X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Frez cudowne wieści! Nareszcie 💗 pierwszy raz widzę Florka i powiem Ci, że niezły z niego przystojniak! 💗

    Justyna nasze też nadal dobre! Siostrzenicy zrobiłam i trzy sezony chodziła. Magiczne jakieś :D

    Rucola ja polecam mini przybory kuchenne z ikea, są cudowne. Też mam w planach ich zakup pod choinkę.

    Dziewczyny wahające/odwlekające zakup kitchen helpera... kupujcie i cieszcie się chwilami względnego spokoju!
    Serio, dla mnie macierzyński Nobel dla pomysłodawcy! To tak ułatwia życie z maluchem! I wystarczy że dziecko stabilnie stoi i już świat staje się piękniejszy (no dobra, bez przesady, ale chociaż ziemniaki mogę w spokoju obrać itp.)
    Teraz już Ninka sama wchodzi i schodzi, ale wcześniej stawała pod i piszczała, żeby ją włożyć.

    Luna gratulacje dla Zuzi 💗

    Masz linka do tego kitchen?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ja jeszcze nie wiem czy pójdę na pół etatu, z jednej strony chce a z drugiej boję się złapać jakiegoś gówna i przynieść do domu.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 8 listopada 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja helper zrobiłam sama z tego linku. I sprawdza się bardzo fajnie :)
    http://www.mamoza.com.pl/2017/02/kitchen-helper.html?m=1#

    Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. I śmieje się do emka że jakby mi ktoś kazał wybrać pomiędzy nim a helperem to wybór wcale nie byłby taki oczywisty 🤣

    A i koszt materiałów z ikei z wysyłką ok 120 zł

    Rucola, pilik lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka u nas ten sam plan, czekamy na dostawę stołków z Ikea :) z przesyłką 119,99zł ;)
    Lunaris super, że wszystko sobie poukładałaś!!
    Reset w takim razie zbieraj siły i życzę Ci spokojnej nocy.

    ibishka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos robiłam dokładnie z tego linku co ibishka :)
    Jak ktoś ma fundusze to jest pełno gotowców pięknych.

    Reset spokojnej nocy! (A w sumie noc pełna wrażeń byłaby jeszcze lepsza! :))

    Yoselyn82, ibishka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 8 listopada 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Dziewczyny mogę wtrącić ? Musiałam zrobić dziś Oskarowi badanie moczu, wyszło mu okropne odparzenie, byłam u pediatry, mamy 2 maści z czego 1 zrobiona w aptece. Pediatra mówiła ,że przed wszystkim ważne leukocyty, że do 10 jest jeszcze ok, ale już więcej to nie bardzo.
    Ale chyba ten wynik jest w porządku prawda? Wtedy najprawdopodobniej odparzenie od zębów chyba, bo w natarciu mamy Gorne jedynki.

    a2eede715d07.png

    Achia wg mnie wyglada ok, ale co do odparzenia to u nas Franio od urodzenia do teraz praktycznie nie miał nic i niczym go nie smarowałam, ale jakieś 2 tygodnie temu zrobiło nam się okropne duże i czerwone odparzenie w pachwinach i na pupie - i wiesz co pomogło ku mojemu zaskoczeniu ? Zwykła mąka ziemniaczana i linomag (po sudocremie, bephantenie itd było tylko gorzej). Oby szybko Wam przeszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena dziękujemy- u nas też od urodzenia zero odparzeń, nic nie używałam, myłam zwykłą wodą-chusteczkami od wielkiego dzwonu i to tylko tymi 99% wody,a tu takie coś. próbowałam najpierw mąką ziemniaczaną i niestety nie pomagało, to już większy kaliber niestety się okazał. najważniejsze,że to nie jest infekcja.

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 listopada 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia u nas przy zębach odparzenia non stop mimo wielo :( Na szczęście póki co mąka pomaga.
    Z maści wiele osób poleca tormentalum

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 listopada 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, u nas na odparzenia zawsze najlepiej działa Tormentalum.

    Ninka, Hania i Florek przecudowni! <3

    sliweczka92, Aga9090 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 listopada 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka - pytałam koleżankę, ona mówiła, że tak ostro to miała miesiąc... A Ty piszesz już o 8 miesiącach problemów. Bardzo Ci współczuję, nawet nie chce myśleć, jak bardzo to obniża komfort życia :/ pomimo wszystkiego mam nadzieję, że uda Ci się wkrótce powrócić do pełni (albo przynajmniej do jak najlepszego) zdrowia.

    Dziewczyny Wasze dzieciaczki są wspaniałe <3 każdy inny, każdy wyjątkowy <3

    Lunaris super, że w pracy gładko poszło. Zawsze tak powinno być :D

    Reset kciuki oczywiście za Ciebie i Julcię <3

    Popieram zdanie Pilik o kitchen helperze, cudowna sprawa. U nas jest on tak ogromną miłością, że aż czasem muszę ją z niego zabierać, bo by nic innego robić nie chciała. Od jakiś dwóch tygodni także wspina się na niego samodzielnie a dzisiaj - ku mojemu przerażeniu - widziałam pierwsze próby samodzielnego schodzenia :O także robiliśmy z tego pomysłu z bloga (jeszcze raz dzięki Pilik <3)

    Achia u nas odparzenia tylko przy zębach... Ale chyba nie z takim nasileniem jak Ty opisujesz. Wtedy 1-2 razy pupa posmarowana sudocremem i po problemie.

    U nas w domu rotawirus. Patrząc na różnicę w samopoczuciu Agatki i męża stwierdzam, że szczepienia zadziałały. Ja póki co się uchowałam i trochę liczę, że tym razem mnie wirus nie dosięgnie. Poza tym byłam dzisiaj na USG piersi i wszystkie torbiele jakie miałam zniknęły <3 Agatka tak ssała że z mlekiem i je wyssała. Miałam też wiele innych badań i ogólnie muszę powiedzieć, że wyniki mam bardzo dobre (póki co). Dobrze, że chociaż ciało daje radę, gdy umysł szwankuje...

    Ogólnie dziewczyny chciałam powiedzieć, że czytam Was cały czas regularnie (choć często na raty), ale rzadko kiedy mam jak odpisać :/ miłego długiego weekendu <3

    sliweczka92, pilik, JustynaG lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 9 listopada 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa super, ze wyniki masz dobre. Mnie też czeka niedługo usg piersi. Nie znoszę tego badania, mam liczne torbielki i zawsze się stresuje. Zapisałam się jeszcze na cytologie. Z dobrych informacji to moje TSH wróciło samo na dobre tory, także moja nadczynność ma związek z ciąża i stężeniem hormonów podczas kp.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 listopada 2019, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tylko melduję, że moje uparte dziecko chyba powoli pracuje na to, by zostać jedynakiem. Cała noc skurczy bolących jak cholera,a rozwarcie nie idzie dalej. Dziś cewnik... Słowa "długi weekend" zaczynają nabierać nowego znaczenia ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 listopada 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, przy nocnych pobudkach myślałam właśnie co tam u Ciebie ;*
    Współczuję, że już na tym etapie jest to dla Ciebie tak bolesne :/ ale wiem dobrze, że dasz radę!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 listopada 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset na pocieszenie... czasami rozwarcie nie idzie nic, a tu nagle kilka porządnych skurczy i jest pełne! Kciuki zaciskamy nadal 💗

    Jezowa dobrze, że wyniki takie ładne! Miałam pisać ostatnio, jakbyś miała ochotę pogadać to pisz. Jestem po kilku latach terapii, problemów swoich psychicznych przeszłam nie mało... mam nadzieję, że u Ciebie też te kryzysy niedługo będą za Tobą!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 listopada 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset cewniczek powinien pomóc ;) gwarancji nie ma ale szansa jest: przy 1 porodzie wypadł dosłownie po 30 min i już było 4cm poszła oxy i zaczęło się konkretnie. Przy Stasiu chodziłam z cewnikiem całą noc i nic nie drgnęło a nawet po oxy skurcze wyciszały się (poszły 2 strzykawki z pompy). Ruszyło po przebiciu pęcherza.

    Luna -im więcej czytam forum tym bardziej mam ochotę na te córkowe plany :D
    Ps jak być pisała na priv to daj znać tu na forum. Ostatnio wiadomość od Pilik z 23X przyszła 31X :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 07:25


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa super że wyniki USG dobre :)

    Reset doskonale wiem co czujesz.. ale jak już mnie wzięli na porodówkę to mimo że rozwarcie wcześniej mimo wywoływania x4 przez parę dni nic nie szło, to po oxy poszło raz dwa i poród trwał 4h ( a nastawiałam się na cały dzień rodzenia)
    Trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dasz radę! Pamiętaj, że za tymi cholerstwami czeka piękna nagroda! Zrobisz to! Dla Julki! Pamiętaj żeby gleeeeeeboooooko oddychać, nie da siebie, dla małej! Bo w ten sposób dodasz jej sił, żeby przebić się do mamuni, do cycunia! Modlę się za Was bezustannie! Jesteś mega silna babka, pokaż to!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha ja również polecam Tormentalum. W szpitalu nam się dupka odparzyla i do apteki specjalnie poleciałam.

    Reset kciuki aby Julcia matki tyle nie męczyła!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 08:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za maści, ale jak pisalam- mam już dwie od pediatry i ich używac mamy przez 7 dni ;)

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 9 listopada 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia tak z ciekawości, jaki masz skład tej robionej masci od pediatry?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
‹‹ 3523 3524 3525 3526 3527 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ