X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20 wrote:
    Melduje się ! Dalej w dwupaku :D

    Ja też... :D

    Patrycja20 lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, Minni89 przyjęte do wiadomości! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 06:59

    Patrycja20 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde u nas mega słaba noc a w dodatku maz obudził się z gorączką i właśnie idę do przychodni go zarejestrować bo łaskawie nikt tam telefonu nie odbierze :(

    I też nie wiem co robić bo Ania zdrowa i mamy dziisaj szczepienie ( 6w1 i pneumokoki ) i czy jak mąż chory to możemy szczepić ? Co byście zrobily ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja Mikołaj ma jeszcze chwilę żeby się odwrócić a skoro jest ruchliwy to szansa tym większa :) lubi trzymać mamę w napięciu od małego ;) cieszę się że z przepływami dobrze i możesz odetchnąć <3

    Kaczorka zdrowia dla Was... Kurcze a dopiero co Alusia była chora... Jak dzisiaj się czuje? Gorączka spada po lekach? U mojej Tosi każde przeziębienie zaczyna się samą gorączka, następnego dnia dostaje kaszel czy katar :(

    Pilik dokładnie śpiące dziecko i dziecko leżące na brzuszku to inne dzieci :D nie chcę Ci zawracać głowy na priv, ale muszę pochwalić moją Tosie, zaczęła pięknie jest i próbuje nowych potraw ;) wiesz skąd taki spadek apetytu od jesieni? Przez te cholerne zatoki... Cała wydzielina spływała jej do żołądka i płuc, to straciła apetyt. Teraz jak skończyła antybiotyk to wcina wszystko aż miło. Kupiłam żurawinę do domu. Spojrzała i pyta co to. Powiedziałam że żelki żurawinowe. Wiesz, że sama sobie bierze i je? :P

    Patrycja z nadzieją spojrzałam na zdjęcie, szybko przeszłam do następnej strony a tu księżniczka jednak się uspokoiła.. ale i tak jeszcze tylko kilka dni! Może razem z Minnie pokażcie swoje brzuszki na tej końcówce <3

    Lunaris, Summer jak noc?

    Uciekam pić kawę, Zuzia po wczorajszych szczepieniach śpi od 20... Co chwilę podchodzę do niej, ale nie będę budzić skoro się źle czuła. Później jadę do fryzjera i aż nie mogę się doczekać. Miłego dnia kochane :*

    pilik, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum jednocze się w bólu ciężkiej nocki :(, pięć pobudek z płaczem z niewiadomego powodu...
    Co do szczepienia - ja bym przełożyła. Nie wiesz co mężowi dolega, nic się nie stanie jak zaszczepisz tydzień czy dwa pozniej, a będziesz spokojniejsza i Ania bezpieczniejsza. Oby eMkowi szybko się poprawiło.

    Patrycja i Minnie ciekawe czy też Wasze dzieci postanowią się zsynchronizować jak w poprzednich miesiącach się zdarzało :D
    Patrycja a skurcze całkiem minęły?

    Luna cieszę się bardzo!! Na pewno teraz Ci łatwiej i mniej zmartwień jak zajada :) a jakby co to zawsze możesz „przeszkadza” na priv ;)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka z tym zdjęciem może być dzisiaj ciężko haha :D
    A Ty koniecznie pochwal się jak wrocisz z nowym kolorkiem :)

    Pilik nie nie ustały... wkurza mnie to bo tylko straszą :/

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Patrycja, Minnie ale uspokoiło się wszystko? Kurde, jakby to nie mogło być raz a porządnie, „puk puk, wychodzę - napóźniej za 2h masz się stawić w szpitalu” i już. A nie przez 10 tygodni podchody.

    Luna niech malutka odpoczywa, moje dzieciaki po szczepieniu też zawsze odsypiały. Liczę na fotkę po fryzjerze!

    Nadzieja skubaniec chyba kuma, że siedząc na głowie może być mu mało wygodnie, woli po turecku. Ale niech se jaj nie robi, czas ucieka! :D

    Summer jak nocka?

    Mi się dzisiaj śniło, że jestem w ciąży. Obudziłam się z płaczem. Teraz siedzę i łeb mi pęka, bo cały czas o tym myślę.

    Nadzieja22 lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja - Ty przynajmniej masz skurcze jakieś. A mnie brzuch czasem twardnieje z ale bezboleśnie, a jak jest miękki, to boli okresowo + ta główka tak upycha ujście że aż się zwijam. Więc w ogóle nie wiem co to oznacza... Spróbuję się dziś trochę zmęczyć.

    W ogóle to znajoma wczoraj poleciła mi różne ćwiczenia po konsultacji z fizjo - co prawda są na pierwszą fazę porodu, żeby dziecko przesuwało się niżej, ale może teraz też mogę popróbować.

    A zdjęcie będzie, tylko doprowadzę się do porządku potem ;)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum - ja bym przełożyła szczepienie. Nie wiadomo czy od męża czegoś nie załapie.

    Patrycja - ładnie Cię tam Kaja ćwiczy :p

    Lunaris - może zacznij wywieszać karteczkę na drzwiach, że "proszę nie przeszkadzać" ;)

    U Aluśki temperatura się trzyma. Po Nurofenie spada, ale później wraca. Na szczęście nie jest jakaś bardzo wysoka - koło 38°C. I nie wiem czy woda jej z noska nie zaczyna lecieć.
    A jutro wycieczka do ortopedy..

    A moja waga dalej w dół. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej zastanawiam czy ze mną wszystko ok.. :p bo ja serio nic nie robię a te kilogramy znikają.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie mogłoby złapać porządnie a nie raz są raz nie ma i człowiek nie wie co robić ... serio ja nie wiem kiedy mam jechać do szpitala wczoraj miałam te skurcze z jakieś 2 h ... i co ? Wyciszyły się! :/ bez sensu ... ciekawa jestem jeszcze czy ta szyjka zaczęła sie skracać czy coś w ogóle sie z nią dzieje ... bo jak nie to jak sie zgłoszę na IP to pewnie zostawia mnie i będą trzymać do poniedziałku :/

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka nie wiem, czy do Alusi nie przypałętał się ten sam wirus, co do Leny tydzień temu. Przez 3/4 dni gorączka (tylko u nas dochodziła do 39,5), ładnie zabijana p/gorączkowymi, ale po kilku godzinach znowu wracała. I na czwarty dzień wysypka jak na odrę czy szkarlatynę, która następnego dnia zeszła. A nawet fotkę wstawię mojej trędowatej, z moją mamą miałam ubaw z jej wyglądu (tak tak, wiem, madka roku - ale już wiedziałam, że to nic groźnego, a ona czuła się bardzo dobrze i te kropki jej w niczym nie przeszkadzały, a ja czekałam na tą wysypkę jak na zbawienie) :)

    ab8f5471d8ae3399med.jpg

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis - to u nas na szczęście temperatura niższa. Mam nadzieję, że przejdzie.
    A ta wysypka u Lenki to taka konkretna! Mój mąż to by na zawał zszedł, jakby taką zobaczył :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis dobrze że wiedziałaś co się dzieje bo wyglada tak, że nie jedna to by na sor jechała w trybie pilnym ;)... to po trzydniówce wysypuje? Dobrze wiedzieć!
    Patrycja współczuje tych nerwów i niepewności :( ja w ostatnim tygodniu trzy razy byłam na IP no tak męczyły. Zresztą pamietasz jak Lunkę tez męczyło... ale patrz, jeszcze cztery dni maksymalnie!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik ja leżałam w szpitalu jak miała ten najgorszy czas, eMek pojechał z młodą na oddział pediatryczny, bo akurat nasza domowa pediatra miała dyżur i w 20 minut została przebadana od stop do głów, łącznie z RTG klatki piersiowej, także wiedzieliśmy, że nic złego się nie dzieje. Wysypka po trzydniówce jest praktycznie zawsze. Tylko u Leny miała bardzo zaawansowaną postać, bo była praktycznie wszędzie.
    Jeśli zmiany na chwilę znikają przy ucisku palcem albo szklanką to można być spokojnym. Może komuś się przyda tama informacja :)

    pilik, Bajkaaa, Kaczorka, Rucola lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis dziękuję za ten wpis :) będę wiedziała na przyszłość :)

    Tak w ogóle to witam dawno nie pisałam bo jakoś nie mam weny...
    Z Zosia wszystko dobrze zdrowa rozszerzanie diety idzie nam na sloiczkach i coraz więcej tego je.

    Czytam was cały czas i oglądam piękne dzieciaczki <3

    No i tak jak reszta czekam na noworodzie :)

    Miłego dnia wszystkim życzę :)

    Aha no i współczuję nieprzespanych nocy:( ale pamiętajcie dziewczyny to wszystko minie:)

    Luna1993, pilik lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie wiem czy znajdę czas dzisiaj ale możesz napisac, spróbuję

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis ja też dziękuję. My czekamy na pierwszą trzydniówkę i dobrze wiedzieć, że może być taka wysypka.


    age.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;-)

    w końcu na Śląsku wyszło dzisiaj na chwile chociaż słoneczko, bo juz mozna bylo depresji dostać od tej ponurej pogody :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Melevis ja też dziękuję. My czekamy na pierwszą trzydniówkę i dobrze wiedzieć, że może być taka wysypka.

    moze nie czekaj , bo moze nie będzie w ogole :-) po co czekać na chorobę

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie to że siedzę z nogą na nodze i niecierpliwie czekam, ale jakoś mi lepiej jak myślę, że to prędzej czy póżniej się stanie niż jak mnie zaskoczy :)


    age.png
‹‹ 2735 2736 2737 2738 2739 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ