X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, cudny Franio i świetnie uchwycony glut :P

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to co, ostatnie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 22:04

    pilik, Achia, JustynaG, Bajkaaa, Fozzie Bear, Patrycja20, Patrycja20, Lena21, blue00, KateHawke, ibishka, Emiilka, olik321, Yoselyn82, Siwulec, Nadzieja22, Rucola, Lunaris, Kaczorka, Luna1993, Lusesita lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola u nas było do góry nogami. Zaczęliśmy od kaszki, na masę ;p przy wprowadzaniu warzy to był już drugi posiłek bo kaszka była dalej. Warzywa najpierw zielone tak jak planujesz :) miałam zamiar po dwa dni jedno, ale po pięciu dniach i trzech warzywach mi się znudziło... serio jakaś niecierpliwa jestem chyba, hehe. Poza tym teraz zalecenia ze można od razu trzy warzywa :) no ale do celu. Pierwsze dni cukinia, potem brokuł, awokado i ziemniak. Te dawałam oddzielnie, a potem jedno-dwa z tych plus jedno nowe i po kolei batat, marchewka, groszek, kukurydza, pietruszka, seler, burak, brukselka, kalafior, papryka. Chyba tyle póki co.
    Z owoców tylko banan, sliwki suszone, malina, jabłko (i awokado, w końcu owoc :p).
    Owoce wprowadziłam dwa tygodnie po warzywach. Malin nie lubi (nawet jak jakiś mus dostaje i jest tam malina to pluje. Chyba po mamusi ;p uwielbiam świeże maliny ale przetworów nie znoszę).
    Po około trzech tygodniach wprowadziłam jajko. Miałam obawy więc jednego dnia żółtko, jak było ok to po kilku dniach jajecznicę zrobiłam.
    Owsiankę chyba jakoś jak owoce wprowadziłam. Teraz nie dostaje kaszki raczej. Rano owoc, na obiad warzywka i co kilka dni ja daje mięso albo jajko, będę wprowadzać ryby. I wieczorem owsianka (najczęściej z suszonymi śliwkami, wtedy super działa na brzusio).
    Ja karmie kawałkami, a od kilku dni Ninka się sama karmi. Mogę podesłać na pw jakieś filmiki jak chcesz ;).
    Aa i nabiał wprowadziłam przed wczoraj tylko tak z miesiąc od rozpoczęcia rozszerzania.
    Też mam trochę mrożonek w woreczkach, Ania polecam mrozić na płasko. Więcej się mieści :)
    Ale ogólnie czekają na gorsze czasy bo Ninka woli w całości niż papki.
    A i uwielbia placki (bananowe i jabłkowe robiłam) i chleb. Aż się trzęsie jak ja jem i muszę kawałek dać bo aż krzyczy na mnie ;)
    I polecam pomrozic warzywa w kawałkach większych. Ja np. dzisiaj - wyciągam pół marchewki, kilka kawałków cukinii, różyczkę kalafiora i siup na pare.

    Fozzie wow! Aż słów brakuje.

    Lunka pięknie wyglądasz :)

    Lew, Oskar i Franio <3 przystojniaki! Lewcio super postępy na brzuszku :)

    Luna1993, Ania1003 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do rozszerzania diety to czytam właśnie Małgorzatę Jackowską i stwierdzam, ze chyba od razu wjedziemy z 2ma posiłkami, albo tydzień przed ukończeniem pół roczku zaczniemy od kaszki rano. Zamawiam zaraz kolektor do mleka i myślę, ze rano trochę się "samo udoi" a od marca dokładam drugi posiłek w porze obiadowej, najpierw jednoskładnikowy, potem będą zupki i albo będę mrozić albo cała rodzinka będzie codziennie jadać zupę prawie krem :P prawie bo grudki bede zostawiać ;) w międzyczasie dojdą owoce do kaszki a potem będę się zastanawiać :P

    pilik lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie- kto wie :) ja już pod koniec obrączki nie mogłam nosić - inaczej by mi pewnie odcięli palec :p
    A jak się czujesz? W ogóle Twój brak szyjki to chyba dobrze rokuje :) ja na sali porodowej 31.12-już po tych nieudanych próbach wywołania porodu miałam nadal 2cm :p

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik o kolejnej myślałam owsiance na wieczór więc się tylko utwierdziłam a z czasem z kaszki pewnie też będę chciała owoce :) Kopiuję sobie Twój wpis bo pewnie będe działać bardzo podobnie. A filmiki koniecznie mi wyślij!!! No i jestem otwarta na wszelkie rady!!

    pilik lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wszystko notuje co piszecie o rozszerzaniu :)

    Pilik warzywa od razu podawałas w kawałkach ? W ogóle nie jadła Ninka sloiczkow ?

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Minnie- kto wie :) ja już pod koniec obrączki nie mogłam nosić - inaczej by mi pewnie odcięli palec :p
    A jak się czujesz? W ogóle Twój brak szyjki to chyba dobrze rokuje :) ja na sali porodowej 31.12-już po tych nieudanych próbach wywołania porodu miałam nadal 2cm :p

    A mi w ogóle nie spuchły palce! Więc jestem taka szczęśliwa :)

    2 cm już mam, proszę o więcej. Od 2 godzin Milan znów szaleje, znów się pcha, mnie łapią bóle w pachwinach. Także zgodnie z planem idziemy do OBI, niech grawitacja robi swoje ;)

    Achia lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum od razu. Tylko na początku z widelca mniejsze kawałki (blw nam nie szło jak nie siedziała)
    Jakby mi ktoś zdradził jak się tu wrzuca filmik to bym dwa czy trzy dała. Mój eMek był przerażony a teraz się zachwyca jak Ninka pięknie gryzie (bezzębnie nadal oczywiście :))

    Achia patrz, cena kusząca i wyglada fajnie, właśnie mi się reklama pojawiła
    http://okee.com.pl/kategoria/bluzy-do-karmienia/bluza-do-karmienia-piersia-4

    Minnie ostatnie! Brzuszek się obniżył mocno chyba co? :)

    Achia, Rucola lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Ja też mam zamiar tak podawać właśnie kawałki na widelcu ale co wyjdzie to zobaczymy !! Póki co też trochę przerażona jestem ale jeszcze prawie 2 miesiące :)

  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie wyglądasz pięknie :)

    Minnie89 lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie cudo ! <3

    Ja przeżyłam pierwszy dzień z wielopieluchowaniem i pierwszą kupą - Boże, już tęsknię za normalnymi pieluchami haha. Żółta eksplozja.

    Minnie89, olik321, JustynaG, Nadzieja22, Rucola, Lunaris lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mnie cieszy dzisiejszy temat dnia - rozszerzanie diety, gdyż nas to czeka za jakiś miesiąc. :)
    Jak ten czas szybko leci - Jutro Marcel kończy 5 miesięcy!

    Jeżowa, podziwiam za próbę wielopieluchowania. Jakiś czas temu próbowałam zagłębić temat i wyszło to strasznie drogo.

    Achia, W Tesco w Gdyni można nabyć na wyprzedaży duuuużoooo pieluch w rozmiarze 2 marki własnej Tesco. Cena za sztukę to bodajże 17 groszy. Ja używam i jestem zadowolona.

    No i nasi chlopcy są cudowni! Blue, Lena, Rucola - macie wspaniałych młodych mężczyzn.

    pilik, summer86, Rucola, Lunaris lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie wyglądasz obłednie! <3

    Minnie89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja to przeliczam nie wychodzi wcale drogo a już na pewno nie drożej niż w zwykłym pieluchowaniu . Tylko różnicą jest taka że na początku trzeba zainwestować sporo. No i wiadomo można zrobić to bardzo drogo i tanio. Ja jednak chyba rezygnuje ale z racji chronicznego zmęczenia póki co :)

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie nie załapałam się na fotę, ale po komentarzach już wiem czego się domyślać :P Chudzina forever :)

    Luna super wyglądasz, ładne włosy :)

    Aniu, jaki przystojniak :) Zapasy jedzenia zacne.

    Ale ładnie Lewek ćwiczy :)

    Ach Franiu słodziaku, nawet z śliną :)

    Minnie świetnie wyglądasz! :)

    Luna1993, Rucola lubią tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Veritaserum od razu. Tylko na początku z widelca mniejsze kawałki (blw nam nie szło jak nie siedziała)
    Jakby mi ktoś zdradził jak się tu wrzuca filmik to bym dwa czy trzy dała. Mój eMek był przerażony a teraz się zachwyca jak Ninka pięknie gryzie (bezzębnie nadal oczywiście :))

    Achia patrz, cena kusząca i wyglada fajnie, właśnie mi się reklama pojawiła
    http://okee.com.pl/kategoria/bluzy-do-karmienia/bluza-do-karmienia-piersia-4

    Minnie ostatnie! Brzuszek się obniżył mocno chyba co? :)

    ciekawa, moze sie skusze :)

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna piękna Ty :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie super wyglądasz ! Ja czasem wracam do tych zdjęć z brzuszkiem i się mega wzruszam. :D

    Jeżowa tak, zdjęcia robię telefonem (ma taką funkcję portret, ale trzeba złapać ładne światło) ale marzy mi się lustrzanka :) kocham robić zdjęcia <3

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena zawsze piękne zdjęcia wrzucasz! Jakim telefonem robisz?
    Teraz pytanie czy to kwestia aparatu czy takiego wspaniałego modela <3

    Jezowa jakie pieluchy wybrałaś?

    Veritaserum bardzo polecam kawałki. Nie zrażaj się tylko przy pierwszych zakrztuszeniach. I daj Ani chwile. Ja raz musiałam interweniować, wszystkie inne razy Ninka sama wypluwała albo sobie na język odksztuszała gryzła i polykala już ładnie. Tydzień dwa i będziesz widziała super efekty.
    A na dokładkę Nineczka przy jedzeniu :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e1306f89e6c8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 19:51

    Yoselyn82, Ania1003, JustynaG, Achia, blue00, Patrycja20, olik321, Lena21, KateHawke, Lunaris, Kaczorka, Nadzieja22, Lusesita, Luna1993, Rucola, Emiilka, veritaserum, emi2016 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 2739 2740 2741 2742 2743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ