X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, cieszę się, że Cię tu widzę <3

    Justyna, pytałaś o urlop teściów.. niestety skrócili o 2 dni i to nam skomplikowało sytuację :P tak było się łatwiej wykręcić brakiem imprezy.

    Kaczorka, pomimo nie najlepszego humoru życzę wszystkiego co najpiękniejsze z okazji rocznicy. Zobacz, to zaledwie 3 lata a jak wiele razem osiągnęliście przez ten czas!

    Rucola, Ty to się nie masz z czego odchudzać! Ale idealnie się zgrywamy czasowo z planami, po roczku też zamierzam ruszyć 4 litery, póki co jedynie jedzenie ogarnęłam i więcej spaceruję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 21:16

    Rucola, Kaczorka lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh Summer, niby nie mam, ale chciałabym wrócić do formy. Jestem teraz dość zmotywowana, bo emek też się wział za siebie. Odkąd Lewko się urodził przytył jakieś 6-7kg hahahaha Niby nie widać, bo jest wysoki, ma 187cm wzrostu ale też się źle czuje w swoim ciele. tak czy inaczej oboje jestesmy dla siebie wzajemną motywacją, moze coś z tego będzie :)
    Kaczorka gdybyś cały czas była szczupła, to nie miałabyś satysfakcji z chudnięcia :) Za rok o tej porze będziesz szczuplakiem a tymczasem korzystaj z ciążowych przywilejów, czyli jedz wszystko na co masz ochotę. No i Wszystkiego Najlepszego dla Was!!! Swoją drogą ja nie przepadam za ciętymi kwiatkami. Wolę czekoladki hahahahaha

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, wyobraź sobie, że gdziekolwiek się z nią nie pojawię to posyła wszystkim te swoje gałgańskie uśmieszki. Wszyscy są nią oczarowani. Ostatnio miałam u siebie w domu majstrów, to też ich zaczepiała. I panowie oczywiście ją zagadywali :)
    A jak broi, to się ogląda czy na nią patrzymy... jeśli tak, to odwraca się plecami byśmy nie zobaczyli, że ma zamiar zjeść np. liścia.

    Achia, to są po prostu ludzkie dylematy... Po prostu mam świadomość, że z dwojką będzie strasznie ciężko. A należę do ludzi, którzy mają potrzebę kontrolowania pewnych rzeczy, planowania, organizacji. A wiesz jak to jest z dziećmi... Możesz sobie planować... ale akurat w momencie gdy masz wychodzić kupa wyjdzie nogawkami i jesteś spóźniona.. To taki jeden przykład.

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidziuś śpi, wrzucam więc zdjęciowy spam :D Wygląda na to, że moje dziecko je i śpi!

    //usuniete

    PS. Przed chwilą po kilku minutach wściekłej pogoni z latarką z komórki zabiłam komara, któremu udało się przedrzeć do mojego pokoju. Uff!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2019, 20:37

    Achia, Kaczorka, JustynaG, sliweczka92, Jadranka, Lunaaa, Cabrera, pilik, emi2016, Rucola, Nadzieja22, Malgonia, moniśka..., Lusesita, frezyjciada, Lena21 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, wystarczy spojrzeć na Twoją Zośkę to buzia się sama szczerzy! :)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba się udało. Jeszcze to do mnie nie dociera. Zrobiłam test kilka dni temu i nic. To był jakoś 36/37dc. Po porodzie jeszcze mi się nie unormowalo, wcześniejszy miał 41. Wcześniej robiłam owulacyjne i mniej więcej wyznaczył, no ale po tym negatywnie stwierdziłam, że tym razem się nie udało. Ale coś mnie tknelo i siknelam przedwczoraj na owulaka(40dc), od tak.

    d9e0bd7b034c3e7b.jpg

    Dało to nadzieję, że może tak, jak w przypadku Leny nastąpiło małe opóźnienie zagniezdzenia. Zrobiłam więc test wczoraj i dziś powtórzyłam. Wczoraj na początku była biel, ale po minucie-dwóch coś się niesmialo pokazało. Dziś powtórzyłam, raczej to nie błąd 😍

    a53dff63b3f3d63e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 10:54

    Madzik34, Achia, Kaczorka, JustynaG, Minnie89, Jeżowa, Cabrera, Rucola, Nadzieja22, Malgonia, pilik, mi88, reset, moniśka..., emi2016, Lusesita, Lena21 lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka- to gratulacje! Kiedy beta?masz jakiś test w domu żeby np rano siknac?:)))

    Justyna- doskonale Cię rozumiem. Mam podobne dylematy. Zwłaszcza,że nie mam nikogo do pomocy... Ale braciszka dla Oskara bym chciała z drugiej strony.


    Dziewczyny, coś mi się chyba zepsuła spacerówka:/ coś z paskami jest nie tak, pozycja leżąca owszem jest, ale nie da się jej podnieść wyżej. Więc prawdopodobnie czeka mnie zakup nowej. Pomóżcie. Jakie macie?polecacie? Od razu mówię, że małe koła odpadają. Ja kocham koła w moim X-landerze i chciałabym podobne. Podoba mi się spacerówka mutsy nio, ale cenę ma zaporową. Strach taką zresztą zostawiać na parterze....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 11:11

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety raczej robić nie będę, poprzednio nie robiłam i szkoda mi nerwów. Testów już nie mam miałam 3 i wykorzystałam, ale jeszcze dziś jakieś kupię i zrobię w tygodniu. :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka gratulacje! Super, że szybko się udało :)

    Achia Wy kupowaliście chyba nowy wózek? Jeśli nie da się podnieść spacerówki to koniecznie na reklamację, bo to przecież bardzo poważna usterka! :/

    Mi88 Zosia jest cudowna <3 u nas ostatnio z usypianiem lepiej, nie mogę narzekać... Od razu mam lepszy humor i nie stresują mnie tak bardzo wieczory.

    sliweczka92, mi88 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa mamy używany.. co prawda wczoraj mówiłam mężowi że może kupimy nową, a dziś okazuje się, że coś nie działa. To się nazywa myślenie życzeniowe :p
    Cieszę się, że z usypianiem u Was lepiej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 12:24

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka, gratulacje...fajnie, że tak szybko Wam się udało <3

    Achia, Mutsy ma tylko piankowe koła, a wy pewnie duużo spacerujecie po lesie etc. Nie wiem, czy nie lepszy były koła pompowane.
    Xlandery mają ponoć jedną z lepszych amortyzacji...ale może tylko jakąś części wystarczy wymienić/dokupić??


    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera już mi w oko wpadł inny rodzaj x Landera :p części raczej się nie opłaca, bo to stary model.
    Ale popołudniu jedziemy do jakiegoś sklepu pooglądać sobie spacerówki :)

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka gratuluję ❤️ rosnijcie zdrowo

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia a to widzisz - pamięć u mnie tragiczna :P mam nadzieję, że w takim razie szybko wybierzecie nowy wózek :D

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 Zosia na zdjęciu ma wełniany otulacz??? Czaderska fryzurka :)
    Śliweczka gratulacje!!! 15 miesięcy różnicy, będziesz mieć wesoło ;)
    Achia podoba mi się Twoje myślenie życzeniowe. Chyba pomyślę o nowych butach :p

    Jeżowa, summer86, Achia, sliweczka92, mi88, emi2016 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 Zosia jest przeurocza! A otulacz z almitry piękny!

    Sliweczka gratulacje!

    Ja się w końcu umówiłam na podglad, idę 1.07 zobaczyć czy cokolwiek się dzieje...
    Nie ma może któraś na sprzedarz owulaków? ;p muszę kupić...

    Achia w żadnej spacerowce nie będziesz miała takiej amortyzacji i super kół jak w tych wózkach 2w1 niestety. Podobno te nowe xlandery już nie są takie pancerne i fajne :(

    mi88, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka, gratuluję! Jakoś strasznie szybko nam tu te drugie ciąże 'zaskakują' ;) Bo i Lena w 1cs, i Kaczorka w 1cs, Emi z zaskoczenia i Ty w jednym z pierwszych!

    Luna, u mnie właśnie w ciąży nie działo się NIC :D Nawet poród się nie stał!

    Rucola, taak, to Oops chustowy :) U mnie wełniaki idą tak pół na pół z pampersami - czasem jej się gdzieś gumka czy napka odgniecie, więc zmieniam na inny rodzaj, żeby odpoczęła. Do sukienki zawsze ma wełniaka, do spania zwykle pampersa. Od paru tygodni zamawiam jeszcze wełniane pantsy Magabi, ale nie mogę się zebrać!

    A Zosia na zdjęciach to taki zadziorny chłopak :D Chyba że śpi - jak spi, jest dziewczynką. Albo jak się zamyśli :D
    //usuniete

    Pilik, to już niedługo! Ja się wybieram do Zarota pod koniec lipca sprawdzić bliznę. A we wrześniu wracam do pracy, szykuje mi się trochę wyzwań i nie mam pojęcia, czy to ogarnę. Summer, jestem bardzo ciekawa Twojego powrotu do pracy! Czuję, że obu nam to dobrze zrobi na psychikę :D Tylko jeszcze nianię muszę znaleźć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2019, 20:37

    Rucola, moniśka..., sliweczka92, Cabrera, emi2016, Lusesita, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Padam na pysk, ale melduję, że pozbyłam się wszystkich najtrudniejszych tematów i do poniedziałku mam długi weekend! <3 Jutro rodzinnie z teściami i siostrzenicami M., w piątek zakupy dla Pączka z moją mamą, a w sobotę wesele :) Od poniedziałku za to kolejne giga wyzwania zawodowe, ale od lipca powinno być luźniej. No i liczę, że poniesienie mnie euforia i szczęście po USG połówkowym 25.06 :)

    Śliweczka- gratuluję! Między mną a bratem jest 13 m-cy różnicy - bywało hardkorowo, ale bywało i pięknie :)

    P.S. Jeszcze chciałam donieść, że dziś (chyba) po raz pierwszy poczułam pacnięcie w brzuch przez Pączka. Nie mam pewności, czy to TO, ale ponieważ nigdy wcześniej czegoś podobnego nie czułam oraz ponieważ dzięki detektorowi wiem, gdzie teraz siedzi moja córka, to chcę wierzyć, że zlitowała się nad swoją geriatryczną matką i jej styranymi nerwami i dała znać.

    pilik, sliweczka92, Cabrera, emi2016, Lusesita, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset myślę że to było TO :) gdyby to było znane Ci uczucie to nie podejrzewałabyś Pączka. A co do geriatrycznej matki to wypraszam sobie :p
    Mi88 bardzo mi się ten otulacz podoba!!! Ja mam 2 wełniaki i na dzień dzisiejszy mi starczają bo i tak bazuję jednak na pulu i do tego na jednorazowych kieszonkach z podwójnym wkładem (w sensie na raz i do prania) Wiem, że wełna jest higieniczna no ale....
    Dziewczyny Mały nie dostał się do żłobka z odwołania, nie chcą dać nam kredytu w banku... Ten kraj chyba chce nas wydalić :/ Gdyby nie moje podejście, że wszystko dzieje się po coś to chyba siadlabym i płakała bo nic innego mi nie pozostało.... No nic. Musimy poszukać alternatywnych rozwiązań ale jedno jest pewne, muszę wrócić do pracy.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola przykro mi że spadły na Was złe wieści :( będziesz szukać niani czy prywatny żłobek?

    Ja oznajmiam że mąż wrócił, ja się zaparłam i naprawilam ten wózek :D trzeba było trochę pogłówkować, zajrzeć tu i tam i dało radę :D jednak nie jestem totalnym bezmózgiem pociążowym :p ale i tak wyciągnę męża do sklepu, ale przynajmniej bez ciśnienia :)
    Albo ten wózek zostawimy, zwłaszcza że stoi na parterze więc nie będzie żal jak odpukac cos się stanie,a do auta kupimy ładną, zgrabną spacerówkę na zakupy czy wyjazdy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 17:01

‹‹ 3350 3351 3352 3353 3354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ