X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Beta z soboty 14,3 ale okres przyszedł,
    A moze jakis krwiak?

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 9 września 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka przy biochemie co prawda nie robiłam bety ale okres dostałam dopiero jak test był zupełnie biały, a nawet parę dobrych dni po tym, jak było widać cokolwiek na nim. Tulę Cię mocno i daj znać co lekarz na to wszystko :(

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 września 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, kochana, dzisiaj cały dzień myślami jestem z Wami! <3

    Staraczka, nic nie rozumiem… Beta rośnie, a tu okres… Liczyłaś przyrosty? Może to tylko plamienie?

    Jeżowa, gratuluję z całego serca! <3 Ale piękne wieści! Nic się nie dzieje bez powodu. Kiedy miałabyś zaczynać?

    Veritaserum, moc uścisków dla Twojej rocznej Anusi <3

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 9 września 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja tez nic nie rozumiem, co Twoja lekarka na to ?

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 września 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór,

    Veritaserum -najlepsze życzenia dla Ani <3 niech dalej daje Ci tyle szczęścia i radości co teraz a jej marzenia niech się spełniają :)

    Bazylkove teraz jesteś pierwsza na liście porodowej :D jak się masz?

    Jeżowa SUPER! Gratulacje :) ułożyłaś już sobie mowę pożegnalną dla uczelni przed trzaśnięciem drzwiami? :D

    Frez wielkie kciuki za jutrzejszy dzień!

    Staraczka hmm... wydaje mi się że ciut wolno rośnie :( ale rośnie! próg by się przydał. Może Ty z tych kobitek co okres mają i są w ciąży? Przecież mówią że do 3 miesięcy można krwawić w czasie około@ Życzę Ci wszystkiego dobrego i mam nadzieję że lekarz coś wymyśli żeby podkoksować ten przyrost.

    Achia Wam spokojnej nocy po szczepieniu.

    Ja muszę pójść ze Stasiem do pediatry (mamy bilans na 9 miesięcy to chyba szybciej się zgłoszę). Coś mu się na oku zrobiło. Myślałam że coś się przykleiło ale nie spływa po przepłukaniu. Oko nie ropieje więc to też nie bakterie chyba. Za to od rana zrobiło się czerwone na białkówce jak przy zapaleniu spojówki. Zaczynam się martwić bo ma taki biały nalot na brzegu tęczówki. Mam nadzieję że to nic poważnego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 21:26

    veritaserum lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 września 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, bardzo mi przykro :( przytul mocno synka i życzę dużo sił..

    Veritaserum, wszystkiego najcudowniejszego dla Aneczki <3 cieszę się, że tak świetnie sobie radzi w żłobku!

    veritaserum lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 9 września 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa teraz doczytałam ! Wspaniale - ogromne gratulacje, ale naprawdę czułam, że tak będzie <3

    Veritaserum dużo uścisków i buziaków dla Anuli, samych szczęśliwych dni dla Was !

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matuchno dziewczyny.... Dziękuję... Nie zasługuje na tyle wsparcia... Tak mało mnie tutaj, a Wy tak wszystkie ze mną... Dziękuję....

    Operacja jutro o 8 ...

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 9 września 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, na nas możesz liczyć. Kciuki i zdrowaska+! ❤

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mocno trzymam za Was kciuki!

    Staraczka, ciężko wyrokować. Też miałam @ przy biochemie dopiero po wyzerowaniu bety. Co mówi doktor?

    Veritaserum najlepsze życzenia dla Ani <3 super, że tak pięknie się adaptuje w żłobku. Jest w grupie z Agatką?

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 9 września 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez ja taka zakręcona że myślałam, że to dzisiaj. Ale jutro o 8 wszystkie kciukasy mocno zaciśnięte dla Florka <3

    Staraczka hmm no szanse na wyzerowanie bety od soboty raczej nikłe, aby to mogło być przyczyną krwawienia... beta spada powoli. Nie orientuje się tak jak Luna czy Lamka, ciężko mi więc coś mądrego powiedzieć, ale na pewno przeżywasz rollercoaster emocjonalny :(

    Lunaris nie mam pojęcia co to może być z oczkiem Stasia, oby to było tylko jakieś podrażnienie. Mowy pożegnalnej jeszcze nie mam, ale planuje odczekać jeszcze trochę z tą informacją - oni wiecznie trzymali mnie z dala od aktualności, więc tym razem to ja im trochę utrudnię :D zasłużyli sobie, cóż poradzić :D

    Dziękuję za wszystkie miłe słowa <3 zaczynam 1 października!

    PS. Lamka tak, Ania i Agatka są razem w grupie, ale teraz przy adaptacji póki co nie spędziły razem na sali ani minuty. Myślisz, że powinny, żeby Agata zaraziła się zachowaniem godnym żłobkowicza? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 23:17

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 września 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez będę jutro o Was pamiętać, trzymaj się dzielnie silna mama! Już nie długo najgorsze będzie za Wami! 💗

    Bazylkove jak się czujesz? Już za kilka dni ciąża donoszona...!😱

    Jezowa gratulacje! 💗

    Veritaserum spoznione życzenia dla Ani!

    Mysmy w sobotę spontanicznie dość wyjechały z moimi rodzicami pod Radom, Nina tu zachwycona, całymi dniami biega po ogrodzie

    veritaserum lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez myślę o Was i przesyłam moc uścisków ! Trzymaj sie dzielna mamo.

    Dziewczyny dziękuję za tyle ciepłych życzen .

    Lamka tak Agatka razem z Ania w jednej grupie. Dziś będą miały okazję najprawdopodobniej spędzić godzinkę razem bo Ania idzie chyba na 4h dzisiaj ( jeszcze rano ustalę z Paniami ).

    Jedyne co to Ania już ma katar i kaszel ale raczej nie łącze tego że żłobkiem bo zaczęło jej sie wcześniej.bylam z nią u lekarza osłuchowo jest czysta , nic nie mówił żeby zostawić ją w domu , Paniom w żłobku również zgłaszałam jaka jest sytuacja bo przyznam szczerze że nie wiem czy już powinna zostać z tej racji w domu czy nie. Nie chce być Z tych rodziców które posyłają chore dzieci do żłobka jednak z drugiej strony obawiam sie że jak nie będę ja posyłać bo ma " tylko " katar to ona do tego żłobka chodzić w ogóle nie będzie . Myślę że jesień będzie baaaaaaardzo trudna pod tym względem.

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 10 września 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mocno trzymam kciuki za operacje!!!aby wszystko poszło zgodnie z planem. Domyślam się ze teraz przezywasz najgorsze chwile w życiu.bylam na twoim miejscu i bardzo mocno cie wspieram.

    Staraczka przykro mi z powodu krwawienia....ale może Aga ma racje...może to tylko krwiaczek się zrobił?beta rośnie chyba ok prawda?tak czy siak trzeba to skontrolować aby wykluczyć także cp.
    Sciskam cie mocno!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 września 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!!!
    Frez od rana myślę o Was, mam nadzieje, ze operacja pomyślnie zbliża się ku końcowi...
    Staraczka napisz coś, cokolwiek... Martwimy się o Ciebie :(
    Jeżowa ogromnie Ci gratuluję!!!! mam nadzieje, że nowa praca da Ci satysfakcję i zadowolenie i poznasz super fajnych ludzi, z którymi będziesz chetnie spędzac czas!!!
    Pilik Wy chyba też macie duży ogród koło domu, prawda?
    U nas od rana Lewko puszcza się samodzielnie i sobie chodzi po kilka kroczków, po czym upada na dupkę, wstaje i od nowa :) przesłodkie to jest :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 10 września 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za wszystkie Wasze miłe słowa :*

    Krwawienie przez noc ustało nad ranem pojawiło się znów lekkie plamienie, dr kazała mi dziś jeszcze powtórzyć tą bete i będziemy myśleć co dalej., wynik pewnie znów będzie koło 19.00 więc dopiero jutro podejmiemy decyzję.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 września 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje czuje się hm średnio, ale nie chce narzekać. Tyle lat czekałam na ciąże, to te kilka chwil jeszcze dam radę ;) najgorzej że weszło mi coś w plecy, chodzę taka połamana i nie mogę się zginąć :/

    Dzisiaj jedziemy podejrzeć czy mały się obrócił do wyjścia. Proszę o pół kciuka za mojego leniuszka, przeraża mnie wizja cc :(

    Rucola, Cabrera, Minnie89, Jeżowa, Kaczorka, pilik lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 września 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku masa Dziewczyn chwali sobie cc, na pewno lepsze cc od razu niż po męczarniach przy próbach sn aczkolwiek trzymam kciuki za Frania, żeby się dobrze ustawił ;)
    Staraczka dobrze że krwawienie ustało, może to faktycznie jakiś krwiak. Trzymam kciuki za piękny przyrost :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 10 września 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove oczywiście pomijając zalety porodu sn to cc wcale nie jest takie złe. Urodziłam i tak i tak także mam porównanie. Po cc chyba nawet szybciej doszłam do siebie, także nie taki diabeł straszny. Oczywiście każda kobieta będzie mieć inne zdanie,ale naprawdę nie jest tak źle.

    Frez dużo sił dla Was!

    Staraczka współczuję tej niepewności i wciąż trzymam kciuki.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana....
    Uśpili go, a zanim zaczęła się operacja, anestezjolog znalazła na ciele jakieś plamki, pęcherzyki. Pediatra podejrzewa ospę, nie może wykluczyć. Więc operacja odwołana, jesteśmy w izolatce, nie wiem co teraz będzie... Siedzę i wyje razem z dzieckiem

‹‹ 3447 3448 3449 3450 3451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ