X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie pięknie wyglądasz!!

    Luna, kolor zdecydowanie na plus :) Bardzo ładnie wyszło :)

    Dzieciaczki jak zwykle do schrupania.

    Cieszę się ze tyle dziś pisałyście o rozszerzaniu, zapisałam sobie niektóre rzeczy :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam takie pytanie
    .. czy w waszych parafiach był cennik za chrzest czy raczej ofiara "co łaska". No i jeśli możecie podzielić się ile dawalyscie e kopercie.
    Z góry bardzo dziękuję za informacje

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Dziewczyny, mam takie pytanie
    .. czy w waszych parafiach był cennik za chrzest czy raczej ofiara "co łaska". No i jeśli możecie podzielić się ile dawalyscie e kopercie.
    Z góry bardzo dziękuję za informacje
    To ja #jestemcebula :P przy Wiktorze nic, a przy dziewczynkach 50 zl .

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik mam iPhone 7plus

    Justyna u nas nie ma cennika, ksiądz powiedział, że sakrament jest bezpłatny - jeśli chcemy możemy dać dobrowolną ofiarę na kościół ale nie ma żadnego obowiązku, mąż dał 200 zł

    pilik lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, u nas jest co łaska na chrzest. Na ślub ksiądz jasno się wyraził, że raczej większa kwota niż mniejsza, więc daliśmy chyba 800 zł a na chrzest daliśmy 200. Przy czym u nas chrzest jest normalnie w trakcie mszy.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja - czujesz się lepiej? Dawaj brzusio, bo możesz nie zdążyć! :)

    Aniu - jestem pod wrażeniem Twoich zapasów! I tego że tak sobie radzisz.

    pilik lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik mamy z Ali pieluszki, kieszonk i do tego wkłady z mikrofibry :)

    Powiem Wam, że to mydełko do odplamiania sobie świetnie poradziło z żółtym kupalem i z powrotem wierzę, że może to dobry pomysł :D

    Za wyprawkę do wielopielo zapłaciliśmy ok 400 zł - według mnie to nie jest jakoś mega dużo patrząc na ceny pieluch i to, że mamy regulowane rozmiarowo kieszonki i długo można je nosić, mam nadzieję, że może nawet do końca okresu pieluch.

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - cały czas jestem pod wrażeniem, jak Ninka cudnie się rozwija i robi super postępy :)

    Justyna - u nas chrzciny "co łaska", więc daliśmy 100zł.

    Minnie - super wyglądasz :)

    Minnie89 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, podpisuję się pod tym co napisała Kaczorka - Ninka robi niesamowite postępy.

    Kaczorka, jeszcze odnośnie wagi, robiłaś może badania tarczycy po ciąży? Ja bym się cieszyła ze spadku kilogramów, ale jeśli choć trochę on Cię niepokoi, warto sprawdzić.

    JustynaG lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie tak dzisiaj trochę lepiej :) a Ty jak ? Jutro postaram się coś wrzucić :D

    Edit : https://naforum.zapodaj.net/thumbs/517c00c0b06c.jpg z ostatniej chwili :D <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 21:43

    summer86, pilik, Lusesita, Minnie89, Kaczorka, olik321, Fozzie Bear, Nadzieja22, Luna1993, KateHawke, JustynaG, Aga9090, moniśka..., Rucola, Siwulec, Emiilka, blue00, Lunaris, emi2016 lubią tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej dziękuję za tyle miłych słów <3 powiem Wam że tęskniłam za ciemnymi włosami, następnym razem może zrobię jeszcze ciemniejsze.

    Rucola w blondzie nigdy mnie nie zobaczycie, mam za ciemna karnację i oczy, raz miałam blond perukę na sobie i wyglądałam jak prostytutka :P co do Waszych "problemów" nie pomogę, bo u nas jeszcze nie ten etap, a u Tosi nic takiego nie zaobserwowałam. Niemniej liczę że niedługo ten zły czas minie...

    Nie załapałam się na sliniacego się Frania :( a na pewno jest przeuroczy w takim wydaniu <3

    Ania dopiero usiadłam do telefonu, zaraz przeczytam Twoja wiadomość. Dzięki za pomysł z mrożeniem zupek, też będę tak robić :)

    Minnie śliczna i jak promieniejesz! To już ostatnie w tej odsłonie, następne z Milanem na rękach <3

    Jeżowa podziwiam Cię za wielorazowe pieluchy naprawdę ;) Ja bym nie miała cierpliwości i czasu. Brawo dla Ciebie :)

    Ninka słodziaku nasz cudowny <3 codziennie czekam na Twoje zdjęcia i od razu mam uśmiech na twarzy :) a widzieć jak zajadasz to sama przyjemność

    Justyna u mnie w parafii jest cennik, chcieliśmy brać ślub koscielny- już się nam odechciało póki co :P chrzest robiliśmy Tosi gdzie indziej, dałam 100

    Kaczorka jak Alusia?

    Jutro Tosia idzie pierwszy raz do przedszkola, więc proszę o ciepłe myśli dla niej i kciuki dla mnie, żebym nie zeszła na zawał i nie wydzwaniała do przedszkola jak wariatka :P a o 12 jadę do szpitala do anestezjologa. Niech już przyklepie tą operację.

    Dobranoc :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 21:41

    Patrycja20, Kaczorka, Minnie89 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie super wyglądasz :)

    pilik ale Ninka cudna i jak ladnie je :)

    Minnie89 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania odpisałam, zerknij proszę

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, wielki dzień jutro przed Wami, będę trzymać kciuki zarówno za Tosię jak i za Ciebie!

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szczerze sama jestem w szoku. Niesamowite to jest, wczoraj jeszcze się chciała na wszystkie strony a dzisiaj pół dnia przesiedziała i już w siadzie zaczyna się bawic nie przewracając! Ale myśle że u niej dużo daje to, że jest leciutka ;). Ciekawa jestem co jutro fizjo powie bo mocno przykurcze prawą stronę niestety :( teraz jak siada to to dopiero tak widać mocno. Ale damy radę. Choć uparciuch z niej straszny i walczy ze mną strasznie jak próbujemy ćwiczyć.
    A mi znowu nie dobrze na myśl o samotnej jeździe z Nią i płaczu na zajęciach...
    a jeszcze z jej dziwnych umiejetnosci to zaczyna powtarzać i robić jak kotek i śpiewa do jednej piosenki szczeniaczka. I wiem że brzmi to absurdalnie ale serio, nie tylko ja to widzę. Musi mieć nastrój i chcieć sama oczywiście. U nas w rodzinie zdarzają się osoby z słuchem absolutnym (mój brat ma) i ciekawa jestem czy to może być tego kwestia czy nadwrażliwości ;p

    Lena kurczę muszę u męża w telefonie poszukać tej opcji w takim razie :)

    A co do „cennika”, jak ksiądz mi rzuci konkretną kwotą to wstanę i wyjdę. Planujemy dać maks 200zl. Może w marcu zrobimy w końcu chrzciny, coś się zebrać nie możemy. A im bardziej rodzice naciskają tym mniej mi się chce ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna w takim razie kciuki za Was :* wiem przez co będziesz przechodzić jeżeli chodzi o przedszkole :) chyba pierwszy tydzień jest najgorszy :) później jest już lajt :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20 wrote:
    Minnie tak dzisiaj trochę lepiej :) a Ty jak ? Jutro postaram się coś wrzucić :D

    U mnie bez zmian. Skopana, ale bezskurczowa. Głowa mnie rozbolała po spacerze, więc kładę się spać.

    Piękny ten Twój blondasek. Zachwycam się, bo moje to pewnie czarniutkie włoski będzie miało...

    Dobranoc Mamusie! ;*

    Patrycja20 lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - o, to u nas też Aluśka na prawą stronę ciągnie. Ale zaczęło to być mocno widoczne dopiero w czasie chodzenia.
    Teraz został nam przeprost prawej nogi i też Aluśka nie chce ćwiczyć.. jak próbuję coś z nią robić, to ona siada na tyłek i nic nie mogę.
    W leżeniu na brzuchu też nie wychodzi, bo mały szogun ucieka.

    Luna - pod wieczór temperatura znów skoczyła. Nurofen poszedł w ruch. Teraz śpi. Ale ogólnie humor jej dopisuje ;)
    Aaa, i kciuki za jutrzejszy pierwszy dzień w przedszkolu! <3

    Summer - nie badałam tarczycy. W sumie spadek nie jest jakiś spektakularny, bo przez 7 miesięcy zgubiłam 9kg. Ale zastanawiam się co powoduje jednak tę utratę kilogramów, bo nigdy wcześniej nie udawało mi się tak po prostu chudnąć.

    Patrycja - mały słodziak zasnął na brzuszku? Już się pewnie siostry nie może doczekać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 22:11

    Luna1993, Patrycja20 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryka cudowne zdjęcie na końcówce <3

    Luna kciuki za Tosię! Da sobie radę. Ty też! :)

    Kaczorka Ninka jak widzi matę do ćwiczeń to zaczyna płakać. U rodziców moich jest inna w podobnym kolorze i był ostatnio płacz jak tylko chciałam ją do zabawek na niej położyć... w domu mało się udaje ćwiczyć bo się wywija, kopie, wyrywa i krzyczy... nie chce myśleć jak to będzie wyglądało za miesiąc czy dwa jak ja teraz jej utrzymać nie umiem...
    A badania tarczycowe plus usg tarczycy warto zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 22:16

    Patrycja20 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Pilik aż przykro czytać, że dla Ninki Fizjoterapia to taki koszmar :( Franio przez całe zajęcia jest spokojny, nawet się śmieje do pani Oli, czasem na końcówce pomarudzi jak jest zmęczony. Jesteś super dzielna naprawdę !

    Luna kciuki za Tosię jutro ;)

‹‹ 2740 2741 2742 2743 2744 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ