X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, w kwestii szpitala zdam się na lekarza. Wszyscy trzej ;), u których obecnie bywam mniej czy bardziej regularnie byli zgodni co do tego, że lepiej dla mnie i dla Julki urodzić w terminie albo i przed (dr. Z. sugerował, żebym się spięła i urodziła do 38 + 5... taaaa). I jakoś mam to z tyłu głowy, więc chyba wolę być w szpitalu i pod stałą kontrolą niż czekać w domu. W sumie niewiele się to różni, czytać mogę wszędzie ;)
    Dziś jeszcze spróbuję wykorzystać M., może samo się zacznie w nocy... ;)

    Inna sprawa, że idzie długi weekend i też jestem ciekawa, czy oni w ogóle wtedy bawią się w jakieś wywoływanie czy każą tak czy siak czekać do wtorku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 10:20

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset pamiętaj tylko, że przy porodzie to położna gra pierwsze skrzypce i w 99% przypadków w czasie takich świat, weekendów itp nic nie robią. Noooo chyba, że wyniki badań zmuszają do przedsięwzięcia takich kroków.
    Aby szczęśliwie do finału, to najważniejsze!

    Tu jest kurcze paranoja, bo ja nie mogę iść na pediatrie i poprosić o konsultację, bo nie jestem z ich oddziału i mnie nie wpuszczą. Pójdę chyba do dyrekcji szpitala po prostu. Z nadzieją, że coś ugram. Nie mam tu żadnych wtyków w tym szpitalu, więc nie mam jak po dobroci tego załatwić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset no właśnie też bym się bała kłaść przy okazji11.11. u mnie co prawda zaczęli od razu, ale też poszłam po świętach i lekarz mówił że nie ma na co czekac. Tylko u mnie już był 41t. Może faktycznie zaczekaj do 12.11 jeśli będzie taka możliwość?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez wpuścić Cię pewnie nie chcą, żebyś jakiegoś cholerstwa z pediatrii nie przyniosła...
    Masakra.. A mówili coś o tych wynikach krwi na obchodzie czy wogóle zero zainteresowania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 11:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na obchodzie to oni w ogóle nie wiedzieli po co my mamy tą konsultacje. Jeszcze lepsze jest to, że ten wynik jest z poniedziałku.
    Poszłam zapytać gdzie znajdę dyrektora szpitala, to zaraz przyleciała doktor. Jeszcze raz pobiorą morfologię, bo jest dziwnie niska 7,5 a w sobotę już była dobra i chcieli tylko taki końcowy wynik do karty wypisu a tu o. Pediatrzy natomiast stwierdzili, że oni się nie podejmą leczenia takiego maluszka (kliniczny szpital pediatryczny 😱)po takiej operacji, jeśli będzie nadal niska to będzie musiał być pod opieką hematologów i wtedy NA PEWNO nie wyjdziemy przez najbliższy tydzień.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezku, jakaś paranoja... Nawet jeśli pediatra uważa, że leczenie powinno być pod kontrolą hematologa, to czemu nie zlecili od razu tej konsultacji z hematologią? Po co czekaliście na pediatrów? Wiem, pytania retoryczne, pewnie sobie sama je zadajesz po tysiąckroć, ale naprawdę czyta się jak Orwella.
    Trzymam kciuki za jakieś pozytywne wieści! :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez wynik z poniedziałku i nic z tym nie zrobili? ! Ja pitole... U nas jak spadło do 7.9 to zaraz żelazo włączyli (a samo żelazo ma 79 więc się mieści w normie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 11:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mówię Wam dziewczyny to jest jakaś paranoja... Najlepsze jest to, że oni kuźwa NIC nie robią!!!! Nic! Żadnych badań, żeby chociaż poudawać, że coś działają. To kurde w alabie szybciej wyniki badań sa. Pobrali krew w poniedziałek a wynik wczoraj dostali. No już do tej pory to daaaaaawno powinien mieć ją powtórzoną. Tym bardziej gdzie dwie doby wcześniej była ok! Nie mam już siły, na prawdę. I psychicznie i fizycznie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez współczuję cholernie... Ja też byłam w klinicznym w Bytomiu ale tam wyniki do 2 godzin i z każdym wynikiem lekarz przychodził rozmawiać z rodzicem.... Tym bardziej po takiej operacji jestem w szoku!

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, jestem już po. Zjadłam od razu jak mogła i było ok. Już jestem w domu, umierać nie będę 😅

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez współczuję biedaczku. Ja na samo słowo szpital robie się słaba. To co oni wyprawiają to naprawdę jakaś abstrakcja

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez - współczuję.. najgorzej, jak jedni na drugich próbują zwalić odpowiedzialność.
    Mam nadzieję, że jednak znajdzie się w tym szpitalu ktoś, kto w końcu coś zadecyduje.

    My już po pobraniu krwi. Najpierw się Olka darła a w trakcie zasnęła :p ale że to taka drobnica, to nie udało się za pierwszym wkłuciem, tylko dopiero za drugim.
    Jednak najbardziej jestem dumna z siebie, bo w ogóle się nie stresowałam ;) aż dziwne..

    Lunaris - jak bardzo pragniesz córci, to susz głowę Mkowi ;) chociaż te dziewuchy to czasami ciężkie do ogarnięcia są.. :p
    Aluśka teraz się zrobiła nieznośna.. a najgorsze jest chyba to, że mega japkę drze z byle powodu.

    b84b93a21ae7.jpg

    Yoselyn82, JustynaG, Lunaris, Rucola, sliweczka92, pilik, Jeżowa, Lusesita, Lena21 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ale slicznotka z tej Alusi :)


    Sliweczka, Hania juz taka duza, sliczna! :)


    Pilik ale pannica z Ninki :) slicznotka


    Agula masakra z tym szpitalem i ze kaza wam tyle czekac na lekarza. Wiekszosc lekarzy to konowaly, nawet nie zagladaja do kart ani nic. Mam nadzieje ze Borys czuje sie juz lepiej! Trzymam kciuki za cierpliwosc.

    Kaczorka, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka.... jaka ona piękna <3 ... i jak Ci wyskoczyła w górę!
    Nie muszę za bardzo namawiać Ciastka na kolejne ale musimy sie zorganizować życiowo. Do póki nie będziemy mieć stabilnej sytuacji mieszkaniowej to nie zdecyduję się na kolejne dziecko. Jest duża szansa że w przyszłym roku rozwiążemy kwestie podziały mieszkania z moim bratem (wtedy pewnie bedzie nam za ciasno w 5 w 3 pokojach :P). Do tego Ciastek powinien zmienić pracę bo ja już nie dam rady z trzecim sama przez cały tydzień... choć jeśli to by było za 2 lata i Staś byłby już w przedszkolu to w sumie czemu nie... :D

    Śliweczka słodka dziewczyna dzisiaj jesteś :) na samo wspomnienie już mi nie dobrze. Mam nadzieję że sobie teraz odpoczywasz w najlepsze.

    Aga wspaniale że w domu od razu jest lepiej :) Ja kupuję kaszę Hippa instant ( bez owoców jaglano-ryżowo- kukurydziana) jak na razie- wiem, lepsza była by zwykła ale mój mały gad wyciąga z buzi wszystkie kawałeczki (poza makaronem który uwielbia). Zasypuje nią zupki czy deserki żeby było bardziej syte. Do wieczornego mleka też dosypywałam ale zaczął mieć w nocy bóle brzuszka i zaparcie rano więc odpuściłam.

    Frez to jakiś śmiech na sali ten szpital- niestety myślę że większość szpitali dziecięcych tak funkcjonuje :( życzę Ci wypisu- tak chyba będzie dla Was najlepiej.

    Moja mama stanęła (jak zwykle) na wysokości zadania i zadzwoniła z informacją że nie przyjedzie bo czeka na kuriera :] także ten tego, może jutro łaskawie mi pomoże. Oby tylko przy piątku wszyscy decyzyjni byli w pracy :/

    PS MINNIE generalnie zmiejszony etat (min 1/2) należy Ci się jak psu buda z art 186 (7) prawa pracy. Możesz byś na nim przez cały okres trwania urlopu wychowawczego (nie dłużej niż do ukończenia przez dziecko 4rż) nawet jeśli już go zaczęłaś. Składasz podanie i muszą Ci zmiejszyć etat tyle ile sobie życzysz. Mało tego przez pierwszy rok nie mogą Cię zwolnić (chyba że firma upadnie). Jeśli masz chęć wrócić do pracy to poczytaj, nie mogą Ci odmówić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 13:29

    Kaczorka, Minnie89, sliweczka92 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to szpital od jutra i zaczynamy już jutro działać w kierunku porodu naturalnego, chyba że coś się jeszcze wydarzy to wtedy tniemy. Dziś już ponoć bardzo mało wód, co mnie o tyle szokuje, że żadnego wycieku nie widzę, a we wtorek podobno AFI było 10.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku, bo te wody to potrafią z godziny na godzinę się zmienić... Ale! Już niebawem przytulisz Julkę do siebie i to jest najważniejsze!

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 7 listopada 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, dopytam Cię w podobnej sprawie do Minnie 😁 a jak ja przykładowo wracam od 1 stycznia i mam zaległe 3 miesiące urlopu (chciałabym je wziac) i dopiero przejść na wychowawczy np na 1/2 to to tak też się da ?😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 16:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset już trzymam kciuki i życzę powodzenia!
    U mnie zaczęli od cewnika foleya, ciekawe co u Ciebie zadecyduja.
    Tak czy siak Już naprawdę niedługo przytulisz Julcie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset już trzymam kciuki!

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 7 listopada 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie Bear wrote:
    Lunaris, dopytam Cię w podobnej sprawie do Minnie 😁 a jak ja przykładowo wracam od 1 stycznia i mam zaległe 3 miesiące urlopu (chciałabym je wziac) i dopiero przejść na wychowawczy np na 1/2 to to tak też się da ?😁
    Nie jestem Lunaris ale moim zdaniem da się.
    Ważne byś złożyła wniosek o zmniejszenie etatu 21 dni przed planowanym przejściem czyli jeśli wybierasz 3 miesiące urlopu to w pierwszym tygodniu marca składasz wniosek i od kwietnia zaczynasz pracę na część etatu.

    Fozzie Bear, Lunaris lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3519 3520 3521 3522 3523 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ