygodnie <3 ale cudny czas przed Tobą :-) ostatnie dwa tyg to dzieciaki jak petardy rosną ;-)

    Anna Stesia cóż za udo hihi :-) to już połówkowe? Ale ten czas leci :-)

    aiwlys lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, o której trzymać kciuki?
    Połówkowe w całości przez brzuch :)


    age.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.
    Mąż wziął sobie na jutro wolne, żeby na ta glukoze że mną jechać. Nastawiam się psychicznie od wczoraj. I wszystko Ok, tylko zaczyna mnie gardlo boleć i ogólnie kiepsko się czuje :-(
    Czy to ma jakiś wpływ na wynik ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 16:34

    aiwlys lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Dziewczyny mam pytanie.
    Mąż wziął sobie na jutro wolne, żeby na ta glukoze że mną jechać. Nastawiam się psychicznie od wczoraj. I wszystko Ok, tylko zaczyna mnie gardlo boleć i ogólnie kiepsko się czuje :-(
    Czy to ma jakiś wpływ na wynik ?
    Zamiast cytuj się polubilo. Nie, Nie ma wpływu. :)

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys bardzo, bardzo trzymam kciuki za każdy gram Twojego Synka, wiem jaki niepokój Ci towrzyszy bo przeżywam to samo i choć mam więcej czasu to i sporo więcej do nadrobienia. Bądźmy dobrej myśli no i nabierzmy odrobiny dystansu dla tych szacunkowych pomiarów, obyśmy przy porodzie się miło zaskoczyły masą naszych chłopaków.

    Anna, piękna nóżka, całuję w piętkę <3

    aiwlys lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Summer, o której trzymać kciuki?
    Połówkowe w całości przez brzuch :)

    Tak od 19 do 20 poproszę <3

    Jak wszystko jutro bedzie ok to na połowkowe w lutym zabiorę eMka, nich w końcu pozna malucha :)

    Tak przy okazji, wpisujecie w BBF wymiary malucha z USG? Na ile warto sie tym centylami przejmować?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Aiwlys bardzo, bardzo trzymam kciuki za każdy gram Twojego Synka, wiem jaki niepokój Ci towrzyszy bo przeżywam to samo i choć mam więcej czasu to i sporo więcej do nadrobienia. Bądźmy dobrej myśli no i nabierzmy odrobiny dystansu dla tych szacunkowych pomiarów, obyśmy przy porodzie się miło zaskoczyły masą naszych chłopaków.

    Anna, piękna nóżka, całuję w piętkę <3
    Sarna musimy trzymać nerwy na wodzy. U mnie stwierdzili już niedawno ta cholerna hipotrofie. :/
    Macie już imię wybrane ? :)

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wpisuję w BBF nic od kiedy mi wyskoczył alert, że mam przyrost bety za niski i koniecznie muszę iść do lekarza, a wszystko było ok.
    Połówkowe z mężem koniecznie :) jak dobrze pójdzie to podpatrzycie jak ziewa, macha łapką (albo się odgraża za niedobre jedzenie).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 16:59


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alweis mocno zaciśnięte kciuki!

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Olik Ty chyba coś pisałaś o wózkach. Polecałaś jeden, tylko całkiem mi wyleciała ta nazwa z głowy a chciałam siebie pooglądać, możesz przypomnieć?
    Mnie się podoba Joolz day 2, ale opinii o nim żadnej nie mam.
    Ania mówiła, że szybko rama się rysuje.
    W necie są raczej dobre opinie, jeśli negatyw to o małej budce w spacerówce.

    Aiwlys musisz jeszcze troche podjeść, żeby maluszek tez podrósł, trzymam kciuki !

    aiwlys lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki,proszę Was bardzo o o pomoc!!!!Sprawa wygląda tak: 04.stycznia byłam u ginekolog-jajo 24mm, potem bolesna owulacja,testy wychodziły pozytywnie,kochaliśmy się intensywnie. W sobotę 06.stycznia zrobiłam zastrzyk z ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka.I tak w poniedziałek na majtkach rano zobaczyłam brązowe krwawienie delikatne i jakąs kropkę żólto-białego śluzu. Dziś tak samo takie delikatne krwawienie. Moja lekarka na urlopie,nie odbiera telefonu,a ja wariuje!!! Ona przepisała mi wtedy 4 stycznia ten Duphaston-2 razy dziennie,więc go jem. Test ciążowy i owulacyjny zrobiłam w niedziele,oba dodatnie,ale ponoć ovitrelle zaburza wyniki. Wczoraj robiłam test ciązowy i owulacyjny i też kreska druga była ale słaba. Z objawów to bój w jajnikach dziwny apetyt nerwowość i zmeczenie. Tylko te plamienia.... już myślalam ze pójde jutro na bete,bo nie mam pojecia co jest.. tym bardziej ze jestem po przejsciach. W listopadzie usuneli mi ciąże pozamaciczna z lewego jajowodu,i też ten dominujacy pecherzyk byl z lewego jajowodu. Czy ktoras może mi w jakikolwiek sposób cos doradzić,powiedziec?bo się koncze z nerwow...

    zem3anlis7huurhv.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Lusesita - co do wyników, to u mnie ponad lub poniżej normy:

    Mocz - ciężar właściwy poniżej, bo mam 1,009, a norma to 1,015 - 1,030
    Glukoza wyszła mi (odpowiednio na czczo, po 1h, po 2h) - 82,2, 129, 141. Z tego 141 o 1 powyżej normy.
    Krew:
    Leukocyty - 12,8 (4-10) H
    Erytrocyty - 3,9 (3,9-5,2) L
    MCV - 95 (79-95) H
    Neutrofile - 9,49 (2-7) H
    Limfocyty 18,1 (20-40) L

    Wszystko ocenione przez lekarza jako w porządku z uwagi na ciążę.
    Coś się pokrywa z Twoimi wynikami?
    Ja mam Leukocyty 11.8 i dziś na wizycie pobrali mi krew na Crp czy czasem nie mam jakiejś infekcji tak kontrolnie. Bo z 5 urosło stopniowo do 11.8

    A tak wogole to mój kochany synuś ma już prawie 1 kg plus minus 100 gram <3 wszystko u niego wporzadku i kopnął dziś swoją panią ginekolog podczas badania hihi :)

    Sarna84, JuicyB, olik321, aiwlys, Ruth, summer86, pilik lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Sarna musimy trzymać nerwy na wodzy. U mnie stwierdzili już niedawno ta cholerna hipotrofie. :/
    Macie już imię wybrane ? :)

    Gdyby to było takie proste jak uważa moja rodzina, mówiąc "lez,jedz, odpoczywaj, a mały na pewno przybierze na masie", to przecież bym leżała i non stop jadła, nawet na siłę, ale to tak niestety nie działa.

    U nas będzie Adaś. A Ty już zdecydowałaś ostatecznie jakie imię?
    Jakiś niespokojny ten mój Adaś dziś, cały dzień go czuję.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna moja Niunia też dokazuje dzisiaj wyjątkowo mocno.
    A ja się gowniano czuje. Juz wczoraj wieczorem kiepsko jakoś było, ale myslalam że to przez te wyniki. A chyba mnie coś brało.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie.. I powiem Wam, że jestem w kropce. Przez moja własna matkę. Ona uważa, że imiona, które ja wybrałam SĄ BRZYDKIE. Rozumiecie? Do tego stopnia mi przykrość sprawia, że przestało podobać mi się jakiekolwiek imię..

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ