X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Przepraszam za trochę ciszy z naszej strony, ale w sobotę przyjechali moi rodzice i niezbyt mam czas, żeby zaglądać w internet. Zostają cały ten tydzień, więc będzie super - teraz właśnie zabrali Agatkę na spacer, a ja mogę spokojnie popracować :)

    W niedzielę była komunia mojego chrześniaka, jako "przykładna" chrzestna spóźniłam się na początek mszy, a potem 75% i tak byłam na zewnątrz z Agatą, bo w środku było niemiłosiernie gorąco.

    Agatka była wczoraj pierwszy raz w zoo, najbardziej podobało jej się Afrykarium, a konkretnie te wielkie akwaria :) śmiała się jak jakaś płaszczka lub żółw morski przypływał blisko szyby :) mnie za to urzekły dikdiki, szkoda, że nie mogłam zabrać jednego do domu :D a tak poza tym to odkąd ogarnęła, że można stać, to już w domu prawie w ogóle nie bawi się inaczej jak na stojąco - szkoda, że czasem zapomina, że jeszcze nie umie stać samodzielnie i się puszcza i leeeeci jak kłoda :P wzdłuż kanapy potrafi się też już przemieszczać, raczkowaniem kompletnie nie jest zainteresowana i tak się zastanawiam czy po prostu któregoś dnia nie pójdzie, omijając etap raczkowania :)

    Cabrera i Emi gratuluję udanych wizyt. Emi mam nadzieję, że jednak nie będziesz musiała się kłaść do szpitala.

    Lena spóźnione ale bardzo szczere urodzinowe buziaki dla przystojniaka Frania <3 przykro mi, że ten dzień znowu był dla Was bardzo stresujący... I mam nadzieję, że to nie będzie jakaś Wasza tradycja!

    AnnaStesia tylko Ty jesteś w stanie opisać blendowanie palca w taki sposób, że się z tego śmieję :D ale ojojowuję paluszek.

    Rucola ale ekstra, że nocnikowanie Wam tak świetnie idzie. My nocnik też już mamy, ale Agata jeszcze nie siedzi więc nie używamy.

    A tutaj Agatka wczoraj w zoo :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c13c77fa03b8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 08:46

    pilik, Rucola, JustynaG, emi2016, sliweczka92, Lusesita, moniśka..., Achia, Lunaaa, Cabrera, Nadzieja22, Lena21 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka - nie znalazłam tego dostawcy od którego ja kupiłam puzzle. Ale były identyko jak te:

    https://allegro.pl/oferta/duze-puzzle-piankowe-kolorowa-mata-62x62cm-4-szt-7078222977

    Tylko chyba 2mm grubsze.. ale może to te same, tylko w opisie się w szczegóły nie wdawali :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia moja to też mały harpagan... wszędzie wejdzie, wszystko wyjmie i rozrzuci, wspina się gdzie tylko można, na rękach nie daje się trzymać, a do helpera sama podchodzi i muszę ja włożyć. Czasami dwie minuty w nim jest, a czasami pół godziny (jak jej dam zapas rzeczy do rozrzucania). Nasz jest zrobiony ze stołków z ikea (koszt stołków, bejcy, lakieru i wkrętów - ok. 120zł). Polecam ;). Jak ją tak stawiałam na krześle do skakała, próbowała się właśnie wspinać albo bokiem schodzić, a tu nie ma tego problemu.

    Agulineczka moich tez nie ma, ale teraz jeden użytkownik na na wyprzedaży w super cenie https://allegro.pl/oferta/mata-piankowa-xxl-62x62x1cm-1szt-wyprzedaz-8121075007 koleżanka u niego kupiła i to takie same są.

    Jezowa ale super że się wyjście udało! Raczkowanie pewnie odkryje i będzie śmigać :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka ja kupowałam stąd: https://allegro.pl/oferta/puzzle-piankowe-mata-piankowa-62x62-1-szt-pastele-6964338113
    Mamy je pół roku, dobrze wyglądają. Co prawda Ania co jakiś czas próbuje zjadać obrzeża ale póki co, niczego nie odgryzła.

    Jeżowa , ja w ubiegłym toku na dwóch komuniach stalam na zewnątrz. Co prawda nie byłam chrzestną (ale żoną chrzestnego) ale nie czułam się z tym źle. Wolałam to niż robienie widowiska poprzez mdlenie w kościele.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Dziewczyny!!!!!
    Jeżowa super, ze masz rodziców u siebie!!! A Agatka ma czas na wszystko :) Mój Młody zaczął raczkować tydzień przed ukończeniem 9go miesiąca ale dzieci są różne i różnie się rozwijają. Odpoczywaj i pracuj ile się da :P dziwnie się to czyta, to takie zaprzeczenie w jednym zdaniu hahahaha
    Ja podjęłam ostatnią próbę ratowania mojego ciała :P O ile wagowo jest nieźle to niestety moja sylwetka nie przypomina tej sprzed ciąży.... musze jakoś pozbyć się tłuszczu z brzucha, tylko jak to zrobić!!!!! W połowie lipca jedziemy na kilka dni w Bieszczady i obiecałam sobie że do tego czasu się ogarnę, tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić :D

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa co do puzzli to my naszych używamy już tylko na balkonie, w domu mija się to z celem bo Młody i tak na nich nie siedzi :) ale niezmiennie polecam Małego Geniusza z Czech :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi gratuluję pięknej wagi synka, mocno trzymam kciuki żebyście wytrwali jak najdłużej w dwupaku ! Chociaż jak w pierwszej ciąży, a z całego serca życzę porodu koło terminu

    Cabrera Tobie również gratuluję ❤️ niedługo będziesz tuliła swoje maleństwo, ile tylko zapragniesz :) jeśli coś by było nie tak z szyjka (lejek) to lekarz na pewno by Ci powiedział i zlecił chociaż leżący tryb zycia. Wiem że łatwo się mówi, ale uwierz mi że miałam takie przeboje w obydwu ciążach z szyjka, że nie wiem czy przez to kiedykolwiek jeszcze zdecyduje się na ciążę. Łącznie ze zgładzeniem szyjki i rozwarciem w 19 tc. Twoja jest zamknięta a wynik ponad 3 cm jest bardzo dobry! Tego się trzymamy :) nawet moja nędza jakoś dotrwała więc o Was się nie martwię ;*

    Jeżowa ale masz śliczną sukienkę!

    My byłyśmy w pracy i na zakupach, zostawiam fotkę w ramach wkupnego, ciężko mi się tu odnaleźć po przerwie.
    ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 08:40

    Lusesita, emi2016, JustynaG, Cabrera, pilik, mi88, Achia, summer86, sliweczka92, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu...mam nadzieje, ze humor się poprawił i milo spędzicie czas z Mężem ❤️

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka najlepsze życzenia ;* jak minął Wam dzień? Mam nadzieję że dobrze, mimo złego nastroju

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wybacz moje gapiostwo - wszystko dobrego z okazji trzeciej rocznicy ślubu!

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, też mam nadzieję, że ta data nie stanie się tradycją i Franio ją odczaruje! Współczuję takich stresów!

    Luna <3 A Twój awatar wygląda jak chusta na ciążowym brzuchu - czyżby to jednak znak? ;)

    Kaczorka, co się stało?

    Jeżowa, urocza sukienka! Super, że Agatka tak łatwo bawi się z dziadkami. Ja jestem u rodziców, bo mąż pojechał na tydzień w delegację - ale co z tego, skoro Zosia nie może się przyzwyczaić do nowego miejsca - podczas drzemek łatwo się wybudza, każde usypianie trwa około godziny (a nocne dłużej), budzi się o 5tej, bo nie mam zasłon, a z dziadkami bawi się w rzadkich przypływach dobrego humoru. Dziś ją od rana noszę, bo nawet kiedy siedzę z nią na macie, jest problem. Teraz śpi, ale widzę, że miota się po łóżku, więc pewnie długo to nie potrwa. Już zapowiedziałam mężowi, że jak wróci, wszystkie weekendowe usypiania będą jego!
    Żeby tak nie narzekać - dziś wjechała na stół pieczona pierś z kaczki i była pierwszym mięsem, które Zosia pokochała - do tej pory przemycałam jej głównie w krupniku :)

    Cabrera, trzymam kciuki za szyjkę! Też myślę, że lekarz nakazałby oszczędzanie się, gdyby działo się coś złego? Bo to Twój dobry lekarz, prawda? I ta płeć była tylko wpadką? :D

    Pilik, ależ Ninka się zmienia! Daj znać, jak na rowerku :)

    Emi, dobrze, że już tak dużo za Tobą! Niedługo będziesz miała w domu noworodzia :D

    Justyna, fajny ten rowerek, zapiszę sobie.

    Co do młodego pokolenia - no niestety, tak zawsze będzie i było, że młode pokolenia są inne, niż te starsze i ciężko się zrozumieć. Nasi pradziadkowie przecież też narzekali na pokolenie naszych rodziców :D Zgadzam się w pewnym stopniu z Anną Stesią - oni ogarniają nieco inne rzeczy, ale siłą rzeczy jednak ogarniają mniej, niż my, bo w obecnym świecie po prostu tego nie trzeba. Ale hej, przecież ja też nie potrafię naprawić malucha, zbudować sobie domu, zabić i oprawić kury czy upolować mamuta. A i jestem też przekonana, że gdyby porównać nas do wykształconych ludzi sprzed lat, posiadamy maleńki ułamek wiedzy, którą oni mieli. Też by mogli na nas narzekać.

    Śliweczka ostatnio podsunęła mi pomysł z mrożeniem winogron - pyszne! Mimo że sprawiają wrażenie twardych jak kamień, łatwo się je gryzie :)

    Potem wrzucę trochę spamu zdjęciowego, ale spróbuję jeszcze coś zjeść ;)

    sliweczka92, emi2016 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi buziaki dla dziesięciomiesięcznej Zosi <3 <3 przykro mi, że u Ciebie dziadkowie niewiele mogą pomóc :( współczuję trudności przy usypianiu, wiem, jakie bywa to frustrujące.

    mi88 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Mi buziaki dla dziesięciomiesięcznej Zosi <3 <3 przykro mi, że u Ciebie dziadkowie niewiele mogą pomóc :( współczuję trudności przy usypianiu, wiem, jakie bywa to frustrujące.
    A u Was już coś lepiej z tym? Moje ostatnie usypianie, godzinę temu, trwało co prawda godzinę, ale ona sobie leżała - trochę przymykała oczy, trochę jadła, ale było miło, bo sobie po prostu skakałam na piłce i czytałam. Ale jak się wyrywa i piszczy, a ja muszę przechodzić od przysiadów do bujania, skakania i ścierania ręką potu z czoła, to naprawdę mam dość.
    Tak czy inaczej łączę sie w bólu! Ależ bym była szczęśliwa, gdyby usypiała leżąc wtulona we mnie na łóżku :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, na pewno coś zamówię z tych puzzli.

    Luna super wyglądacie, greentom też się fajnie prezentuje :)

    summer86, Lunaaa lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia <3
    Humor mam kiepski tak po prostu. A może dlatego, że znów puchnę w dupie i mnie dobija, że będę gruba.
    I nawet jak dostałam kwiatki od męża, to bardziej mi się płakać chciało, bo jutro jedziemy do teściów, więc po co mi one..

    Mi88 - serio za każdym razem musisz tak skakać przy usypianiu Zosi?! Szacun!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, Jeżowa bardzo Wam współczuję takich ekscesów z usypianiem, akurat pod tym względem Zuza to anioł. Ale spokojnie, nadrabia czym innym ;)

    Mi wszystkiego najlepszego 🎈 czekam na zdjęcia!

    Co do brzuszka... Kto wie ;) plan jest taki, że od marca się staramy, ale sama nie wiem. Chcę, ale to dla mnie za duży stres póki co. I nie po to schudłam 23 kg żeby teraz znów tyć, hihihihi 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 19:51

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka- i ja i ja! Tez dołączam się do życzeń! Wszystkiego najpiękniejszego ! Dużo miłości i wzajemnego zrozumienia <3
    A humorek podły na pewno minie.hormony ciążowe w taką pogodę to przecież nic fajnego.

    Jeżowa- fajna kiecka :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 19:53

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, trzymam kciuki w takim razie za 3 podejście :) Mówią, że każda ciąża jest inna... co w takim razie Cię czeka w trzeciej? :) No i jak się patrzy na Tosię i Zuzię to są to ogromne słodziaki, że szkoda zamykać produkcję (mowi to ta, która sama nie wie czy chce więcej gałganów :P)

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutyna-dlaczego nie wiesz? patrząc na Aneczkę też nie powinnaś zamykać produkcji :D

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna nie opowiadaj głupot, Aneczka jest tak piękną i mądra dziewczynką (po mamie!), że musi mieć rodzeństwo 😍 a u mnie druga ciąża gorsza od pierwszej, to jak trzecia ma być jeszcze tragiczniejsza to wolę już nie ryzykować 😁 a może zaskoczy mnie w ten sposób, że nie będzie się działo zupełnie NIC.

    Ps. Jak słyszę gałgan, obojętnie od kogo i gdzie, to mam przed oczami uśmiech Ani w parku ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 20:17

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
‹‹ 3349 3350 3351 3352 3353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ