X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 9 września 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna dziękuję,że pytasz !
    U nas dobrze, operacja po Stasiu splynela jak po kaczce! Wulkan energii 🙈 dzisiaj i jutro zostawiłam go jeszcze w domu, więc mam kolorowo :) dokladajac do tego Klare, która jest wszędzie i już ma pierwszego guza, kazałem mężowi kupić po pracy dużo melisy dla mnie 😂
    Jednak cieszę się,że zdecydowaliśmy się na operacje, bo trzeci migdał ok, ale uszka. Okazało się, że niedosluch był na poziomie 45db, już teraz widzę dużą poprawę, bo ciągle slysze "mamo, za głośno" - w piątek mamy już kontrole, dowiemy się na ile zabieg pomógł i czy uda się obyć bez aparatu.

    Frez, trzymam mocno kciuki za Florka. Nie wyobrażam sobie jakie emocje musisz mieć w sobie, skoro ja wariowalam przy tak "rutynowej " operacji. Życzę wam dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia 💜

    Staraczka, mam nadzieję,że to pozostałości po wgryzaniu się.

    Bunia, Alicja jest śliczna dziewczynką! Niech rośnie zdrowo!

    Achia, kciuki za Borysa! To pierwsza dawka? U nas przez 2 dni był Armagedon! Lara byla bardzo marudna. Początkiem października podajemy druga.

    Pisalyscie o oszczędzaniu... my obecnie 500+ odkładamy na spłatę kredytu. Dodatkowo sprzedajemy drugie mieszkanie i jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku będziemy niekredytowi :) chociaż warunki mamy super,pracownicze, bo rrso 2.63 , więc petarda, ale obawiam się mocno o przyszłość stop kredytowych.
    Od kiedy jest Stas na świecie, założyliśmy z mężem,że musimy mieć zawsze poduszke finansową w wysokości półrocznych naszych zarobków. Wyszło nam to na dobre, bo sama operacja i konsultacje Stasia od maja do dziś wyniosły jakieś 8 tysiecy. Gdyby nie oszczędności byłoby na pewno ciężko, A tak nie odczulismy tego finansowo. Nigdy tak na.prawde nie wiemy co przyniesie nawet nie przyszłość odległa, ale choćby jutro.

    Calujemy was z Puckiem!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd0a3f1f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 21:39

    Siwulec, Achia, sliweczka92, Lena21, Lunaris, Rucola, Yoselyn82, Minnie89, Kaczorka, staraczka1111, JustynaG, veritaserum, nowa na dzielni, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie tak , pierwsza dawka. A co znaczy armageddon? :P nie wiem na co się przygotować :)
    Super że Stasiowi się poprawiło!

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 9 września 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, z mojej bezobsługowej dziewczynki, przez dwa dni był placzliwy mis koala. Łkała cichutko i tylko sie przytulała. Usypiala tylko kołysana... długo mieliśmy też opuchnięte miejsce szczepienia, jakieś 3 tygodnie było bardzo zgrubiałe

    P.s. u nas też burza 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 09:43

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 września 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, Fozzie śliczne maluchy :) jak zawsze zresztą ale super zobaczyć jak rosną.

    Frez wczoraj czytałam a dziś mi wyleciało z głowy! Wszytskiego dobrego dla Florka! Trzymam kciuki za niego i za Ciebie żebyś była dzielna i nie osiwiała a zabieg przeszedł gładko i szybko.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 9 września 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia kciuki za Oskarka!! U nas z tego co pamiętam nie mieliśmy żadnych reakcji po Bexsero Wam życzę tego samego :)
    Frez, trzymaj się dzielna kobieto!!! Ślę w Waszą stronę ciepłe myśli i mam nadzieję, że wszystko szybko się zagoi i zapomnicie :*
    Ja po drzemce Małego uderzam do księgowej, bo wróciłam do prowadzenia działalności i jakieś dziwne historie mi księgowa przedstawia, ze jeszcze chwilę powinnam płacić wysoki ZUS a ja się zastanawiam z czego, tym bardziej, ze pracuję 15 godzin tygodniowo. Musze iśc to wyjaśnić bo mam nerwa od piątku.
    Dobrego dnia Dziewczyny!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 9 września 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum 100 Lat dla Aneczki!!!!

    veritaserum lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Veritaserum 100 Lat dla Aneczki!!!!

    Bardzo dziękuje w imieniu corci ;)

    Wczoraj z tej okazji mieliśmy krótki rodzinny obiad z deserem w restauracji gdyż w domu nie mam warunków na takie imprezy. Trochę dzieciaków bylo wiec e szalały na placu zabaw ( Ania razem z nimi ). Pogoda mogłaby być lepsza ale najważniejsze że nie padało :)

    Ten rok był wyjątkowy dla nas , wszystko sie zmieniło a zycie dla mnie nabralo sensu i mimo zmęczenia, mam więcej motywacji do osiągania celów które kiedyś z mężem sobie wyznaczyliśmy ;) mój motor napędowy właśnie śpi na drzemce . Nie wiem co napisac więcej , czuję sie po prostu szczęśliwa .

    Ania wazy prawie 10 kg, ma 8 zębów i chodzimy a raczej biegamy s prędkością strusia pędziwiatra ;) najlepszym przyjacielem na wszystko jest jednak cycus mamy... Zagląda za bluzkę i mówi " cycy mniam " . Jak widzi mnie na horyzoncie to i co godzinę sie dopomina ale jak mnie nie widzi to podobno nie ma z tym problemów. To mnie pociesza bo ostatnio dopada mnie znowu kryzys czy aby już tego nie konczyc. Noce po prostu dobijają.

    W żłobku też układa sie bardzo dobrze , w piątek usłyszałam że Panie naprawdę nie chcą zapeszyc ale Ania baaaaardzo mało płacze a jeśli już to jej sie udziela nastroi innych dzieci , pięknie sie bawi, chodzi, zagląd w kazdy zakamarek z jedzeniem też nie ma problemów, je wszystko co podają. Dzisiaj po weekendzie trochę łez padło przy oddawaniu ale już przy odbiorze Pani mówiła że dla Ani 2h to stanowczo za mało i jutro już idzie na 4h :)

    Staraczka kciuków nie puszczam.

    Achia u nas po meningo trochę więcej czułości było potrzebne ale też bez przesady. Jakoś specjalnie tego nie odczułam że było źle . Teraz czeka nas druga dawka.

    Frez kciuki za Florka. Wszystko będzie dobrze !

    Fozzie super że Stasio tak dzielnie zniósł zabieg a Klara urocza !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 12:21

    lamka, Achia, Jeżowa, Anna Stesia, Lunaris, pilik lubią tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 9 września 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum wszystkiego najlepszego dla Aneczki :)

    U nas po dwóch dawkach Bexsero długo utrzymujące się zgrubienie na nozce ( jakieś 3 tygodnie)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum 100lat w radości i zdrowiu dla Twojej córeczki <3

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 9 września 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia gratulacje! Śliczna córeczka 😊

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 września 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie zamienia się w krwawienie, czekam na telefon od mojej dr bo ma dzwonić :/

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 9 września 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka :( a co z labem ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Staraczka :( a beta już jest?

    U nas już po szczepieniu. Dziękuję za kciuki :) płaczu było bardzo mało, pedicitamol podany, humor dopisuje, chłopaki śpią, a ja idę do Selgrosu
    na małe szybkie zakupy, bo takowy mamy prawie pod domem :D

    Aha, Oskar waży 7965 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 15:55

    Rucola, sliweczka92, Lunaris lubią tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 9 września 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, 100 lat dla Twojej Gwiazdeczki! ❤

    veritaserum lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 9 września 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum najlepsze życzenia dla Was 🎈🎂🎉

    veritaserum lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra,dlaczego jak ja zasypiam z Oskarem to on wstaje po 30 min a teraz chłopaki nadal śpią?;p
    nie dość,że ostatnio Oskarowi włączyła się mamoza (Luna świadkiem :p ) to odespać daje ojcu :p ;)
    niech śpią na zdrowie!

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 9 września 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum jeszcze raz STO LAT dla cudownej Ani 😘 i gratulacje dla Ciebie - przetrwałaś pierwszy rok 💪

    Staraczka bardzo mi przykro :(

    Frez mam nadzieję że operacja przebiegła pomyślnie <3

    Achia cieszę się, że Oskar taki dzielny!

    U mnie dzisiaj dobra wiadomość - dzwonili i dostałam pracę :D

    Achia, veritaserum, Aga9090, Cabrera, Kaczorka, summer86, Lunaaa, sliweczka92, Rucola, Siwulec, Minnie89, Lena21, mi88, Anna Stesia, JustynaG, Patrycja20, Lunaris, lamka, pilik, agulineczka, Bunia86, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa ale super! gratulacje!! kiedy zaczynasz?:)

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 września 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z soboty 14,3 ale okres przyszedł,

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 9 września 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja niestety nic nie poradzę. Nic z tego nie rozumiem, bo beta rośnie. Konsultowalas się z lekarzem? Będziesz jeszcze powtarzać bete?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 18:08

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
‹‹ 3446 3447 3448 3449 3450 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ