X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki!

    Dzidziuś jest, żyje, ma się ponoć całkiem dobrze i mierzy prawie 3 cm. Dziś na chwilkę usłyszałam po raz pierwszy serduszko 🥰😍
    Krwiakow żadnych nie ma, ale lekarz stwierdził, że mam dość ukrwione miejsca wokół pęcherza płodowego (które widać nawet na usg) i być może (również przez heparyne) wystarczy ciut większy wysiłek i pękają jakieś naczynka. Szyjka w porządku, żadnych innych niepokojacych rzeczy nie ma. Zwiększył mi dawkę leków, mam sie oszczędzać i na jakiś czas zakaz współżycia. Mówię Wam kamień z serca! Wczoraj jak zobaczyłam żywy czerwony kolor to naprawdę się wystraszyłam.Tym bardziej, ze w poniedziałek przeżyłam bardzo duży stres.

    Bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku z maluszkiem. Niech dalej pięknie rośnie i nie daje mamie straszakow 👍💕 rosniejcie zdrowo

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris jednak zdecydowałaś się na szczepienie. Ja też jestem zapisana ale mam wątpliwości, nie jestem do niej przekonana, za mało badań klinicznych itp. Nie wiem co mam robić w sumie .

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mogę się pochwalić już całkiem nieźle chodzącym Piotrusiem 🥰 super się patrzy jak Twoje dziecko tak pięknie się rozwija :)

    Rucola, kciuki za Twojego małego Wojownika, oby jak najszybciej mógł wyjść do domu ❤

    Suszarka, dla Was wytrwałości i cierpliwości, bo z kp bywa różnie, ale pozytywne nastawienie i determinacja mogą wiele, serio!

    Rucola, Lunaris, Yoselyn82, Bunia86, Kaczorka, Suszarka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris daj znać jak tam po szczepieniu :D ja w sumie teraz nie wyrażałam chęci przez kp, ale z drugiej strony zanim nadejdzie moja kolej to już pewnie karmić nie będę 😅

    Suszarka mam nadzieję, że z dnia na dzień będziesz się czuła coraz lepiej, będziesz miała więcej siły. Co do karmienia - powiem tak, historie tutaj z forum pokazują, że w 98% przypadkach jak ktoś chce karmić piersią to mu się to udaje czy to w postaci kp czy kpi i jeśli marzysz o tym, by karmić piersią to z całego serca Ci życzę, aby Ci się to udało. Ale pamiętaj, że nadrzędnym celem każdej mamy jest nakarmić dziecko, obojętnie w jaki sposób i jesteś zawsze tak samo wspaniałą mamą, niezależnie od tego czy karmisz piersią czy butelką i nigdy o tym nie zapominaj, bo odwalasz kawał cholernie dobrej roboty <3 Super, że mąż zapatrzony w córcię <3

    Śliweczka gratuluje postępów u Piotrusia! Szybciutko wystartował :D

    Ja jestem właśnie u rodziców, przyjechałam z dziećmi na tydzień. Agatka zachwycona, że ma dziadków do dyspozycji, ja też się bardzo cieszę, że mogę spędzić z nimi trochę czasu. Tymek dzisiaj nieco niespokojny jak na jego standardy, ale ma już skończone 5 tygodni to chyba już mogę zrzucać na pierwszy skok? 😂 czy jeszcze nie? 😂

    sliweczka92, Suszarka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Lunaris jednak zdecydowałaś się na szczepienie. Ja też jestem zapisana ale mam wątpliwości, nie jestem do niej przekonana, za mało badań klinicznych itp. Nie wiem co mam robić w sumie .

    Yos niebawem nie trzeba będzie się martwić... :D
    UPDATE: z uwagi na brak szczepionek nie zostanę zaszczepiona :p :) :/ :[ niezły dżołk... cała administracja sie poszczepiła a medycy czekają...

    Mimo wątpliwości na liście szczepień byłam od początku tylko przepływ informacji w moim szpitalu jest tak kiepski że w zasadzie znalazłam się na jej końcu :/ dzięki temu nie wiem czy w ogóle doczekam się tego szczepienia :/

    Już więcej nie marudzę bo mam generalnie zły dzień: w pracy bagno, szczepionki brak, szkoła zmieniła plan lekcji i nie odebrałam dziecka na czas, jutro trzeba wstać o 6 a my jeszcze w polu z lekcjami... ech... trzeba znowu wejść w jakiś rytm dnia, oby za chwilę nie zmienił się od nowa.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris a to historia... Nawet nie wiem jak to komentować. Przykro mi, że taki **ujowy dzień dzisiaj u Ciebie, czasami to człowiek by się chciał zamknąć w pokoju z tabliczką czekolady wielkości płyty chodnikowej i mieć wywalone na świat...

    Lunaris lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa przyjęłam pod kołdrą 2 kinder bueno i dziś świat mi się jawi w innych barwach :D

    malka, Minnie89, summer86, sliweczka92, Anna Stesia, Yoselyn82, Jeżowa lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaa, jak u Ciebie?

    Jeżowa, jeśli masz namiary na czekoladę wielkości płyty chodnikowej daj znać, kupię cały deptak!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2021, 21:38

    sliweczka92, summer86, Lunaris lubią tę wiadomość

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stestia dziękuję ze pytasz. Mam się dobrze, myślę że to jeszcze nie mój czas chociaz jakieś tam skurcze mam I to coraz częściej.

    Na pewno jak pojade rodzic dam znać :)

    sliweczka92, summer86, agulineczka, Anna Stesia, Suszarka lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Jeżowa przyjęłam pod kołdrą 2 kinder bueno i dziś świat mi się jawi w innych barwach :D

    Mnie to chyba już znieczuliło na czekoladę - niby jadam ją z częstotliwością karmień Julki - przy każdym nocnym karmieniu, a jakoś humoru nie poprawia :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 15:40

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zjadłam pół pudełka lodów czekoladowych...i powiem Wam ze jestem przeszczęśliwa :D

    sliweczka92, Jeżowa lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie, teraz nie będę mogła myśleć o niczym innym , jak o tych lodach 🤪

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tylko dodam:
    Wiadomo -środa dzień loda 😁

    Minnie89, sliweczka92, summer86, reset lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie <3

    Ja już ze 2 miesiące lodów nie jadłam.. i jak przeczytałam post Minnie to poczułam pustkę w środku 😅

    Rucola, co u Was kochana? Jak sobie radzicie? Jak się miewa Tytusek? Lewko nadal zakochany w Idalce? Przesyłam Wam uściski i dobre myśli ;*

    Rucola lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 02:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer Synek dobił do 2kg i już wczoraj został zaszczepiony. Dziś mam dzwonić i pytać lekarza dyżurnego ile chcą Go jeszcze obserwować pod kątem wagi ale mam nadzieję że to już ostatnia prosta...

    summer86, Ania_1003, Kaczorka, Lunaris, Cheresta, sliweczka92, Anna Stesia, Yoselyn82, Cccierpliwa, reset, Suszarka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola cudowne wieści :) Tytus będzie silny i duży jak starszy brat <3 ale fajnie będzie miała Idalka jak chłopaki zaczną kolegów przyprowadzać :D do wyboru do koloru i dwóch obrońców u boku <3
    Kciuki za weekend w komplecie we własnym domu!

    Agulineczka, Suszarka jak się macie?

    Śliweczka jak Ty się czujesz z trójką dzieci ? :D ogarniasz i dajesz radę? Mam nadzieję że ciąża jest dla Ciebie obecnie łaskawa.

    Verita mocne kciuki na końcówce i pamiętaj o meldunkach bo będziemy myślały że już na porodówce siedzisz :D

    sliweczka92, Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, ja mam się dobrze. eMek pracuje zdalnie, z domu z więc mam go, jak potrzebuje pomocy 😁 no i jak któreś śpi, to mogę wyskoczyć tylko z jednym np do sklepu czy paczkomatu 😅 Dajemy radę, Hania już prawie brata nie leje, Młody zaczyna jej oddawać, a jak oberwie, albo zrobi się coś nie po jego myśli, to głośno to manifestuje 😆 no i lata już po chałupie jak na homo sapiens przystało 🙈 generalnie już super się dogadają i fajna więź się między nimi rodzi. :) chodzą spać dość wcześniej, bo zazwyczaj o 20 już śpią i rodzice mają wieczór dla siebie 😍🥰

    Jeśli chodzi o ciążę, to jest chyba najlaskawsza z wszystkich trzech (choć na poprzednie nie narzekalam). Jedynie miałam dwa takie dni i noce kiedy miałam straszne zawroty głowy. Na szczęście wypadło w weekend, więc wtedy leżałem i pachnialam A dzieciakami zajmował się Tatuś. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 09:53

    Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola z całego serducha życzę Wam żebyście spędzili weekend cała rodzina w domu :)

    Śliweczka cudownie się czyta takie wiadomości, tyle pozytywnej energi :)

    Agulineczka a Ty jak się czujesz? Plamienia ustały?

    Rucola, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie jedziemy po Małego ❤️

    JustynaG, Cheresta, Cccierpliwa, sliweczka92, *Agape*, Bunia86, golonat, Minnie89, moniśka..., Suszarka, Lunaris, reset, summer86, Aga9090., Yoselyn82, malka, Jedna_z_Wielu, Kaczorka, Cabrera lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola cudownie 🥰❤

    Bunia, dzięki, że pytasz. U mnie plamienie ustalo dopiero wczoraj. Cały tydzień trwało. Teraz oby tylko do prenatalnych, chciałabym w końcu odetchnąć.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
‹‹ 3906 3907 3908 3909 3910 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ