X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, wszystko pasowało. Tam w zestawie są też takie przedłużki i w razie w można dostawke trochę oddalić od wózka. :) my mamy na maxa przybliżona do wózka, ale za jakiś czas pewnie troszkę oddalimy. ;)

    .

    veritaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ci bardzo! W takim razie dzis zamawiam :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita pasuje. Ale podpowiem jeszcze ze w lidlu są aktualnie bardzo podobne za stówę 🤭

    Suszarka ochh, najważniejsze że dobrze się skończyło i masz malutką bezpiecznie obok! Mam nadzieję, że każdy kolejny dzień będzie lepszy dla Twojego samopoczucia.

    Rucola a jak Ty się czujesz, jak maluszki?

    veritaa lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa cudny synek ❤️

    Rucola jak dziś samopoczucie? Jak si e odnajdujesz z dwójeczka maluchów?

    Agulineczka czy Ty dziś masz wizytę?
    Ja po 17 dziś wizytuje i poproszę o kciuki jak ktoś ma wolne😉. Mam mega stres, a na dodatek dziś paskudne sny przez całą noc :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2021, 11:27

    JustynaG, sliweczka92, Kaczorka, Yoselyn82, agulineczka, Cabrera lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka, Rozumiem Twoje rozgoryczenie. Najważniejsze, że Iga jest już bezpieczna. A nawet jeśli CRP będzie wymagało leczenia, to dostanie antybiotyk i po prostu zostaniecie dłużej w szpitalu.
    My byliśmy 6 dni i najtrudniejsza była rozłąka z Anią. Sam pobyt był ok, ważyli, doglądali małego.
    A z tym ginekologiem... nie jestem specjalistką ale być może to nie była jego wina. Patrząc chociażby na Rucolę, jednego tygodnia jest wszystko ok, dobre przepływy, spokojnie wypisuje się na własne żądanie. Kilka dni później - sytuacja się zmienia i lekarz podejmuje decyzje, że nie ma co zwlekać z cc.
    Chodziłaś z ładnym rozwarciem a mimo tego Iga nie chciała opuścić pokładu. Gdyby lekarz z ip widział, że jest źle to od razu zrobiły cc, nie czekałby tyle czasu.

    Verita, my skorzystaliśmy z gondoli raz. Codziennie chodzimy w chuście. Rano najpierw ubieram Anię a potem wiążę małego i idziemy do przedszkola :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2021, 11:49

    veritaa lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie miałam tak jak Justyna, na początku chusta i wozek z Hania. Przez to wszystko Piotruś nie przepadal za wózkiem. Na szczescie jak już usiadł, to wszystko wróciło do normy. :)

    veritaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita my mamy te dostawkę z Lidla i jest ok :) aczkolwiek mamy też inny wózek niż wy i mi ogólnie z tą dostawka jest mega niewygodnie :( za krótkie mam ręce albo rączkę w wózku czy coś. Więc jak będę musiała iść po Agatę to chyba po prostu będzie szła obok wózka (dostawkę zostawiliśmy bo Paweł bardzo chciał więc niech ma 😂)

    Suszarka najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło i na tym się skup i tego się trzymamy... Nie wiem czy Twój lekarz prowadzący mógł to przewidzieć, nie wiem jak szybko zagrożenie może się rozwinąć etc, nie chce się mądrować. Zresztą nie ma to znaczenia bo jeśli po prostu straciłaś zaufanie do swojego lekarza to nie ma się co go trzymać, tak uważam.

    Bunia ogromne kciuki za wizytę, wierze całym sercem, że wszystko będzie w porządku.

    Agulineczka przypomnisz swoją kolejną wizytę kiedy masz?

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu emocji !

    Suszarko ale miałaś rollercoster ! Dzielna Mama ! Nie myśl już o tym co było złe. Najważniejsze że z Maleństwem i z Tobą wszystko dobrze <3

    Rucola piękne dzieciątka <3

    Mnie czeka w przyszlym miesiącu cesarka. Nie w szpitalu który wybrałam, bo moja Pani Doktor się przeniosła i dalej i do gorszej placówki pod względem infrastruktury i dokarmiania :D no ale jakby nie to jest najważniejsze. Ważne że ona sprowadzi Rysia na świat i obiecała zrobić wszystko żeby mi usunąć torbiel podczas CC.

    Dziewczyny jak dojdziecie do siebie to bardzo Was proszę o wrażenia z CC, bo nie ukrywam- boję się jak jasna cholera :)

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.

    Juz zamowilam te lascal (pozniej dopiero przeczytalam wiadomość Pilik....) :D

    Jeżowa Ania nie pójdzie w życiu spokojnie obok wozka. Teraz zdarza mi się czasami nie wziąć wozka jak po nia ide I zaluje za każdym razem bo droga do domu to jakiś horror a ta nasza trasa jak wiesz to żadna przyjemność, ruchliwa ulica itp.

    Z chusta martwie sie ze nie ogarnę od początku ( Anie chyba zaczelam motać w chuscie ok 1 miesiąca życia) a będę w zasadzie musiała od początku to ogarnąć bo mój mąż bedzie z nami w domu z tydzien mniej więcej a później to odbieranie na pewno spadnie na mnie.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, dasz radę. :) nie jest tak źle. :) ja uważam, ze z tą dostawka przy espiro jest dużo miejsca:)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita jasne, rozumiem, zresztą my też mamy mega ruchliwe ulice po drodze, więc nie dziwie się, że wolisz dostawkę. Chustę motałam pierwszy raz wczoraj , więc z prawie miesięcznym Tymkiem, który mały nie jest a i tak mi się wydawało, że jest taki tyci tyci 😂

    Frelcia przede wszystkim piękny pokoik przygotowaliście dla Rysia, widziałam zdjęcie, całkowicie w moim guście <3 co do cesarskiego cięcia - według mnie sama operacja jest wręcz przyjemna, najgorszy moment wg mnie to wbijanie wenflonu szczerze mówiąc. A po cesarce - nie ma co ukrywać, brzuch boli, najgorzej według mnie jest 12h-48h po cesarce, ale średnio co 3h dostajesz coś przeciwbólowego więc jakoś leci. Dla mnie też mało komfortowe były skurcze macicy w trakcie karmienia, może jakbym była po naturalnym porodzie to by mnie nie ruszały, a tak to jednak trochę cierpiałam. Myślę, że po około 7-10 dniach po operacji już czułam się całkowicie normalnie. Teraz w domu po wypisie w 3 dobie przez dwa dni brałam też jeszcze ibuprom

    veritaa, Frelciaa lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa z tego co wiem skurcze po porodzie wzmaga właśnie laktacja a nie rodzaj porodu :) Dziękuję za porównanie cesarki do "przyjemnej" :D Żona mojego taty też mi mówiła, że miała po prostu odlot i tyle. Ważne że potem leki podają.. a jak długo jest się w szpitalu PO? jeśli jest wszystko dobrze.

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, spojrzałam na ta dostawke z Lidla i ona faktycznie jest tańsza, ale też "dłuższa. Może stąd się bierze dyskomfort w prowadzeniu, Jezowa? Ta dostawka, która mamy, jest bardzo kompaktowa, dzięki czemu jest trochę miejsca na prowadzenie. Myślę, ze to był dobry wybór. :)

    veritaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia,chyba Jezowej chodziło o to, ze rodzące SN jakby są trochę już przyzwyczajone do skurczy (tego rodzaju bolu) i chtba trochę inaczej się to odczuwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2021, 15:06

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliweczka92 wrote:
    Frelcia,chyba Jwzowei chodziło o to, ze rodzące SN jakby są trochę już przyzwyczajone do skurczy (tego rodzaju bolu) i chtba trochę inaczej się to odczuwa.

    Aaaa :) rozumiem. Ja żyjąc z endometriozą przeżyłam swoje jeśli chodzi o skurczowy ból więc chyba dam radę...aczkolwiek te 9 miesięcy to jest dla mnie takie błogosławieństwo też ze względu na brak bólu, że mogłabym w tej ciąży i rok być :D

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem przed gabinetem. Proszę o kciuki. Oczywiście wszystkie objawy mi zniknęły od wczoraj.. Stres mega
    Ciśnienie wyższe, puls rowne 100 😛

    sliweczka92, Starająca, Bunia86, Kaczorka, summer86, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka o to Ty dzisiaj masz wizytę! Ale ze mnie nieogar, ogromne kciuki i daj znać od razu po!!!

    Frelcia tak tak, dokładnie o to mi chodziło co napisała Śliweczka :)

    Frelciaa lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia - jak wszystko jest ok to wychodzisz, ze szpitala po dwóch dobach. Niezależnie od tego czy rodzilas SN czy CC.

    Agulineczka - kciuki ❤️

    Frelciaa lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w szpitalu po cc wychodzi się w 3 dobie, a po sn w 2

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2119 1819

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalach wrocławskich po CC trzymają jednak dobę dłużej. Tak jak napisala Jeżowa po SN 2 doby zazwyczaj pełne a po CC 3.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
‹‹ 3900 3901 3902 3903 3904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ