X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ❤❤ GRATULUJĘ! Ale zescie się dziewczyny wstrzelily z wspólną datą 🙂
    Wiesz co? Bardzo się cieszę, że masz już dzieciaczki na świecie. Pewnie Ty też będziesz już spokojniejsza. Czy tylko ja płacze na widok takich maluszków? 🥰

    Faktycznie po zdjęciu dałabym maluchom wiecej wagowo, ale rzeczywiście widać, że synuś mniejszy. Nadrobi! Będzie dobrze 🙂🥰

    Co za wspaniały dzień tu na forum!🙂🤩

    Rucola lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Suszarko cudownie!!!! Cudowna córeczka!!!! Łącze się w bólu po CC, choć póki co niewiele mnie boli ;)
    Dziś lekarze zdecydowali że nie ma na co czekać bo dzieci nie rosną a przepływy są graniczne i że wolą mieć mniejsze wydolne dzieci niż może trochę większe ale z gorszymi parametrami. CC szybka, sprawna i "przyjemna" i przywitałam moje Skarby.
    Idalka 2660g 10pkt i Tytusek 1906g 9pkt. Są na oiomie z uwagi na wcześniactwo ale nie muszą póki co leżeć w inkubatorach :)
    https://naforum.zapodaj.net/2763a07bf93a.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/8c667f1ae31e.jpg.html

    Wielkie Podwójne Gratulacje 💕💕♥️ dzieci śliczne. Zdrówka dla was. Dużo siły i wytrwałości.
    Oby jak najszybciej dzieci były z tobą 💪🥰😘

    Rucola lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola i Suszarka wielkie gratulacje!!!abyscie szybko doszły do siebie po cesarce!!!a dzieci słodkie:)))

    Rucola, Suszarka lubią tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola gratulacje 😘 piękne dzieciaczki, niby widać różnice między nimi ale jak na wcześniaki to naprawdę super super waga. Obyś jak najszybciej miała dzieci przy sobie

    Rucola lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka, Rucola, ogromne gratulacje Mamuśki! Piękne Wasze dzieciaczki🤩😍

    Rucola, Suszarka lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochh chwile mnie tu nie było
    I takie wieści!

    Piękne dzieciaki, gratulacje dla dzielnych mam!
    Cieszę się że wszystkie dzieciaczki w formie 💗

    Edit. I Suszarka, jednak Twój tata miał racje! Haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2021, 18:12

    Rucola, Suszarka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola gratuluję ❤️❤️ Niech Maleństwa zdrowo rosną, a Ty wracaj do pełni sił ❤️
    Jednak mnie wyprzedziłaś 😉

    Rucola lubi tę wiadomość

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka, Rucola ogromne gratulacje, dużo zdrowka dla dzieciaczków i szybkich powrotów do domu

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ❤️❤️❤️ gratulacje! Dużo zdrówka dla dzieciaczków i dla Ciebie :) Maluchy sama słodycz :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola piękne dzieciaki! moim zdaniem dorodne i wspaniale odżywione jak na wcześniaki <3 szybkiej rekonwalescencji i powrotu do domku w komplecie <3

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka gratulacje!! Córeczka cudowna, duza i długa faktycznie :) zdrówka Wam życzę i spokoju :)

    Rucola Ty wiesz jak się cieszę z Twoich bliźniaków. Jestem wzruszona caly dzien od chwili kiedy się dowiedziałam że urodziłaś. Duuuuuzo zdrówka dla Was.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2021, 21:11

    Rucola, Suszarka lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, cudownie, że Wasze dwa Skarby są już z Wami i tak jak dziewczyny pisały, nie wyglądają jak wcześniaki. Wszystkiego co najlepsze dla Was, szybkiego nabierania sił abyście jak najszybciej mogli wrócić do domu. Gratulacje raz jeszcze <3 <3

    Rucola lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, wspaniałe wieści! A maluchy sama słodycz, wyglądają pięęęęknie! Kocham noworodki! <3 Życzę Ci szybkiego powrotu do "sprawności" pooperacyjnej i jak najszybszego reunionu w domu całą piątką!!!

    A dziś, kiedy Rucola rodziła swoje szczęścia, byłam u ginekolog i dowiedziałam się o podwójnej owulacji u mnie (nie pierwszy raz zresztą taką miałam, choć pierwszy - dostrzeżony na monitorignu - z jednego jajnika). Jestem więc podwójnie czujna jeśli chodzi o bliźniacze historie ;-)

    malka, Rucola, JustynaG, summer86, Suszarka, sliweczka92, Bunia86, Yoselyn82, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia ale by to było historyczne przejęcie brzuszka :D

    Rucola ja się nie będę powtarzać, tylko napisze jeszcze raz - ogromne podwójne gratulacje <3 <3

    Suszarka a jak Ty się czujesz?

    Tymek, który dopiero co się rodził, jutro kończy już 4 tygodnie i pozdrawia nowe forumowe dzieciaczki <3
    2612a5200077.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2021, 23:08

    JustynaG, malka, summer86, Suszarka, Minnie89, sliweczka92, Kaczorka, pilik, Bunia86, Yoselyn82, moniśka..., Rucola, Lunaris, Sarna84 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa, jaki siłacz!!! <3 <3

    U nas mąż coraz częściej wraca do tematu rodzeństwa dla synka. Pokazałam mu opis dzisiejszego usg i chyba na dłuższą chwilę odpuści ten temat :-D :-D

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia a może jednak? 😀 nie mówię od razu, żeby się porywac na bliźniaki, ale czy definitywnie odrzuciłas już myśl o rodzeństwie dla synka? Czy jednak czasami nachodzą Cię myśli o powiekszeniu rodziny?

    Jezowa jestem pod wrażeniem Tymcia! Miesiąc i już tak wysoko utrzyma glowke? Szok! Piękny jest 😍

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczko, serce by chciało, ale rozum mówi "czyś Ty, stara babo, oszalała". Na razie jestem #teamrozum :-D

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, Skarbie - przeogromne gratulacje! ❤️ Niech Zuchy zdrowo rosną, Ty wracaj szybko do sił! Przytulam :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka gratulacje, piękna, dorodna Dziewczynka 😂

    Rucola, niezmiernie wzruszyła mnie informacja, ze Maluchy są już z Tobą ❤️ Jesteś niesamowicie silna i ciąże (niełatwa przecież) zniosłas bardzo dzielnie 😊

    Zdrówka dla wszystkich Maluchów ❤️

    Rucola lubi tę wiadomość

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja mam znowu pytanie o te dostawke do wozka dla starszaka lascal buggy board.

    Śliweczka Ty pisałaś i pamiętam że nawet wklejalals zdjęcia ze ja masz a powiedz mi tylko czy ona się sprawdzi przy gondoli? Też mam espiro,Ania jeszcze z wozka korzysta ale martwie sie ze z gondola tak to jest zbudowane ze ona się nie zmieści tam stojąc?

    Nie wiem jak to zorganizować bo ze zlobka na pewno ja będę musiała Anie odebrać.Mamy niby 15 minut spacerem szybkim ale nie wyobrażam sobie z nia isc za rękę i mieć malucha w wozku bo to też ruchliwa ulica itp, pozniej na pewno będę się ratować chusta dla synka a Ania w wozku. Ale opcja mały w gondoli a Ania na dostawce jest jednak chyba najlepsza dla mnie.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
‹‹ 3899 3900 3901 3902 3903 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ