X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita to oby zostały tylko te afery, bo jak dochodzi o afer rzucanie się na ziemię, albo rzucanie tym co jest pod ręką, to jest dopiero armagedon. Ulubione słowo 2latka? "NIE"😂

    Ciekawe jaki będzie młody 🤔 skoro już w brzuchu rzuca fochy😂
    Dzisiejsze z USG III trym. Oczywiście nie chciał się pokazać, byłam na gabinecie prawie 45 minut, bo gin stwierdziła, że nie wypuści mnie póki nie zobaczy buzi. A ten kawaler za nic nie chciał się obudzić i odwrócić!
    [url
    No i słoń na dokładkę ;)
    [url=http

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 07:24

    Cheresta, Yoselyn82, Cabrera, pilik, Jedna_z_Wielu, Ania_1003, Minnie89, Kaczorka, Kittinka 3.0, JustynaG, Rucola, Jeżowa, nowa na dzielni, moniśka..., admiralka, sliweczka92 lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale Wy macie figury :)

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez jaki piękny 😍
    Dorzucam mojego, też dzisiaj byłam.ee24bed54210.jpg
    Mały 2650g, coś tam się zaczyna obniżać, szyjka skraca więc chociaż tyle że coś rusza. Gbs pobrany, ostatnie badania zlecone... i zdecydowałam się na położną, jutro dzwonię się umówić już na pewno.

    Cheresta, Kaczorka, JustynaG, Rucola, Yoselyn82, Jedna_z_Wielu, frezyjciada, Jeżowa, nowa na dzielni, Cabrera, admiralka, Ania_1003, Morusek, sliweczka92, Lunaris, Lena21 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne pamiątki macie dziewczyny.

    Frez bliżej Tobie do miss ciężarnych niż do słonia :)

    Rucola, Jedna_z_Wielu, admiralka lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, u nas w szpitalach,gdzie można wykupić położną, trzeba je umawiać już na początku ciąży.... Koleżanka rodzić ma za dwa tygodnie, dzwoniła w marcu i ŻADNA położna nie miała wolnego terminu.... To jest masakra...
    Super waga, będzie taki maluch jak w sam raz :) ja muszę porównać wagę chłopców z tego etapu i zobaczyć, jak to może być bliżej terminu....🤔

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez ja już dzwoniłam wcześniej :) wstępnie jestem umówiona, dzisiaj gin podpytałam co myśli o tej położnej i ona bardzo poleca więc mnie utwierdziła w decyzji, a położna właśnie mówiła żebym dzwoniła szczegóły dogadać po pierwszej wizycie w sierpniu.
    Mój mały idzie w centylach idento jak Ninka nadal więc liczę na takie 3200

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 19:32

    Rucola lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez Ty w ciąży wyglądasz lepiej i szczupłej niż ja bez ciąży.. 🙈 tylko mój brzuch to taki kapeć a nie okrągła kuleczka 😛

    Powiem Wam, że Olki się teraz taka agentka zrobiła, że aż mnie zadziwia 🙂 gada non stop, włazi na mnie, tuli się. I ma boski uśmiech urwisa 😁
    Tylko z cycem jest na bakier i dziś musiałam spuścić mleko do pieluszki, bo kamień mi się zrobił a ona mleczka nie chciała.. Alka by to w 2 minuty wypiła 😛 i to bez proszenia dwa razy!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak zrobiłam dziś badania. prog 2,5 beta 61, za 2 dni termin @, wczoraj miałam mikro plamienie i czekam.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Admiralka wrzuć jakaś fotkę Leosia :)

    5fc26d739e6c.jpg

    6f2436da39fc.jpg

    ba9c2e879c63.jpg

    c2fa45c8dac3.jpg

    49c4cd7234fc.jpg

    Jutro kończy miesiąc! I oficjalnie przestaniemy mieć noworodka w domu :P

    Jedna_z_Wielu, Kaczorka, Cheresta, Yoselyn82, moniśka..., JustynaG, Ania_1003, Morusek, Rucola, Rucola, nowa na dzielni, golonat, sliweczka92, Lena21 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezycjada, ja nie wiem gdzie Ty widzisz słonia! Jesteś mega laska!

    Pilik, strasznie słodkie są takie zdjęcia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2020, 11:21

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admirałka Leoś jest przesłodki 😍
    Dziękuję za polecenie muszli medeli, uratowały moje cycki

    JustynaG lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada w końcu zasnęła 😴 odkąd obudziła się rano o 9 zaliczyła kilka minut snu u eMka na rękach i raz udało mi się ją uśpić cyckiem na leżąco w naszym łóżku na jakieś 40 minut. Czy to jest normalne u takiego malucha? Od kilku dni śpi co raz to mniej ale dziś to już naprawdę... jestem zjechana jak koń po westernie 🥴 poza tym martwię się, że coś jej jest bo nie pozwalała się odłożyć do łóżeczka na dłużej niż kilka minut a potem ryk. Dopiero kąpiel ją uspokoiła i masowanie ciałka w trakcie.
    Wiem że to brzmi trochę jak takie gorzkie żale, bo takie jest macierzyństwo, nie zawsze jest kolorowe. Tylko że jak już ją odkładam po raz 10 do łóżeczka, po raz 10 wyciągam cycka żeby tylko się uspokoiła i po raz 10 sprawdzam pampersa i nic nie pomaga to gdzieś we mnie są takie nerwy, że myślę sobie że jestem najgorszą matką na świecie 😢

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, niestety u takich maluchów wszystko jest możliwe.
    Pamiętam, że Ania miała takie momenty, że spać mogła tylko na rękach. Gdy ją odkładałam, to normalnie materac ją w dupkę parzył i szybko się budziła. Nawet położna komentowała, że Ania to hnb bo za każdym razem jak nas odwiedzała to ta musiała być wtulona.

    Frez, pokazałam Twoje zdjęcie emkowi z informacją, że za dużo przytyłaś w ciąży i masz się ogarnąć to parsknął śmiechem :D
    Kilogramami nie przejmuj się. Naprawdę dobrze wyglądasz.

    U nas ostatnio jest ciężko. Do niedawna Ania zasypiała koło 19-20, spała do 6. Zdarzały jej się krótkie pobudki w nocy (1-2) ale to wystarczyło do niej podejść, podać bidon, pogłaskać i można było wrócić do łóżka. Do tego 2h drzemka w ciągu dnia. No i nastał kryzys. Od tygodnia Ania nie ma drzemki w ciągu dnia, zasypia o tej 19-19:30, pośpi do 7:30-8:00 ale w nocy się budzi i nie może spać. Od tygodnia mamy około 2h przerwy w śnie w nocy, a ja czuję się jak "połamana" od tego leżenia na podłodze. Teoretycznie mógłby mnie zastąpić emek ale po pierwsze Ania przy mnie jest spokojniejsza i woła mamę, a po drugie - ja mogę dospać potem do tej 8 a on musi wstać o 6 do pracy...
    Nie wiem co jest przyczyną tego budzenia nocnego. Do nas, do łóżka nie chce przyjść. A jak już leżę obok, to robi pielgrzymki - z łóżeczka na podłogę i spowrotem wraz z milionem pluszaków, które są jej niezbędne.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka, ale fajny synio. Chyba podobny do siostry :)

    Justyna nie wiem co może być przyczyną takiego rozbudzania w nocy, ale współczuję. U nas z drzemkami różnie w ciągu dnia, ale noce już od dobrych kilku miesięcy całe przespane. Zasypia teraz dość późno bo między 21 a 22, ale budzi się dopiero po 8, okolo9.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka cudowny Leoś!

    Jedna jak się czujesz?

    Cheresta nie chce dobijać, ale... moja Nina np. Do roku spała tylko i wyłącznie przy piersi, każda moja próba wstania (często spała na kanapie/łóżku, ale z cyckiem z buzi/dotykając mnie i byłam uziemiona), a każda moja próba wstania kończyła się wrzaskiem. Dopiero po roku zdarzało mi się „uciec”, a tak regularnie śpi sama odkąd ma 15/16 miesięcy jakoś 🤦🏼‍♀️
    Na pewno nie masz się czym martwić, Ona jeszcze malutka i te pierwsze trzy miesiące maluch ma dużo większą potrzebę bliskości. Mam nadzieję, że po kryzysie/skoku/upałach które Was teraz dopadły wróci do samodzielnego spania.

    Justyna, a może to upały? Czy u Was nie doskwierają? U nas właśnie przy ciepłych dniach jest dużo gorzej ze snem i w dzień i w nocy... my mamy łóżko Niny dostawione w nogach naszego i śpi w takim 180/90, dzięki czemu po prostu kładę się w poprzek w nogach i ją głaskam ew. opowiadam bajkę i starcza...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna u nas ten sam problem 😭
    Zaczęły się dni bez drzemek o 13 i te dni są koszmarne.
    Wczoraj akurat przyjechaliśmy w okolice Karpacza i całe szczęście pospał w aucie. Zobaczymy co dzisiaj będzie, ale mam nadzieję że atrakcje i baseny go zniszczą i się przespi w południe.
    Od 1,5 tyg mamy sukces, bo całkowicie zabraliśmy smoczka temu narkomanowi. To było jak uzależnienie. Ale daje radę. Nie było obcinania. Po prostu zabraliśmy i koniec.
    Jednak jest strasznie nerwowy, ciągle chce coś gryźć. A w nocy z 0-1 butelki zrobiło się 4-5 😭
    Ja wstaję o 6 i niestety często to mówienie że 'nie ma mleka' kończy się 2h bez snu w nocy i butelką...
    Ja mam rano dosyć, bo muszę być przytomna. A po takiej nocy, gdzie idziemy spać po 23, 3-5 proszenie o mleko a o 6 wstaje, to się poddaję. Nawet ostatnio uciekłam spać do salonu i tylko słuchałam 'mamunia, mamulka, mamuniuuu'.

    Nie wiem jak podejść do tego, żeby on nie pił mleka w nocy. Szczególnie że w ciągu dnia totalnie nic nie chce jeść, to jaglane przelatuje przez niego jak woda i w nocy jest jak jest, ciągle woła jeść- podając wodę jest straszny żal jak mógł to dostać.

    [age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nocki w miarę spokojne i stabilne, zazwyczaj jest jedna pobudka na transfer z łóżeczka do nas nad ranem (albo i nie) ale usypianie to jakiś koszmar... Gdybym na dzień dzisiejszy miała urodzić bliźniaki to chyba bym się załamała... Mamy jeszcze 5 miesięcy i musimy coś z tym zrobić. Mały jest strasznie śpiący ale nie chce iść spać, wła, że chce dzień, że noc jest be, że on chce się bawić nie spać... Wczoraj spazmy trwały prawie godzinę i ostatecznie zasnął 22.50. nie wiem jak mu wytłumaczyć że trzeba spać, on usypia jak padnie.... Nie ma u nas opcji leżenia, czytania książek, opowiadania. Jest jedna wielka afera, że ma być dzień i koniec. Może znacie jakieś poradniki jak nauczyć dziecko zasypiania? No i może znacie takie rozsądne poradniki jak przygotować dziecko na rodzeństwo? Czuję, że ogromna przeprawa przed nami tym bardziej że dysponujemy poki co mieszkaniem dwupokojowym i przez najbliższe 2 lata się to nie zmieni...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik no perspektywa z dzieckiem 24h przez rok przy cycu nie jest pocieszająca 😑 ale może faktycznie to był jakiś jej gorszy dzień i najwidoczniej sama też się umeczyla bo spała ciurkiem 6 godzin! Tylko jedna sprawa mnie niepokoi, robi dosyć rzadkie kupy. Może ma jakieś problemy z brzuszkiem

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta a macie upały? Jeśli tak to mleko może mieć wpływ na luźne kupy, mleko jest bardziej „wodniste”, ma inny skład po prostu.
    A probiotyk podajesz? Jak tak to może warto zmienić.
    A to nie był rok przy cycku zdecydowanie, ale drzemki były przy cycku ;p trzymam kciuki żeby to było chwilowe

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 3779 3780 3781 3782 3783 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ