X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Luna czekam na wieczorną relację Tosiowej samodzielnosci :)

    Kaczorka w sumie to chyba trzeba Wam życzyć tej wysypki?

    Pilik współczuję przeżyć emocjonalnych serca matki (sama wczoraj siedziałam pod drzwiami i słuchałam jak Franek płacze na masażu :( ) i trzymam kciuki żeby było lepiej. My mamy mega fajną fizjo-syn ją bardzo lubi ale niestety masaż nie jest przyjemny dla dziecka.

    Pati to może już niech siostra poczeka do dnia po urodzinach :D

    Ania- piękne Twoje zapasy. Nie pomyślałam o torebkach- mroziłam w słoiczkach i pojemnikach na lód. Podkradam pomysł :) <3

    Noc zaliczam do udanych :) Stasio położył się o 23.30 nie spał od 2 do 4.30 (uśpił go Ed Sheeran) ale nie płakał! a to już sukces. Pobudka była o 6 z okazji wyciskania kupy. Takie noce jak ta to ja poproszę :)
    Summer a Twoja noc jak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 09:19


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, u nas też dziś lepiej. Wieczór był straszny, położyliśmy ją po 20, a do północy zaliczyła chyba 7 pobudek. Ale przed północą jak ją uspaliśmy to pospala w łóżeczku do 2, o 2 wylądowała u mnie w łożku i z 2 pobudkami wytrwałyśmy do 6:30. Zatem miałam 3 razy po 2 godziny snu ciągiem, co jak na nas jest dobrym wynikiem.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris - już sama nie wiem czego nam życzyć :p
    Ale przełożyłam ortopedę i siedzimy dziś w domku :) chociaż słońce świeci i mnie dziś nosi.. :p
    A dla Stasia wszystkiego naj z okazji ukończenia pierwszego miesiąca życia <3

    Patrycja - się okaże czy Kaja lubi robić psikusy czy jest grzeczna :p
    No ale mogłaby się bratu w imprezę nie wcinać ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie przy kawie :)

    Patrycja moze niech siostra poczeka ze 2 dni :) a zdjęcie braciszka z brzuszkiem ❤

    Minnie nie pamiętam czy pisałam ale śliczna ty, no i życzę szybkiego rozkrecenia akcji :)

    Luna kolor super ale wiesz, że ja lubię czerwony :) kciuki za Tosie,a raczej za Ciebie:D

    Kaczorka jak Kindze wychodzily zeby to miała temperature bardzo wysoka, która podchodziła po 39 stopni. Leki nie zbijały jej temperatury, kąpałam ja nie raz w wodzie troche chłodniejszej niż temperatura była i troche to zbijało. Roz miała 39,6 to wtedy na ip w nocy jechałam z nią.
    Tak czy inaczej życzę aby te zeby wyszły w końcu :*

    Lunaris to "odpoczniesz" troszkę przez weekend :)

    Załapałam sie na większość zdjęć - wszystkie maluchy do zacałowania nawet te śliniące się :D

    Coś miałam jeszcze pisać.. Zapomniałam...

    Popołudniu idziemy sie zważyć i ciekawa jestem czy juz 4 kg osiągnięte

    I tak zdecydowanie maluchy na brzuszku wyglądają inaczej


    Pilik przykro mi, że Ninka nie lubi ćwiczeń ale to dla jej dobra, podziwiam za wytrwałość, bo wiem, że ciężko sie słucha jak dziecko płacze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 15:07

    Ania1003, Kaczorka, Lusesita, Lunaris, Luna1993, blue00, Patrycja20, KateHawke, KateHawke, Yoselyn82, Siwulec, emi2016, Nadzieja22, JustynaG, Rucola, pilik lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga - o widzisz, czyli Internet jednak kłamie ;) może zaraz wyjdą te zęby, bo już pod dziąsłami je widać.
    I życzę tych 4 kilogramów! :)

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz wiem.. Aniu super zapasy, Oskarek przecudny. I wiem jak Ci Ciężko, jedyne co mogę napisać to to, że trzeba ten czas przetrwać choć nie jest łatwo. :*:*

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Aga - o widzisz, czyli Internet jednak kłamie ;) może zaraz wyjdą te zęby, bo już pod dziąsłami je widać.
    I życzę tych 4 kilogramów! :)
    Wiesz życie a internet to dwie inne rzeczy :P każdy maluch inaczej przechodzi wychodzenie zębów np. U Nadi nawet nie bylo wiadomo kiedy wychodzą, bo ani temperatury ani jakoś bardzo ja nie swędziało, a Wiktor znowu każdy gryzak, każdą zabawke pchał do buzi byle tylko mu pomogło na swędzenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borys jaki przystojniak <3 nasz forumowy wojownik. trzymamy kciuki za 4 kg :)

    Minnie ja nie miałam plamienia, ale Amal chyba właśnie takie opisywała przed samym porodem

    My zrobiłyśmy spóźnione zdjęcie 3 miesięczne na macie i zaraz idziemy na spacer. Miłego dnia :*

    ]

    ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2019, 07:35

    Aga9090, Lunaris, Achia, Lusesita, olik321, Kaczorka, summer86, blue00, Jeżowa, moniśka..., Patrycja20, KateHawke, Yoselyn82, Bajkaaa, Siwulec, emi2016, Nadzieja22, JustynaG, Rucola, Fozzie Bear, Ania1003, pilik, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Borys jest przesłodki <3

    i hahaha przez 3 min zastanawiałam się czemu kazałaś "zjeść" braciszka z brzuszkiem PAtrycji ale dopiero zaczaiłam że literówka :D no ale co się dziwić jak dziś spray do czyszczenia uszu wstawiłam zamiast do apteczki to do lodówki... Myślenie przy niedospanych nocach nie jest najmocniejszą stroną mam :P

    Summer cieszę się że "łyknęłaś" drzemki- bo ciężko to snem nazwać. Wychodzę z założenia że jak dzieci nie wrzeszczą/ płaczą to jeszcze da rade przetrwać te pobudki.

    WEEKEND! przetrwałam do powrotu Ciastka :D

    Aga9090, Achia, Luna1993, summer86, Siwulec, Nadzieja22, pilik lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzek <3 nabiera wałeczków :) miłego spaceru!
    U nas pochmurno. Dziś zapowiadali powrót mrozów do -17! pod koniec przyszłego tygodnia, szykujcie kombinezony!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 09:58

    Luna1993 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris sto lat dla Stasia z okazji miesiąca ! Wszystkiego najlepszego malutki <3

    -17? O kurde. U mnie dziś słońce więc korzystamy. Brawo kochana, pierwszy tydzień bez Ciastka zaliczony :) teraz już z górki

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna Zuzia i Borys <3
    Lunaris sto lat dla Stasia i gratulacje dla Ciebie z okazji pierwszego miesiąca!


    Chciałabym, żeby cykl już mi się unormował. Powinnam dostać trzecią @ po porodzie, druga jak na mnie była w miarę o czasie (29 dni a przed ciężą 26). Teraz cykl trwa już 36 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 10:30

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne dzieciaczki od rana widzę <3 Borys i Zuzia, cudownie wyglądacie <3 i znowu żałuję, że nie kupiłam tego 3-paku body, ale jak same widziałyście Agatka raczej więcej ciuchów nie potrzebuje :D

    Summer, Lunaris, cieszę się, że u Was dzisiaj całkiem dobre noce! Więcej takich życzę :)

    Lunaris, Aga9090, Luna1993 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samo jej mówię :D za rok będą razem obchodzić ale w tym roku niech jeszcze się nie wcina :)

    Borys i Zuzia <3 <3

    Aga9090, Luna1993 lubią tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka moj starszak przy 3dniowce nie mial wysokiej goraczki, max to 38.5 było ale głównie 38 i wysypka tez delikatna była, przy zabkach zawsze goraczkowal a trzonowe jak szly do 39 utrzymywala sie 5 dni. Takze wszystko zalezy od dziecka. Obojętne co to jest u Alusi zycze zeby szybko sie skonczylo.

    Luna jak moj szedł pierwszy raz do przedszkola to te 4 godz siedzialam w domu i się stresowalam jak sobie radzi, czy nie placze. Poszlam po niego a on dlaczego tak szybko ;). Super ze poszla bez zawachania.

    Ja wczoraj caky dzien nosilam Leoska, ryk nie do uspokojenia. Podrzucilam go rano do tesciowej zeby skoczyc na szybkie zakupy a ona dala mu jablko, i cieszyla sie ze zjadl cale. Wszystko fajnie ale on byl świeżo po butli i byla to wybuchowa mieszanka. Popoludniu poryczalam sie z bolu kregoslupa i w końcu zapakowalam chlopakow do auta i jezdzilam ponad godzine po miescie zeby sobie pospal.

    Kaczorka, Luna1993 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borys i Zuzia ale cuuudenka :)

    Aga9090, Luna1993 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZięki dziewczyny :)

    Stasio już 5 tyg skończył- strasznie szybko leci. A Ciastka nie ma drugi tydzień - akurat zaczął pracę jak mały się "popsuł". W ogóle najlepiej to żeby na rączkach go nosić cały czas :P pora na chustę!

    Yoku a jak Ty się czujesz?

    Moniśka też bym tak zrobiła :D moja mama też mi tak dopomogła jak byłam wczoraj z Franiem na fizjo- "Stasio płakał to mu dawałam jeść" napakowała go MM w ciągu 1,5 h dała mu 3x 90ml bo przecież jak dziecko płacze to znaczy że głodne... biedny miał brzuch jak balon- nić dziwnego że płakał. Ech te babcie...

    Jeżowa szafa Agatki ilościowo to się chowa przy szafie Stasia :P zrobiłam już 3 prania a jeszcze ani razu nie chodził w tym samym od urodzenia- zapas jeszcze na 2 tyg w szafce :] Także nie miej wyrzutów, jestem lepsza :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 11:04

    Jeżowa lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Nie daję rady odpisywać na bieżąco, Młoda ostatnio wymaga jeszcze więcej uwagi... Ale z dobych wieści byliśmy wczoraj na usg brzuszka i wszystko jest ok :) Po protu chudzielec z niej, ważne że w 100% zdrowy :)

    Dzięki za polecanie książki "Moje dziecko nei chce jeść" ! To powinno być rozdawane w szkołach rodzenia albo po porodzie !

    Borys i Zuzia są przesłodcy !

    Melevis - cieszę się, że wyniki wszyły dobrze ! Bardzo Ci współczuję tej straty, ale już musi być dobrze ! Mocno wierzę, że niedługo do Waszej rodziny dołączy jeszcze jeden Brzdąc <3

    Wczoraj dowiedziałam się o stracie koleżanki z pracy... Po 12 latach udało jej się zajść w ciążę - ma jedną córkę 13 letnią - okazało się że ciąża bliźniacza, ale na wizycie w 10 tygodniu okazało się że obumarła :( Tak mi przykro o tym słuchać... Że też ludzie się starają, kochają te dzieci, a patologia się mnoży i wszystko jest ok....
    Jak tak o tym słyszę to tym bardiej boję się mojej wizyty i tego czy moja Fasolka wciąż żyje....

    Luna - mam nadzieję, że Tosia dobrze zniesie dzisiejszy dzień w przedszkolu !

    Co cennika Chrztu - u nas w parafi było co łaska, a niektórzy i nic nie płacili, my daliśmy 100 w kopercie. Chodzimy do parasi przy klasztorze ojców Bernardynów, kiedyś chodziłam do Marianów i też ciepło ich wspominam :)

    Pilik - gratuluję siedzącej Ninki - na pewno to że jest drobna dużo ułatwia ! My ciągle to słyszymy :D

    Summer - niezmiennie współczuję Ci tych nocy, u nas może nie ma rewelacji, ale tragedii też nie, ale już się bojęco będzie z drugim !

    Minnie - pięknie wyglądasz !

    Rucola - Lewko jest przeurczy <3

    Wiecej nie pamiętam... :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 11:23

    Aga9090, Minnie89, Jeżowa, Luna1993, pilik lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Minie, Fozzie i Luna - wyglądacie obłędnie <3

    Patrycha - brzusio wspaniały :) a braciszek.... No słodziak <3

    Borys <3 i Zuza <3 do zacałowania :)

    Summer i Lunaris - bardzo się ciesze ze dzisiejsza nocka była znośna :*

    Patrycja20, Aga9090, Minnie89, Luna1993, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobię po wizycie w szpitalu, ale na szybko zdaje relacje z pierwszego dnia w przedszkolu:

    Tosia zachwycona, pani nie wierzyła że pierwszy raz była w przedszkolu, myślała że już chodziła i nie mogła się jej nachwalić :D a Tosia jak mnie zobaczyła to zaczęła przede mną spieprzać i się drzeć, że ona chce zostać :P także w poniedziałek idzie do 14

    Minnie89, summer86, Achia, Kaczorka, emi2016, Jeżowa, Nadzieja22, Siwulec, Aga9090, Yoselyn82, Rucola, JustynaG, Patrycja20, olik321, Karma88, pilik, KateHawke, blue00, Lusesita, Emiilka, ibishka lubią tę wiadomość

‹‹ 2742 2743 2744 2745 2746 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ