X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola gratuluję parki 💕💕♥️ super

    Rucola lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna, w przyszłym tygodniu dla bezpieczeństwa zbadaj jeszcze betę aby sprawdzić czy spada. Jestem przewrażliwiona z tą cp, ale u nas wiele przypadków jest zbyt późno wykrywanych, jak ostatnio u Kingulli na Dinusiach.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na marcowkach jest dziewczyna której skacze beta. Ponad 2 tys ma i skacze od 2700 po 2500 i znowu potem trochę rośnie. Jest w szpitalu i ma pseudo pęcherzyk w macicy. Tez jestem przewrażliwiona na tym punkcie i wiem ze nawet przy małej becie może dojść do pęknięcia jajowodu :/

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znając samą siebie i co właśnie nie raz tu czytałam tak planowałam zrobić. Nie wiem tylko czy mam czekać po @ ?
    Chociaż zdaniem gin ponoć po utracie wahania się zdarzają.
    Wiem, że jesteście ze mną <3 Dziękuję za cierpliwość.
    Nie chcę podejmować na gorąco decyzji. Muszę ochłonąć bo trochę przez to mam w głowie zamęt. Czekam na @ i mam nadzieję, że dobrze się to skończy o ile przyjście @ można tak nazwać, choć w tej sytuacji to najlepsze wyjście.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna jak sytuacja? Jak się czujesz? Myślę o Tobie, mam nadzieję, że @ przyjdzie jak najszybciej

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wchodzę i sprawdzam co U Jednej.

    Lunka macie już wyniki Holtera?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy myślę, że już nic mnie nie zaskoczy to Wy sprawiacie, że jest inaczej <3 Dziękuję.

    Piersi bolą, brzuch bolał @owo i przestał tylko lewy jajnik kłuje czasem, jakaś taka zrezygnowana jestem nie wiem czemu . Termin @ za 4 dni i tak czekam. W tyg jednak zbadam znów betę i prog. Lekarz mnie uspakajał, że to normalne , ale z tyłu głowy mam ten niepokój.

    Jestem świadoma, że to nie mój wątek, ale jestem tu cały czas można powiedzieć.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna spokojnie, ostatnio nas tu mniej i ciszej, Dinki milczą więc rozgość się i czuj jak u siebie jak Ci z nami dobrze 💗

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna czytam jak sytuacja u Ciebie się rozwija i tak sobie myślę jak organizm potrafi robić nas w konia 😔 niesprawiedliwe to bardzo, ale mam nadzieję, że ogarniesz badania i jeszcze zostaną te 2 kreski na dłużej 😘
    Rucola jeszcze nie miałam okazji pogratulować maluchów, taka parka super sprawa. Ja już bym pewnie wymyślala kombinacje imion 😁
    Fajnie, że Frez się więcej odzywa (brakowało tu Ciebie) no i oczywiście Lunaris też
    My byliśmy dziś na ważeniu, mamy już 3100g czyli od ostatniego ważenia wychodzi 40g na dobę więc Ada idzie jak burza. Tylko sutki mnie bardzo bolą, smaruje maltanem jak tylko mogę czyli głównie na noc, bo tak to co chwilę karmię. Macie jakieś inne sprawdzone sposoby?

    agulineczka, Kaczorka lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta ja polecam jeszcze Linoderm Mama. U mnie lepiej się sprawdzał niż Maltan. Niektóre mamy stosują Bepanthen. Poza tym własne mleko, wietrzenie i okłady z zaparzonej szałwii.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta swoje mleko najlepsze, dużo wietrz do tego, żeby nie podrażniać. Pięknie Adulka przybiera❤️

    Ja właśnie siedzę w poczekalni do gin i jestem dziś w tak podłym nastroju, że bez kija nie podchodź. Położna mnie opierdzielila, że jak mogłam się doprowadzić do takiego stanu wagi, że co ja jestem wczoraj urodzona, że nie wiem, że zajadam dziecko i że tego nie zrzucę, tym bardziej, że to kolejna ciąża. No masakra. 10kg na plusie, to nie jest jakoś mega dużo moim zdaniem. Fakt, do porodu jeszcze zostało trochę czasu, no ale litości!

    Jedna kurcze sprawdzaj tą betę... Czemu organizm takie figle płata? To takie niesprawiedliwe! Mam nadzieję, że w końcu zaświeci dla Was słońce....

    Reset czy wszystko u Was ok??

    Lunarisku jak Twoja morfologia?

    Pilik matko i córko, czy Ty teraz jesteś na odstrzale do porodu?😱

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta a masz muszle ochronne medeli? Jeśli nie to warto zainwestować, sutki się wietrzą i odpoczywają między karmieniami.

    Frez ta Twoja położna to jakiś dramat! Zazdrości Ci figury czy czegoś innego, ale normalna to nie jest!
    A ja noo na to wygląda... za trochę ponad tydzień mogłabym w sumie rodzic donoszonej bobasa...! 😱

    Jedna_z_Wielu, JustynaG, Rucola lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    98fafd219ca3.jpg

    Tak wygląda 69kg, 30+2tc. Wiem, do tp jeszcze daleko, ale no ludzie! eby tak naskoczyć? Chyba też miała zły dzień 🤦 ludzie mówią, że na ostatnich nogach jestem, bo bebzol duży, w środę dowiem się ile waży mały. Dziś pierwszy raz otworzyli dla mnie oddzielną kasę w biedrze! Wózek załadowany po brzegi, ja z brzuchem, dwie kasy, a kolejka kończyła się w połowie sklepu. Myślałam, że mnie wzrokiem ludzie zabiją 🙊

    Pilik walizkę już spakowałaś? Wszystko masz gotowe? Jeeeeeny ja chyba jestem po Tobie😱

    pilik, moniśka..., Ania_1003, Cheresta, JustynaG, Minnie89, Jedna_z_Wielu, Rucola, Cabrera, nowa na dzielni, Kaczorka, Yoselyn82, Lena21, Morusek, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada <3 <3 <3 Wyglądasz super !

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez wyglądasz pięknie!
    Karma jakaś spotka te położne za denerwowanie pięknych ciężarówek!
    Ja już dobiłam 80kg i boję się wchodzić na wagę 🙈 a niższa pewnie sporo jeszcze od Ciebie jestem 🤷‍♀️

    Walizka częściowo... chyba wszystko mam, ale jeszcze wszędzie, nie w walizce 😂 dzisiaj sobie kilka batonów do szpitala kupiłam i butelkę filtrującą ;p
    Mam zaćmę i nie wiem co brać dla malucha...!

    Edit.
    O proszę, matka słonica 😂 choć przyznam się Wam, że miałam mini sesje buduarową 🤭

    902531551e76.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2020, 19:01

    moniśka..., Ania_1003, frezyjciada, Cheresta, JustynaG, Minnie89, Jedna_z_Wielu, Rucola, Jeżowa, Cabrera, nowa na dzielni, Kaczorka, Yoselyn82, Lena21, Morusek, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik mam takie osłonki silikonowe do karmienia ale za cholerę nam z nimi nie po drodze. Ale poczytałam o tych muszlach że to jeszcze co innego jutro sprawdzę czy są w naszej aptece.
    Piękne te wasze brzuszki dziewczyny 😍 aż zatęskniłam za swoim. I nie przejmujcie się wagą, która według mnie jest ok. Frez 10 kilo do przodu na dwa miesiące przed rozwiązaniem to niby dużo 😱 pewnie ta położna sama zazdrości że kobitka w trzeciej już ciąży może tak super wyglądać. Pilik ja ciążę skończyłam jeszcze więcej niż 80kg na plusie, na szczęście zostało mi tylko 6kg, które może kiedyś jeszcze zrzuce🙈

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta osłonki wywal daleko jak mała ładnie bez nich zajada :) te muszle to zupełnie inna bajka właśnie, są jeszcze z nuk (ja dostałam akurat takie i też wyglądają w porządku, na pewno będą spełniać swoje zadanie w razie potrzeby)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, wyglądasz bardzo dobrze! Jeśli Cię to pocieszy to ja mam 8kg na plusie ;) Kilka osób już mi powiedziało, że jak stoję tyłem to nie widać, że w ciąży jestem :D A jak przodem to nikt nie ma wątpliwości, że to ciążowy brzuch :)
    Naprawdę nie ma sensu ślepo patrzeć na "kilogramy".
    Dobrze,że Ci kasę otworzyli... korzystaj z takich przywilejów jak to tylko możliwe :)

    Pilik, jak ten czas leci. Niewiarygodne. Za tydzień donoszona ciąża. Przyznaj się co kupiłaś nowego dla synka :)) I jak ostatecznie będzie miał na imię?

    To ja przypomnę tutaj nasz harmonogram zwalniania brzuszków:
    4.09 - Pilik
    połowa września - Ewela
    październik - Frez
    4.11 - Justyna
    listopad/grudzień - Ochmanka
    koniec grudnia - Jeżowa
    21.01.2021 - Rucola
    styczeń - Verita ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 20:08

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez jak modelka :)

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, wyglądasz jak bogini seksu... proszę Cię, nie przesadzaj z tymi 10kg.... Ja w ciągu 2 tygodni ważona na wizytach na NFZ przytyłam 2 kg. W Sumie już ponad 5 a jestem w 13+4. Według mnie ciąża bliźniacza nie jest żadnym wytłumaczeniem, bo w ogólnym rozrachunku mogę przytyć powiedzmy 5-6kg więcej (dziecko+wody+łożysko) czyli jak tak dalej pójdzie to dobiję do 80kg. Przy małym dobiłam do 74kg i nigdy od żadnej położnej czy lekarza nie usłyszałam, ze coś jest nie tak.... Przytyjesz to schudniesz, trudno. Mnie waga nie martwi ale bardziej cukrzyca i ewentualne rozstępy.
    Pilik jestem baaaardzo ciekawa tej Twojej sesji, masz już jakieś zdjęcia?
    Justyna mi termin porodu możesz roboczo wpisać na 21.01.2021. bardzo chciałabym donosić do tego czasu :)
    Cheresta bardzo gorąco polecam muszle ochronne medeli, korzystałam z nich 3 miesiące dzień/noc i już leżą przygotowane ;) I mam do Ciebie pytanie, gdzie kupowałaś ciuszki dla Ady jak była taką Kruszynką po porodzie i jaki rozmiar nosiła? W ogóle to pięknie rośnie! Mam nadzieję, ze dostaniemy jakąś fotkę aktualizującą :)
    Agulineczka działacie już z emkiem?
    Jedna z wielu kiedy idziesz na badania?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 3777 3778 3779 3780 3781 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ