X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za troskę, noc nadal kiepska, ale usnęłam o 22 u emka i do 00:30 on siedział z małą, więc te 2,5 h snu ciągiem dały mi siłę na resztę walki. Nie chciałabym tu codziennie marudzić, bo jest mnóstwo innych ważniejszych tematów u Was, dam znać za tydzień lub dwa jak wygląda sytuacja.

    Minnie, Patrycja trzymam za Was kciuki! Dostarczacie nam emocji przy końcówce :)

    Melevis, przykro mi z powodu snu :( Życzę aby jak najszybciej się spełnił i abyś mogła się cieszyć zdrową i bezproblemową ciążą ;*

    Veritaserum, również w takiej sytuacji przełożyłabym szczepienie.

    Pilik, Veritaserum łączę się w bólu ciężkich nocek, ale wolałabym żebyście mogły spać lepiej niż ja ;)


    Może mnie być tu mniej w najbliższych dniach, coś mi szwankuje internet na komórce plus muszę porobić trochę rzeczy do pracy, w których obiecałam wsparcie przed macierzyńskim, ale czytać będę na pewno.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer- dobrze, że Emek dał Ci chwilę wytchnienia i pospałas choć troszkę.
    U mnie podobnie- mąż odn21:30-23:30 siedział z Małym, ja spałam. Potem pobudka co 1,5/2h, z tym że jak on smacznie spał 2 h, to ja nie mogłam! Było mi już tak niewygodnie w pozycji pół leżącej,że nie wiedziałam co robić.a jak go odłożyłam, to była akurat pobudka,bo to tak działa.
    Ale od 7 spaliśmy do 9:40- jakoś się tam ułożyłam...

    Czyli co? Póki co żadnej akcji porodówej?

    Luna- z niecierpliwością czekam na zdjęcie po fryzjerze!:)

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, do mnie też możesz napisać - może uda mi się pomóc. Swego czasu zajmowałam się w pracy reklamacjami.

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Nam wczoraj stuknęło 2 miesiące.Z tej okazji fotka ;) .Nie załapaliśmy się na wszystkie zdjęcia dzieciaczek ale wiem,że i tak cudne są.Ciężka noc za nami,no ale trzeba to przetrwać.My i tak mamy lajtowo.W przyszłym tygodniu szczepienie,jestem ciekawa wagi małego,a czuć,że przybrał ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c54a283ea1d.jpg

    Ania1003, Aga9090, Lunaris, emi2016, Yoselyn82, olik321, Minnie89, Lusesita, moniśka..., Rucola, ibishka, JustynaG, Nadzieja22, KateHawke, pilik, Kaczorka, Luna1993, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer najważniejsze że przetrwałyśmy! U nas była przerwa w spaniu od 22 do 00.30 a potem od 2.30 do 5. Stękanie ale bez krzyków na szczęście. Jak drzemnęłam od 5 do 7.20 to czuję się jak nowo narodzona! A Hrabia poszedł odsypiać noc :P Ja odeśpię w poczekalni na fizjoterapii Franka :D

    Kaczorka :( buu biedna Ala. Mam nadzieję że szybko przejdzie.

    Juicy nie każde dziecko musi przejść 3-dniówkę to może Was ominie :)

    Minnie, PAti w sobotę pełnia :D róbcie jakieś fajne plany na ostatnie weekendy w dwupakach.

    Achia, JuicyB lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtuś czaruje spojrzeniem <3
    Myślałam że czas leci szybko jak się pracuje ale wiecie co? Przy drugim dziecku to mi normalnie galopuje! Cały czas myślę tylko o tym że za mało zdjęć robię a kolejne tygodnie życia przelatują nie wiadomo kiedy!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka zdrowka dla malutkiej! :)

    Blue a co to za przystojniaczek :) jakie piekne oczka i usmiech :)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przełożyłam szczepienie. Niby nic poważnego raczej mąż ma zwykła wirusówke ale nic się chyba nie stanie jak zaszczepimy za tydzień. U mnie też dzisiaj problem z drzemka zasnęła dopiero teraz a nie spała od 6.30 . Od godziny darła się strasznie , nawet piersi nie chciała mam nadzieję że tylko taki słaby dzień...

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Kaczorka zdrówka dla Ali. Oby szybko minęło.

    Melevis ja bym dostała zawału jakby Dominika obudziła się z taka wysypka.
    Przy takiej byłam zestresowana.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ba5a2818431.jpg
    Nam prawdopodobnie na całą ta chorobę nałożyła się trzydniowka.

    Współczuję dziewczyny nieprzespsnych nocy. U nas też bywa w kratkę.
    2 tyg temu Dominika w jeden dzień opanowała śniadanie bez podpory, raczkowania ( wcześniej tylko po kilka centymetrów się poruszała na czterech, a tak to się czolgala) i klękanie . Z tej okaxji przez prawie tydzień nie miała czadu spać w nocy, bo trzeba było ciągle siadać przez sen i raczkowac. Byłam wykończona.

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry.
    Nie mialam jak wczesniej napisac, Lunka bardzo dobra decyzje podjelas z aplikacja, odpoczynek Ci sie nalezy i bedziesz mogla ten cudowny rok spedzic i poswiecic dziewczynkom. i super ze taka normalna mecenas Ci sie trafila.

    mierzyliscie ostatnio swoje maluszki to ja z ciekawosci zmierzylam Leosia i ma 75 cm a stopke 10 cm.

    bodajze Justyna pytala sie o kaszke, ja podaje zwykla manne, jedno opakowanie tylko jaglanej kupilam na poczatek

    patrycja, minnie dostarczacie nam emocji, zycze Wam zeby zaczelo sie na dobre.

    ciezko mi ostatnio Was nadrobic, od ponad tygodnia mojego prawie nie ma w domu, duzo pracy ostatnio, za to dzisiaj ma wolne i co... pojechal sobie odpoczac na narty. wkurzylam sie rano jak to zakomunikowal,ale nic, zdziwi sie jak wroci zmeczony a nie bedzie mial obiadu i zostanie z 2 dzieci bo ja pilnie bede musiala gdzies wyjsc. moze dotrze do niego ze ja tez jestem przemeczona i niewyspana.

    milego dnia

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita e tam, na mnie już chyba po prostu te choroby dzieciaków nie robią wrażenia. Tu wiedziałam, że wysypka będzie, nie spodziewałam się tylko takiego nasilenia. Ja to z tych, co lekarza biorą dopiero, jak dziecko płuca wypluwa. Przy gorączce, katarze czy kaszlu zawsze dają ten sam zestaw - inhalacja, p/zapalne i wykrztuśne. Mam apteczkę leków z tego żelaznego zestawu, więc nawet roztwór do inhalacji, który jest na receptę, mam w szafce.

    Rucola lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane!!!!
    Ja dziś przyjechałam do mamy (tata w sanatorium) i od razu mam lajcik :p Babcia zabrała Młodego na spacer a ja mam "odpoczywać" więc przy ławce nadrabiam forum :)
    U nas dziś w nocy 5 pobudek, Młody śpi z nami, na poduszkę między naszymi wysoko, więc stres o kołdrę mniejszy... A pobudki wyglądają następująco: jęczenie, mlaskanie a potem płacz więc mam daje cyca, po jedzeniu chwilę przysypia ze mną a potem jest próba odłożenia do łóżeczka. Młody jak tylko poczuje pod tyłkiem materac zaczyna walić nogami po wszystkim, po materacu,szcz belkach, karuzelce. Robi takie rozmachu że nogi prawie na głowę zarzuca więc siedzę z nim 5-10 min i próbuje powstrzymać ten szał a ostatecznie Młody ląduje z powrotem u nas w łóżku i smacznie śpi.... Liczę że to faktycznie regres snu i chciałabym żeby do końca stycznia się skończył bo mój kręgosłup błaga o litość.... Emek dziś zaspał do pracy z tego wszystkiego :p
    Minnie, Patrycja pewnie znowu w zmowie urodzicie w tym samym terminie, dla Patrycji oczywistym ;) Minnie akcja niejedną tu zaskoczyła, no mnie na pewno :p więc nie trać nadziei!!!
    Luna czekamy na fotkę :) no Minnie też obiecałaś ;)
    Kaczorka a może pierwsze trzonowce będą rosnąć? To już czas!!! Obstawiam zęby!
    Pilik bardzo dziękuję Ci za uspokojenie. Twoje rady są dla mnie bezcenne... Natomiast co do rozszerzenia to tak, planujemy dawać jajka i nabiał więc może jakoś sobie poradzimy.... Zresztą początki w każdym rodzaju żywienia są podobne i na razie na tych początkach się skupię. Pewnie będę mieć jeszcze miliony pytań....

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak na szybko, bo za godzinie mam dentyste, a noc miałam prawie nieprzespaną...

    Patrycja, Minnie no to dalej czekamy :)

    Luna czekam na fotkę po fryzjerze :)

    Melevis, aby po turecku, jak on ma prawie przy twarzy nogi, bo pod jednym żebrem głowa, a pod drugim nogi :P

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Lusesita e tam, na mnie już chyba po prostu te choroby dzieciaków nie robią wrażenia. Tu wiedziałam, że wysypka będzie, nie spodziewałam się tylko takiego nasilenia. Ja to z tych, co lekarza biorą dopiero, jak dziecko płuca wypluwa. Przy gorączce, katarze czy kaszlu zawsze dają ten sam zestaw - inhalacja, p/zapalne i wykrztuśne. Mam apteczkę leków z tego żelaznego zestawu, więc nawet roztwór do inhalacji, który jest na receptę, mam w szafce.
    Chciałabym tak mieć przy pierwszym dziecku, póki co nie musiałam testować moich założeń ale popieram taki schemat. Pójdziesz do lekarza to ten chętnie przepisze Ci antybiotyk (choć ponoć się to zmienia) czy trzeba czy nie trzeba...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis a co stosujesz do inhalacji i jakie dajesz wykrztuśne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 11:32

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LUNARIS - to będzie mój drugi ostatni weekend ;) mój Mąż jak zawsze z radosnym dystansem stwierdził, że w takim razie rodzimy w pełnię, żebym sobie mogła zawyć do księżyca :D

    Melevis - Ty to jesteś mama! Ja bym dostała zawału jakbym taka wysypkę zobaczyła. A w Tobie taki spokój. Szacun :)

    Kaczorka - współczuję choroby Alusi, przecież dopiero w święta coś ja złapało i teraz znów :(

    Lunaris lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Malevis a co stosujesz do inhalacji i jakie dajesz wykrztuśne?

    Do inhalacji przy standardowym kaszlu Nebudose hialuronic, przy większym Nebbud (na receptę). Wykrztuśne Flegamina Baby w kroplach (też na receptę), ale po tym wyłazi wszystko. Na zatkany nosek bardzo dobry jest Grip Stop. W ostateczności Nasivin Baby.

    Rucola lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, Melevis chciałabym mieć podobne podejście do chorób, czyli próbować zdusić w zarodku sama, a jeśli nie ma poprawy po 2-3 dniach wówczas wizyta u lekarza. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, ale też się boję ładowania antybiotyków na wszystko.


    Kaczorka, dużo zdrowia dla Aluśki, mam nadzieję, że wkrótce gorączka minie.

    Kaczorka, Rucola lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola - idą jej trzonowe, idą. I wyjść nie mogą :p ale wiem, że już są bliżej niż dalej. Może to i od tego.

    Ale dumna z niej jestem, bo zajęła się dziś sama z siebie książeczkami na tyle długo, że zdążyłam zrobić porządek w kilku szafkach :)

    Lusesita - u Was też takie combo nowych umiejętności :) zaraz pewnie i wstawanie na nóżki się zacznie.

    Rucola lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola to co opisujesz przeżywam od jakiś chyba 3 tyg. Mam nadzieję że u Was będzie lepiej !!

    Rucola lubi tę wiadomość

‹‹ 2736 2737 2738 2739 2740 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ