X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna wrzucę potem jakąś aktualną fotkę :) przez te upały ciężko funkcjonować, czuje się strasznie nieporadna, wiecznie zmęczona i i nie wyspana, ale to wszystko zrzucam na upały. Od ostaniej wizyty 3 tyg temu zaczęłam w końcu normalnie funkcjonować, ogarniac wszystie sprawy, których nie mogłam załatwić przez to siedzenie w domu. Wpadłam w wir spotkań ze znajomymi, zakupów i ogarniania spraw związanych z budową. W końcu już mogłam rodzić, było bezpiecznie a i tak do tej pory nie urodziłam :P zaliczyłam nawet wesele i kilka tańców na nim :D Wrzucam na chwilę zdjęcie, które zrobiła moja kuzynka, fotkę z wesela
    i taką najbardziej aktualną :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 11:58

    Achia, sliweczka92, staraczka1111, Patrycja20, JustynaG, Kaczorka, Lusesita, Yoselyn82, Lunaris, Lunaaa, emi2016, Malgonia, Anna Stesia, Lena21, Rucola, Cabrera, pilik lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Ja coś się nie mogę ogarnąć . :D wiem tyle, że dziś rozpoczynamy 16 tydzień. Cieszę się, że niedługo dostarcze Wam porodowych emocji 😁
    No i wrzucam obiecane fotki z dzisiaj w sukience, która właśnie sobie szyje :)

    4db8d9921693ff08.jpg

    58187953cfcf93bb.jpg

    P.s. Staraczka, ja też to widzę. 😍❤
    P.s.2 troszkę się wypielam i brzuszek nie jest aż tak duży (chociaż duży jest 🙈)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 12:00

    Patrycja20, Achia, Bunia86, JustynaG, Lusesita, Yoselyn82, Lunaris, Lunaaa, emi2016, Anna Stesia, Lena21, Rucola, Cabrera, pilik lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia <3 sliweczka <3 wygladacie zjawiskowo :)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lewcio spełnienia wszystkich marzen ! 😘

    Rucola lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, Cabrera, Śliweczka macie przepięne brzuszki :)

    w temacie domu czy mieszkania to ja się już nie mogę doczekać przeprowadzki, liczę że się uda na wiosnę/najpóźniej latem za rok. Strasznie mnie męczy już mieszkanie w bloku, nie mamy nawet balkonu i tak jakoś coraz ciaśniej :P Za to sąsiedzi są super pomocni i naprawdę w porządku. Z tym że ja mieszkam na starym osiedu, w niskim bloku - w klatce tylko 9 mieszkań, praktycznie wszyscy się znają i żyją w zgodzie. Za to u szwagierki w nowych blokach wiecznie coś się dzieje, syf na klatce, śmieci porozrzucane po schodach, pomalowane ściany. I fakt, tam dużo osób wynajmuje, nikt się praktycznie nie zna, więc może to kwestia tego.
    W kwesti domu, my budujemy parterówkę ( układ trochę podobny do 2 wersji Ani) , ale z antresolą Na górze są 2 pomieszczenia - w jednym będzie docelowo sypialnia gościnna a w drugim taki grajdoł na wszystko. Poza tym całe życie będzie toczyło się na dole. Kuchnia trochę taka pół otwarta, z malutką spiżarką, jedynie pomieszczenia gospodarczego brak, teraz myślę, że może jednak źle zrobiliśmy rezygnując z niego. Okaże się w praktyce ;)
    No i dla mnie istotne było mieć swoją łazienkę przy sypialni. Taką do której nie będą mi wchodzić "obcy". Koniecznie duże przeszklenia w salonie i wysoki sufit :)


    Justyna, my pók ico mamy pralkę w szafie w przedpokoju, bo w łazience się po prostu nie zmieściła, a osttanio kupiliśy suszarkę bębnową, wstawiona do kuchni, nie potrzebuje odpływu, jedynie dostęp do gniazdka. Jestem tak zachwycona że codziennie się nie mogę nadziwć dlaczego nie kupiłam jej wczesniej. W końcu nie mam wiecznie rozwieszonego prania po całym domu. Dla mnie to ogromny luksus :D

    Śliewczka gratuluję talentu :)


    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, i jeszcze dałaś radę w szpilkach się wybrać. Podziwiam!
    Choć jak patrzę na tę fotkę to przypomina mi się Lena, która wysyłała nam zdjęcia stylizacji na wesele i dzień później pojawił się na świecie Franio.

    Śliweczka, ale ten czas pomyka!16tc? Przecież dopiero co sikałaś na testy.

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, a jaka masz suszarkę? To gdzie zbiera się woda? W jakimś zbiorniku? U nas jedyne miejsce w którym zmieściłaby się suszarka to szafa w korytarzu...

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia , sliweczka wyglądacie cudnie!! :-)

    Rucola wszystkiego najlepszego dla LEWKA :-D

    sliweczka92, Rucola, Bunia86 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka to teraz już wiem od czego będzie zaczynał się mój dzień :D Aaaa! kciuuuki! <3 <3

    Dziewczyny jesteście przepiękne w tych ciążach! aż mi się znowu roi w głowie żeby przeżyć to jeszcze raz...
    Śliweczka a jak Hania? Wie co się święci? jak reaguje na Twój brzuszek?
    Bunia piękne pamiątki brzuszkowe <3 słonecznikowe zdjęcie wywołuje westchnienia ochy i achy u mnie <3 (i wyrzuty sumienia że nadal mam zepsuty aparat!).
    Ps jaki plan- masz jeszcze jakąś ustaloną wizytę u gina ?

    U nas grillowa sobota a jutro leniwa niedziela i.... WITAJ SZKOŁO :D :D :D jak ja kocham obowiązek edukacji !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 19:36

    sliweczka92, staraczka1111, Lunaaa, Yoselyn82, Bunia86 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia ale piękne zdjęcia 😍 jesteś przepiękna kobieta. Aż ciężko uwierzyć że to już sama końcówka

    Śliweczka nadrabiając pomyślałam, żeby Cię poprosić o fotkę brzuszka i proszę bardzo! Śliczny 😍

    Dawno nas tu nie było to wrzucam
    ]
    Mam nadzieję wkrótce dołączyć do naszych pięknych ciężarnych ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 21:52

    emi2016, Lunaris, Achia, Anna Stesia, sliweczka92, Lena21, Yoselyn82, Lusesita, moniśka..., staraczka1111, Cabrera, pilik, Bunia86 lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka pięknie rośniecie <3 trzymam kciuki za produkcję bejbisa!

    Mnie też wzięło na wspominki (korzystając że jest Ciastek i trochę luzu na weekendzie) i przerzuciłam "kilka (set)" stron wstecz - aż trudno uwierzyć że to już po ciąży a mały ma prawie rok!
    Lunaris wrote:

    summer86 wrote:
    Lunaris, nawet nie wiesz jak się cieszę, że Cię tu widzę <3
    Widzisz, miałaś nosa z kupowaniem ubranek :D

    HAHAHA teraz się okaże że będzie siurdak i w nagrodę dostanie różową wyprawką :P HEHEHE cała ja...

    Dzięki dziewczyny za ciepłe powitanie :* Zaczynam się oswajać powoli i już patrzę po Waszych suwaczkach na jakich etapach jesteście :) większości osób nawet nie muszę sprawdzać bo jesteśmy na bieżąco :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 21:17


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, moc całusków dla cudownego Lewka!! Niech rośnie pięknie i zdrowo! <3

    Dziewczyny-ciężaróweczki, promieniejecie!! <3 (nieciężaróweczki - Luna! - również!)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 21:31

    sliweczka92, Rucola, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry !!! Dziewczyny ogromnie dziękuję za pamięć w imieniu mojego Roczniaka!! To był niezwykły i cudowny rok który bardzo dużo mnie nauczył. Macierzyństwo to cudowna podróż i ogromnie się cieszę że mogę ją przeżywać!!!
    Staraczka krecha jak malowana, teraz ma tylko ciemnieć!!! Rano melduję się z kciukami!!
    Bunia super, że znalazłaś chwilę żeby w ostatniej chwili pokazać nam brzuszek. Nie pamiętam czy pisałaś jak będzie miała na imię Twoja córeczka??
    Śliweczka Twój brzusio rośnie jak szalony!!!
    My dziś po grillu urodzinowym u moich rodziców, impreza bardzo udana. Jest bardzo ciepło jak wtedy kiedy urodziłam Lewka, prezenty trafione... Jutro ciąg dalszy wrażeń. Lewko idzie z kuzynami na salę zabaw w ramach urodzin, myślę że będzie fajnie. Rodzice posiedzą sobie przy kawie i torcie upieczonym przez mamę, jutro wrzucę fotki :) Buziaki dla Wszystkich!!!!

    sliweczka92, staraczka1111, Lunaris lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lewko nasz cudny wszystkiego najlepszego słodziaku ! Rucola wzrusz okołoroczkowy też przeżywałam, a dla Ciebie to był z pewnością wyjątkowy rok i z całego serca Ci gratuluję i życzę, żebyś szła swoją matczyną drogą tak jak czujesz :)

    Lunaris czasem mam ochotę wrócić do dnia mojego porodu, ale chyba nie mam odwagi, za dużo emocji mnie to wszytsko kosztowało i nawet teraz jak to pisze to szklą mi się oczy na samą myśl - teraz trzymam kciuki, żeby drugi dzidziuś miał książkowy, zaplanowany i bezkomplikacyjny poród, bo nie mam pojęcia jak ja to przetrwałam

    Ania jeśli chodzi o patenty to warto rozplanować wszystkie sprzęty RTV i AGD tak, żeby ukryć sobie wszystkie kable i dostosować odpowiednią ilość gniazdek. U nas niby wszystko podpieliśmy a jak zmieniliśmy tv na smart to okazało się, że nie wpuściliśmy kabla do internetu i jest połączony przez wifi i przycina czasem, choć pewnie będziecie robić smart dom, to wtedy już te firmy zajmujące się instalacją, najczęściej doradzają w tego typu kwestiach. Co do garderoby to mam paxa z ikei i nie zamieniłabym go na nic innego - jedyny minus, my mamy wąską garderobę i musiałam wybrać tą węższa wersję, w której nie wszystkie elementy są dostępne, ale i tak jest bardzo funkcjonalna i wyglada porządnie. W ogrodzie to jedyne co przychodzi mi do głowy nieoczywistego to chyba gniazdko zewnętrzne (np kiedy chcemy umyć taras karcherem itp) oraz kran z wodą (można założyć dodatkowy licznik i wtedy nie płaci się od tej ilości wody opłat kanalizacyjnych). A najśmieszniejszy dla mnie gadżet jaki oststnio pokazywał mi mąż w łazience, którą wykonywali to chowana w ścianie szczotka do wc, ze schowkiem na papier :) w ogóle mój mąż często buduje domy delikatnie mówiąc zamożnym ludziom i czasem jestem w szoku jakie cuda się montuje i za jaką kasę :o

    Dobrej nocy kobietki, wybaczcie więcej nie jestem w stanie z siebie wykrzesać :)

    Aaaaa
    Bunia, Śliweczka cudne brzuszki ! Piękne kobiety

    Lunaaaaa Ty chudzielcu :) świetnie wyglądasz

    Staraczka to jest bladzioch ! Czekam na ciemniejącą kreskę :*

    sliweczka92, Rucola, staraczka1111, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 1 września 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa ale ty jesteś laseczka :) śliczna córeczka jak i mamusia.


    Do weryfikacji sikankec z rana
    7b2315e4fd3e.jpg[/url 74

    sliweczka92, Lunaris, Lunaaa, summer86, Bunia86 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 1 września 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, piękna kreseczka! 😍

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 września 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka jest kresia :D <3 betunia w pon?

    Lena życzę Ci aby tym razem poród był wymarzony i bezproblemowy. Mnie się trafiła 2 razy indukcja a druga jeszcze gorsza od pierwszej ale byłam psychicznie lepiej przygotowana- wiesz co Cie czeka i wiesz że parę dni później to nie ma już znaczenia bo masz w ramionach swoje dzieciątko <3 najważniejsze żeby szczęśliwie donosić i urodzić zdrowo. Sama wiesz- mimo traumy porodowej potem dziecko wszystko wynagradza :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 1 września 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciukasy :) myślę że uda mi się jutro wyskoczyć na betę.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 1 września 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka jest krecha jak malowana 😍 trzymam kciuki za betę!

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 września 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w niedzielę! Na suwaczku 30 tc <3 Jak na to patrzę to łzy mi kapią z wzruszenia, że już TU jestem i chyba ciut z żalu, że ten czas tak płynie...
    Melduję też, że jak wszystko pójdzie dobrze, to w środę jestem ostatni dzień w pracy, potem jeszcze będę nieco pracować z domu i jedna ważna rozprawa w październiku oraz rada nadzorcza i można rodzić (nie ma to jak powiedzieć prezesowi dużej spółki akcyjnej, że albo zwołuje radę przed terminem porodu albo czeka na grudzień aż się ogarnę :P A że spółka górnicza, to w grudniu im nie leży, bo a to barbórka, a to wigilie ;)). No, z tym można rodzić to przesada - jeszcze malowanie, ostatnie porządki, kupa drobnych zakupów (ale od ubiegłego tygodnia mam i łóżeczko z materacem, wanienkę, przewijak, laktator i prawie wózek, bo aktualnie tylko dwa na tapecie :P). Od czwartku szkoła rodzenia, a w sobotę jeszcze służbowa impreza :D

    Wczoraj miałam jakiś chwilowy kryzys psychiczny... I aż mi głupio było żalić się dziewczynom na fejsie, bo wiele z nich by się ze mną zamieniło z marszu, a ja jakieś wydumane problemy. A problem pojawił się przy porządkach w szafie - jak spojrzałam na swoje jeansy ze stycznia tego roku to teraz bym wepchnęła do kolan. Na plusie już dobre 11 kg, w biodrach 100 cm (+9 cm od lutego), w udach + 6 cm. I wpadłam w histerię, że jak ja wyglądam, że jak ja się zapuściłam, że... Racjonalnie patrząc to wiem, że po porodzie da się to zrzucić ciężką pracą, ba - ja i tak wiem, że nadal ważę 9 kg mniej niż w najgorszym okresie swojej wagi (jakbym poszła segregować ciuchy z garażu to tam pewnie wiele byłoby za luźnych :P), no ale hormony wyłączają mi czasem racjonalizm. M. stanął na wysokości zadania i pocieszał, na szlochy w temacie bioder zaczął jakieś bzdury o fizjologicznym przygotowaniu ciała do porodu przez naturę (normalnie tonem; czytała Krystyna Czubówna), ale z godzinę płaczu zaliczyłam.
    I o ile wcześniej myślałam, czy na L4 nie ogarnąć jakiejś sesji ciążowej tak chyba właśnie mi przeszło...

    Dziś mi lepiej - wciągnęłam dresowe szorty na tyłek, więc nie analizuję, czy gniotą w uda i idę prasować Pączkowe ubranka. Zaczęłam wczoraj pranie, bo pogoda tak piękna, że lepiej by schly na słońcu niż nawet w najładniejszej pralni :P

    Staraczka- trzymam kciuki! Idź na betę jutro, bo ja po Ovi mam rożne doświadczenia i strasznie się boję interpretacji testów po zastrzykach. A tak to będziemy się emocjonować przyrostami <3

    Bunia- pięknie wyglądasz! Chyba trzeba będzie jakieś wspólne spacery wózkowe ogarniać :)
    Śliweczka- cudny brzuszek i zazdroszczę umiejętności szycia. To miała być jedna z rzeczy, którą ogarnę na ciążowym L4, no ale chyba czasu nie starczy ;)
    Luna- nie wiadomo, która z Was kradnie zdjęcie, bo obie równie śliczne!
    Rucola- miałam właśnie pytać na spokojnie jutro na czym stanęło z urodzinami i salą zabaw. Lewko będzie miał piękny, urodzinowy weekend! Czekamy potem na fotki!

    sliweczka92, Minnie89, staraczka1111, pilik lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 3433 3434 3435 3436 3437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ