X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No właśnie o nim mi mówiła więc jeśli będzie możliwość to na niego się zdecyduje

    Gorąco polecam! Nie wiedziałam, że ze tez jesteś z Krakowa :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspominałam Wam o złośliwościach mojej mamy co do imienia. Pokażę Wam co wczoraj pokazała mi ona:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/09c3b6cb7a29.jpg
    Ale mnie to bardziej rozbawiło, niż zdenerwowało. :)

    Sarna84, pilik, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Wspominałam Wam o złośliwościach mojej mamy co do imienia. Pokażę Wam co wczoraj pokazała mi ona:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/09c3b6cb7a29.jpg
    Ale mnie to bardziej rozbawiło, niż zdenerwowało. :)
    Hahaha dobre :-D

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się Daniel bardzo podoba :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej zabawna sytuacja z tego mema?
    Polubiła go Sarna :-) <3

    aiwlys, Ruth, JuicyB, Sarna84, Anna Stesia, innamorata88, staraczka1111, malka lubią tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik w 1 połowie 2017 roku imie Lea otrzymało 66 dziewczynek :-)
    Imie śliczne i nie oklepane :-)

    Przy pierwszej córce długo nie mogłam się zdecydować. Ale uważam, że imie też dostała ładne.

    Teraz chyba zostanie Dominika, chociaż podoba mi się też Anastazja.

    pilik, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem z imieniem dla dziewczynki jeżeli byście okazało, ze będziemy mieli parke :D bo z M mamy w tej kwesti całkiem inne gusta :D i jak mi sie jakieś podoba to on na nie i tak w kolko :D
    Dobrze ze Cezary juz przyklepany i przynajmiej jedno imie z głowy :D

    Flowwer, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o gustach się nie dyskutuje ;)

    Aiwlys ja jestem ostrą osobą i teściowa czy inne osoby nie mają nic do powiedzenia w sprawie moich wyborów a uwierz moja teściowa jak by mogła spała by ze mną i mężem ;)

    Jakoś z imionami mam problem ale Daniel, Krystian, Arek,
    Karolina,Patrycja, Łucja, Basia,Celina, Michel,

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A o gustach się nie dyskutuje ;)

    Aiwlys ja jestem ostrą osobą i teściowa czy inne osoby nie mają nic do powiedzenia w sprawie moich wyborów a uwierz moja teściowa jak by mogła spała by ze mną i mężem ;)

    Jakoś z imionami mam problem ale Daniel, Krystian, Arek,
    Karolina,Patrycja, Łucja, Basia,Celina, Michel,
    Właśnie mi sie Łucja i Celinka podoba tylko jak zdrobnić Celinka? :/ bo z zajęć psychologi na studiach zawsze nam prof mówił, ze człowiek leniwy zwiesz zawsze do 2sylab skróci-i sprawdza sie :D

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A a w sumie wybrałam imię, które nam obojgu się podoba - Nina. I chyba tak zostanie. Im więcej szukam tym większe mam wątpliwości, ale z drugiej strony żadne mi się nadal bardziej nie podoba. M ostatnio do brzucha mówił i powiedział "Ninka" i tak mi się miło zrobiło i utwierdzam się, że chyba tak zostanie :)...

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik nawet mi nie mow ja właśnie mówiłam cały czas ze Nela albo Nina a mój cały czas protestuje :/ ze jemu sie nie podobał
    Ble ble ble

  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziewczyny rozpisalyscie o imionach...
    Ja mam prawie takie same kryteria wyboru imienia jak Aiwlys. Z naciskiem na niepopularne! Ja nigdy nie spotkałam w klasie imienniczki, dopiero w pracy pojedyncze Izy się pojawiały ;p i bardzo się z tego cieszyłam zawsze :)

    Juz myślałam że mi mdłości odpuszczają, a dzisiaj zaliczyłam przytulenie porcelany po śniadaniu :/ ehhh, nie ma to jak ciąża ;p ale wszystko zniesiemy dla tych kruszynek w nas :D

    Wczoraj byłam na wizycie przedłużyć l4 i spojrzeliśmy szybko na maluszka :) ma prawie 4 cm :) na foto niestety prawie nie można nic zobaczyć więc nie wrzucam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 11:45

    pilik, Flowwer, aiwlys, Sarna84, JuicyB lubią tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda moja pierworodna jest Twoja imienniczka :-)

    Izolda90 lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Pilik w 1 połowie 2017 roku imie Lea otrzymało 66 dziewczynek :-)
    Imie śliczne i nie oklepane :-)

    Przy pierwszej córce długo nie mogłam się zdecydować. Ale uważam, że imie też dostała ładne.

    Teraz chyba zostanie Dominika, chociaż podoba mi się też Anastazja.
    Moja siostra to Dominika a jej córka to Anastazja ;)

    pilik, Lusesita, Anna Stesia, Sarna84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha też miałam Nele na liście <3, ale Nina mojemu najpierw nie wpadła w ucho, ale nie mówił nie, a teraz widzę że się przekonał :). Niby dość popolularne imię (pod koniec 20tki najcześciej nadawanych), ale ja przez całe życie dwie Niny poznałam, obie super dziewczyny :) swojej imienniczki jeszcze mi nie dane było spotkać :p
    Izolda dobrze że z dzieckiem wszystko ok <3

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda już 4 cm !! To szybko rośnie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie mam jakiś problem z tymi męskim imionami, podoba mi się garstka, z czego naprawdę niewiele byłabym w stanie dać swojemu synowi.

    Z żeńskimi jest chyba inaczej, tu podoba mi się mnóstwo. A może to kwestia poważnego podejścia do sprawy, bo na żeńskie imiona patrzę tylko rekreacyjnie, nie mam presji, że jednym z nich mam nazywać całe życie swoją córkę, a gdybym faktycznie juz wybierala dla córki w brzuchu, to też 80% z tych które mi się teraz podobają i tak bym odrzuciła?

    Pula męskich juz uszczupliła mi się o 2, jeśli kiedyś będzie mi dane urodzić trzecie dziecko, to choćby ze względu na te dylematy, poproszę dziewczynkę :)

    Anna Stesia, Izolda90 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze temat imion ;) u nas jak przy starszaku wszyscy byli zachwyceni imieniem tak teraz moi rodzice podeszli do tego bez entuzjazmu a tesciowa zaczela nam wymyślać jakies swoje, ale jak ktorys raz powiedzialam jej ze beznadziejne wymysla to odpuscila. Chociaz ostatnio jak przyszla do nas to tez cos tam wymyśliła ale wogole na to nie zwracam uwagi. Zreszta nawet gdyby cos innego sie nam spodobalo to starszak chyba nie pozowli zmienić ;) bo caly czas mowi o malym Leonku, karmi mnie i mowi ze Leos jest glodny... A jak ostatnio powiedzialam my ze moze damy na imie Olus to zaczal krzyczec na mnie ze nie bo to jest jego Leon ;)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, masz prześliczne imię i bardzo oryginalne! Ogromnie mi sie podoba! A wszystkim Wam z serca polecam Anastazję :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    Widze ze temat imion ;) u nas jak przy starszaku wszyscy byli zachwyceni imieniem tak teraz moi rodzice podeszli do tego bez entuzjazmu a tesciowa zaczela nam wymyślać jakies swoje, ale jak ktorys raz powiedzialam jej ze beznadziejne wymysla to odpuscila. Chociaz ostatnio jak przyszla do nas to tez cos tam wymyśliła ale wogole na to nie zwracam uwagi. Zreszta nawet gdyby cos innego sie nam spodobalo to starszak chyba nie pozowli zmienić ;) bo caly czas mowi o malym Leonku, karmi mnie i mowi ze Leos jest glodny... A jak ostatnio powiedzialam my ze moze damy na imie Olus to zaczal krzyczec na mnie ze nie bo to jest jego Leon ;)
    U mnie właśnie przy Mikołaju też wszyscy byli zachwyceni, a teraz jest dużo gorzej.
    A ile starszak już ma?
    Ja zapytałam syna jakie mu się podobają to powiedział, że Damian, Bartek. :D

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ