X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola u nas czas jakoś umyka. Ten upał nas wykończył (w mieszkaniu 32 stopnie), do tego przebijają się trzy zęby na raz (górne dwójki i dolna jedynka) i mamy lęk separacyjny baaardzo silny.
    A no i chyba najważniejsze - w weekend panienka zaczęła pięknie chodzić! Od dwóch tygodni robiła kroczki pojedyncze, a w sobotę się odważyła i ruszyła.
    Musimy jej buty kupić bo wyrywa się z wózka, a przy tej pogodzie nie ma szans jej puścić na bosaka, a ma rozmiar 16, więc zakup butów jest nie lada wyczynem... zamówiłam 17 z nike jedyne które znalazłam i zobaczymy...

    Reset niesamowicie szybko to przeleciało...!

    Achia udało się załatwić z nowymi tablicami?

    I w końcu zmintowalismy kitchen helper i polecam wszystkim! Ten cudowny wynalazek pozwala mi ugotować obiad bez dziecka u nogi. Sama chce być do niego wkładana, daje jej coś (hitem jest gąbka, którą wyciera blat albo pudełeczko z łyżeczkami ;))

    Achia, Cabrera, emi2016, summer86, Lena21, Rucola, Anna Stesia, Jadranka, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa wrote:
    Nie wszyscy obecni absolwenci prawa nie potrafią wysłać listu poleconego ;) ja tam potrafię o wiele więcej 😂

    Wiem :) My właśnie ubolewamy, bo UJ znów wygrał w rankingach na najlepszy wydział prawa w Polsce, a absolwenci są straszni - nawet nie kwestia wiedzy, ale takiego życiowego zorganizowania się. Zero samodzielności, zero myślenia, zero inicjatywy - jak pokażę palcem co i jak ma napisać albo co ma wyszukać w lexie to sobie poradzi, ale ja bym chciała, by mając zakres obowiązków wykazywał się kojarzeniem faktów - jak już zadzwonił do sądu ustalić, że nakaz zapłaty nam się uprawomocnił, to odruchem powinno być napisanie wniosku o klauzulę i położenie mi go do podpisu (zwłaszcza, że mam to na piśmie w ramach procedur). Ale na pytanie, czemu tego nie zrobił sam, słyszę: "bo nie skojarzyłem, że muszę".

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To naprawdę współczuję, bo właśnie dziś ogarniałam nakazy zapłaty i doskonale wiem co z nimi robić. Mam też swoje sprawy, które samodzielnie 'prowadze', oczywiście pod okiem mecenas. Wydawało mi się to oczywiste, widać dobrze obrałam swoją ścieżkę zawodową ❤️

    Pilik muszę wygooglowac ten wynalazek, dziś Zuza ogarnęła przemieszczanie się na tyłku, więc robi się coraz ciekawiej 🤪 brawo dla Ninki nowych umiejętności i niezmiennie życzę dużo siły ;* jakby butki okazały się za duże to mogę zerknać na nike które mamy, mam jakiś mikrorozmiar po starszaku, które tylko leżą

    Admirałka obie jesteście przepiękne 😍 a jakie cudne ząbki!

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik- brawa dla Ninki! :)) i równiez życzę dużo siły.
    Tablice mamy, 180,50. zamontujemy jutro, jakby przez noc znowu ktoś chciał je wyrwać,a jutro musimy podjechać odebrać moje nowe okulary :)


    Admiralka- śliczności! <3


    jak to możliwe,że Oskar zasypia na rękach męża w 5 min,a mi to kompletnie nie wychodzi?:p

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosienla jaka zdolna! Nasza księżniczka jeszcze się nie rwie do raczkowania. Coraz lepiej siedzi, ale jeszcze sama nie usiądzie. Ząbków brak.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Ostatnie upały dały nam trochę w kość. Cały weekend siedzieliśmy w domu. Wychodzilismy tylko wieczorami.
    Udało mi się upolować Dwa swetry merino i tym sposobem powstał pierwszy welniak Hani. :)

    710531bbb9ae760d.jpg

    Lena, wszystkiego najlepszego dla Franusia! Przykro tylko że świętowanie zepsuło to zapalenie. Zdrówka dla Roczniaka!

    Admirałka, brama dla Tosienki. Hania raczkuje od 2 tygodni. Pozycję czworacza miała od początku maja. Dopiero po miesiącu była w stanie ruszyć do przodu.

    Dobrego wieczoru!

    JustynaG, emi2016, pilik, Jadranka, Rucola, Anna Stesia, Nadzieja22, Lunaris lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio sporo tu było dramatycznych wątków (przykro mi z powodu spotkań z blenderami i nożami), a najbardziej ubolewam nad Franiem, który w swoje pierwsze urodzinki tak cierpiał...Mam nadzieje, ze już mu troszke lepiej???

    Ja również miałam weekend w rozjazdach (w ranach zaległego prezentu urodzinowego udało nam się zabrać siostrzenice do Tropical Island :))

    A dziś mieliśmy wizytę, mały wazy Ok 615 gram (czyli przekroczył magiczne 600 gram 🥰), szyjka 3,3 cm, zamknięta i trzyma (choć od jednej strony pojawił się mały lejek, co mnie troszke zaniepokoiło...)
    Pomiary wszystkie zgodnie z wiekiem ciąży :)
    Lekarz co prawda wprowadził mnie w mała konsternację, bo stwierdził, ze dziewczynka...dopiero kiedy zobaczył zdziwienie na mojej twarzy (bo zarówno on miesiąc temu, jak i inny lekarz widzieli chłopaka), to sprawdził ponownie i znalazł męskie przyrodzenie ;)

    A później całe popołudnie spędziłam o mojej koleżanki i jej synka malutkiego (mały ma już 1,5 miesiąca, ale to wcześniak i wazy 2600 gram) i nie mogłam go z rak wypuścić...mały jest cudowny 😍😍😍
    I jak go tak tulilam, to troszke zamarzylam, żeby nasz Staś był już z nami 🥰🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 20:13

    emi2016, JustynaG, sliweczka92, pilik, summer86, Lena21, Jadranka, Rucola, Achia, Anna Stesia, frezyjciada, Kaczorka, Nadzieja22, Lunaris lubią tę wiadomość

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Ostatnio bylam na "wakacjach" u rodziców a że internet tam slaby to nie pisałam. ..

    Lena - 100 lat dla Frania !!!

    Kaczorka - gratuluję pięknych kitek !

    Ania - gratuluję postepów u Oskara. <3

    Justyna - Łucja nie ma rowerka - poki co biega lub jeździ na jeździku :)

    Cabrera - gratuluję udanej wizyty ! 600 g to faktycznie magiczna granica - gratuluję :)

    Pilik - gratuluję chodzenia !!!

    I my dziś jesteśmy po wizycie: Mały wazy 1700 g i wygląda na to że jest zdrowy- za to ja mam od dzis leki na nadciśnienie i kontrolę w szpitalu za tydzień jesli nadal bedzie jak jest albo gorzej to mam przyjechać z torbą i dostane sterydy na płuca. Łozysko nadal stopien 1 tylko afi trochę niskie - 10 - norma od 8 do 18.
    Ja juz jestem cała obrzeknieta i czuję się jak slonica- nie moge sie doczekac sierpnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 20:47

    sliweczka92, summer86, Achia, Cabrera, Jadranka, Lusesita, Kaczorka, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, mi nietrudno uwierzyć, bo mimo roczku za 4 dni (o matko, jak to poważnie brzmi!) nadal jeszcze nie byliśmy nigdzie tylko we dwoje :/ Cieszę się, że Wam się udało wyskoczyć i oby więcej takich wyjść! :)

    Pilik, gratulacje dla Ninki <3 współczuję ząbkowania, u nas też to aktualnie na tapecie. Wyszły górne 2, ale mam wrazenie, że nadal jest coś na rzeczy. Co do chodzenia to Ania dopiero zaczęła samodzielnie stawać i wytrzymać dłuższą chwilę, więc pewnie jeszcze troszkę minie zanim samodzielnie ruszy :)
    Przy okazji, zdjęcia na FB cudowne <3!

    Lena, strasznie współczuję Tobie i Franiowi :( Mam nadzieję, że dziś już jest lepiej!

    Rucola, dziękuję, że pytasz <3 Szykujemy się powoli do roczku, bo jednak zdecydowaliśmy się zrobić imprezę w domu,inaczej byśmy mieli pielgrzymki przez cały weekend a wyjazd w długi weekend nie byłby najlepszym pomysłem.
    Ani jest wszędzie pełno, wszystko ją interesuje, najbardziej rzeczy które nie powinny ;) Zatem staram się mieć oczy dookoła głowy, ale też nie ograniczać jej za mocno.
    Super, że Lewcio tak się polubił z nocnikiem. A jak u Ciebie z powrotem do pracy? Lewcio idzie wkrótce do żłobka? My nadal bijemy się z myślami czy jednak żłobek nie będzie bezpieczniejszy.

    Admirałka, Tosia jest śliczną dziewczynką <3


    Reset, jak wiesz też jestem (a raczej byłam) control freakiem a wyprawkę udało mi się ogarnąć po 26 tygodniu. Wózek i fotelik zamówiłam jakoś miesiąc przed porodem. Wcześniej po prostu robiłam dokładne rozeznanie w necie i tworzyłam listy potrzebnych rzeczy (wraz z linkami). Postaraj się tym tak nie martwić ;*

    Cabrera, cudownie, że Wasz synuś już taki duży! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 21:02

    Cabrera lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset aż się wierzyć nie chce...! Ale smutne to czasy kiedy tylu studentów na ściągach kończy jakoś studia. U Was jeszcze chociaż egzaminy potem, raczej już bez ściągania (chociaż?) i potem tak jest... smutny ten brak zaradności młodych ludzi... i całe szczęście Luna, że Ty jesteś inna - sumienna i pracowita!
    Co do butków dziękuje, jutro mam nadzieje dotrą nasze i mam nadzieje, że będą pasowały...

    Emi niesamowite że już 30tc minął! Oby ciśnienie się uspokoiło.

    Cabrera już niedługo będziesz tuliła Stasia <3 a wiesz co jest najpiękniejsze? Że nie będziesz Go musiała odkładać! Że będziesz mogła wytulić za wszystkie lata tęsknoty za nim! I to będą przepiękne chwile.

    Justyna Nina na roczek dostanie rowerek - chillafish bunzi, poleciło mi go kilka mam maluchów. Chyba już teraz w weekend dostanie to damy znać czy i jak się spisuje.

    Sliweczka super wyszedł Otulacz!

    Achia koszmar z tymi tablicami... dobrze że załatwione. Ale cena straszna..!

    A na koniec Ninka przy testach pierwszych pomocnika kuchennego. Jak widać taras widokowy też można z niego zrobić ;D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/86d662ec701d.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 21:01

    Lunaaa, emi2016, Rucola, Achia, Cabrera, Jadranka, Anna Stesia, JustynaG, Kaczorka, moniśka..., Nadzieja22, Lena21 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, polubiłam za zdrowego maluszka, przykro mi że znów się pojawiają jakieś komplikacje. Trzymam mocno kciuki, żeby AFI i ciśnienie trzymały się w normach!

    emi2016 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Dziewczyny!!! Aż miło popatrzeć że forum odżyło :)
    Pilik to Ninka chodzi a Ty nic nie piszesz??!!!! Gratulacje dla Małej. Co do kitchen helpera to nie wiedziałam że coś takiego istnieje :P Fajnie, ze się u Was sprawdza :) a rowerek fajny jak wklikałam, daj znać jak się sprawdza bo tez myślę o czymś podobnym na roczek. A dziecko powinno umieć chodzić żeby przemieszczac się na takim rowerku? Bo Lewko nie sądzę żeby szybko chodził, co prawda wstaje co chwilę i przy meblach już robi małe przebiegi ale nie bedę ukrywać, ze zabroniłam wszystkim prowadzać Go za rączki, sama tego nie robię, Chciałabym żeby raczkował jak najdłużej aż do momentu aż sam zdecyduje się ruszyć jak Ninka. Niestety u mnie w rodzinie modne jest "prowadzanie" dzieci ;/
    Śliweczka piękny otulacz!!!! Ja kończę kompletować moją kolekcję wielopielo, jak wszystko dojdzie to zrobię zdjęcie i się pochwalę, choć gdybym potrafiła szyć tak jak Ty, to na pewno byłaby dużo bogatsza:)
    Summer a czy na roczek Ani Twoi teściowie nie zaplanowali sobie jakiegoś urlopu? Coś kiedyś pisałaś i nie wiem czy dobrze zakodowałam...
    Emi ja Ci życzę, żebyś bezpiecznie wytrwała jak najdłużej w dwupaku. Dbaj o siebie i pisz nam co u Ciebie !!!
    Jeżowa a gdzie Ty się podziewasz????

    emi2016, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, biedny mały Franio, biedni Wy. Czy synek nie miał ostatnio jakiejś infekcji? Bo czytałam, że takie zapalenie stawu biodrowego to częste powikłanie właśnie np. po zapaleniu ucha (!). Trzymajcie się jakoś! I dużo zdrówka dla roczniaczka!

    Reset, myślę, że to nie jest kwestia „studentów prawa”, tylko pokolenia, czyli młodych ludzi w ogóle. Pracuję z takimi ludźmi na co dzień i widzę, że mają problemy z elementarnymi rzeczami. Elementarnymi dla nas. Ale są świetni w tematach, w których my byśmy nie ogarniali.

    Śliweczka, cudny otulacz!

    Pilik, kitchen helper wygląda nieźle! Myślisz, że sprawdzi się przy dziecku-huraganie, który musi wszedzie biegać, wszystko sprawdzić i najlepiej porozwalać po raz tysięczny absulutnie każdy przejawy porządku?

    U nas weekend szałowy. Robiłam wszystko, żeby się nie roztopić (łącznie z awanturowaniem się – ale w granicach rozsądku, bo nie miałam na więcej sił – z mężem, dlaczego nie stara się szybko skonstruować bomby i wysadzić słońca), synek robił wszystko, żeby się zagotować, mąż robił wszystko, żeby nie zwariować. Więc pracowicie. Do tego pogrążałam się w ojojaniu samej siebie ze względu na kontuzję (wiedziałyście, że przy małym dziecku trzeba mieć jednak wszystkie palce sprawne? Ja już wiem. Przewijanie, gotowanie i mycie jest nieco trudniejsze z wielkim bandażem, którego nie można zamoczyć).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 22:49

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)

    Lena spóźnione zyczenka i buziaki dla Frania <3 Tule mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

    Emi kontroluj ciśnienie i oby ta końcówka ciąży minęła ci szybko i spokojnie.

    Cabrera oszczędzaj się i odpoczywaj, żeby ten "lejek" się zamknął.
    Ja tak mialam na późniejszym etapie jak dużo chodziłam. Pozniej było leżenie i Luteina.

    Reset witam na półmetku :-)

    Admiralka śliczne zdjęcia.

    Jeśli kogoś pominęłam, przepraszam. Staram się jakoś nadrobić wszystko.
    Tydzień temu byłam z Domi na mega zaległym szczepieniu. Trochę goraczkowala, ale było w miarę ok.
    Tydzień minął w porządku, a od wczoraj Goraczkuje. Myślałam, że może zeby, bo po szczepienie wyszła jej dolna czwórka, ale w nocy z wczoraj na dzisiaj miała 39.3.
    Dziś po pracy byłam z nią u lekarza. Mówi że jakąś infekcja i że jej znów gorączka tak m9cno skończy, to mam dac antybiotyk. Dała też skierowanie na badania krwi. Wyniki miały być po 4 godzinach, a jeszcze ich nie ma. Już 6 minęło.
    3 dni posiedzę w domu z dziewczynami, bo wzięłam 2 dni opieki, a w czwartek święto.
    Może uda mi się zajrzeć do was :-)

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita, a to było może szczepienie odra-świnka-różyczka? Z tego co czytałam w przypadku tego szczepienia gorączka i drobma wysypka mogą się pojawić po tygodniu a nawet dwóch.

    Zdrówka dla Domi i udanego dłuższego weekendu!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer nie, jeszcze jesteśmy przed tym szczepieniem.
    Kurna, właśnie obejrzałam wyniki. Są dziwnie rozjechane, przy czym crp tylko trochę podwyższone . Już mam pospane.
    Stres będzie do rana, dopóki nie pokaże ich lekarzowi :-(

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik gratuluję Nince pierwszych kroczków! To taki kolejny etap w życiu dziecka... :)

    Śliweczka fantastycznie wygląda ten otulacz!

    Jeżowa, halooo gdzie jesteś??

    Summer Szkoda, że nie macie nikogo kto mógłby choć na te 3h zostać z Anią. Z pewnością przydałoby się Wam trochę chwili wytchnienia.

    Emi cieszę się z dobrych wieści no i trzymam kciuki byś jak najdłużej wytrzymała w dwupaku.

    Cabrera 600g to już kawał mężczyzny! :) Musisz więcej odpoczywać a wszystko będzie dobrze.

    Rucola , też myślę o czymś do jeżdżenia na roczek, przy czym to już koniec sezonu, koniec urlopu macierzyńskiego. Mam świadomość, że gdy wrócę do pracy to spacerki będą w weekendy bo w tygodniu to chyba tylko w drodze powrotnej ze żłobka.
    Wybór ogromny: jeździki, rowerki trójkołowe milion w jednym, rowerki biegowe... I tak naprawdę nie wiadomo czy z czegokolwiek na początku skorzysta. Ale już na kolejną wiosnę będzie jak znalazł.
    Mnie zainteresował taki produkt: SCOOTANDRIDE Highwaykick 2w1. Ma dobre opinie (m.in korzystnie pisała o nim srokao), super jakość i starcza na kilka lat.

    sliweczka92, Rucola lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia - nie wiem jak by było w przypadku Twojego syna i tego helpera, ale mogę przypuszczać, jak by się Aluśka zachowywała - zadzierała by nogi do góry, żeby wejść wyżej.. ;) albo wychodziłaby tymi dziurami!
    Jak miała około 11 miesięcy, to nam z łóżeczka turystycznego mało nie wypadła górą, bo sobie postanowiła urządzić wspinaczkę.

    Ale Ninka wygląda na bardzo zadowoloną :)

    Cabrera - jeszcze tylko trochę i będziesz mogła tulić takiego malucha do woli :) a przy odrobinie "szczęścia" będziecie jeść razem wszystkie posiłki i korzystać z WC :p

    Emi - kciuki, by udało Ci się jeszcze pobyć w dwupaku :)

    Summer - powodzenia w organizacji imprezki :) upały na weekend mają trochę odpuścić, więc może będzie lepiej :)
    A co do wyjść we dwoje - nasze ograniczają się do cotygodniowych zakupów.. babcia wtedy zostaje z Aluśką. Też szału nie ma.
    Przy dwójce to już w ogóle nie wiem kiedy zaznam "wolności".. :p

    Lusesita - zdrówka dla Dominiki. Mam nadzieję, że chociaż przez te 3 dni odpoczniesz trochę :)

    My dziś mamy 3 rocznicę ślubu. Ale mam tak podły humor, że wcale mnie ona nie cieszy.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka najlepszego z okazji rocznicy. Kolejna będzie już w czwórkę ;-)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla Frania!

    Emi i Cabrera dobrze, że u dzieciaczkow wszystko ok.

    Kaczorka wszystkiego najlepszego, my 2 tygodnie temu obchodziliśmy 8 :)

    Pilik/Kaczorka mogę prosić o linka do waszych puzzli piankowych?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 08:54

    Kaczorka, Cabrera lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
‹‹ 3348 3349 3350 3351 3352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ