X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati super wiadomość !

    Rucola u nas relacja Frania z tatą jest dużo lepsza po urlopie, bo spędzili dużo czasu razem, ale tez mam takie maminsynka :) trzymam kciuki za bezproblemowy powrót do pracy i radosną, spontaniczną zabawę na roczku Lewka :)

    Jeżowa oby zadzwonili, bo wiele stracą ! A co do szefowej z labu, to przypomniała mi się moja, która 8 letniego syna wysłała na dwa tygodnie do Tajlandii na wakacje samego z jej znajomymi, bo ona miała dużo pracy :o może jestem jakaś dziwna, ale chyba nigdy żadna praca nie będzie dla mnie aż tak ważna

    Luna dziękuję za komplement <3

    Uwaga - przeżyłam urodziny teściowej i zjazd wszystkich ciotek wyszarpujacych sobie Frania z rąk do rąk :O aż mnie kuzynka zapytała czy brałam coś na uspokojenie jak to obserwowała... no cóż najważniejsze, że mam to za sobą :D wrzucam na chwilkę naszą rodzinkę na imprezie: (część z Was już pewnie widziała na insta

    I na prośbę Lunaris mój syn pędziwiatr :D którego ciężko dogonić i uchwycić

    [url

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 22:13

    Fozzie Bear, Achia, moniśka..., staraczka1111, Jeżowa, JustynaG, Yoselyn82, pilik, Rucola, Patrycja20, Minnie89, sliweczka92, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ale piękne rodzinne zdjęcie 🥰 a Ty wyglądasz jak milion dolarów!

    Czy wszystkie Franki to takie żywe chłopaki? 😃

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena nie załapałam się :( ale umówimy się jakoś po weekendzie :D dasz mi znać kiedy wrzuta fotki to sobie wejdę popatrzeć na cudnego Frania <3
    Po urodzinach teściowej należy Ci się weekend w SPA ;)

    Bazylkove mój egzemplarz do 3 roku życia był raczej spokojnym dzieckiem choć mocno zwierconym i wymagającym. Jak poszedł do przedszkola to się zaczęło a teraz przeżywam armagedon :D
    Jakieś plany w temacie Franka? :D

    Patrycja oby tak dalej u siostry :)

    Jeżowa współczuję atrakcji zawodowych i naprawdę mam nadzieję że ten telefon szybko zadzwoni. Może oni tam na uczelni coś czują że chcesz odejść i umilają Ci końcówkę? :/

    U nas jak zawsze intensywny weekend więc bedzie mnie mniej. A za oknem ma być podobno 30'C więc na pewno w domu nie posiedzimy.
    Miłego weeku wszystkim a szczególnie:
    ANIU STO LATEK dziś Twoje urodziny <3 i dla dzielnej mamusi też dużo siły i dobrego powrotu do pracy. Wszystkiego wspaniałego dla Was dziewczyny! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 08:37

    JustynaG lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, bardzo dziękuję za pamięć i życzenia.

    Rok temu około 10 dowiedziałam się, że akcja bardzo ładnie się rozwija i mamy 8cm a o 10:52 przyszła na świat moja najukochańsza Aneczka, Gałgan nad Gałgany :D
    To był niesamowity rok. Pełen trudów, frustracji, zdenerwowania, nieprzespanych nocy ale okraszony uśmiechami, tulaskami, nauką nowych rzeczy, odkrywaniem świata.
    Cieszę się, że miałam możliwość być na płatnym rocznym urlopie. Warto było!

    Dowiedziałam się, że wcale nie muszę spać 8h dziennie. Ba! Nawet nie muszę spać dłużej niż 3h ciągiem by jakoś funkcjonować :P
    Moje wyobrażenie o macierzyństwie a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Życie (i dziecko) weryfikują nasze plany i założenia.

    No dobra, kończę ściąganie mleka, trzeba ogarnąć siebie i umyć podłogi. eMek zabrał Anię w wózek i poszedł po torta. Będzie za jakieś pół godziny.
    Większość rzeczy mamy gotowych, tylko wstawić do piekarnika :)
    Udanego weekendu!

    EDIT. Wreszcie mogłam zapisać moje dziecko do żłobka publicznego. No to zobaczymy ile się u nas czeka na miejsce w publicznej placówce.
    W poniedziałek zaczynamy adaptację w prywatnym.

    Pokój Ani zaczyna jakie s wyglądać. Ciemne ramki są z naszego salonu, czekam na dostawę ramek i naklejek z drzewkiem i zwierzątkami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 20:04

    Rucola, Achia, Yoselyn82, summer86, sliweczka92, Lena21, Minnie89, Lunaris, staraczka1111, Kaczorka, Aga9090, Anna Stesia, veritaserum, pilik lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu przynajmniej 100 cudownych lat w zdrowiu i szczęsciu!!! Justyna Tobie gratuluję tego roku, bo mimo wielu trudności które spotkały Was na poczatku jesteś dla mnie Mistrzynią KPI!!! Nie dośc ze wykarmiłas i karmisz Anię, to podratowałaś wiele dzieciątek w szpitalu. To był bardzo owocny rok :) Poza tym imponujesz mi jako mama swoim spokojem i zdroworozsądkowym podejściem do Macierzyństwa i takiego podejścia życzę Ci na całe życie!! (i sobie też:P)

    JustynaG lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna!
    Dołączam się do życzeń dla Aneczki! Niech rośnie zdrowa i szczęśliwa! Przesłodki jest ten Twój Gałganek :))
    Dla mnie też jesteś mistrzem i bohaterką kpi.wieeelee mam by się już dawno poddało, a Ty karmisz wiele dzieci ;) dla Ciebie również wszystkiego najlepszego!:)

    Cudownej imprezy!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 11:19

    JustynaG lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, przekaż Aneczce najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Niech Wasz Gałganek rośnie duży, zdrowy i szczęśliwy, choć to szczęście przy tak mądrej i dobrej mamie ma zagwarantowane <3

    A dla Ciebie kochana ogromne gratulacje za ten rok, podpisuję się pod tym co napisała Rucola!

    JustynaG lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu - wszystkiego najlepszego ♥️

    Lunaris - u nas ok, tylko dzieci bardzo zajmujące 😉 Z Łucja tyle walczyłam o kp, a Julek załapał od razu i jeśli nie je to się przytula 😉 zamówiła m chustę bo brakuje mi rąk. Lusia póki co bardo delikatna i zaciekawiona, cały czas obserwuje brata i jak Młody zaczyna płakać to ona łączy się w bólu 😂 zmiana pampersa tylko w asyście, czyli ona w łóżeczku Julka obserwuje co się dzieje na przewijaku - przewijak mamy na łóżeczku.
    A mam chwilę żeby napisać bo Lusia śpi a Młody na rękach u taty 😂

    JustynaG, Lena21, Lunaris, Rucola, pilik, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Ani!!! Szok i niedowierzanie, że to już! Buziaczki dla Twojego Gałganka <3 a dla Ciebie Justyna gratulacje, jesteś świetną mamą, również niezmiennie podziwiam za KPI! Dzisiaj także Twoje święto <3

    JustynaG lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ja tez się dołączam do najwspanialszych życzeń dla Ani i zachwytów nad jej mamą ! Wasza historia kpi choć trudna to pełna wzruszeń i ze szczęśliwym zakończeniem <3

    Emi myślę o Was :) jeszcze trochę i będę mieć pewnie podobne doświadczenia :)

    Ja dziś mam kiepski dzień - Franio pominął poranna drzemkę, pierwszy raz w życiu i zupełnie bez zapowiedzi więc boleśnie się przekonałam po raz kolejny, że nie warto robić wielkich planów przy małym dziecku, bo później się człowiek tylko złości i frustruje niepotrzebnie. Tak mi dał dziś popalić ten mój blond aniołek, że brzuch boli i ciagnie, właśnie leżę sobie i łapię oddech, bo mąż już wrócił z pracy i przejął pełnego energii syna :) mały chyba odreagowuje imprezę jeszcze

    JustynaG, emi2016 lubią tę wiadomość

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do życzeń urodzinowych dla Gałganka! ;*
    I gratulacje dla Ciebie, mamo :)

    JustynaG lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Ani :*

    Szukam szukam i nie mogę znaleźć - Fozzie lub ktoś, kto sobie zapisał, macie gdzieś przepis na sos do spaghetti od Fozzie? Przeszukałam już wszystkie posty pod kątem 'sos' (nawet poprzedni nick), ale nic nie znalaxłam :(
    A chciałabym jutro zrobić i dziś kupić składniki, których nie mam.
    A był pyszny, robiłam rok temu! :)


    O mam! To na dinkach było! Przeklejam, gdyby ktoś też szukał :) Przepis by Fozzie oczywiście!

    SKŁADNIKI
    3 kg pomidorów (najlepsze polne)
    1 kg cebuli
    3 marchewki (zetrzeć na grubych oczkach)
    2 kg papryki
    2 duże cukinie (zetrzec na grubych oczkach)
    puszka kukurydzy
    2 łyżki słodkiej papryki w proszku
    3 łyżki soli
    1 łyżeczka pieprzu
    10 ząbków czosnku (przeciągnąć przez praske)
    pół łyżeczki chilli w proszku
    2,5 szklanki cukru
    3/4 szklanki octu 10 %

    Warzywa pokroić. Wrzucić do garnka pomidory i gotować ok 20 minut (można podlać woda). Dołożyć pokrojoną resztę warzyw (+ te które były tarte) i kukurydzę, gotować kolejne 20 minut. Dodać wszystkie przyprawy, ocet, cukier i gotować kolejne 20 minut. Całość zblendowac. Nakładać do słoików gorący sos, słoiki stawiać do góry dnem po zakręconiu.
    Nie trzeba pasteryzować jeśli planujemy zjeść w ciągu 6 mies, jeśli 12 mies to pasteryzujemy (ja pasteryzuje w piekarniku 20 min)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 18:32

    JustynaG lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Ani! Justyna a Tobie gratuluję że masz taki spokój w sobie którego nie jednej z nas brakuje.

    Melduję, że dzisiaj stał się cud, co prawda połowiczny, ale cud.
    Byłam na kontroli u ginki. Jeden polip (większy) się wyniósł sam. Drugi mniejszy jest, ale nie rośnie. Miałam cholerną intuicję (znowu), żeby poprosić o czas i nie brać poprzednio od razu skierowania do szpitala czy leków. Pewnie bym była właśnie przed zabiegiem.
    Dobre wieści są takie, że w przeciwieństwie do poprzednich polipów, teraz ciało samo walczy aby się ich pozbyć.
    Kontrola za 3 miesiące. Leków specjalnie nie dostałam. Czekamy na razie i obserwujemy. Zabieg odłożony pod warunkiem, że nie będzie krwotoków.

    A co do mojego poprzedniego postu, to dzięki za to co napisałyście. Miałam wyrzuty pod względem 'znieczulica'. Teraz po kilku dniach, zapomniałam już o tej sprawie.

    mi88, Achia, JustynaG, summer86, Minnie89, Lunaris, pilik, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    [age.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi albo Fozzie, na ile słoików jest ten przepis? Korci mnie by go zrobić ale boje się pasteryzowac (raz nie wyszło i zawartość mi się popsuła) i wolałabym pomrozic taki sos ale muszę wiedzieć ile miejsca w zamrażarce potrzebuję.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Mi, chciałam wrzucić Ci przepis,ale ogarnialam dzieci,
    pozniej usypialam i widze, że już odnalazłas!

    Justyna ucałuj Anie! Strasznie ten czas mija, dopiero co przecież się urodziła, A już taka duża dziewczyna z niej! Dla Ciebie ogromne gratulacje, bo tyle osiagnelas przez ten rok -jestes wielka!

    U nas też ciągłe zmiany i nowe umiejętności. Klara też przez ostatnie tygodnie ciągle się zmienia. Nie pelzala, za to turla się w najlepsze po całej chacie, przyjmuje już pozycję czworaczą. Dzisiaj ukazała się druga jedynka i wydaje mi się, że zaraz wyjdą dwójki🤔 Przekroczylysmy już 9 kg i 76 cm.
    Stasiu jest w nowym przedszkolu "u Starszakow", codziennie wydaje się mądrzejszy 🙈 we wtorek operujemy uszy i migdalki, wiec przyda nam się każdy wolny kciuk!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6011c.jpg

    Edit. Justyna, powinno wyjść ok 8 sloikow 0.9l sosu biorąc pod uwagę wodę z pomidorów, która się odparuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2019, 13:30

    JustynaG, Lena21, mi88, staraczka1111, sliweczka92, Lunaris, Yoselyn82, Anna Stesia, Patrycja20, Rucola, veritaserum, pilik lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo dziękuję za życzenia dla Ani i tyle ciepłych słów pod moim adresem. Mojego Kpi nie byłoby gdyby nie JuicyB i naprawdę jestem bardzo wdzięczna za wsparcie w tej kwestii na początku.
    A spokoju to mogłabym mieć tyle co Pilik lub AnnaStesia ale niestety ja to typ choleryczki.

    Impreza udana, jutro robimy powtórkę bo jedzenia zostało sporo i sami nie przejemy.
    Teściowa przywiozła pomidory z ogródka więc aż się prosi by ten sos pomidorowy zrobić.

    Ania, cieszę sie z dobrych wieści od gina.
    .
    Edit. Fozzie, kciuki będę trzymac :)
    A Klara dogoniła wagą Aneczkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 20:11

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie, dziękuję :D Klara <3 I kciuki na wtorek!

    Justyna, pamiętaj, żeby to robić w wieeelkim garze, bo te starte warzywa zajmują mnóstwo miejsca.

    A co do wagi - moja nadal 8kg :D Za to czwórki jej idą, w liczbie większej niż jedna. Mam wrażenie, że trzy. Pilik, jak u Was z zębami?

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do najlepszych życzeń dla Ani i dla Ciebie Justyna ;* sto lat!

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna sto lat dla Ani ! Cieszę sie że impreza udana, na zdjęcia sie nie załapałam niestety. I kurcze to już naprawdę rok !!!! :)

    I ja również podpisuje sie pod postem Rucoli :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyno, ucałuj proszę swoją roczną dziewczyneczkę prosto w czubek nosa - niech jej się szczęści, niech będzie zawsze radosna i pogodna, i niech pieknie adaptuje się w żłobku! A dla Ciebie - głeboki ukłon za fantastyczną pracę wykonaną przez ostatni rok. Dzisiaj to też Twoje święto! <3

    JustynaG lubi tę wiadomość

‹‹ 3425 3426 3427 3428 3429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ