X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Nie.. I powiem Wam, że jestem w kropce. Przez moja własna matkę. Ona uważa, że imiona, które ja wybrałam SĄ BRZYDKIE. Rozumiecie? Do tego stopnia mi przykrość sprawia, że przestało podobać mi się jakiekolwiek imię..
    Mam to samo ze swoją, tylko ona jeszcze swoje zdanie narzuca. I gdzieś od miesiąca przestalismy myśleć o imieniu bo nas wkurzała, jakby w ogóle miała coś do gadania w tej kwestii.. Mamy jeszcze 3 miesiące i może imię samo nam 'wpadnie' :)
    Także ja Cię bardzo dobrze rozumiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 20:03

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Nie.. I powiem Wam, że jestem w kropce. Przez moja własna matkę. Ona uważa, że imiona, które ja wybrałam SĄ BRZYDKIE. Rozumiecie? Do tego stopnia mi przykrość sprawia, że przestało podobać mi się jakiekolwiek imię..
    Moja mama tez ostatnio na żarty cos sie zaśmiała o imieniu który wybraliśmy trzaskał jej drzwiami i wykrzyczałem ze ja tam nie komentuje ze ona ma zrąbane imie po chwili przyszła przeprosiła i powiedziała ze faktycznie żarty nie sa na miejscu a imie jest ładne.

    Kochana olej jej zdanie jak jej sie nie podoba to niech mówi do niego wnusiu i tyle :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja sobie zdaję z tego sprawę, że to moje dziecko i mam prawo dac takie imię jak chce. Ale jak już się tego słucha to wszystkie imiona brzydna, żadne się nie podoba i ja tak właśnie mam. Zamiast patrzeć które mi się podoba to myślę "a czy się spodoba".. kiedyś podobało mi się Miłosz, słyszałam krytykę.. Kiedy imię mi po prostu odeszło od myśli przez głupie komentarze, to teraz nagle "lepsze to niż to co wybrałaś".. rzygać się chce..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Tak ja sobie zdaję z tego sprawę, że to moje dziecko i mam prawo dac takie imię jak chce. Ale jak już się tego słucha to wszystkie imiona brzydna, żadne się nie podoba i ja tak właśnie mam. Zamiast patrzeć które mi się podoba to myślę "a czy się spodoba".. kiedyś podobało mi się Miłosz, słyszałam krytykę.. Kiedy imię mi po prostu odeszło od myśli przez głupie komentarze, to teraz nagle "lepsze to niż to co wybrałaś".. rzygać się chce..
    Miłosz bardzo ładne :)

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, nie przejmuj się tak opinią innych.
    Zawsze znajdzie się ktoś, komu jakieś imię się nie spodoba.
    Takie życie.
    Nie denerwuj się, w twoim stanie to nie wskazane.
    Poszukaj jakiś imion dla chłopców i nie musisz nikomu mówić jakie wybrałaś :)
    Mogą dowiedzieć się jak już synek będzie na świecie i będziesz go przedstawiać.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goniąc marzenia wrote:
    hej dziewczynki,proszę Was bardzo o o pomoc!!!!Sprawa wygląda tak: 04.stycznia byłam u ginekolog-jajo 24mm, potem bolesna owulacja,testy wychodziły pozytywnie,kochaliśmy się intensywnie. W sobotę 06.stycznia zrobiłam zastrzyk z ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka.I tak w poniedziałek na majtkach rano zobaczyłam brązowe krwawienie delikatne i jakąs kropkę żólto-białego śluzu. Dziś tak samo takie delikatne krwawienie. Moja lekarka na urlopie,nie odbiera telefonu,a ja wariuje!!! Ona przepisała mi wtedy 4 stycznia ten Duphaston-2 razy dziennie,więc go jem. Test ciążowy i owulacyjny zrobiłam w niedziele,oba dodatnie,ale ponoć ovitrelle zaburza wyniki. Wczoraj robiłam test ciązowy i owulacyjny i też kreska druga była ale słaba. Z objawów to bój w jajnikach dziwny apetyt nerwowość i zmeczenie. Tylko te plamienia.... już myślalam ze pójde jutro na bete,bo nie mam pojecia co jest.. tym bardziej ze jestem po przejsciach. W listopadzie usuneli mi ciąże pozamaciczna z lewego jajowodu,i też ten dominujacy pecherzyk byl z lewego jajowodu. Czy ktoras może mi w jakikolwiek sposób cos doradzić,powiedziec?bo się koncze z nerwow...
    Jeżeli zastrzyk robiłaś 6.01 to wiarygodna beta najwcześniej 12-14 dni po zastrzyku. U niektórych dziewczyn 10 dni po zastrzyku nie ma śladu, u innych i do 14 może się utrzymywać. Bierzesz dhupaston, więcej na ten moment nie możesz zrobić. Możliwe że owulacja była dopiero dwa dni temu (po zastrzyku do 36 godzin - niech mnie ktoś poprawi jak źle pisze!), więc za wcześnie na cokolwiek nawet jeśli się udało. Powodzenia, cierpliwości i spokoju!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór kochane :)
    Ja tylko przyszłam się pochwalić że byłam u lekarza i jest wszystko ok :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/18f04115bed1.jpg

    W weekend zamawiam segregator ciążowy i niech się dzieje co chce :)


    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn wizytujacych Summer :)

    No i Aiwlys przez dwa tygodnie synus zdąży troszkę nadgonic :)

    staraczka1111, pilik, Flowwer, Lusesita, Rucola, Agniechaaaa, summer86, Ruth, JuicyB, Bocianiątko, Anna Stesia, Sarna84, aiwlys, Jadranka, Izolda90, Amy333, mi88, malka lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka piękna Fasolka :-)

    Aiwlys Miłosz to bardzo ładne imię.
    Moja córka ma kolegę o tym imieniu. Fajny chłopczyk.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj się dzieje nadązyć za wszystkimi jest ciężko.

    Dziewczyny wagą dziecka się nie przejmować aż tak byle tygodnie mijają bo czy 1600 czy 3000 narządy wewnętrzne są tak samo rozwinięte.


    Bajka ile mm ma już maleństwo ? jak ładnie widać bo mój to wstydliwy że ciążko go uchwycić. Zawsze wierzyłam że szybko zobaczysz fasolkę a teraz jesteśmy w tym samym czasie <3

    Nika jestem myślami z Tobą jak będziesz gotowa wróc.


    Anna Stesia, Rucola lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer nie mam pojęcia ile ma mm i chyba nawet lepiej bo przy moich lękach to pewnie już bym przeczytała pół internetu czy dobre wymiary ma :)
    Teraz muszę zrobić badania i pewnie w przyszły czwartek na następnej wizycie mi założy kartę ciąży i może porozmawiamy o prenatalnych :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Flowwer nawet nie wiesz jak się cieszę że razem jesteśmy w ciąży <3

    Flowwer, Anna Stesia, Rucola lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężka noc przede mną. Wszystko mnie boli i gardło boli i piecze :-(
    Wzięłam Prenalen, pije sok z czarnej porzeczki, ale niedobrze mi przy tym. Ech... jak nie urok to.....

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja sie muszę pochwalic ze właśnie flirtuje z moim Lubym przez SMSy :D i biedny nie wiem jak on wytrzyma do soboty bo mu powiedziałam ze doczytałam o nowych tajnikach dogadzania ustami zeby biedaczek mój nie musiał sie męczyć bez seksu :D

    Flowwer, Lusesita, Anna Stesia, Sarna84, Bajkaaa, aiwlys, pilik, Jadranka lubią tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też jest biedny hehe :-P

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz od dawna nie pisaliśmy sobie tak :D kurczę zaniedbaliśmy to! Ale grunt, ze możemy to naprawić :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nie przejmuje opiniami innych - nam sie podoba kilka imion dla malucha i teściową protestuje, bo są oryginalne (ale nie udziwnione), na szczęście zupełnie mam to gdzieś, a mój mąż tym bardziej. Moi rodzice chyba też nie do końca są przekonani do naszych propozycji, ale wiedzą, ze to nasza sprawa, więc się nie wtracają (ale wielkiego entuzjazmu też nie zaobserwowalam). Jak na razie podoba sie tylko nam i dobrze. Znam sporo osób z oryginalnymi imionami, które są pewne siebie i nie maja kompleksów. Ale moja teściowa uważa, ze imię wybiera sie dla społeczeństwa i musi być proste, żeby każdy zapamiętał i łatwo wymowil, zwłaszcza dzieci w szkole.

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    AnnaStesia, ja jutro wizytuję :) Super, że maluch rośnie - zdjęcie nogi świetne :D
    Połówkowe jest w całosci przez brzuch robione?

    Gapa jestem, przepraszam, nie ogarniam, myślę, czy nie pójść na jakieś zwolnienie lekarskie, choćby krótkie dla odsapniecia. Trzymam zatem kciuki za jutro!

    A polowkowe miałam w całości przez brzuch, choć na koniec lekarz sprawdzał dopochwowo szyjke. Moja się lekko wydluzyla, więc jestem superszczesliwa. Na szczęście tym razem byłam u jednego z najlepszych krakowskich specjalistów i czuje się dobrze przebadana, czego nie mogłam powiedzieć o usg pierwszego trymestru.

    pilik lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny a ja sie muszę pochwalic ze właśnie flirtuje z moim Lubym przez SMSy :D i biedny nie wiem jak on wytrzyma do soboty bo mu powiedziałam ze doczytałam o nowych tajnikach dogadzania ustami zeby biedaczek mój nie musiał sie męczyć bez seksu :D

    Pięknie, że ciągle myślicie też o swoich potrzebach, to bardzo ważne :-)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Pięknie, że ciągle myślicie też o swoich potrzebach, to bardzo ważne :-)
    Bo szkoda mi tego mojego M. On nawet jak mu napisałam przed nowinami o lodzikach, ze narazie jestem beznpozytku i biedak sie meczy to powiedział ze przesadzam i mam sie takimi głupotami nie przejmować No ale nie chce zeby biedak miał zaniedbanej swoje potrzeby <3 a po za tym chciała bym by znowu zobaczył we mjie tą sexy kobitke a nie tylko ciężarówkę z dziećmi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 00:46

    Sarna84, Rucola, pilik, Anna Stesia, Izolda90 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia a u kogo byłaś w Krakowie jeśli można wiedzieć? Bo mi jednego polecał i nie wiem czy tego samego :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ