X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Mi88- dziękuję :) choć to bardziej chodzi o rutynę, a nie Wit C, ;) a wolę zapytać bo internista przepisał mi też lek spray,o którym pisze że jest bardzo niewskazany przy kp, a mówiłam mu, że karmię..samemu trzeba wszystko pilnować...[/QUO]
    Ano właśnie :( Na wielu grupach na fb jest całkowity zakaz udzielania porad medycznych i jak tylko ktoś zapyta innych o doświadczenia, jest pełno komentarzy, żeby pytać lekarza, a nie internet. Za to to forum nauczyło mnie, że jednak warto spytać, żeby ewentualnie móc zmienić lekarza na takiego, który ma aktualną wiedzę.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88- zgadzam się, zapisałam się do lekarza do jakiego był termin, bo mojej internistki nie ma.. a tez nie pytam na pierwszym lepszym forum ;) tutaj już się trochę jednak znamy i wiemy, że lekarz przede wszystkim, ale do tego lekarza na pewno nie wrócę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 13:37

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia - a sprawdzałaś na e-lactancia.org?
    Tam wpisujesz substancję czynną i pokazuje informację czy jest dozwolona przy KP czy nie.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Achia - a sprawdzałaś na e-lactancia.org?
    Tam wpisujesz substancję czynną i pokazuje informację czy jest dozwolona przy KP czy nie.
    Tak, niby pokazuje slow risk ale nie znam wszystkich składników tego leku, a na każdej stronie ( też na leksykon leków) jest napisane:
    "Dlatego u kobiet karmiących piersią, należy rozważyć, czy rozpocząć leczenie preparatem czy przerwać karmienia piersią, biorąc pod uwagę znaczenie terapeutyczne preparatu dla matki i działania niepożądane preparatu, które mogą wystąpić u dziecka. "
    Więc nie będę ryzykować. Pójdę do innego lekarza, aż taka krzywda mi się nie dzieje ;)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Reset jesteś niesamowita w tej ciąży :) i w ogóle :p jak czytam ile robisz to aż sobie myślę, że czas ruszyć tyłek i pokonać niemoc ;)

    Weź poprawkę na to, że nie mam w domu do ogarnięcia żywego roczniaka (co najwyżej ogarniam M., a i on ostatnio trochę się 'poprawił' jak chodzi o obowiązki domowe- chyba mu mój brzuch przemawia do wyobraźni;)), a poza tym w pierwszym trymestrze to ja leżałam i wyzwaniem było utrzymanie podstawowych funkcji życiowych. Malowanie mogłam wtedy na spokojnie ogarnąć, ale głupio byłoby się okryć folią i kazać malarzowi pracować nade mną :P

    A ja sobie przypominam, ile miałam planów na czas L4 (wrócić do regularnej nauki języków, nauczyć się szyć na maszynie, ogarnąć projekt własnej działalności łączący gastronomię z prawem...) i zaczynam myśleć, że jednak tego nie zdążę... :P Dobrze by było zdążyć z wyprawką ;) A te ostatnie dni miałam takie spowolnione, bo głównie zajęta byłam rozmowami z M., ale chyba było nam to potrzebne.

    No i trzeba wziąć poprawkę, że zdrowie mi pozwala na takie szaleństwo, stąd korzystam :) Szyjka nadal 4.2 cm, nawet dr Z. uznał, że nie będzie jej już mierzył, bo ma się zacząć skracać wreszcie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 15:35

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Wraca córka marnotrawna ;) przepraszam, ale pochłonęło mnie pranie i prasowanie (ja naprawdę myślałam, ze ogarnę to w 2-3 dni 😉). Tymczasem trwa to już ponad tydzień o.O.

    Lena, wyglądasz bosko!! Ale nie dziwi mnie to, bo pamietam jeszcze Twoje zdjęcia z Franiem :)

    Staraczka, trzymam mooocno kciuki za kolejne szczęścia ✊✊

    Reset - przyznaje, ze jak ma „paczkowy”, to nardzo zgrabny ten brzuszek :)

    A u nas dobrze, zaklinamy młodego, żeby się obrócił, bo jak na razie jego główce najwygodniej między moimi żebrami...a tu czasu na fikołka coraz mniej :/

    No i jak jeszcze tydzień temu płakałam, ze brzuch jakiś taki mały, tak wczoraj robiąc zdjęcie dopiero zobaczyłam jego ogroooom 😳
    Zostawiam na chwilkę:
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 08:24

    Minnie89, nowa na dzielni, Achia, Malgonia, sliweczka92, JustynaG, Kaczorka, pilik, Aga9090, Lena21, Rucola, Yoselyn82, Anna Stesia, emi2016, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, a wybrałaś już szpital? :)
    Wyglądasz pięknie!

    Melduje, że zauważyłam, że u Oskara przebija się dolna jedynka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 18:09

    Malgonia, Cabrera, pilik, sliweczka92, Rucola, Yoselyn82, emi2016, staraczka1111, Lunaris, Lena21 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Cabrera, a wybrałaś już szpital? :)
    Wyglądasz pięknie!

    Melduje, że zauważyłam, że u Oskara przebija się dolna jedynka ;)

    Gratulacje z okazji zabka :)

    U nas w sumie od początku tylko Polna wchodziła w rachubę (tu tez mamy lekarza)...

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wreszcie jakieś informacje napłynęły. Ciężarówki, uczcie się od Reset - takie obszerne relacje są mile widziane :)

    Cabrera, wyglądasz Przepięknie! Brzuszek jest cudny. Ciąża Ci służy.

    Achia, gratuluję! Sukienka należy się mamusi za odkrycie pierwszego ząbka.

    Malgonia, Cabrera, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, kciuki za obrót :) Ja tak pół ciąży schizowałam, że się nie obróci i będzie cc - no i co, obróciła się, ale w sumie wyszlo na gorzej, bo cc dwa tygodnie po terminie zamiast w terminie, a w dodatku miała wylew. Tak że los sam sobie tak to wszystko układa, że trudno coś zaplanować, można tylko liczyć na to, że będzie łaskawy :)

    Reset, haha, ja miałam na czas L4 w planach dokończyć kocyk, który robiłam od prenatalnych :D Dalej leży w szafie.

    Cabrera, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88, polubiłam za kciuki, a nie za obrót wydarzeń u Was...
    Najważniejsze, ze wszystko dobrze się skończyło ❤️

    Ja aktualnie nie kłócę się z losem, wręcz jestem mu wdzięczna za ten mały cud z brzucha, wiec przyjmuje każde rozwiązanie :)

    Malgonia, mi88, Achia, summer86, sliweczka92, Rucola, Yoselyn82, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Dziewczyny!!!!!!
    Cabrera, Reset piękne zgrabne brzuszki!!! Świetnie wyglądacie i ciąże Wam naprawdę służą!!! Cabrera super ten Twój ostatni post :) Masz rację, nie ważne jak, ważne żeby bezpiecznie Mały wydostał się na ten świat!!
    Achia gratulacje pierwszego ząbka!!!
    Staraczka cudownie!! Życzę Ci aby obydwa <3 <3 zostały z Tobą na ponad 8 miesięcy w brzuchu :)

    Cabrera lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0a2149309de7.png

    Rozbawiła mnie ta grafika więc podrzucam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 22:50

    Rucola, Yoselyn82, summer86, Achia, emi2016, Malgonia, staraczka1111, Cabrera, Lunaris, Kaczorka, Lena21, sliweczka92, Bunia86 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, gratuluję pierwszego ząbka!! :-)

    Justyno, jesli za pierwszego ząbka należy się sukienka, to każda mama, która przetrwa wyżynanie się całej 20 powinna dostawać, nie wiem, jakiegoś bentleya czy coś w tym stylu (tak, to wieści z frontu, właśnie męczymy się z trójkami).

    Cabrera, brzuszek marzenie <3 Ciąża bardzo Ci służy!

    Reset, szyjka pancerna! Widocznie nic tak nie poprawia jej długości jak popylanie na obcasach w III trymestrze ;-)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia- obcasy, podlewanie dwóch ogrodów, stanie przy żelazku (dziś ponoć święto prasowania skarpetek... chyba sobie kupię loda z tej okazji, bo to MOJE święto wszak :P) i wicie gniazda na całego. Serio, w zeszłym tygodniu panikowałam, a Z. się śmiał, że dawno takiego przypadku nie miał... Od wczorajszego wieczora znów mam małą panikę, bo mam jakieś dziwne bóle brzucha, ale właśnie... dziwne. Takie jakby żołądkowe/ jelitowe albo nieco jak zakwasy. Brzuch miękki, Pączek dokazuje, więc spokojnie czekam.

    Justyna- jak widzisz, w pracy mam czas na relację, w domu mi go brakuje ;) Więc podejrzewam, że inne ciężarówki mają ten sam problem (+kilka z nich drugie dziecko do ogarnięcia). Ale obiecuję meldować się częściej.

    Cabrera- to nie jest wielki brzuszek! A Ty jaką masz figurę... zazdro! Co do porodu - moja niby obrócona w dół, ale mam tak jak Ty - każdy poród przyjmę, byle by był najbezpieczniejszy dla dziecka.Póki co w ogóle nie myślę o porodzie w kontekście własnych przeżyć/ wysiłku/ niebezezpieczeństw, a tylko pod kątem dziecka. Stąd poza sentymentem do Kopernika, sam fakt III stopnia referncyjności mnie uspokaja. Za to mój M. w niedzielę do porannej kawy zadał mi pytanie jak JA planuję rodzić... Jak mu odpowiedziałam, że tu niewiele da się zaplanować, to okazało się, że on myśli, że cesarka byłaby dla mnie lepsza. Zaczęłam mu tłumaczyć, że dla dziecka to niekoniecznie dobre rozwiązanie, a on mi na to, że on patrzy pod moim kątem, bo dla niego dziecko - choć wyczekane - jest bytem abstrakcyjnym i że dla niego istotne jest moje zdrowie i mój komofort i jakieś nacięcia, pęknięcia itp. jawią mu się jako źródło mojego bólu i dyskomfortu. Musiałam wyjaśnić, że pozszywany brzuch komofortowy też nie jest... No i zgodził się, że skoro na dziś mamy plany dość szybko wrócić do starań to faktycznie cesarka i potem okres, który należałoby odczekać (plus fakt, że w bliźnie często lubi się zadomowić endometrioza) też nie są w naszej sytuacji pożądane, więc... jak będę mieć wybór to pewnie sn, ale generalnie jak Ty: przyjmę, co da mi los.

    Ech, dziś chyba ponarzekam, bo te ostatnie tygodnie w pracy są ciężkie. Nie dość, że mam parę nerwowych tematów, to upały mnie pozbawiają sił (nawet nie to, że puchnę, ale po prostu wracam np. z sądu i padam na fotel przy biurku bez sił...), a do tego sypiam po 5 godzin albo i mniej, bo mój M. wszedł w tryb dyżurów w IT (pierwszy tydzień samodzielnego dyzuru) i oficjalnie między 3 a 7 rano to tylko dyżur pod telefonem, a potem od 7 w pracy, ale... on się budzi nawet bez awarii, chyba ze stresu np. 4:18 jak dzisiaj, a ja się budzę z nim. I z jednej strony sporo nadrabiam do pracy (ciekawe co klient pomyśli widząc maila z 5 rano), a z drugiej jeszcze nie ma 7 rano, a ja mam już dość. A tu 8 godzin pracy, potem wyjeżdżam odebrać rodziców z urlopu i w domu będę najwcześniej po 20. Poważnie rozważam jeden dzień wolnego w tym tygodniu (albo przynajmniej pracę zdalną), bo się zajadę.
    Ech, równo rok temu wracaliśmy z Turcji (raz jeszcze dzięki Cabrera) i to oznacza, że od ubiegłego roku wykorzystałam całe 4 dni urlopu. I ja się dziwię zmęczeniu/ brak u cierpliwości wobec klientów? Cud, że zyją :P

    Miłego dnia wszystkim! :*

    Cabrera lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset podziwiam Cię że jesteś tak pilną pracownicą :) widocznie lubisz to co robisz bo każdy inny chyba by już dawno sobie machnął na to ręką. Urlop by Ci się przydał odpocznij troszkę, zrelaksuj się, śpij do południa, ogladnij jakiś fajny film. Przy okruszku już nie będzie możliwości skorzystania z urlopu :)


    Witam się z Wami 1 dpt w sobotę wielkie testowanie. Muszę zakupić Bobo testy. Wczoraj weszłam na sierpniowe testownie z 2017 i wspominałam te czasy i dziewczyny, ciekawe co u naszej Agniechy i jej chłopców? A Panan pamiętacie? Z nią to zawsze jakieś akcje dziwne były :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Reset podziwiam Cię że jesteś tak pilną pracownicą :) widocznie lubisz to co robisz bo każdy inny chyba by już dawno sobie machnął na to ręką. Urlop by Ci się przydał odpocznij troszkę, zrelaksuj się, śpij do południa, ogladnij jakiś fajny film. Przy okruszku już nie będzie możliwości skorzystania z urlopu :)


    Witam się z Wami 1 dpt w sobotę wielkie testowanie. Muszę zakupić Bobo testy. Wczoraj weszłam na sierpniowe testownie z 2017 i wspominałam te czasy i dziewczyny, ciekawe co u naszej Agniechy i jej chłopców? A Panan pamiętacie? Z nią to zawsze jakieś akcje dziwne były :)

    Uwielbiam to, co robię :) I teraz tj. przez ostatnie kilka miesięcy naprawdę nauczyłam się sporo, więc wiem, że mi to zaprocentuje. A i wielu klientów lubię, zżyłam się z nimi, niektórzy każdą rozmowę zaczynają od pytań o ciążę itp. Zresztą, mamy w kancelarii klienta, który prowadzi hotel w Zakopanem. Jak brałam ślub to mówiłam, że urlop biorę z tego powodu... I na 3 dni przed ślubem do firmy przyszła karta z życzeniami od menagera hotelu, z którym zawsze się kontaktuję. Oraz - ku mojemu wielkiemu zdziwieniu - voucher na 3 dniowy pobyt. O, tak po prostu, bo mnie lubią/ cenią itp. A de facto klient nie mój, tylko kancelarii, więc w sumie szefowi powinni pobyt proponować, a nie mi ;)

    Panan się czasem jeszcze udziela, ale niewiele się zmieniło, a może wręcz gorzej jest... Ostatnio chyba planowała wpadkę :P ;) Za to z testów polecam Nordy poza Boba. Są tak samo dokładne, a mniej oszukańcze. I oczywiście wielkie kciuki za testowanie <3 Kiedy zaczynasz? :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!

    Jak zawsze zalegam z OF po weekendzie ale nadrobiłam migiem :) Dzieci nie dają usiąść więc tylko szybko mówię: STARACZKA PODWÓJNE KCIUKI <3 <3 bąbelki wgryzajcie się w MAmusię! Czekamy na sikańce :)

    Dziewczyny miłego dnia wszystkim, może wieczorem uda mi się napisać coś więcej a na razie mój mózg zakodował tylko obraz lodówki Ani :D szkoda że już wszystko zjedzone bo mogłabym pomóc :D.

    staraczka1111 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem, czytam, kibicuję i wspieram mentalnie. Ale ze samą sobą jest mi źle (od wczoraj szczególnie), więc nawet odzywać mi się nie chce, bo napisanie czegoś konstruktywnego to dla mnie wysiłek..

    Zdecydowanie dwójka dzieci mi wystarczy :)

    A jeszcze teraz Aluśka jakieś kryzysy przechodzi i o ile kiedyś w ogóle nie płakała, tak teraz robi to przy prawie każdej okazji.
    To chyba ten "syndrom dwulatka"..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Uwielbiam to, co robię :) I teraz tj. przez ostatnie kilka miesięcy naprawdę nauczyłam się sporo, więc wiem, że mi to zaprocentuje. A i wielu klientów lubię, zżyłam się z nimi, niektórzy każdą rozmowę zaczynają od pytań o ciążę itp. Zresztą, mamy w kancelarii klienta, który prowadzi hotel w Zakopanem. Jak brałam ślub to mówiłam, że urlop biorę z tego powodu... I na 3 dni przed ślubem do firmy przyszła karta z życzeniami od menagera hotelu, z którym zawsze się kontaktuję. Oraz - ku mojemu wielkiemu zdziwieniu - voucher na 3 dniowy pobyt. O, tak po prostu, bo mnie lubią/ cenią itp. A de facto klient nie mój, tylko kancelarii, więc w sumie szefowi powinni pobyt proponować, a nie mi ;)

    Panan się czasem jeszcze udziela, ale niewiele się zmieniło, a może wręcz gorzej jest... Ostatnio chyba planowała wpadkę :P ;) Za to z testów polecam Nordy poza Boba. Są tak samo dokładne, a mniej oszukańcze. I oczywiście wielkie kciuki za testowanie <3 Kiedy zaczynasz? :)
    Reset to bardzo zazdroszczę Ci twojej pracy, praca Marzenie :)
    Hiiii Panan to jest udana :) nie wiedziałam że da się planować wpadkę haa :)

    Test chce zrobić w sobotę 5 dpt w ostatniej ciąży miałam wtedy bladziocha :) a betę 7dpt te testy nordy gdzie mogę zakupić stacionarnie? Dziękuję za kciuki przydadzą się napewno :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
‹‹ 3427 3428 3429 3430 3431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ