X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Reset to bardzo zazdroszczę Ci twojej pracy, praca Marzenie :)
    Hiiii Panan to jest udana :) nie wiedziałam że da się planować wpadkę haa :)

    Test chce zrobić w sobotę 5 dpt w ostatniej ciąży miałam wtedy bladziocha :) a betę 7dpt te testy nordy gdzie mogę zakupić stacionarnie? Dziękuję za kciuki przydadzą się napewno :)

    Nordy stacjonarnie to chyba tylko apteki (poszukaj na ktomalek). To w sobotę meldujemy się wszystkie pod Twoją łazienką :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nordy stacjonarnie to chyba tylko apteki (poszukaj na ktomalek). To w sobotę meldujemy się wszystkie pod Twoją łazienką :)
    Hiii ale będę emocjeeee a ja znów przed zawał będę mieć. :) cieszę się że tą chwilę znów będę też z Wami przeżywać :) Ignacy właśnie zasnął więc mam chwilę polezec sobie przy nim..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 12:17

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, będziemy mooocno kibicować <3

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... pisałam i mi się skasowało... no to jedziemy jeszcze raz

    Przede wszystkim melduję, że Aneczka to dzielna dziewczynka. Dziś została na godzinkę z ciociami i dziećmi i nawet nie zapłakała. Podobno ładnie się bawiła, tańcowała w rytm muzyki, gadała coś pod nosem i gryzła zabawki. Gdy weszłam z innymi mamami, to ona spokojnie podeszła do bramki zaciekawiona co się tam dzieje. Musiałam do niej zagadać, to dopiero wtedy wyciągnęła ręce. Była trochę otumaniona ilością wrażeń bo nawet uśmieszku nie było.
    Jestem dobrej myśli, jutro będzie zabawa na placu zabaw.

    Fozzie Dawaj znać jak tam Stasiu.

    Staraczka , pięknie tu dziewczyny wirusowały wczoraj brzuszkami więc liczę, że złapałaś wiruska i będzie poród za 8 m-cy :D

    Kaczorka ojej! Aluśka ma już prawie 2 latka. Jak ten czas leci... Ale Ty nam tu możesz spokojnie pożalić się. Musimy wiedzieć (dzięki Tobie, Lenie i Emi, jeszcze jest Melevis ale ona do nas już nie zagląda :( ) na co się pisze matka, która ma małego brzdąca w domu i zachce jej się powiększać rodzinę.

    Reset A jak myślisz,czy jeśli nie dostałam jeszcze @ po porodzie i zaszłabym w ciążę (bez robienia owulaków) to można by to nazwać zaplanowaną wpadką? ;p

    Summer, Mi, Veitaserum, Jeżowa - wy też zaraz oddajecie swoje skarby pod opiekę. Jak tam u Was nastroje? No opowiadajcie!

    staraczka1111, Rucola, Lunaris lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna zaglądam, nawet codziennie sprawdzam co u Was :) ale nie udzielam się, bo ciężko z czasem, a nie chcę tak wpadać i wypadać raz na jakiś czas.
    Ale jak już jestem to:
    Lena wielkie gratulacje! No i wyglądasz przepięknie 💕 sliweczka dla Ciebie też ❤️
    staraczka mocne kciuki za testowanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 13:33

    staraczka1111, Minnie89, Lena21, pilik, emi2016 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

    Ja też żyje i mam się dobrze, od czwartku do niedoli była moja koleżanka z 3 synami (6lat, 4 lata, 10m-cy), a po ich wizycie musiałam doprowadzić chałupe do pierwotnego stanu 😂 nie było łatwo, jeszcze nie jest idealnie :D

    Hania rośnie, Bombelek chyba też (przynajmniej brzuszek na pewno haha), przy najbliższej okazji zrobię sobie jakieś zdjęcie i pokaże. :) u nas już 15 tydzień trwa 😳

    Staraczka, kciuki za ❤❤

    Justyna, 100 lat dla Aneczki. To już taka duża dziewczynka! 😍

    staraczka1111, JustynaG lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za kciuki, operacja jednak przełożona na 5 września. Stasiu od wczoraj gorączkowal i strasznie wymiotowal, wyniki takie se, crp podwyższone, klinika zostawiła nam decyzje, a ja zeby zminimalizować ryzyko wolałam przełożyć o te 10 dni, niech dojdzie biedak do siebie

    Staraczka powodzenia:)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna - zdrowy rozsądek podpowiada, że lepiej z drugim dzieckiem zaczekać, by różnica była tak że 3-4 lata (chyba, że ktoś w ciąży czuję się wyśmienicie, ma dużą pomoc od innych lub ominą go te mordercze temperatury) a serce jednak w drugą stronę - że takie 2 lata różnicy będą super 😉

    A że już wyjścia nie mam, więc jakoś się kulami i byle jeszcze te 2 miesiące przetrwać 😛

    Budujące jest to co piszesz o pierwszym dniu w żłobku Ani :) a jak inne dzieci reagowały na widok rodziców?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, streszcze Wam potem na czym polega zaplanowana wpadka ;) Ale zdecydowanie to nie jest Twoja sytuacja!

    Staraczka, ja z Waszymi testami mam więcej emocji niż z moim 😘😉 Z moim było tak, że sikalam 9 dpo z nastawieniem "czemu miałoby się udać? Sikam, bo rzadko mam owulki to przynajmniej się ponakrecam". Ale siknelam, położyłam test obok, w międzyczasie zęby i odkręciłam wodę pod prysznicem,by zaczęła lecieć gorąca. I nim weszłam do kabiny to zerknęłam, a tam bladzioch! Sama w niego nie wierzyłam i patrzyłam z pytaniem "o co tu chodzi i co ja mam zrobić?". Ach, wspomnienia ❤️

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie staram w miarę na bieżąco czytać ale odkąd Ania zaczęła chodzić , ganiam za nią wszędzie , staram sie nocami robić przetwory , śpię mało no i jest jak jest ;)

    Staraczka trzymam mocne kciuki za dwa szczęścia :)

    Justyna super czytać ze Ani tak dobrze w żłobku. Ja jestem coraz bardziej zdenerwowana , stresu dokłada mi zachowanie Ani ostatnio. Tylko mama i mama ewentualnie tatin ( tata ). Od czwartku jest u mnie moja chrzesnica lat 14. Próbuje sie bawić z Ania itp a Ania jak ja widzi reaguje płaczem... Nie nastraja mnie to pozytywnie w kontekście zlobka . No i na pierwszym miejscu w życiu Ani znowu pojawił sie cyc... Podnosi bluzkę mówi mniam albo cycy... Na szczęście jesteśmy w poniedziałek umówione z Jeżowa że oddajemy na te 1,5-2 h dziewczyny i idziemy na jakieś porządne ciastko i kawę. Chyba tylko to pozwoli mi jakoś przetrwać chociaż :)

    Żeby nie było że tylko narzekam to Ania oprócz tej mamozy jest cudowna. Potrafi pokazać złość , to że coś jej nie pasuje ale jest też przekochana. Uwielbia sie przytulać. Jak mąż wróci z pracy to biegnie do drzwi po czym wtula sie w niego tak na 10 minut ;) wszystko ja interesuje a jak jesteśmy na spacerze uwielbia patrzeć na ptaki ;)


    Dziewczyny a czy któraś z Was robiła może sama pomidory suszone ? Przyznam że chce zrobić ale.nir mam sprawdzonego przepisu ani suszarki do tego celu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 14:16

    staraczka1111, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, gdzie można poczytać Banana? :D
    Swoją drogą, czy któraś z Was wie, co u Aksamitnej?

    Reset, bo jeszcze przyszło mi do głowy odnośnie fotelika - też mam rozkladanego Cybexa, rozkładanie jest boskie, ale ta waga!... U nas jednak było dużo noszenia, bo stelaż zwykle stał spięty z gondolą, więc jak jechaliśmy na zakupy czy do lekarza, nikomu się nie chciało odpinac gondoli i pakowac stelaża do bagażnika. To już bardziej się opłacało spakować cały wózek do bagażnika. Przemyśl, czy u Ciebie nie może być podobnie. Nadal używamy łupiny, ale w 90% przypadków zostaje w aucie, bo łatwiej wziąć Zosię na ręce bez dodatkowych kilogramów :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum pomidorów u mnie nikt nie robił. Wiem że dziadek robił suszone gruszki i śliwki i piekł je w piecu kaflowym wyszły bardzo pyszne. Bardzo dziękuję za kciuki <3

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji odliczenia do kilku rzeczy tu na forum, zarzucam nie dzieciowym tematem dla zabicia czasu.
    Może któraś ma jakieś rady co do układu. Już było tyle wersji że wszystko wraca i tak do tej jednej.
    Mam model 3d ale wymaga jeszcze dużo dziergania, więc na razie szkoda pokazywać.
    Co byście zmieniły, co inaczej zrobiły? Co się u Was sprawdza a co byście teraz zrobiły inaczej. Mi się już skończyło świeże spojrzenie na to. Wiem że część mieszka w domu, część się buduje lub planuje.
    A też chętnie posłucham jako architekt czego nie/potrzebują klienci.

    Ma być:
    - typowa stodoła
    - parterowy
    - musi być 2 stanowiskowy garaż
    - elewacja frontowa na krótszym boku
    - minimalna powierzchnia komunikacji
    - oddzielona strefa nocna
    - prosta bryła, najbardziej jak się da
    - pokoje dzieci od południa
    - wszystkie okna do podłogi

    Kierunki świata- znak wodny musi być w poziomie (obrót telefonu ok. 20° w prawo). Wtedy północ jest na północy patrząc na rzut. .
    af4226222a23.jpg

    [age.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Banan i jej piwko po teście to był hit :O

    Melevis dziekuje bardzo :* jak się mają Twoje pięknookie dzieci ? Jak się czujesz ?

    Jezowa, Veritaserum będę trzymać kciuki za żłobek i życzę Wam udanej kawy i pysznego ciastka :) co do mamozy to u nas o dziwo pojawia się kiedy ja jestem na widoku, podobno kiedy mnie nie widzi dobrze się bawi z innymi

    Ania wyglada sensownie, dla mnie najlepsze pomieszczenia w domu to spiżarnia i garderoba :)

    Staraczka aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko leci, czekamy na sobotę i testowe emocje :)

    Kaczorka Ala dwulatkiem jak to ? Kiedy ? Przesyłam trochę energii i buziaki :)

    Kaczorka, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka może uda Ci się w wolnej chwili (haha wolna chwila! co to jest?) dopisać do pierwszej strony Lenę i Śliweczkę?
    A jeśli chodzi o różnicę to wydaje mi się, że taka 2-3lata jest najlepsza dla rodzeństwa. 4lata to zbyt wielka różnica ... przynajmniej z moich obserwacji wynika, że trudniej jest się bawić takim dzieciakom.

    A jeśli mowa o żłobku, to był już dzień drugi. Bo pierwszego dnia byłyśmy razem i wtedy na mnie uwagi nie zwracała. Za to inne dzieciaki podchodziły, zaczepiały... chciały się pobawić. Bardzo pozytywnie odbierały rodziców.

    Melevis Ale nie wstydź się, w wolnej chwili opowiedz co tam u Was slychać, podrzuć jakieś urocze fotki swoich szkrabów co rosną jak na drożdżach byśmy mogły się pozachwycać :)

    Ania Ten plan wygląda super. Dużo przestrzeni. 2 łazienki, pralnia, spiżarnia. Czego chcieć więcej?
    Znajoma ma w domu spiżarnię, tylko, że u nich jest ona łączona bezpośrednio z kuchnią czyli stojąc w kuchni, otwierasz drzwi i masz dostęp do zapasów.

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!!!! Ja znów w niedoczasie, ale też powoli przygotowuję się do powrotu do pracy, co prawda nie na pełen etat ale jednak ;)
    Ania super projekt, uwielbiam prostotę i dla mnie mega ważne jest to, że macie wydzieloną część sypialną. Ja bym sobie jeszcze z sypialni zrobiła mały tarasik :) Z ciekawości jaki jest metraz? niezbyt dokładnie widzę na zdjęciu metry pomieszczeń więc nie chcę dodawać po kolei. masz moze wizualizację jak dom wygląda z zewnatrz? Poddasze użytkowe czy strych?
    Justyna brawa dla Ani!!! i dla mamy!!!
    Veritaserum zazdoszczę Ci ze razem z Jeżowa sobie będziecie czekać na córcie!! myślę, ze razem przetrwacie te trudne godziny :)
    Jesli chodzi o różnicę wieku między dziećmi dla mnie wymarzona to 2,5-3lata. Starać zaczniemy się początkiem przyszłego roku, ale wiadomo że różnie może być :( o mniejszej róznicy wieku nawet nie myślę. Zresztą żeby się starać trzeba miec okres albo chociaż bladziochy na testach owulacyjnych ;) u mnie w temacie @ cisza :) i w sumie oby tak zostało do końca roku!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie projektu to jestem zdania, że dobrze jak ktoś z boku obejrzy i powie co myśli. Niekoniecznie musi się zachwycać.
    Na ten moment jest wszystko co bym chciała. Metraż spiżarni czy garderoby nie powala, ale bardziej zależało mi na dużej części dziennej (kuchnia 18m2, salon 36m2).
    Nie pogardziłabym jeszcze jednym pokojem, chociaż z 8m2, ale działki nie rozciągnę a też nie chcę zmieniać bryły. No i przy tym układzie strefy nocnej ciężko zmieścić extra pokój. Musiałabym zrobić wejście do łazienki z salonu co się mija z celem.
    Rucola dokładnego metrażu jeszcze nie spisałam. Dom ma 11,5m x 23m więc to wychodzi gdzieś 265m2 z tym podcieniem na wejściu.
    Wizualizacji nie ma jeszcze. Tylko wrzucona bryła do modelowania i dziergania dalszego. Niestety wszystko robię mocno na raty i się nie da od razu wszystkiego. A jestem niecierpliwa :D
    Kolory przypadkowe na razie.
    6de4087a0be6.jpg
    Salon będzie miał wysoki sufit. Ale raczej z jednym sosem bez okna. To inspiracja z neta.
    da30ab3a26aa.jpg

    [age.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym pewnie zamknęła kuchnię albo zastosowała jakieś drzwi przesuwne, które mogą ją zamknąć.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 1003 my jesteśmy już na etapie wykończenia. Mamy mały domek 105m2 użytkowej dach dwuspadowy. Z poddaszem użytkowym. Na dole pokój, łazienka z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze, pralnia pod schodami salon oraz kuchnia i spiżarnia. Na górze 2 pokoje plus sypialnia z garderoba i większa łazienka z wanną. Garaż chcemy mieć odzielnnie z takim malym pomieszczeniem na graty z ogrodu. Wszyscy mówią że mały domek z zewnątrz a w środku miejsce tak doskonale wykorzystane. Chyba nic bym nie zmieniła jak na razie :) piękny projekt masz :) mi się marzy ogród zimowy może na starość uda mi się spełnić to Marzenie hiii

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, to wrzucam moje uwagi - projekt jest fajny i to, co piszę niżej, to bardziej moje subiektywne podejście i upodobania. Ale może coś Ci się przyda :) A wysoki sufit kocham!

    1. Drzwi do garderoby w sypialni dałabym bliżej wejścia, a nie przy oknie. Zależy, jak właściciele będą z niej korzystali, ale ja do mojej garderoby zaglądam parę razy w ciagu dnia i lubię to, że mam do niej łatwy dostęp.
    2. Łazienkę przy wiatrołapie zmniejszyłabym na rzecz garderoby. Ona jest duża, jak na fakt, że jest tam tylko prysznic i ubikacja. Ale pewnie problem jest z ustawnością ze względu na okno i ciężko ją zrobić mniejszą przez to.
    3. No i ja osobiście nie przepadam za takim układem salonu, że jest kuchnia, obok stół i obok kanapa, wszystko w rzędzie. Nie znalazłam jeszcze takiej aranżacji, która by mnie przekonała, zawsze mam wrażenie, że ten stół tam stoi, bo nie było innego miejsca, a gdzieś musi być.
    4. Zrobiłabym szersze drzwi do pomieszczenia gospodarczego.

    PS. Rucola, mnożysz te 'duże' wymiary rzutu i odejmujesz trochę na grubość ścian - bez części gospodarczo-garażowej będzie pewnie koło 160m2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 21:49

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
‹‹ 3428 3429 3430 3431 3432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ