Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie ja kupiłam 80 dag to mówisz, że dużo ? ;p
    Tylko mój jest tak mięsożerny, że nie zdziwie się jak na jeden obiad plus dojedzone na kolacje zejdzie :D

    Lamka baranina chyba wcale nie ma tak dużo kalorii
    nie żałuj sobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 16:10

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik ale ten kebab co ja lubię (i jem z raz na dwa lata :-D) ma, bo jest tłusty jak cholera.

    Minie mówisz że kilo mięsa to dużo? U nas 400-500g idzie na jeden obiad na dwie osoby. :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 16:12

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mnie te przeliczniki Minie też dziwią ;p

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętajcie, że u mnie zawsze zupa jest jeszcze :D obecnie krupnik z pęczakiem :D

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Olik, zrobiłam pulpety z kilograma mięsa :D ja to się modlę żeby do czwartku to zjesc wszystko :D

    Pulpety? Wciągnęłabym większość w jeden dzień. :P A mam jeszcze zamrożoną solidną porcję. Może na jutro sobie zapodam, bo męża nie ma. :D

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Boże świety! To istnieją jeszcze takie kobiet co robią obiady dwudaniowe?!
    ŻE TOBIE SIĘ CHCE!!
    Podziwiam

    ja to jednak leń jestem :D

    nick nieaktualny, JustynaG, golonat lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie a co to za awatar?;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecie je głównie zupy....

    Achia, obżarty jednorożec :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 16:19

    nick nieaktualny, Rucola, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łee tam da się ogarnąć dwudaniowe obiady w tygodniu. Bez przesady. ;)

    Ojoj albo barszczyk ukraiński może w tym tygodniu ogarnę... Ostatnio zrobiłam gar 5 litrów i zszedł na jeden obiad dla 4 osób. :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Minie Boże świety! To istnieją jeszcze takie kobiet co robią obiady dwudaniowe?!
    ŻE TOBIE SIĘ CHCE!!
    Podziwiam

    ja to jednak leń jestem :D
    Ja nie robię 2 dań, bo kto by tyle w kuchni siedział przy tej pogodzie, ugotowalabym się razem z tą zupa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupa to akurat sama się robi ;)

    Karma88, Izape_91, olik321 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie- chylę czoła! I Ty się dziwisz jeszcze, że czasem potrzebujesz odpocząć? Ja jestem zmęczona jak tylko czytam, co Ty w tej kuchni wyrabiasz (jak nie wekowanie vel seksowanie, to dwudaniowe obiady jako reguła?!).
    Dwa dania to u mnie są albo na święta (a i to nie zawsze, najczęściej jak nam barszcz i grzybowa z wigilii zostaną :P) albo jak mi teściowa podrzuca jedno danie, to ja mogę drugie ugotować (tylko po co?:P)

    Nic się w domu samo nie robi! Zupa też nie, bo ktoś musi kupić produkty, umyć je, pokroić itp. Więc powtórzę: chylę czoła!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 16:25

    Nadzieja22, JustynaG, golonat lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Minie Boże świety! To istnieją jeszcze takie kobiet co robią obiady dwudaniowe?!
    ŻE TOBIE SIĘ CHCE!!
    Podziwiam

    ja to jednak leń jestem :D

    U mnie zawsze w domu były dwudaniowe. Zupa I drugie. I ja też zawsze robię dwa dania.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .... Ja to lubię akurat gotować, tylko małż nie lubi po mnie myć garów (a to jego obowiązek!) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 16:27

    Karma88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Zupa to akurat sama się robi ;)
    U mnie rosół to czasem przy niedzieli, a tak zup nie jemy, bo nie przepadamy. Czasem pomidorowa, jarzynowa lub żur zrobię bez 2 dania. Weź poprawkę, że mam leżeć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja Nenusia, dobrze, że przypomniałas - to sporo wyjaśnia :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie też zależy jakie kto ma godziny pracy, bo jak bym pracowała 8-16 czy 6-14 to jeszcze może bym ogarnęła (chociaż wątpię :-D), ale przy pracy 9-19 to nie ma szans dla mnie, chujowej pani domu. :-D A z kolei teraz mam wymowke w postaci:
    a) ciąży,
    b) gorącej pogody,
    c) mąż wychodzi do pracy o 13.00, a tak wcześnie nie jesteśmy przyzwyczajeni jeść,
    d) ostatnio jakoś nie ma apetytu i nawet drugiego dania czasem nie doje. :-/

    Także naprawdę szacun dla Was! Ja zamiast tego sobie książkę poczytam. "Złe matki są najlepsze" - polecam.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w domu tez zawsze byly dwa dania, a zupa to obowiazkowo :) chociaz wiadomo jak sa upaly to tak sie nie chce jesc :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Według mnie też zależy jakie kto ma godziny pracy, bo jak bym pracowała 8-16 czy 6-14 to jeszcze może bym ogarnęła (chociaż wątpię :-D), ale przy pracy 9-19 to nie ma szans dla mnie, chujowej pani domu. :-D A z kolei teraz mam wymowke w postaci:
    a) ciąży,
    b) gorącej pogody,
    c) mąż wychodzi do pracy o 13.00, a tak wcześnie nie jesteśmy przyzwyczajeni jeść,
    d) ostatnio jakoś nie ma apetytu i nawet drugiego dania czasem nie doje. :-/

    Także naprawdę szacun dla Was! Ja zamiast tego sobie książkę poczytam. "Złe matki są najlepsze" - polecam.

    ja pracowalam od 7 do 19 i od 19 do 7, jak byl krotki dyzur to od 7 do 13 albo 15 w zaleznosci ile godzin trzeba bylo wyrobic :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Yosel kurde kebaba też bym zjadła, najchętniej takiego z baraniny co ma pierdyliard kalorii :-D

    ty mi tutaj nie rob wiekszego smaka niz juz mam :D niech bedzie duzo wszystkiego i przede wszystkim sos czosnkowy :D :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 1436 1437 1438 1439 1440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ