X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Daniel, Oliwer, Sebastian, a nawet ten Armin :D
    Chciałabym, żeby mały miał oryginalne imię, ale nie mogę przygiąć, bo moje nazwisko ma polskie znaki, a mojego ex ma znaczenie typowo polskie, więc dużego popisu nie zrobię. :D
    Wpadł mi do głowy Sebastian, bo każdy, którego znam jest bardzo ułożony i odpowiedzialny. Bardzo dobrze mi się to imię kojarzy. Mój przyjaciel z dzieciństwa też ma na imię Sebastian i jest bardzo ogarniętym facetem. :) Poza ttm pamiętam jak go tata zawsze wołał: BASTEK! I jakoś mi to się podoba :D
    Tylko znów Sebastian to długie imię, a tu jeszcze dwuczłonowe nazwisko i nijak da się to dopasować :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 09:38

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Ooo nie ma mojego typu :-D tak mi sie Witek wymyślił ostatnio :-)

    Bardzo fajne imię :)

    U nas przy wyborze były następujące kryteria:
    -Klasyczne i ponadczasowe (co z reguły idzie trochę w parze z popularnoscia)
    -Miękka, przyjemna forma zrobienia
    -imię nie za długie, nie za krótkie w wersji oficjalnej, najlepiej 2 sylabowe (bo długie nazwisko)
    -dyskwalifikacja imion typu Antoni,Tadeusz oraz Brajan czy Alan


    Pilik Twoje imię jest mega oryginalne, nawet nie wiedziałam, że takie istnieje, rzeczywiście Mia byłoby dla córeczki zbyt podobne, ale z 3literowych oryginalnych żeńskich imion jest też Lea, zupełnie inne niż Twoje, a jedoczenie nie tak zupełnie oderwane.

    aiwlys lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was też ma takie podejście, że nie bierze pod uwagę imion, które właśnie mają skróty ? Tzn. Na zasadzie Magdalena - Magda, Krzysztof - Krzysiek.

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    A czy któraś z Was też ma takie podejście, że nie bierze pod uwagę imion, które właśnie mają skróty ? Tzn. Na zasadzie Magdalena - Magda, Krzysztof - Krzysiek.

    Moi chłopcy to Michał i Adam, te imiona poza zdrobnieniami nie mają innych, pośrednich form, a szkoda bo podoba mi się jak są 3 formy, np mały Wojtuś, nastoletni Wojtek i dorosły Wojciech, albo analogicznie Maciuś - Maciek - Maciej

    Chyba każde polskie imię ma różne formy, jeśli nie skróty to właśnie zdrobnienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 09:56

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna oba imiona są ponadczasowe i zawsze będą "na topie" :) Super :)

    Sarna84 lubi tę wiadomość

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam w domu Filipa i Lene..z tym, że jak.moje dzieci dostały te imiona to wszyscy się dziwili co to za dziwaczne imiona..a teraz ich w piguły :/
    Mnie sie bardzo podobają takie imiona bez zdrobnień..i dlatego ten Witek wciąż jest pod znakiem zapytania :-P a dla dziewczynki (chyba) będzie Kinga :-)

    Michał- cudowne, mój emek tak ma na imię :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 10:05

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna - Lea jest na mojej liście od zawsze! Bardzo mi się podoba to imię, ale niestety mężowi zupełnie nie :(

    aiwlys, Sarna84 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Mam w domu Filipa i Lene..z tym, że jak.moje dzieci dostały te imiona to wszyscy się dziwili co to za dziwaczne imiona..a teraz ich w piguły :/
    Mnie sie bardzo podobają takie imiona bez zdrobnień..i dlatego ten Witek wciąż jest pod znakiem zapytania :-P a dla dziewczynki (chyba) będzie Kinga :-)

    Michał- cudowne, mój emek tak ma na imię :-)


    Myślałam, że to Witek od Witolda :)

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth ja kiedy dawałam synowi Mikołaj to to imię też nie było tak popularne. A z każdym rokiem jest coraz więcej Mikołajów. :)

    Dla dziewczynki miałam wybrane Alicja, zobaczyłam niedawno popularność imienia i chyba też bym miała wątpliwości i dałabym Jagoda :)
    W ogóle jakoś bardziej podobają mi się imiona dla dziewczynek, może dlatego, że drugi raz staje przed wyborem imienia dla chłopca :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://archiwum.mc.gov.pl/files/kopia_nadane_imiona_w_okresie_01.01-30.06.2017.pdf

    Tu oficjalna odpowiedź gov :D
    DLA DZIEWCZYNEK :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 10:12

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Myślałam, że to Witek od Witolda :)
    Tak właśnie, i tak jak Witek mi się podoba, tak Witold brzmi bardzo poważnie :-P

    Alicja- typ mojego męża, a Jagoda córki :-D byście się dogadali :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 10:11

    aiwlys lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla chłopca nie mam zupełnie pomysłu! Jak na połówkowych mi "zmienią" płeć to będę miała zagwostkę :p

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    http://archiwum.mc.gov.pl/files/kopia_nadane_imiona_w_okresie_01.01-30.06.2017.pdf

    Tu oficjalna odpowiedź gov :D
    DLA DZIEWCZYNEK :D
    Ooo jaki fajny spis :-)

    Rut <3 jakie ładne imię :-D

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ja dla chłopca nie mam zupełnie pomysłu! Jak na połówkowych mi "zmienią" płeć to będę miała zagwostkę :p
    Pilik jestem w tym dobrym momencie, że moje wciąż nie chce pokazać kim jest ;-)

    Rucola, pilik lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Sarna - Lea jest na mojej liście od zawsze! Bardzo mi się podoba to imię, ale niestety mężowi zupełnie nie :(

    Kochana masz jeszcze 25 tygodni żeby emka przekonać, może da się urobić :)


    Ruth, ten Witold to już nawet nie tylko poważnie, a wręcz groźnie brzmi :) ale Witek jest naprawdę urocze <3

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w mojej sytuacji chyba wolałabym chyba niespodziankę w postaci "zmiany płci" haha :D

    Sarna84, pilik lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    A czy któraś z Was też ma takie podejście, że nie bierze pod uwagę imion, które właśnie mają skróty ? Tzn. Na zasadzie Magdalena - Magda, Krzysztof - Krzysiek.
    Ja tak mam !!! I to się tyczy meskich i żeńskich i ogolnie preferuje krótkie imiona :)

    aiwlys, Sarna84 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Ruth, ten Witold to już nawet nie tylko poważnie, a wręcz groźnie brzmi :) ale Witek jest naprawdę urocze <3
    To co powiesz na Ivan ? :D :D

    Sarna84, Rucola, Ruth, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    To co powiesz na Ivan ? :D :D

    Przy Ivanie to Witold rzeczywiście mogłoby być imieniem pluszowego misia :):)

    aiwlys, pilik lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Ja w mojej sytuacji chyba wolałabym chyba niespodziankę w postaci "zmiany płci" haha :D
    Zastanawiam się, czy nie poczekać aż urodzę, żeby zobaczyć kim jest nasze maleństwo..może imię samo przyjdzie ;-)

    Sarna hahahaha dokładnie!!

    Aiwlys mnie tez się od razu to imię przypomniało :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 10:29

    aiwlys, Sarna84, Rucola, JuicyB lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ