X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 24 listopada 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłamy trochę ciepła na te wszystkie choróbska Wam.
    U nas wszystko zwiedzone. Bywało ciężko czasem z Oskarem ale się udało! Plan wykonany w 100%
    Codziennie ponad 25tys. kroków robiliśmy.
    Jutro wyjeżdżamy z Dubaju na tydzień już tylko odpocząć.
    c62155f37502.jpg

    Achia, JustynaG, Yoselyn82, Cabrera, Rucola, Aga9090, sliweczka92, Lena21, Madzik34, Anna Stesia, moniśka..., summer86, olik321, admiralka, Lunaris lubią tę wiadomość

    [age.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 listopada 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia jednoczymy się w kaszlowych wirusach! Drugi tydzień nas męczy i już mam trochę dość :(

    Ale... mam @! Aż nie wierzę 😂 po 26 miesiącach ciekawa odmiana.
    Jest nadzieja, że wkrótce wrócimy do gry.

    Aga ja też bym poszła w jakieś drobne prezenty jak tak plus jakieś wyjście.
    Takie kupowanie na sile dla samego faktu kupowania, też bez sensu trochę...
    Bum bum rurki za to mocno popieram! Cudowne są, sama rozważam dla Ninki.

    mi88, Rucola, Lunaaa, sliweczka92, frezyjciada, olik321, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 24 listopada 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chrzesnicom (2 klasa sp) kupiłam w tym roku farby do malowania witraży na okno i zestawy do odlewów gipsowych :) jak byłam w ich wieku uwielbiałam takie rzeczy!

    Rucola, pilik, sliweczka92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Plan jest taki - dzieci napiszą listy to się dowiem :) pozostał tylko Borys 😅 tylko błagam nie proponujecie zabawek, które są głośne, bo jeszcze chwila i czeka mnie psychatryk 😂

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 24 listopada 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dla Borysa bym niezmiernie proponowała kulkoklocki, u nas hit nadal :D a od niedawna też hitem są warzywa na rzepy, które można kroić, ale to możliwe, że już macie. Jak byłam u Veritaserum to Ania i Agatka bawiły się dość długo takim kulodromem, z którego się spuszcza kulki po prostu. To tak na szybko z pomysłów dla Boryska :)

    Pilik ooo, a czy obecność @ oznacza powrót do starań? :D sorki za bezpośredniość, ale jestem ciekawa haha

    O a widzę, że u nas na suwaczku same jedynki dzisiaj <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 16:32

    Rucola, Aga9090 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a książeczki? Oskar kocha książeczki, najlepiej gdzie jest mało treści, a więcej obrazków ,więc na święta i/lub urodzinki myślimy o tym, żeby dostał serie o ulicy czereśniowej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 17:07

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 listopada 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, jesteś moją nadzieją! Że i do mnie wreszcie @ przyjdzie. Mam nadzieję, że Twojego forumowego rekordu nie pobiję.
    26 m-cy bez @ - niezły wynik!

    A o pobicie Twojego rekordu walczy za to Rucola :) nie pamiętam czy Mi ma już @ czy jeszcze nie.

    Ania , super że urlop udany :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 17:51

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ciekawie by było jakby któraś z Was zaszła w ciążę bez @ ;)
    A ogólnie powrót @ to jedno, jak później będzie z owulacją to druga sprawa... Ja np dałabym rękę uciąć ,że teraz miałam, zobaczymy kiedy dostanę kolejną @.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 listopada 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna to prawda, ja chciałabym brak @ przeciągnąć jak najdłużej że względu na moje PCOS ale czuję, że do końca roku @ wróci... Swoją drogą umówiłam sie na wizytę do swojego gina i czekać będe do 7go stycznia... Problem był z dobraniem godziny ale w sumie jakoś bardzo mi się nie spieszy więc zaczekam. W piątek mam za to USG piersi i tarczycy, ostatni raz byłam dokładnie w listopadzie 2 lata temu i rozmawiałam z lekarzem o mojej tarczycy (mam za małą pojemność) czy może być powodem dlaczego nie mogę zajść w ciążę.
    Pilik życzę Ci owocnego powrotu do starań <3
    Ania super fotki! Udanego wypoczynku!
    Dołączam do grona zasmarkanych. Cała nasza trójka lekko przeziębiona, Młody ma taki brzydki odrywający się kaszel ale obserwuję Go.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 listopada 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo tak! Książeczki 💗 u nas też jest wielka miłość.
    I warzywa z Lidla do krojenia też są ekstra!

    Jezowa takie plany, biorę się teraz za siebie, muszę w końcu skontrolować tarczyce, znowu, gina mam na za dwa tyg więc idealnie będzie na podgląd. Dwa tyg temu miałam owulaki pozytywne więc wygląda to idealnie na ten moment, zobaczymy czy po badaniach dalej tak będzie wyglądało ;)
    Raczej przynajmniej do końca roku mimo chęci, nie będziemy jakoś bardzo się starać, ale też super uważać 😂

    Justyna szczerze to ja byłam pewna, że samo już nie ruszy, planowałam na wiosnę odstawiać w związku z tym..! Więc jestem mile zaskoczona.

    JustynaG, olik321, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 24 listopada 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik trzymam kciuki, żebyście do końca roku mieli miłą niespodziankę ;*

    pilik, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciężki weekend... Florek ma zapelnie krtani a zamiast zębów u góry, dwa wielkie krwiaki. Do tego problemy ze spaniem. Padam z nóg, a on w najlepsze sobie gada i się rzuca po łóżku.

    Życzę Wam, żeby powracające cykle były normalne,z owulacją pełnowartościową! Oby nie takie poryte jak moje- ostatni 56dni, teraz pozytywny owulak w 28dc. Zupełnie nie wiadomo czego się spodziewać. Nie lubię takiej nieprzewidywalności.

    Zdrowia dla wszystkich!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez o kurcze, zdrówka! Niech te choroby przestaną Wam męczyć!

    I w ogóle reszcie też życzę zdrówka!

    Jezowa a jak Agatka?

    Pilik też trzymam kciuki za pozytywny koniec roku, albo owocny początek nowego ;)

    Ja poproszę o małe kciuki jutro, bo Oskar ma 2 dawkę bexero..po 1 trochę gorączkował i był nie w sosie, więc mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 21:57

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez kochana, weź pod uwagę jak dużo stresów było u Ciebie przez ostatnie miesiące.
    Wierzę, że teraz kiedy to już opada, wszystko się powoli wyreguluje 💗

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 24 listopada 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik mamy podobne dzieciaki :p Dla Frania mam właśnie na Mikołaja kolejnych 6 książek, puzzle i warzywa drewniane :) w koszykach mam jeszcze powrzucane trochę rzeczy przed black friday - będę sprawdzać czy są rabaty, czy nas oszukują :)

    Kitchen helper czeka na złożenie ;)

    pilik, sliweczka92 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 listopada 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia kciuki mocne! Oby Oscar dobrze zniósł szczepienie.😄

    Pilik kciuki bys w grudniu dostała piękny prezent na Święta 🥰

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 listopada 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania piękne zdjęcia i super pamiątka. Zazdroszczę, też bym pojechała sobie gdzieś do słoneczka. Naładować baterię itp. ale póki co chyba nie pojedziemy nigdzie. 😄

    Frez przykro mi że Florek chory, zdrówka życzę . Oby szybko minęło.😄

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po szczepieniu, dzielny ten mój synek był, bo płaczu praktycznie w ogóle nie było! I dostał naklejkę dzielny pacjent! Pedicitamol podany, na razie humorek dopisuje, oby tak zostało! A na wadze ma 8815;)
    W tygodniu jedziemy wybierać fotelik, do 1 grudnia w tyłem.pl rabaty na wszystkie modele, ale jaki rabat zależy od fotelika. Super, że jakikolwiek rabat się trafi mam nadzieję ;)
    A dziś czekałam w kolejce u endokrynologa godzinę i oglądałam zdjęcia mojego Skarba od narodzin... Jakiś sentyment urodzinowy się pojawil ;) jaki on był malutki! A to było przecież dopiero przed chwilą...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2019, 22:32

    JustynaG, Kaczorka, Yoselyn82, Ania_1003, Cabrera, Rucola, sliweczka92, Anna Stesia, admiralka, Lunaris lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 listopada 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Mam pewne rozterki związane z wielopieluchowaniem.
    Na wielo jesteśmy ponad 5 miesięcy (Ania miała wtedy 10 m-cy). Emek ostatnio zwrócił uwagę na to, że bez pieluchy Ania zgrabniej chodzi. Normalnie chodzi jak kaczka. A pediatra na wizycie szczepiennej skomentowała "ona ma krzywe nogi" (nie wiedziała, że jesteśmy na wielo).
    Patrzę na moje dziecko i już sama nie wiem. Może jednak lepiej byłoby dla niej gdybyśmy przeszły na jednorazówki?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 listopada 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyno, myślę, że warto skonsultować sie z ortopedą lub fizjoterapeutą przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Nie do końca wiem, co pediatra ma na myśli mówiąc o krzywych nogach - czy chodzi o kolanka, czy rozstaw bioder itd. A bez pieluszki każde dziecko chodzi lepiej - i to niezależnie czy pieluszki są wielo- czy jednorazowe. Sama czasem podziwiam moje dziecko, że umie chodzić z czymś pomiędzy nogami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2019, 13:55

‹‹ 3546 3547 3548 3549 3550 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ