X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie upały, bo widzę, że na dużo dzieci to działa. Ja od pon szukam innego gin, beta z wczoraj ponad 67, prog taki jak przed wczoraj. Już nie wytrzymuje stresu z tej niewiadomej.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna, a masz kontakt mailowy lub telefoniczny z ginem? Może napisz mu, że beta dalej skacze. Jeśli to wyniki z tego samego lab, to przy takiej skaczącej becie musisz być pod dobra i stała opieką.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o komunikację z Dzieckiem to ja polecam "Jak mówić żeby maluchy nas słuchały". Bardzo lubię pozycje Joanny Faber. Ma też pozycję "Rodzeństwo bez rywalizacji"- tak przyszłościowo. Nie lubię wszelakich poradników ale trafiają do mnie historie płynące z własnych doświadczeń. Jeśli chodzi o przygotowanie na rodzeństwo to moja koleżanka -psycholog zaczęła od książeczek o samej ciąży, coś w stylu "Od zarodka do noworodka" a potem to już np. Tupcio Chrupcio- Mam rodzeństwo. Jest też fajna książka Astrid Desbordes "Moja młodsza siostra"- tutaj oczywiście treść można dostosować do płci i ilości maluchów. Co do usypiania...ja miałam swoją magiczną melodię indiańską na pendrive, którą gdziekolwiek bym nie puściła to dzieci zasypiały jak zaklęte.. :) Baaaaardzo fajne są Usypianki z BP- też znam opinie Mam nauczycielek i się sprawdza :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Jedna, a masz kontakt mailowy lub telefoniczny z ginem? Może napisz mu, że beta dalej skacze. Jeśli to wyniki z tego samego lab, to przy takiej skaczącej becie musisz być pod dobra i stała opieką.
    Dzwoniłam wczoraj , jak otrzymałam wyniki, ale twierdzi, że przy takiej małej becie to norma. Dlatego dzwonię w pon do kogoś innego.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik od wtorku mega gorąco 🥵 Ada śpi w samym bodziaku z krótkim rękawem i tak jej chyba wygodnie. Może faktycznie to wina mleka chociaż jak ściągałam przedwczoraj to w wyglądzie było takie samo jak wcześniej. Probiotyku nie podaje w ogóle, ani w szpitalu nie było takich zaleceń ani pediatra nic nie mówiła

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna ale przecież ta beta praktycznie na tym samym poziomie jest od długiego czasu. Cholernie dziwne to jest.

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna mieliśmy takie akcje z przerwami w śnie jakiś miesiąc temu. Dziury po 2-3h... Na szczęście mu przeszło, ale usypianie to masakra. Podobnie jak u Rucoli. To samo było ze starszakiem, ten to wpadał w histerię jak tylko zaczynało robić się ciemno, afera, bo księżyc, on nie chce księżyca, on chce słońce, on chce dzień, oddajcie mi dzień etc. Tłumaczyłam milion razy, że musi być i noc i dzień, żeby inne dzieci na świecie też mogły się pobawić. Kupiliśmy globus, zaznaczyliśmy gdzie mieszkamy, latarka to było słońce no i świeciliśmy, że jak tu u nas słonko, to z drugiej strony kuli ziemskiej dzieci śpią itd itd. Dłuuuuuugo to wszystko trwało, ale minęło na szczęście. Z tym Kurczakiem gorzej, bo on nie mówi, ciężko nam się dogadać, a ja na prawdę nie mam już cierpliwości... Milionowy raz idziemy siku, piciu, siku, piciu i tak do upadłego. Co gorsza, w swoim łóżku przestał chcieć spać, więc śpimy we czworo w łóżku 160... Także no

    Cheresta jeszcze sporo takich akcji niestety przed Wami... Takie maluchy mają tak niewyregulowane sprawy snu, że prawie wszystko można podciągnąć pod normę. Trzymam kciuki, żeby się szybko poukładało na nowo i żebyś mogła się zregenerować podczas snu.

    Admiralka ale piękniś z tego Leosia! Cudo!

    Jedna kurcze... Szukaj kogoś na konsultację... Bo to nie powinno tak być.... Tyle czasu do tego...

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2020, 13:02

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie doradzę nic bo nie mam styczności z tym o czym piszecie :( Mętlik w głowie bo nie wiem o co chodzi z tymi badaniami. Jednak wątek nie dla mnie jak się okazuje i tak zostanie ;(

    Będę dzwonić w poniedziałek do jakiegoś innego gin, już szukałam, ale w weekend ciężko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 18:05

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja polecam najzwyklejsze puzzle piankowe z Allegro z pianki eva, większość ma atesty, są trwałe i naprawdę fajnie się sprawdzają
    Tu 180/180, ale można też mniejsze albo pojedyncze puzzle znaleźć na innych aukcjach.
    https://allegro.pl/oferta/duze-puzzle-piankowe-mata-piankowa-180x180cm-9szt-9466627525?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 20:16

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, karuzelkę mieliśmy podróżną z Tiny Live i Ania ją lubiła. Co do ksiązeczek, my już około 3 m-ca czytaliśmy tę i bardzo małą interesowała, również w kolejnych miesiącach. Choć ja już po kilku tygodniach miałam dość tych rymowanek ;)

    https://m.ceneo.pl/45075045

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik Mam nadzieję, że to po prostu przejściowe problemy i będzie lepiej. :) Muszę być dobrej myśli bo inaczej bym oszalala.

    Ania_1003 A jak u Was z zębami? U nas smoczek jest tylko do spania. W dzień już nie używa. Oczywiście obcięty został w marcu :D i dziecko nadal się o niego upomina.
    Jeśli chodzi o mleko nocne, to ja po prostu systematycznie rozwadniałam i jak zeszłyśmy do jednej butelki do snu to już nie dałam mleka w nocy. Jeśli Ania się przebudzi i woła "mniam mniam" to dostaje banana. Czasami zje całego a czasami ugryzie i oddaje.
    Ostatnio dostałam e-maila, że pojawił się filmik Zuzi Anteckiej (szpinakrobiblee) o jedzeniu i piciu w nocy https://www.youtube.com/watch?v=xxz2ceqp1KU Nie słuchałam ale może Tobie coś się przyda.

    Iza Ze swojej strony dla takich maluszków polecę Ci serię "Obrazki maluszka". Nie ma tu tekstu do czytania ale jest to książeczka kartonowa w formie harmonijki. Małe dzieciątko szybciej Ci podpełznie do interesującego obrazka niż przewróci stronę. Jedna część jest czarno-biała a druga kolorowa. https://www.olx.pl/oferta/ksiazeczka-obrazki-maluszka-na-wsi-CID88-IDF2eg8.html Tu jest pokazany środek jednej z książeczek. Kosztuje grosze (na allegro po 8-9zł a w księgarniach to i poniżej 7zł kosztuje).
    Dużo inspiracji dotyczących książek znajdziesz na https://aktywneczytanie.pl/.
    U nas zainteresowanie książkami było później (po roczku) i najpopularniejsze serie to "Kicia Kocia i Nunuś" oraz "Pucio". Osobiście lubię serię "Krok po kroku", która można nabyć w empiku (Ania nadal lubi tę serię przeglądać i daje mi do czytania).
    Jeśli chcesz zacząć czytac to tak naprawdę możesz zacząć od czegokolwiek. Chodzi o to by maluch słyszał Twój głos :) Jeśli masz jakieś swoje stare baśnie to będą idealne .
    W wielu miejscach polecane są maty SkipHopp oraz Kinderkraft Luno. Są to wiadomo maty droższe, ale z pewnego źródła. My kupiliśmy dokładnie tę matę https://allegro.pl/oferta/puzzle-piankowe-mata-piankowa-62x62-1-szt-pastele-6964338113 Można kupić dowolną ilość puzzli i dostosować wymiar do tego jaki potrzebujesz, jest tanio ale na początku trzeba powietrzyć (co przy obecnej pogodzie jest raczej bezproblemowe). My je używamy od początku 2019 roku czyli ponad 1,5 roku i nadal są w dobrym stanie.

    Rucola Jeszcze doświadczenia w kwestii przygotowywania na rodzeństwo nie mam. Z moich obserwacji wynika jednak, że większość ludzi gdy widzi brzuch - komentuje do Ani "no to teraz Ci się skończy, zobaczysz". Tylko raz mi się zdarzyło, że ktoś wypowiedział się do niej "Aniu, będziesz miała rodzeństwo - jak fajnie". Zastanawiam się jak takie komentarze mogą mieć na nią wpływ. Bo ona jednak sporo rozumie... i może te teksty sprawiają,że się boi tego o czym Ci dorośli mówią.
    Nie ma u nas wielkiego zainteresowania brzuchem. Ma książeczki "Pucio umie opowiadać" oraz "Tosia czeka na braciszka". Jakbyś chciała zobaczyć środki to daj znać to Ci wyślę. Osobiście wolę Pucia choć obie są godne uwagi. Niektorzy polecają "Franklin jest starszym bratem" tylko tam jest mowa o siostrzyczce, z którą już można się bawić więc nie wiem czy będzie dobrym wyjściem na pierwsze rozmowy o rodzeństwie.
    https://czymzajacmalucha.pl/ksiazka/769-ksiazki-dla-dzieci-o-rodzenstwie-i-o-ciazy.html Tu masz wiele różnych ksiązek w tej tematyce, może coś Ci przypadnie do gustu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 21:53

    Rucola, Izape_91 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, dla nas wybawieniem okazały się bajki- słuchowiska :). Mały uwielbia ich słuchać j fajnie się przy nich sam bawi (jego zabawy na tym etapie to w większości oglądanie i zjadanie zabawek, ale potrafi robić to długo) albo wygłupia się przy tym na macie (matę mamy edukacyjna Kinderkraft :)). Mogę jak chcesz/chcecie podrzucić kilka sprawdzonych bajek albo podesłać piosenki, które mały lubi i słucha już od 2 miesiąca życia :). A z książkami jeszcze to myśle, ze kluczem na tym etapie jest fajne udawanie głosów. Ja jestem w tym kiepska ;), ale zauważyłam, ze podobają mu się najbardziej bajki w którym poza piosenkami jest dużo fajnych, wyrazistych głosów - skrzeczącucy, grubych, piskliwych itd :).

    A książkami się w ogóle nie interesuje na razie, jedyne które zwracają jegonuwqge to takie, których można trochę podotykać, coś takiego: https://www.empik.com/uwaga-jez-ho-jannie,p1238320636,ksiazka-p

    Jedna dawaj znać. A może jakaś większa torbiel Ci się kurde zrobiła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2020, 07:36

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Np. Coś takiego jeżeli chodzi o bajki :) https://youtu.be/PcuyQan-QHA

    A ja mam pytanie o etap, kiedy maluch zaczyna być strachliwy. Nasz wcześniej zero problemu z obcymi i nowymi sytuacjami, a ostatnio zaczął się często „przestraszać” nowych dźwięków i ludzi. Jak ktoś obcy nagle, niespodziewanie do niego podskoczy i nie zna głosu to potrafi wrzasnąć ze strachu i się rozpłakać :D. Trzeba coś z tym robić? Czy tylko starać się go za bardzo nie zaskakiwać i przeczekać? Bo oczywiście od razu chronię go w ramionach i pocieszam i trochę się boje, żeby się nie zrobił taki biedny strachliwy, chowający się u mamusi przy każdej nowej sytuacji :). Wczesnej był bardzo odważny

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa zdecydowanie przeczekać. To są prawidłowe reakcje, maluch lepiej widzi, lepiej słyszy, zaczyna rozumieć że jest samodzielną istotą i musi się jako taka nauczyć funkcjonować i nauczyć obserwować świat rozwiniętymi zmysłami :) aktualnie też może przechodzić skok rozwojowy i dlatego reakcje są intensywniejsze

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, Justyna bardzo dziękuję za rady i polecenia <3

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola poczekaj aż ja będę miala sto pytań do.... :D

    Rucola lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherestea, tak to wszystko normalne! Nasz Leo też ostatnio kiepsko sypia, dużo go trzeba nosić, karmię milion razy dziennie i pampersa też sprawdzam bez końca.

    Trochę zwalam na te upały własnie, bo jest naprawdę bardzo, bardzo gorąco.

    A tak w ogóle to jesteśmy po wizycie położnej. Leo 5,070 kg! Urodził się 3,080 kg 😀😀
    Ma miesiąc 🙈

    JustynaG, Yoselyn82, Cabrera, sliweczka92, agulineczka, nowa na dzielni, frezyjciada, Lunaris lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka, pięknie rośnie Leo. Chyba smietana go karmisz ;) Moja Ulcia też dość szybko nabierala masy 🙂 no ale nie 2kg w miesiąc 😁

    Ciężarne kiedy wizytujecie? Jakieś newsy by się przydały ;)
    Cabrera jak tam maluszek? Rucola kiedy następna wizyta?
    Pilik jak się czujesz na końcówce? Jezowa halo?

    U mnie 1 dzień cyklu, 4 dni wcześniej niż się spodziewałam., w sam raz na te upały ;)

    Reset, Nika odezwijcie się co tam U Was.
    Lunaris co ze starszakiem i tymi "tikami", o których pisałaś?

    Nika kiedyś pisała o swojej siostrzenicy i brązowych plamkach na ciele. Żałuję, że to przeczytałam wtedy, bo teraz się schizuję trochę. Moja corcia urodziła się z 2 takimi plamkami - ma też malutka 3, ale jest sporo jasniejsza (sama mam też 2 - taka kawa z mlekiem). Ostatnio przy przewijaniu pieluszki zauważyłam kolejną plamke na pośladku, ale ona jest inna. Takie jakby piegi blisko siebie. I teraz się zastanawiam czy możliwe, że miała to wczesniej i tego nie zauważyłam. Ech... Nie mogę o tym czytać, bo aż mnie ściska w żołądku.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicho tu strasznie :(
    Jak się macie dziewczyny?
    Ja z om to w sumie 37+3, wiem że ciąża młodsza te 6/7 dni, ale jakby cokolwiek to w sumie by już było w porządku ;)
    Nie obrazilabym się, upały dają w kość, noce najgorsze bo przez biodra spać nie mogę. W dzień jako tako, ale chyba tylko dlatego że uciekłam na kilka dni do rodziców, którzy mają klime 😅

    A reszta ciężarówek, jak znosili upały?

    I Wy z maluszkami..! Dajecie radę? Dla dzieciaków to też jednak ciężki czas :(

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 3780 3781 3782 3783 3784 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ