X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliweczka92 wrote:
    Achia, miło, że pytasz. Ja się czuje bardzo dobrze. :) czasem mnie zemdli, ale nie specjalnie często. Poza tym trochę odczuwam zmęczenie, na szczęście Hania daje się już uspac troche wczesniej, tzn. Przed 21 ;) w dzień też całkiem ładnie śpi, a ja mam czas dla siebie (czytaj na drzemkę haha)
    a jakieś zachcianki masz?:D

    Moniśka- również 3mam kciki,żeby udało Wam się poukładać wszystko i kryzys na dobre pożegnać!

    moniśka... lubi tę wiadomość

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najmocniej przepraszam, że tak z butami i nie na swoje podwórko ;-) Na swoje usprawiedliwienie powiem, że byłam na forum staraczkowym, kiedy ten wątek powstawał ;-)

    Ja tylko do Resecika, bo kiedyś obiecałam, że będę zaglądać ;-) A tylko tutaj mogę Cię namierzyć :-)

    Reset, ogromnie się cieszę i gratuluję 3 trymestru <3 Ale ten czas leci :-) Myślę o Tobie co jakiś czas :-)
    Życzę Ci przenudnego końca ciąży i jak najlepszego dla Ciebie porodu :-)
    Znowu zaznaczam, że będę zaglądać, żeby zobaczyć, co u Ciebie :-)

    Jeszcze raz przepraszam, że tak nagle się wpierdzielam w wątek i już znikam! :-)

    mi88, reset lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, póki co nie mam zachcianek. Chociaż dziś np miałam ogromną ochotę na rosół i ugotowałam cały gar 🙈🙊

    moniśka..., Yoselyn82, Minnie89, ibishka lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliweczka,ja w ciąży z Leonem rosół musiałam mieć przynajmniej raz w tygodniu 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2019, 19:49

    sliweczka92, ibishka lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    sliweczka,ja w ciąży z Leonem rosół musiałam mieć przynajmniej raz w tygodniu 😉

    A ja z kolei ogórkowa mogłam jeść co chwile :-)

    ibishka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka gratuluje udanej wizyty :-) rosnijcie dalej zdrowo :-)

    Moniska kciuki by sie wszystko szybko poukladalo :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2019, 20:16

    moniśka..., sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Moniśka przykro mi że mieliście trudny czas i miejmy nadzieję że zostanie już za Wami. Ja i tak jestem w szoku że tak mało z nas przeżywało jakieś kryzysy związkowe. Pojawienie się dziecka (szczególnie pierwszego), nowe obowiązki, inna rzeczywistość to wielkie wyzwanie dla pary. Jak tam dzieciaki?

    Śliweczka a jak brzunio? wybuliło? :)

    Justyna kto jak nie TY!? Ja wierzę że ogarniesz temat mleka bez mrugnięcia okiem :) Powodzenia na nowej/starej drodze zawodowej :) i kciuki za adaptację Aneczki.

    KACZORKA BUNIAK EMI2016 dziewczyny meldować się!
    Kaczorka jak się czujesz?
    Buniak jak tam na ostatniej prostej?
    Emi jak się macie w domu?

    Summer, Anna Stesia cicho jakoś - co u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 09:20

    JustynaG lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, brzunio już jest :P

    Lunaris lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliweczka92 wrote:
    Lunaris, brzunio już jest :P
    Zdjęcie! Zdjęcie! :)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram przedmówcę :D


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj widziałam brzuszek na żywo i potwierdzam że jest! <3

    A Milan zasiadł w parku między niewiastami (Hanią i Zosią od Mi88), a i tak wybrał...pana koszącego trawę. Ech, faceci... ;)

    JustynaG, Jeżowa, Achia, Lunaris, mi88 lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór dziewczyny :)


    Wprawdzie nie jestem Śliweczka, ale też mam brzusio :D w dodatku miałam dziś randkę z mężem, bo mamy rocznicę ślubu i się trochę ogarnęłam więc wrzucam fotkę, bo nie mam nic sensownego do napisania :p
    Chociaż nie, chciałam powiedzieć, że czuję już ruchy <3
    367cea2f6fae.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:31

    Minnie89, Jeżowa, Fozzie Bear, JustynaG, staraczka1111, Cabrera, Rucola, moniśka..., pilik, Ania_1003, summer86, Lunaris, Achia, Lusesita, Aga9090, Kaczorka, sliweczka92, Yoselyn82, emi2016, ibishka, golonat, Malgonia, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, wyglądasz BOSKO!
    A co tam u Frania słychać?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki mateczki przepraszam że znów Opuściłam forum na chwilę ale miałam dużo zmartwień OSTATNIO, ale już wszystko ok. I muszę Bo sie udusze Was poinformować że jutro jade na przegląd czy moje jajo które miało wczoraj 16 mm jeszcze jest bo jeśli jutro będzie owulka w poniedziałek jedziemy po MROZAKI

    Musialam sobie przypomnieć o winie i migdalach :) a później ananas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:21

    Rucola, summer86, Lunaris, Achia, JustynaG, Aga9090, Kaczorka, Lena21, mi88, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ogromne kciuki!!! Daj koniecznie znać co i jak po wizycie!!
    Lena super wyglądasz, przypomniały mi się Twoje zdjęcia w ciąży z Franiem :)
    Ogólnie podczytuje Was Dziewczyny ale jakoś tak nie mam nic konkretnego do napisania...

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przeciwnej strony drogi woła jakaś babka z rowerem:
    - mogę o coś zapytać?
    Głos brzmiał jak szept do ucha, nie wiem jakim cudem ją usłyszałam, szłam w amoku myśląc o kilku problemach. Na dodatek przejeżdżały właśnie samochody.
    Zanim się zorientowałam, że to do mnie, zrobiłam 3 kroki po czym dotarło że ona czegoś chce.
    Prowadziła rower. Czysta, zadbana, twarz bardzo miła się wydawała, aż wpadająca w jakiś obłęd z uśmiechem i oczami psychopaty.
    Zatrzymałam się i słucham.
    - Czy zna Pani kogoś w ciąży?
    Mi się nogi ugieły. Zwykle mam nastawienie, że grozi mi jakieś niebezpieczeństwo, gdy ktoś obcy zaczepia na ulicy. Na dodatek nikogo innego nie było na horyzoncie.
    Pierwsza myśl, że ma jakieś rzeczy do oddania i szuka chętnych.
    - Niestety nie znam.
    Słucham dalej i coraz bardziej oblewa mnie pot.
    - Bo mi teraz przed świętami zmarło dziecko.
    Po tym zdaniu zrobiło mi się jej żal i chciałam jakoś pomóc. Ale z każdym kolejnym zdaniem, zaczynałam uciekać nie potrafiąc zrobić najmniejszego kroku żeby od niej odejść.
    - Ja tu mieszkam w sumie w pobliżu. Szukam pomocy. Byłam tutaj u o tych [lekarzy?]. Lekarze mówią żeby rozmawiać z kobietami w ciąży, bo to pomaga. Ale nie dają kontaktów do tych kobiet ze względu na ochronę danych. Może Pani ma takie znajome?
    Przez cały ten monolog patrzyłam jej w oczy. Tak jak zawsze mnie to peszy, tak nie potrafiłam oderwać wzroku.
    Trwało to dosłownie 2s a w tym czasie w mojej głowie powstały przynajmniej 3 wizje zagrożenia. Do tego myśl, że jak ona po stracie ma rozmawiać z kimś kto czeka szczęśliwy na dziecko. To się nie trzyma kupy. Raczej grupa wsparcia po takich samych przejściach.
    Oczywiście wyczułam, że ona ma jakiś psychiczny problem, przez co chciałam uciec, bo zaczęłam się bać. Szczególnie o Oskara. Byliśmy na spacerze.
    Starałam się szybko uciąć temat i odejść.
    - Nie znam nikogo w ciąży. Ostatnio u znajomych były dwa porody ale teraz nikt nie jest w ciąży.
    I ruszyłam.
    Chwilę szłam bokiem pchając jedną ręką wózek. Patrzyłam ciągle na nią w nadziei że usłyszę 'no trudno, dziękuję'. Ale ona nie chciała skończyć rozmowy. Ja się odwróciłam i zaczęłam iść szybszym krokiem.
    Kątem oka widziałam, że chwilę postała, ale ruszyła za mną. Zanim mnie zaczepiła, to szła po drugiej stronie w przeciwną stronę. Nagle zmieniła plany?
    Serce ze strachu mi prawie wyskoczyło. Szłam do niej tyłem. Bałam się odwrócić.
    - Może szuka kogoś z dzieckiem żeby go porwać.
    - Może zaatakuje mnie od tyłu wbijając nóż w plecy i wyrwie mi Oskara a nikogo w pobliżu nie ma.
    - Co by było gdybym wystawiła jej jakąś ciężarną. Może chciała się zemścić za swoją stratę. Żeby druga cierpiała tak jak ona.
    Jak uciekłam już w ludzi, to się obejrzałam. Połowę drogi przeszła za mną. Stała i się schylała przy rowerze. Poszłam na około do domu i ciągle się obracałam sprawdzając czy nie jedzie za mną. Babka w wieku po 45, może bliżej 50. Nie powiedziała ile miało to dziecko.

    Co byście zrobiły na moim miejscu?
    Z jednej strony mam wyrzuty że nie pomogłam.
    Z drugiej nie wiem jak miałabym jej pomóc. Tym bardziej, że dało się wyczuć, że jest coś z nią nie tak. Nie czułam się bezpiecznie. Ja może też nie powinnam patrzeć na każdą zaczepkę pod kątem zagrożenia, ale teraz nie wiadomo kogo się mija na ulicy i jacy psychole chodzą. Wolę nie zaczynać z obcymi.
    Tutaj temat w stronę pilik. Wróciłam do domu i ciągle myślę o tym co się wydarzyło. A może przesadzam i Wy byście się nie zdziwiły takim pytaniem od obcej osoby na ulicy?


    [age.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, jak zwykle wyglądasz przepięknie!
    Staraczka mocne kciuki!

    Anja, priorytetem dla mnie jest bezpieczeństwo mojego dziecka. Myślę, że starałabym się tak poprowadzić rozmowć aby nie zdenerwować tej osoby, ale możliwie szybko próbowałabym się oddalić od niej. Nie miej żadnych wyrzutów.

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania myślę podobnie jak Summer. Nie miej wyrzutów sumienia, bo wydaje mi sie, że raczej nie mogłabyś jej pomóc.a kto wie, co mogłaby zrobić po dłuższej chwili. Może nawet nie straciła dziecka, ale np ma problemy psychiczne i tylko tak powiedziała . A mój mąż to od razu kazałby mi starać się odejsc jak najszybciej.
    Zwłaszcza, że miałaś jakieś uczucie, że nie jesteś bezpieczna. Że Oskar może nie być bezpieczny. W końcu szła za Tobą połowę drogi... miejmy nadzieję, że jej już nie spotkasz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 06:49

  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny taki pytanie : siostry beta 14.08 - 780 , 16.08 - 1868 , 19.08 - 5072, 21.08 - 8506 . Myślicie, ze ok ? Ja już później bety nie robiłam i nie wiem czy jest spoko ... a ta już się denerwuje bo wynik się nie podwoił ..

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka trzymam kciuki! <3

    Patrycja z tego co mi się wydaje to już powyżej 2tyś wzrost bety spowalnia i wtedy podwaja się nie co 48h a nawet co 96h (edit: ok tu przesadziłam, bo raczej co 72h, powyżej 6 tys co 96h). Nie mogę znaleźć artykuły którym sama się uspokajałam w ciąży, ale na szybko podobne info znalazłam w internecie przed chwilą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 08:22

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
‹‹ 3423 3424 3425 3426 3427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ