X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezycjada, Pilik pięknie wyglądacie!!

    My cały zeszły tydzień byliśmy rodzinnie chorzy, ale już na szczęscie wychodzimy na prostą, a Tosia wróciła też wczoraj do żłobka i to z wielką radością <3
    Nastąpił też u nas jakiś wielki skok w jej mówieniu! Ciocie w żłobku też wczoraj były pod wrażeniem :)

    Leoś rośnie zdrowo, dobrze przybiera i już za kilka dni kończy miesiąc - nie do wiary.
    Jest dużo większym przytulasem i ssakiem niż Tosia, więcej też płaczę, ale dajemy radę :)

    agulineczka, Cabrera, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola u nas dluuuugo był na tapecie rozmiar 50, a i to było za duże. Miałam kilka sztuk z lumpka dla wcześniaków i one były akurat. Teraz jak na nie patrzę, to jak na lalkę 🙊 takie malusie 😱 w Tesco z f&f są takie małe ubranka i czasem w hm można trafić rozm 50. Na pewno w c&a są na 50 i one są mniejsze niż te z hm. U mamy ginekolog można kupić dla wcześniaków ubranka jakby co :) w razie to Ci wyśle te co mam ja, do tego czasu młody(nadal bezimienny🤦) już z nich wyrośnie 😊

    Aaaaa właśnie ja niby termin porodu na 10.10 ale coś czuję, że nie donoszę do tego terminu...🤔

    Agulineczka już miesiąc????! Szok!

    Rucola lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez ta położna to jakaś szurnieta, co ona chce od Twojej wagi? Ja w pierwszej ciąży przytylam 20 kg i jakoś nie miałam problemów ze zrzuceniem. Wyglądasz bardzo dobrze.

    Pilik niedługo będziesz nam tu się codziennie meldowac :)

    Rucola jeszcze nie rozpoczęliśmy starań. Muszę czekać na @,w tym cyklu akurat byłam z dziecmi u moich rodziców w okresie dni plodnych więc nic z tego ;) Jeden dzień miałam slabszy, dzieci dokazywaly że ho ho i zaczęłam się zastanawiać czy moja decyzja jest słuszna. Na drugi dzień już zmieniłam myślenie 😉
    Jakiś nie liczę, że szybko się uda. Z synkiem udało się prawie po roku w 11cs, przy drugim dziecku najpierw pół roku, ale niestety poronienie, później kolejne za kilka miesięcy i w sumie minęło 15 miesięcy zanim ujrzałam te szczęśliwe 2 kreseczki.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka wrzuć jakaś fotkę Leosia :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, Pilik ślicznie wyglądacie 😍

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ja wyprawkę skompletowalam od siostry, koleżanki i siostry eMka. Idąc do szpitala powybieralam co najmniejsze a i tak niektóre były dużo za duże. Jak się okazało, że idę do szpitala i już za chwilę będą Ade wywoływać to eMka siostra kupiła mi kilka ubranek. Właśnie w Tesco były rozmiary 50, cool club ze smyka i jeszcze Auchan ma taką małą rozmiarówke Inextenso sie ubranka nazywają (od nich właśnie 50 jest naprawdę malutka bo z rampersow już Ada wyrosła). Przez Internet zamawiała jeszcze ubranka marki next baby. No i w kiku można dostać małe rozmiary, na pewno mniejsze niż w pepco
    No i jeszcze zamawialam w h&m rozmiar 44 zanim młoda nabrała ciała, ale mały wybór
    P.S. poznaje smaczki macierzyństwa, kiedy budzę się o 6 rano a umyć, przebrać z piżamy i wypić kawę udaje mi się po 13 🥴 teraz gotuje leczo czyli wyjmij z lodówki wszystkie warzywa jakie ci zalegają, pokrój jak leci, ugotuj i zjedz póki córa śpi 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2020, 15:05

    Rucola lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna co do zakupów to ja mocno oszczędnie ;) nie czuję też potrzeby nowych rzeczy więc kupione to co konieczne - gondola do wózka (kupiłam do naszej spacerówki joie, gondola się składa dzięki czemu cały zestaw wchodzi do mojego mini bagażnika 💪); fotelik z bazą (mając trzy drzwiowe auto i fotelik starszaka nie było opcji fotelika bez bazy tym razem 😂), ciuszki wiadomo (choć większość mam od siostry, trochę dokupilam na vinted) i z takich już nie koniecznych, ale wydaje mi się, że przydatnych na początku - wanienka stokke flexi, ma fajną wkładkę dla maluszka i ogólnie jest mała, myślę że będzie łatwiej myć w asyście dwulatki w takiej niż standardowej ;)...
    A imię chyba jednak Tytus 😂 choć jak widzicie nadal chyba, maluch jest najczęściej nazywany „młodym” a ja czekam na olśnienie, jak nie przyjdzie to zostanie Tytus.

    A co do obiadów i ogarnięcia poporodowego to ja narobiłam trochę zapasow na pierwsze 2/3 tygodnie po porodzie co by się tym nie stresować chociaż 😂

    Rucola lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Już w ogóle nie udaje mi się wchodzić na forum, muszę koniecznie nadrobić :). Każdą chwile, która mi się zwalnia przeznaczam na prace albo odpoczynek, a na komórce właściwie głównie ogarniam zakupy :D.

    Dziewczyny z brzuszkami - wyglądacie cudnie! Waga albo komentarzami w ogóle nie ma co się przejmować. Frez a ile ta baba by chciała żebyś przytyła? Bez przesady, ja przytulam w ciąży chyba ostatecznie z 15 kg a teraz jestem chuda jak patyk, tak mnie młody wysysa :P. A tez mi na którejś wizycie zwrócili uwagę, ze coś szybko sporo przyvralam :P bezczelni kurde z tymi wagami, nie ma jak ciężarnej albo młodej mamie wytknąć wagę

    Jedna - mi się końcówka bety bardzo długo trzymała po poronieniu ale nie rosła nigdy, taka końcówkę typu 15 mi się wypłakiwała 3 miesiące :/. Trzymam kciuki za reset organizmu i piękny nowy start

    Poprzeglądam sobie zaraz forum w poszukiwaniu zdjęć i oposow co słychać u Waszych maluchów :). Nasz misiu niezmiennie duży (co miesiąc wyrasta z rozmiaru, ogromny jest, teraz juz właściwie za krótkie jest na niego 68). Super z niego chłopak, tylko nie lubi się nudzić ;). Jeżeli dużo się wokół niego dzieje, jest hałas i dużo ludzi, to jest jak anioł. W domu trzeba się trochę nagimnastykować żeby to nie zanudzać i żeby nie marudził ;).

    Aaa, Cheresta, ja właściwie tez głównie praktykowałam wietrzenie. Wietrzenie cycków i krocza :D. No i jesscze tylko w takich momentach kiedy miał taki okres, ze wieczorami co chwile chciał cyca i jesscze był niedelikatny, a ja miałam jeden sutek poraniony, to z tej piersi odciagalam pokarm laktatorem żeby się teoche podgoił. W każdym razie na początku mówiłam, ze bardzo nie lubię karmienia. Teraz jest super :) nic nie boli i to są super słodkie chwile :). Widzę, ze to dla niego bardzo ważne, chociaż za długo nie dam rady pociągnąć KP, bo muszę niedługo zacząć więcej wychodzić i nie ogarnę wiecznego odciągania :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2020, 19:53

    Rucola lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez i pilik wyglądacie suuuper , brzuszki piękne 💕💕

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola - u nas rozmiar 50 na początku był za duży (przy wadze urodzeniowej 2460g). Miałam pajacyki z F&F (Tesco), ze Smyka i z Auchan (tu akurat rozmiar 56, ale wielkością był jak 50).
    Najlepsze, najbardziej miękkie i przyjemne do ciała były te z Tesco 🙂

    Frez - jakaś rąbnięta ta położna.. ciekawe co by powiedziała kobiecie, która przybrała 15-20kg na tym etapie. Kazałaby się głodzić?
    Ty wyglądasz pięknie 🙂

    Pilnik - Twój brzuszek równie piękny 🙂 i to niesamowite, że zaraz maluszek będzie z Wami 🙂 Ola urodziła się w 35+4, czyli tak jak byś Ty dziś miała urodzić 😛

    Rucola lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ciekawa jestem jaką wagę ma mój, jutro się dowiem, ale właśnie obstawiam okolice 2600.

    Dziewczyny jak przy brzuszkach - wróciłam dzisiaj do domu, rozebrałam się do mycia a tam na brzuchu jakby mi pełno naczynek popękało, z góry brzucha jakby. Taka ni to wysypka, sama nie wiem, jakby właśnie drobne popękane naczynka. Rano na pewno tego nie było, miała któraś coś takiego..?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik a nie drapałaś brzucha? Bo ja mam czasami po drapaniu takie dziwne ni to plamki ni to popekane naczynka, ale dość szybko to znika...
    Jedna super, że się odezwałaś :) Super, że tak dobrze sobie radzisz i nawet pracę ogarniasz ;)
    dziewczyny dziękuję Wam ogromnie za rady co do rozmiarów. U mnie w mieście zamknęli ostatnie TESCO :( będę próbowała coś upolować online... chyba że chcecie się czegos pozbyć, to dajcie znać na priv :) ogólnie interesuja mnie tylko pajace ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola nakupiłam duuuzo pajacy 50, z next i f&f, chętnie się ich pozbędę jak tylko mój wyrośnie (o ile w ogóle będzie miał je dobre 😂), z 10 mam jak nie więcej tych małych 🙈

    I właśnie nie drapalam, dzisiaj dalej brzuch taki sam. Mam akurat wizytę u gin to podpytam co myśli

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik to ja w takim razie rezerwuję te pajacyki, dogadamy się na privie ok?
    Pamiętam, jak kiedyś chciałam też odkupić od Ciebie te śliczne rzeczy, które szyłaś dla Ninki, jeśli coś Ci zostało to też będe zainteresowana, oczywiście o ile potwierdzi się moja Idalka ;) I oczywiście jeśli jeszcze cokolwiek zostało, bo podejrzewam, ze było dużo chętnych ;)

    pilik lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola - Idalia? Bardzo oryginalnie i ładnie 🙂 a dla chłopca też masz już imię wybrane?

    Ja się chyba swoich pajaców pozbyłam.. 2 zostawiłam na pamiątkę - te, w których dziewczyny opuszczały szpital 🙂

    Pilik - niestety nie pamiętam, żebym miała jakąś wysypkę na brzuchu.

    A to moja Olka 🙂

    62c46040819a.jpg

    Ala jest teraz z tatusiem u dziadków na wakacjach 🙂

    pilik, Yoselyn82, veritaa, Cheresta, JustynaG, Rucola, nowa na dzielni, Morusek lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2114 1811

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z brzuchami super wygladacie!! :)

    Kaczorka jak sobie Ala radzi bez Ciebie? Bo jednak mocno związana byla z Toba no i cycusiami :D
    Ola slodka i rozkoszna :)

    Czy w okolicach 2 lat norma jest placz o wszystko, wieczne mama mama mama i coraz wiecej "problemow" z najprostszymi czynnościami?
    TO co sie ostatnio z moja mala dzieje to nie wiem. Nie poznaje jej. Krzyki, placze... Jestem wykonczona :D

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita - ponoć codziennie przed zaśnięciem mówi o cycusiach i o mamusi, ale zasypia sama w 5-10 minut i śpi całą noc 🙂 w ciągu dnia też sobie świetnie radzi. Ale odpadają telekonferencje, bo jak mnie widzi to chce do domku.

    A jojczenie, histerie i płacze w wieku 2 lat to norma.. i mam wrażenie, że z biegiem czasu nie jest lepiej 🙈

    pilik lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita o taaak... koło dwóch lat się zaczyna manifestowanie swoich chęci ze wzmożoną siłą 🙈 afery, rzucanie się na ziemie, wrzaski i inne przyjemności...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2114 1811

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to nawet nie ma takich afer z rzucaniem sie na ziemię ale te krzyki i ryk o dosłownie wszystko sprawia ze jestem na skraju obłędu... :D

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka Ola już duża! Fajna dziewczynka :)
    Rucola w Next mają też pajace na 50. Jakość dobra. Czasem ciekawe oryginalne wzory. Ale cena już taka sobie

    Kaczorka, Rucola lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
‹‹ 3778 3779 3780 3781 3782 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ