X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka! Wspaniałe wieści! Ola waży tylko 400g mniej od mojego Floraśka, a ten urodzony w terminie ;) wierze, że szybko się wygrzeje i będziecie się tulić :)

    Reset jak sytuacja?

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 października 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reset jak sytuacja?

    Jest taki tlum na izbie, że do listopada bym czekała. Jadę do domu, mam tu o tej porze jakieś 7 minut autem,więc w razie czego zdążę :)
    A i tak jest lepiej niż jak wychodziłam z domu i zaczynałam zajęcia... Inna sprawa, że trudno się dziwić, że np. boli mnie krzyż jak ja dziś na linii auto- lekarz- odbiór wynikow- kręcenie się po domu zrobiłam ponad 6 tys kroków. A to na pewno nie wszystko,bo nie mam opaski, więc liczy tylko jak mam telefon ze sobą. Czasem w pracy chodzę mniej ;)
    Jadę do łóżka i będę odpoczywać, a jutro w ogóle z domu nie zamierzam wychodzić... Tylko herbata, serial i rozmowy z Julka :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff! No to dobrze... Rozkoszuj się tymi kopniakami, bo będziesz za nimi tęsknić ;)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 października 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka gratulacje i usciski dla Was :*

    Kaczorka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 października 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Uff! No to dobrze... Rozkoszuj się tymi kopniakami, bo będziesz za nimi tęsknić ;)

    No właśnie to chyba sprawia, że nie czuję się gotowa na poród. Czysty egoizm, ale chyba właśnie to poczucie, że Juleczka jest teraz tylko moja i czasem M. jak przykłada głowę czy rękę.
    I do tego czas w małżeństwie jest teraz taki wyjątkowy... Wiem, że dziecko nam tego nie odbierze, ba- wiem po Młodej, że dzięki Julce dostaniemy coś niewyobrażalnego, że każdy dzień dopiero wtedy będzie pełny i piękny, ale magia dzieje się teraz każdego dnia.

    P.S. Jednak jutro muszę wyjść z domu, wszak ściągam moją malinową hybrydę i skracam paznokcie już na gotowo przed porodem! Ale jako optymistka na hennę brwi zapisałam się na 28.10 :D

    frezyjciada, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 października 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka gratulacje!! Ola wzięła nas z zaskoczenia :) dobrze że dzień wcześniej, będzie mogła być wspólna impreza a i tak każda będzie miała dzień dla siebie :)

    Reset ja trzy tygodnie przed porodem miałam rozwarcie 1cm i moja gin mówiła że takie rozwarcie na tym etapie, jezeli nie ma skurczy, to nie rozwarcie ;p
    A i dwie godziny przed tym jak Ninka pojawiła się na świecie nadal miałam ten 1cm ;)...

    reset, Kaczorka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 15 października 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorko ogromne gratulacje dla Was <3 Niech się Oleńka zdrowo rozwija a dla Ciebie dużo sił witalnych!

    Ps Nika jakoś gdzieś mi umknęło info o tym nerwiako-włókniaku (gdzie on jest umiejscowiony). Nie wiem czy to w jakiś sposób Cie pocieszy ale ja miałam niemałego (8x15 CM!) umiejscowionego w potylicy z nacieczeniem na kości czaszki. Operacja była ryzykowna i powikłana ale jestem, żyję i mam się dobrze a wznowy nie ma od 17 lat. Trzymam kciuki i jak byś chciała pogadać czy o coś zapytać to pisz na priv ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 15 października 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps.2 Reset ja też z Frankiem (urodzonym 43 tc) chodziłam z rozwarciem 2 cm od 36 tygodnia ale skubaniec wyjść nie chciał mimo to i trzeba było go indukować :]

    reset lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ale szok ! Gratulacje ! :)

    Reset ja miałam rozwarcie na 2 cm jakoś prawie 3 tyg.

    reset, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 15 października 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ogromne gratulacje!!!! Wzięłaś nas z zaskoczenia ;)
    Summer zasugerowałam się trochę Pilik i faktycznie, wydaje mi się, ze nogi już są za słabo podpierane, nie wiem czy to dokładnie o to chodzi, ale takie odnoszę wrażenie.
    Reset ja w sprawie rozwarcia nie doradzę, ale super, ze jakieś masz. Serio, wiem co pisze ;)

    reset, Kaczorka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tak z innej beczki:
    Wcięło suwaczki czy ja tylko ich nie widzę?:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 21:15

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 15 października 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, ja też ich nie widzę.

    Kaczorka, gratulacje! Moja Hania w terminie miała 2850, więc Oleńka niewiele mniej waży. ;) czekamy na zdjęcia i relacje!

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Dziewczyny a tak z innej beczki:
    Wcięło suwaczki czy ja tylko ich nie widzę?:p
    Wcięło, ja zmieniłam 😉

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 15 października 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, z tego, co widzę, to strona suwaczki nie działa...

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 15 października 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka gratulacje. Mam nadzieję że nie będzie żadnych problemów i szybko wrócicie do domu.
    Ciekawe jak starsza zareaguje.

    A ja się boję jak jutro Oskar zareaguje na tatę po 4 miesiącach... Chyba nie zasnę z nerwów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:43

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    [age.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 16 października 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie przejmuj się. Może się bardziej do Ciebie kleić i czujnie obserwować na początku, ale jak się rozkręci na pewno będzie super! Kiedy jedziecie na wakacje?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu pierwsze chwile to może cały czas za tobą biegać i nie odstepowac Ci na krok, może też nie chcieć iść na ręce do eMka ale u nas zazwyczaj tak było przez 1-2 dni. Tylko raz zdarzyło się, że Kinga mając nieco ponad roczek płakała w pierwszej chwili.
    A druga wersja to taka, że się będzie cieszył i biegał tylko za emkiem. Daj znać jak Oskar zareagował

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 00:35

  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 16 października 2019, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wakacje...
    3 dni temu M mi oświadczył, że musi polecieć na kurs do Grecji. Miał być we wrześniu, więc myślałam że przepadło.
    Ale jednak nie. Niestety musi=musi, więc albo zostaję na tydzień sama (=wieczność i nie chcę) albo lecimy razem.
    Teraz kombinuję co robić i jak to wszystko posklejać. Głównie brak czarterów, przez co zostają jakieś dziwne połączenia nie do przyjęcia.
    Dubaj stoi pod znakiem zapytania ze względów finansowych. Nie damy rady się zmieścić w budżecie i lecieć i tu i tu.
    Jutro M będzie to zobaczę co proponuje biuro, może się uda wykorzystać jakieś mile żeby zapłacić za loty. Tyle nalatał się w życiu a do tej pory nie miał weny na ogarnięcie tematu. Teraz by się przydało...
    Zobaczymy co ustalimy.
    Tak czy siak sytuacja rozwojowa.

    Z zaległości to do nas przyszły kalosze z Befado. Dziwnie jeden nie chce wejść na pięcie, ale wydają się super.

    Mimo że się zapierałam, to kupiłam poncho Patulove. Nie ogarnęłam kurtek w foteliku. U nas auto to zwykle 10min drogi, więc liczę że poncho coś zmieni. Ale jak kupiłam to się zrobiło ciepło... Jeszcze nie testowane. Gdyby ktoś chciał coś wiedzieć, to może pytać.

    A w temacie wózków, to zobaczyłam na żywo GB Qbit Plus All City Fashion Edition i mnie trafiło. Myślę żeby sprzedać Keek i kupić GB. Ale rozsądek mówi NIE.
    Jednak jeżeli któraś szuka jeszcze spacerówki, lekkiej, do auta itd. To GB jest fajną opcją.
    W przystępnej cenie pojawił się też Britax B Agile M. Mocno przypomina Joie. Jednak ma lepszy dostęp do kosza. I ogólnie może być sporą konkurencją dla Joie na rynku.
    W temacie fotelików, to BeSafe wprowadził na rynek swój pierwszy 360°. Tutaj duży plus, bo nie ma większego znaczenia kąt kanapy. Baza jest w powietrzu.
    Kolejna nowość to Recaro Salia i-Size jako drugi fotelik, również 360°. Niestety cena na ten moment nie znana. Wejdzie na rynek na początku 2020.
    Swandoo Marie 1 700zł 0-18kg.
    Nuna Prym 2000zł 180°
    Maxi Cosi Coral największe dziwactwo [?] jakie ostatnio widziałam. Ale ciekawe rozwiązanie z wyjmowanym wkładem, żeby nie nosić plastiku.
    Jest jeszcze kilka ciekawych rzeczy z nowości.
    Gdyby któraś chciała, to mogę zrobić jakieś streszczenie co nowego i ciekawego się ma pojawić po Targach Kind und Jugend. Nie tylko w fotelikach, chociaż to chyba temat najbardziej na czasie teraz na wątku.
    A ja się chętnie rozerwę na moim 'urlopie' od jutra...

    [age.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 16 października 2019, 04:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7c7e8f10dc00.jpg

    Ola pozdrawia ;)
    Jak ją w końcu dostanę to postaram się o lepsze zdjęcie :p

    Chyba jestem wyrodną matką, bo jeszcze jej nie widziałam na żywo (poza chwilą w trakcie CC). Ale tak mi się w głowie kręciło wieczorem, że wolałam nie ryzykować i zostawili ją na dzieciaczkach.

    reset, Yoselyn82, Lunaris, Aga9090, Achia, Malgonia, frezyjciada, sliweczka92, Cabrera, JustynaG, KateHawke, Emiilka, emi2016, Anna Stesia, pilik, Madzik34, ibishka, Patrycja20, Bunia86 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 16 października 2019, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka- oby więcej takich wyrodnych matek jak Ty <3 A Oleńka śliczna - i chyba bardziej będzie do Ciebie podobna niż do M. ;)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 3494 3495 3496 3497 3498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ