X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 listopada 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Reset, jak po ktg?

    Cisza i spokój, przez godzinę jeden skurcz w okolicy 50, a tak to płaska linia na poziomie 8 - 10.
    Za to teraz Mała daje tak popalić, że nie wiem, o co jej chodzi, ale chyba bawimy się w grę pt. 'jak bardzo elastyczna jest skóra na brzuchu mojej matki?'.
    Jutro ok 15 wizyta u ordynatora i decyzje, co dalej...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł,

    Dopisuje się do wątku.
    Po raz drugi mamy z mężem nasze wymarzone dwie krechy na teście.
    Na razie nie przechodzę na różową stronę mocy, czekam na wizytę u mojego lekarza.
    Mam nadzieję że tym razem wszystko zakończy się sukcesem.

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 listopada 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena wydaje mi się, że to procedury po pobycie na oiomie patologi noworodka. Nina miała ten sam zestaw co Franio plus w poradni przyszpitalnej co dwa miesiące wizyta i pobieranie krwi aż do roczku, audiolog do 3 roku życia co pół roku (to przez leki akurat).
    Jak maluch jest „tylko” wcześniakiem to nie ma takich wskazań po prostu :) (i całe szczęście!)

    Reset wszystkie czekamy jak na szpilkach! Zerkam co jakiś czas bo sobie myślę „o może się zaczęło u Reset?”

    Frez mam nadzieję, że jutro się czegoś konkretnego dowiecie! Już coraz bliżej powrotu, coraz bliżej końca tych stresów!

    Lena kochana, bardzo mi przykro, że tyle to u Was trwa, że tak trudno żyć w tym strachu. Wierzę, że po badaniu będziecie mogli w końcu odetchnąć. Oby!

    AnnaStesia dziękuję za miłe słowa, ale to prawda. Nie mamy żadnych oczekiwań. Ja się nauczyłam czerpać radość z tego co tu i teraz. A jest tej radości co nie miara.
    W ogóle Nina zaczyna mówić i jest to tak niesamowicie rozczulające! Wszystko próbuje powtarzać, a jak jej się uda to chodzi i powtarza i widać jaka jest z siebie dumna. W ogóle zdjęć dawno nie było! Wrzucam na dobranoc mojego śmieszka łobuza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 18:27

    Rucola, Yoselyn82, reset, frezyjciada, Malgonia, Achia, nowa na dzielni, sliweczka92, Fozzie Bear, Lunaris, Lena21, Ania_1003, Aga9090, Minnie89, JustynaG, Cabrera, ibishka, KateHawke, Kaczorka, Jeżowa lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 listopada 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninka !!! <3 Jaka już duża i śliczna!!!!
    Lena, wybraliście już imię?
    Frez ja też z niecierpliwością czekam na dobre wieści :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, ale Kochana ta Twoja Łobuziara 🥰

    Ja właśnie siedzę w przychodni, po pierwszym pobraniu (glukoza). Trzymajcie kciuki, bo tym razem czuje się dużo gorzej.
    U nas pełna chata, wczoraj wieczorem przyleciała moja siostra z dwoma rozrabiakami, a dziś przyjeżdża mama z moją druga siostrą i jej cora. W sobotę imprezka 🤩
    Też Wam wrzucę fotkę mojego Roczniaka 🥰

    131f7f74ed74fc18.jpg

    2cbb626733248b8f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 08:02

    Yoselyn82, Rucola, Achia, Fozzie Bear, Lunaris, Lena21, Ania_1003, Aga9090, Minnie89, pilik, JustynaG, Cabrera, ibishka, Kaczorka, summer86, Jeżowa lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania <3

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona-na-na jak się ładnie z nami przywitasz to rozpatrzymy Twoje podanie o przyjęcie do grupy ;)
    A tak swoją drogą to gratulacje z okazji 2 kresek acz kolwiek martwi mnie ten przyrost- sprawdzasz jeszcze betę? nie chcę Cię zniechęcać ale słabo rośnie :(

    Pilik, Śliweczka takie śliczne te Wasze skarby <3 ! Aż normalnie tak mi się chce tą córeczkę ! :( Muszę porozmawiać z Ciastkiem i jakiś plan trzeba wprowadzić 2 letni co by jeszcze zrealizować taki marzenie.

    Reset kciuki za dzisiejszą wizytę i będziemy czekać na decyzję. O której idziesz?

    Ja dzisiaj idę do pracy załatwiać urlopy i pół etatu- trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło bo mam tylko 1 dzień żeby to załatwić i stresuję się że będą mi jakieś problemy robić.

    Frezku jak u WAS?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 08:30

    sliweczka92, pilik, Yoselyn82 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, kciuki zaciśnięte! :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten szpital to jest jakaś ku**wa paranoja. Od wczoraj nie przyszedł żaden pediatra. Tak mają daleko, piętro wyżej wejść. Jeszcze nie ma ani naszego prowadzącego, ani jego zastępcy, tylko reszta ferajny. Dziś rano na obchodzie pytali mnie czemu czekamy na pediatrę, czy mamy kaszel czy co, czaicie? Przychodzą na obchód i nawet ku*wa w kartę nie zajrzą. Jestem wkur*ona.

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez :( skoro takie podejście i tak się spieszą z decyzją o ewentualnym przetoczeniu to jest szansa że jednak Was wypiszą. Jedyne co mi pozytywne przychodzi żeby Ci powiedzieć na osłodę tej trudnej sytuacji. Mało że jesteście po poważnym zabiegu to jeszcze Wam dokładają swoim brakiem profesjonalizmu :( przykro mi.
    A jak się dziś czuje nasz Florian?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, faktycznie paranoja. Nie rozumiem tej całej sytuacji. Mam nadzieję, że szybko się rozwiąże i niebawem będziecie już w domku. Tule. :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez ręce opadają na tą nasza służbę zdrowia.....
    Brak mi słów.. Trzymaj się kochana, jeszcze chwila i będziecie w domu

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez kochana, szkoda słów :((
    Skargę im jakąś wysmaruj, serio! Oby szybko ktoś się Wami zajął i najlepiej wypisał

    Lunaris plan dwuletni brzmi dobrze :D powodzenia w pracy!

    Sliweczka cudowna ta Twoja Hanusia!! 💗😍

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Frez- współczuję! Nic tak nie wkurza jak niekompetencja... czym innym jest leżeć, wiedząc, że coś się dzieje, że badają, że leczą, że diagnozują, a czym innym leżeć i czekać aż ktoś zejdzie podjąć decyzję. Może sama podejdź do tych pediatrów z awanturą?

    Lunaris - kciuki za szybkie i przede wszystkim skuteczne załatwienie spraw w pracy. Ja z takich tematów to drugi dzień próbuję rozgryźć bieżącą wypłatę z ZUS i nijak tego nie rozumiem :P

    Hania i Ninka śliczne <3 Nie mogę uwierzyć, że za chwilę (bo niestety boję się, że to będzie właśnie chwila i oka mgnienie) Julka też będzie taka duża!

    U mnie wizyta o 15. A że zaczynam się stresować przenoszeniem albo tym, że nie zdążę do szpitala (już pal sześć znieczulenie, ale widzę oczyma wyobraźni nagłówki typu "mieszkanka Krakowa urodziła na Rondzie Mogilskim" (mam takie rondo po drodze na porodówkę) to liczę, że jednak ordynator stwierdzi, że szpital i albo oczekiwanie w szpitalu albo wywoływanie. Najchętniej położyłabym się od soboty- jutro operację ma teściowa i jednak nie chciałabym by M. był w rozterce, w którym szpitalu ma siedzieć i czekać...

    sliweczka92, Minnie89 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris oni tu do kataru wzywają pediatrę, nie mają pojęcia o pediatrycznych rzeczach. Dla nich morfologia do przetoczenia, ale decyzję podejmie pediatra, bo naszego prowadzącego nie ma. A że im się dobijać do pediatry nie chce, no to inna historia.
    Florian miał kiepską noc, bo znowu okablowany. Centralki nie usuwają, żeby w razie co pobrać krew, jeśli pediatra zażyczy sobie jakiś badań. A jak jest centralka, no to trzeba płukać. Jest więc niewyspany i totalnie nie w sosie. Chyba mu się udziela cała ta sytuacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez przykro mi , że taka sytuacja u Was..ciągle coś. Aż wierzyć się nie chce, że takie rzeczy dzieją się w szpitalu, gdzie jakby nie patrzeć, przeprowadzono poważną operację.
    Mam nadzieję, że jednak coś się szybko wyjasni..

    Ninka <3

    Sliweczka- jak badanie? Trzymasz się ?

    Reset a może urodzisz bez znieczulenia? Ja myślałam,że się nie da :p a tu proszę, wystarczył mi gaz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 09:21

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Reset a może urodzisz bez znieczulenia? Ja myślałam,że się nie da :p a tu proszę, wystarczył mi gaz ;)

    Bardzo możliwe, zwłaszcza, że ja panicznie się boję zzo. I jeśli tylko uznam, że daję radę to chyba za zzo podziękuję... ;) Poza tym wszyscy Ci lekarze twierdzą, że pójdzie raz- dwa i jakoś im w to wierzę. Choć w sumie nie powinnam, bo przecież tak samo zgodnie twierdzili, że nie dotrzymam najpierw do 25.10, potem do 1.11, a teraz wszyscy witają mnie z niedowierzaniem. Ordynator, jak wczoraj zadzwoniłam, umówić wizytę to stwierdził "no twarda pani jest" :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezku Florian to żywe dziecko i nie ma się co dziwić że wkurzają go te przymusowe "uwiązania" a do tego jeszcze robią mu nieprzyjemne rzeczy i boli. Naprawdę mam nadzieję że ktoś Was dziś lub jutro wypisze bo jak masz tak czekać to już szybciej w domu byś doustnie zelazo podała jak pisała wcześniej Aga. Może poziom podniesie się wolniej ale w domu Florek na pewno szybciej do siebie dojdzie. I nie złapie syfu ze szpitala w międzyczasie.

    Aga jak Borysek?

    Reset możesz nie zdążyć na znieczulenie- już masz rozwarcie a jak pójdzie poród to będzie szybciej rosło. Znieczulenie jest sens podać jak jest 3-4 cm. I tak jak pisze Achia- ja również obie indukcje na gazie jechałam. W całej galerii złotych porad jest jedna która sprawdza się u każdej rodzącej: najlepiej jest myśleć o celu. Skupić się że to wszystko przez co przechodzimy zbliża nas do upragnionego finiszu <3 Ty jesteś zadaniowa kobitka i wierzę że dasz sobie świetnie radę z porodem :)

    Co do hospitalizacji to jeśli nie ma zagrożenia zastanów się czy chcesz od soboty leżeć. Strasznie drażniąco i stresująco działa szpital na oczekującą matkę. Możesz mieć lipne towarzystwo na sali, nie bardzo dobrze się czuć w niewygodnym łóżku itp wtedy człowiek chciałby rodzić już a tu karzą czekać... to czekanie jeszcze gorsze w szpitalu niż w domu. Może wtedy lepiej zgłosić się już w pon/wt to już termin i zdać się na lekarzy.
    Ewentualnie myślę jeszcze że jeśli będziesz się czuła spokojniej/bezpieczniej będąc w szpitalu to nie zastanawiaj się tylko szykuj walizkę i kładź się (nie zapomnij wziąć dobrej wałówki :D).


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris całkiem dobrze, po powrocie zaczął jeść i pic wodę🤷‍♀️ czasem zakaszle. Dziś ostatni dzień antybiotyku. Jak tylko zobaczył rodzeństwo to cieszył się jak wariat, starszaki z resztą też, dziennie dzwonili i pytali jak Borys, jak się czuje, kiedy wróci😀
    a tak nawiasem co myślicie o kaszce jaglanej z holle? Młody lubi kaszke,a wolałabym jaglana ale kilka razy próbowałam zwykła jaglana w każdej postaci no i ni cholere nie chce jej..

    Reset myślę, że jak już się położyć w szpitalu to absolutnie nie na weekend (no chyba, że są ku temu jakieś wskazania)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 10:16

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 7 listopada 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - polubiłam za Twoje poczucie humoru z rodzeniem na rondzie.
    Ja nie mam żadnych złotych porad, bo jak może pamiętacie - fatalnie znosiłam poród i szpital. Ale co zabawne: też się obawiałam zzo, a jak już mnie podłączyli to bardziej przerażona byłam... kroplówką. Bo skurczów nie czułam, leżałam taka nieprzytomna i tylko czułam ta okropna zimną strużkę płynu w przedramieniu. Więc tak, oficjalnie mam jakąś kroplówkową fobie :D

    Chylę czoła dziewczynom, które myślą o drugim i kolejnym dzieciaczku. Wiem że w porównaniu z Frez czy Luna nie mam na co narzekać, ale mam totalną blokadę w głowie i czuję, że jedno to absolutne maksimum na jakie mnie stać.

    Lunaris - kciuki za załatwienia! Szkoda że w korpo nie są tak ochoczo nastawieni żeby mi dać pół etatu...

    Frez - setki pozytywnych myśli ślę w Twoją stronę! Niechże się ktoś Wami zajmie jak należy ;*

    Haniu i Nino - śliczności! <3

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
‹‹ 3518 3519 3520 3521 3522 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ