X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka z chęcią przejmą utratę kilogramów :-)
    Powiedz mi, Ty masz dla Ali spacerowke Joie Litetrax?
    Bo wiem, że któraś z Was o niej pisała. Tak ogólnie oglądam sobie i porównuje.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena dla mnie te zajęcia to jest koszmar... w każdy piątek tak się stresuje że aż mdłości mam... nie wiem czy to minie, ech. Oby. Nie raz muszę wyjść bo jak mnie Ninka widzi to płacze jeszcze bardziej i tylko ręce do mnie wyciąga. Ale nie raz piętro niżej ją słychać..

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc.

    Patrycja, zdjęcie świetne :)

    Pilik, a jak Ninka reaguje na fizjoterapeutę? Bo może warto poszukać innego, co by znalazł sposób na nią. Dla przykładu - nie wiem jak moja pediatra to robi ale dzieciaki ją uwielbiają. Wchodzą do niej uśmiechnięte mimo tego, że zaraz będą szczepione.

    Patrycja20 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, że tak dziś po łebkach i wybiórczo tylko odpisywałam, ale miałam gości prawie cały dzień i po prostu nie chciałam siedzieć z nosem w telefonie :) jutro znowu będzie u mnie mama (przyjechała głównie na występy dzieci mojego brata, ale wiadomo, że do nas też wpada), więc gruntownie sprzątam jutro chałupę i gotuję kilka obiadów na zaś. Liczę, że weźmie też Agatę na spacer sama, bym mogła trochę czasu spędzić samotnie - godzinka dziennie mi starcza by naładować baterię!

    Pilik biedna Ninka i Ty na tej rehabilitacji :( no ale wiadomo, to wszystko dla jej dobra... Jednak szkoda, że nie jest to dla niej przyjemność.

    Luna zapomniałam wcześniej napisać - pięknie wyglądasz <3 aż pozazdrościłam i może też jakoś niedługo coś zrobię z włosami :)

    Lena to naprawdę ekstra masz tę opcję w telefonie, zdjęcia wyglądają dzięki niej bardzo profesjonalnie! Albo po prostu masz taką dobrą rękę :) ja kupiłam aparat przed narodzinami Agatki, miałam być wielką panią fotograf, a i tak głównie pstrykam telefonem, bo szybciej i wygodniej :/ ale chciałabym trochę się bardziej z aparatem zaprzyjaźnić tylko KIEDY? :D

    Ania nie wyobrażam sobie całymi tygodniami być przez prawie całe dnie całkiem sama z Agatką... I akurat dla mnie łatwiej jednak jest mieć męża po kilka godzin, ale codziennie niż cały dzień przez kilka miesięcy, a przez kilka tygodni nie mieć go wcale. To musi być cholernie trudne - zarówno w kontekście opieki nad dzieckiem, ale też kondycji psychicznej, no i rzecz jasna samego małżeństwa na odległość.

    Kaczorka dużo zdrowia dla Alusi!

    Patrycja, Minnie czekam na jakieś skurczowe wieści :D choć w sumie Patrycja skoro masz planowaną cesarkę to ja nie wiem czy Ty chcesz, by coś się przed poniedziałkiem rozkręciło czy też nie :)

    A teraz już dobranoc moje drogie panie, może jeszcze złapię krótki sen przed kolejnym karmieniem.

    Summer kciuki za super noc! Codziennie przed pójściem spać myślę o Was i liczę na to, że uda Ci się porządniej wypocząć

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze kciuki jutro za Tosię i pierwszy dzień w przedszkolu <3 wierzę, że będzie super! Ja zaczynałam przedszkole mając 3,5 roku i od pierwszego dnia uwielbiałam tam chodzić :) oby i tak było z Twoją córeczką, Luna!

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna kciuki za Tosię, ale jeszcze większe za Ciebie! My przeżywamy to 100x bardziej niż nasze dzieciaki ;) no i bosko wyglądasz, chociaż ja uwielbiam Cię w ognistej czerwieni <3

    Mam już wyniki zespołu antyfosfolipidowego. Wszystko negatywne, także ta strata to był najwyraźniej okrutny zbieg okoliczności...

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudziłam się na siku i nie mogę zasnąć. Młody tak się wierci, że aż nie mogę leżeć i tak sobie jestem na czworaka od 20 minut. Trochę lepiej w tej pozycji. Jakby mąż się obudził, to pewnie by pomyślał, że na coś liczę :P

    Luna powodzenia dla Tosi i Ciebie też :) Daj znać koniecznie jak wrażenia.

    Patrycja słodki widok <3

    Pilik, szkoda, że Nina tak reaguje, na pewno ciężko Ci w tej sytuacji :(

    Melevis, dobrze i niedobrze :/ Byłoby jakieś wytłumaczenie, a tak dalej niewiadoma. Chociaż u mnie też antyfosfolipidowy negatywny, a w immunologii namieszane. Może warto jeszcze zrobić jakieś podstawowe badania z tego zakresu? Ponoć immuno do 12tc miesza, ale ja się zbytnio nie wgryzłam w temat. Pewnie więcej podpowie Nika, Bocianiątko i może ktoś jeszcze.

    Oho i młodzieniec ma czkawkę ;)

    Patrycja20, Luna1993 lubią tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka on tak zasypia już od dłuższego czasu :D najpierw mówi, że ja kocha a później, że trzeba już iść spać :) <3
    Mam nadzieje, że Ali dzis już gorączka całkowicie odpuści !

    Jeżowa już teraz bym wolała wytrzymać do poniedziałku :)

    Kaczorka, pilik lubią tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja śliczne zdjęcie rodzeństwa <3 Oli pewnie już się nie może doczekać siostry?

    Kaczorka oby już dzisiaj temp nie było, a dobry humor pozostał. Alusia jest pogodną w każdej sytuacji <3

    Pilik jesteś cholernie silna i dzielna. Wiem, że serce pęka jak Ninka płacze i nie chce wykonywać ćwiczeń :( ale wiemy, że to dla jej dobra. Jesteś najlepszą mamą, bo zapewniasz jej fachowe wsparcie :*

    Jeżowa miłego dnia z mamą dzisiaj :) zawsze fajnie mieć dorosłego towarzysza raz na jakiś czas :)

    Melevis sama nie wiem, czy się cieszyć z Twojego wyniku czy nie .. dobrze i niedobrze. Moim zdaniem chyba lepiej tak, że to mógł być okrutny przypadek... Nawet nie wiesz jak żałuję, że po drugim poronieniu nikt mi nie powiedział co powinnam zbadać, do teraz mnie to męczy, mam milion myśli. Szczególnie teraz jak Bociuś mnie uświadomiła że hipotrofia może mieć z tym zwiazek... A jesteś bogatsza o tą wiedzę i mam nadzieję że choć trochę pomoże Ci ona w ponownych staraniach :* jesteś naprawdę dzielna. Mutacji jeszcze nie robiłaś, prawda? Czy coś pominęłam?

    Idę szykować Tosie. Bardzo dziękujemy za słowa wsparcia i wiarę w nas! Macie rację, ja to przeżywam bardziej od niej, pół nocy nie śpię :P o 11 ją odbieram, żebym mogła pojechać spokojnie do anestezjologa (zostaną z moją babcią)

  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna już odlicza dni :D
    Powodzenia ! Trzymam mocno kciuki za Was !

    Dziewczyny mam pytanie z serii głupie a mianowicie wcześniej jak miałam skurcze to były inne niż te co czuje dzisiaj a czuje je tak jakbym miała za chwile dostać okres i w tym czasie jest skurcz . Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi :D czy to normalne ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 06:55

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna - może Tosi na tyle się spodoba, że nie będzie chciała tak szybko wracać :p

    Pilik - a ja myślałam, że Ninka lubi leżeć na macie. Często wrzucasz jej zdjęcia właśnie na niej i wydawało mi się, że to ulubiona forma spędzania czasu ;)
    Przeprawy u fizjo współczuję. Ale robisz to dla dobra małej, więc czasami trzeba zacisnąć zęby.

    Melevis - a będziesz coś jeszcze sprawdzać czy już odpuszczasz badania?

    U nas w nocy dalej gorączka. Cały czas jest w okolicach 38.5°C. Ala spała, więc nic jej nie dawałam. Dopiero z rana dostała Nurofen. Dzisiaj trzeci dzień. Poczekam jeszcze i jak nie przejdzie, to jutro ewentualnie na jakiś dyżur pojedziemy.
    A dzisiejszą wizytę u ortopedy będę musiała przełożyć. Nie chcę małej męczyć i ciągać przez pół miasta.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja ja tak mialam w dniu porodu, najpierw lekkie, sądziłam że przepowiadajace A potem się rozkreciło!

    Kaczora to pewnie ta trzydniowka z wysoką gorączka konczonca się wysypka. <3 Masz rację lepiej zostańcie w domu, niech Alicja zdrowieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 07:07

  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka to oby przeszło .. pewnie to 3 dniówka .. ale ja to panikara i pewnie dzisiaj już bym leciała do lekarza :D

    Mamunia Ty mnie tu nie strasz ! :D

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna - kciuki za Tosie! Wielki dzień :)

    Nadzieja - ale masz temperamentnego synka! Mój przynajmniej dawał spać w nocy zazwyczaj.

    Patrycja - o, ja mam takie właśnie tylko skurcze-nieskurcze. I to nic nie oznacza najwyraźniej.
    Dzisiaj w nocy obudziłam się, bo zrobiło mi się słabo i prawie zemdlałam na leżąco. Także przygód nie brakuje ;)

    Luna1993, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja ja takie miałam przed porodem i... Po odejściu wód :P więc choćbym chciała to nie pomogę. Obserwuj ;*

    Minnie dobrze że leżałaś... Kochana uważaj na siebie, to już ostatnie dni i będziesz miała synka przy sobie

    Poszła, nawet z ojcem się nie chciała pożegnać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 07:35

    Kaczorka, blue00, pilik lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że na trzydniówkę to chyba jest za niska temperatura, bo wtedy to ponoć 39-40°C bywa.
    Infekcja układu moczowego też raczej odpada, bo żadnych innych objawów nie ma.
    Stawiałabym na zęby, bo idą górne czwórki - już są bardzo blisko. Ale Internet twierdzi, że przy zębach to temperatura jest max. do 37.8°C. Chociaż może Internet kłamie.. :p

    Patrycja - ja wprawdzie słabe doświadczenie mam ze skurczami, ale wydaje mi się, że taki ból towarzyszy rozwieraniu szyjki.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa dziewczyny a my z eMkiem na jutro zaplanowaliśmy urodziny Olka żeby nie robić zamieszania jak mała się urodzi :D
    Także lepiej niech czeka już do poniedziałku :D

    Luna - o widzisz ! Gwiazda się nie przejmuje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 07:57

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja spokojnie, to że szyjka się rozwiera to nie znaczy że od razu puści, te dzieci nas straszą i straszą, a ostatecznie siedzą grzecznie do końca ;) księżniczka niech też się nie wbija na urodziny brata!

    Kaczorka internet to jedno, dzieci i ludzki organizm to drugie, więc jeśli idą zęby, ma dobry nastrój, je to można to powiązać moim zdaniem :) trzymam kciuki żeby się szybko przebiły :*

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi - takie lekkie plamienie w kolorze kapuczyno też się zdarza przy rozwieraniu szyjki? Bo po badaniu trochę plamiłam na czerwono, ale od badania już 2 dni a wciąż wkładka nie jest czysta.

    Ech, jak nic dziś wskakuje na Męża... :D

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, dzielna Tosia <3

    Kaczorka, trzymam kciuki, żeby temperatura spadła. Dobrze, że humor Alusi dopisuje.

    Pilik, kciuki za dzisiejszą rehabilitację

    Patrycja, u mnie ból okresowy towarzyszył skurczom.

    Lunaris, Rucola, Veritaserum, Justyna - jak noc u Was? Mam nadzieję, że lepiej niż ostatnio.

    Przepraszam, ale więcej nie pamiętam :(

    Justyna, dziś będę mocować ochraniacz do łóżeczka to dam znać jak się sprawdza, ale rzeczywiście przykładając usta do niego da się oddychać.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 2741 2742 2743 2744 2745 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ