X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 marca 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, Lunaris wspaniałych masz tych chłopaków 🥰

    Yoselyn82, Lunaris, Magnolia90 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upgrade po kolejnej nocy : żeby nie było -wszystko wróciło do stanu wyjściowego czyli noc na pobudkach :D ALE ALE ALE! bez mleka :D i pobudek było tylko 5 do 5.45 uważam że to i tak jest postęp :) byle do przodu ;)
    Jeżowa a u Ciebie jak?

    Ps jutro idę na rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki!
    Ps II czy praca z najlepszą przyjaciółką żony Twojego exa to dobry pomysł? :D pytanie retoryczne oczywiście :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 20:22

    sliweczka92, Minnie89, KateHawke, Kaczorka, Aga9090., JustynaG, Suszarka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 marca 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris powodzenia jutro!
    5 pobudek o matko! Fajnie, że bez mleka, ale nadal bardzo często się budzi. Tak czy siak warto świętować nawet najmniejszy sukces!:)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 marca 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris nie wiem czy spóźniłam się na kciuki, ale czekam na info jak tam rozmowa!!!

    Lunaris lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 marca 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i widzę że pytałaś jak u mnie - u nas wszystko po staremu, czyli bardzo dobrze :D mąż dostał pracę i od kwietnia będzie łączył pracę z doktoratem, więc będzie ciut bardziej eee chaotycznie w naszym życiu, ale damy radę, bo trzymamy się wizji, że dzięki temu szybciej kupimy jakieś mieszkanie lub działkę :) już bardzo nam się marzy, codziennie o tym fantazjujemy haha

    Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 marca 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa gratulacje dla męża!

    Ja też dostałam nową pracę :D tyle że nie do końca ogarnęłam temat :P szukałam pół etatu w zamian za szpital a tymczasem przytuliłam umowę-zlecenie dodatkowo na pół etatu :D no cała ja! mistrz pertraktacji! Szefowa przekonała mnie do umowy na okres próbny 3 miesiące. Jeśli mi się spodoba i ja się im spodobam to zaoferują mi etat. Póki co jakoś może dam radę bo pieniądze dobre a w szpitalu mam jeszcze dużo urlopu do wykorzystania, praca spokojna i niewymagająca. Teraz muszę tylko przekonać mamę na dodatkowe dyżury przy dzieciach :P jak się okaże że jest słabo to zrezygnuję, spróbować trzeba. Może akurat zmienię coś na plus.

    YOS hop hop hop jak się masz jak u Ciebie? kiedy wizytujesz?

    Minnie89, Kaczorka, Suszarka, malka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 marca 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate nie wiem czy Cię to pocieszy - ostatnio przyłapałam Ninę na myciu zębów psu 🤦🏼‍♀️ Myli na zmianę, jedną szczoteczką. Noo...

    Wczoraj do mnie przyszła książka pt. Uwaga! Złość; od Natuli, czuję że może wielu z nas pomóc. Dam znać jak przeczytam ;)

    Yos gratulacje serdeczne!

    Lunaris a Tobie pracy no i udanego odstawienia mleka nocnego :)

    Tytusowi strzeliło pół roku. Nie wiem kiedy, ale czuję ulgę. To nie był łatwy czas, ale zaczyna być odrobinę lepiej. Nadal brakuje mi chwili na oddech, no ale wiosna nadchodzi!
    T. od soboty pięknie raczkuje a od niedzieli samodzielnie siada 😱. Dzięki temu, wczoraj miał pierwszy spacer w spacerowce i był to pierwszy spacer bez płaczu, dodatkowo zasnął zaraz. Dzisiaj też dwie drzemki w wózku zaliczyliśmy 💗

    sliweczka92, veritaa, summer86, Jeżowa, Yoselyn82, KateHawke, Minnie89, Kaczorka, Cheresta, Lena21, JustynaG, Suszarka, reset, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 4 marca 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik sto lat dla Twojego półrocznego synka! Oby było już tylko łatwiej. Jesteś super mamą <3 a Tytus jakie postępy!!! Brawo chłopaku <3

    Lunaris hahaha Ty chyba z tych co dostają gorączki jal mają za mało na głowie! Powodzenia kobieto :D :D

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 4 marca 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, U Was pół roku, a u nas już rok! Szok! Imprezke robimy w niedzielę 🙃 w końcu przyjeżdża moja rodzinka, więc będziemy mieć weekend pełen wrażeń. :)

    Jeżowa, Suszarka, Yoselyn82, veritaa, Lunaris lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 4 marca 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka rzeczywiście! Wszystkiego najlepszego dla Piotrusia! Ale jak tak sobie pomyślałam, że Hania ma niecałe 2,5z roku, Piotruś roczek, a Ty już za półmetkiem ciąży... Kobieto skąd Ty weźmiesz siły! :D oby Gabrysia była spokojniutka jak mój Tymko, życzę Ci tego, bo na pewno nieco to ułatwi haha :D

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 4 marca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa myślałam o tym samym! Mieć trójkę dzieci poniżej trzech lat równocześnie to w mojej głowie jakiś nierealny kosmos..! 🙈

    Rucola, veritaa lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 4 marca 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mojej głowie to też jeszcze mało realne 🤪

    Rucola lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 marca 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka wszystkiego najlepszego dla Piotrusia! :)

    A ja się ostatnio zastanawiam jak ja znowu przejdę na tryb budzenia się pierdyliard razy w nocy ;)
    Złożyłam wniosek do przedszkola o przyjęcie córki od września. Zobaczymy. Omineliśmy żłobek, ale do przedszkola już chcę ją zapisać. Tym bardziej, że tak garnie do innych dzieci.
    W sierpniu przedszkole syna jest zamknięte. Biorąc pod uwagę, że dzidziuś urodzi się na początku sierpnia to będzie pełna chata i głośna :D

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 marca 2021, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Jeżowa myślałam o tym samym! Mieć trójkę dzieci poniżej trzech lat równocześnie to w mojej głowie jakiś nierealny kosmos..! 🙈
    W mojej też 😂😂😂

    summer86, sliweczka92, Aga9090., JustynaG, Lena21 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 marca 2021, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola :D
    Co u Was kochana?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 marca 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczko myślę że na początku kiedy noworodek teoretycznie dużo śpi to nawet fajnie że dziecię będą w domu i przywykną, że mają rodzeństwo.
    Lunaris Ty jesteś nie do zdarcia. Czyli będziesz pracować z przyjaciółką exa? Nie miałam okazji napisać że masz przepiękne dzieci. Nie wiem czy wypada tak pisać i chłopcach no ale taka jest prawda.
    Pozdrawiam ja, matka trójki dzieci poniżej 3go roku życia od prawie 2 miesięcy i jeszcze przez prawie 6 w takim stanie rzeczy 😂😂😂 póki co wszyscy żyjemy. Jakoś 😅 ale dla mnie chyba największym problemem są problemy emocjonalne starszaka związane z pojawieniem się rodzeństwa. A bliźniaki jak to dzieci. Jeden dzień lepszy, drugi gorszy. Tak samo nocki. Ale są przekochane i śliczne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 08:00

    sliweczka92, summer86, Yoselyn82, Aga9090., Lunaris, Suszarka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola jakos się właśnie nie obawiam o to czy rodzeństwo odnajdzie się w nowej sytuacji, wiem, że dadzą radę spokojnie :) Szkoda mi tylko bedzie maluszka, bo moje dzieci nie nalezą do cichych 😂

    Twoje bliźniaki niedługo skończą 2 miesiace! Niesamowite :) Musisz się nam kiedyś tutaj nimi pochwalić :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola przepraszam 🙈🤣 po prostu ja wiem, że bym nie dała rady, na myśl o trzecim dziecku teraz jakoś mi słabo, ta dwójka mi tak daje w palnik że czuje się jak jakaś staruszka, psychika jeszcze, ale fizycznie jest koszmar i nie ma opcji na poprawę jeszcze przez jakiś rok pewnie 🤦🏼‍♀️🤷‍♀️

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję, ale nie mam kiedy napisać - praca, rehabilitacja, do tego wznowa u teściowej oraz podejrzenie nowotworu u mojej Mamy. J. daje popalić, nie sypia do tego stopnia, że zaczynam się martwić, czy to nie będzie mieć długofalowych skutków, bo przecież ten młody mózg potrzebuje snu, by się rozwijać.
    Ja ciągnę na kofeinie i czekoladzie oraz jakichś oparach. Do pracy chodzę z przerażeniem, że coś zawalę, że przegapię termin itp.
    Do tego- jeśli potwierdzą się problemy u mojej mamy - to będziemy musieli na gwałt szukać żłobka/ niani i nie wiem, co tu robić.
    A w tym wszystkim moje serce (albo macica) wyje, że chce tu i teraz wracać do starań.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 marca 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawiam moja trójeczkę na chwilkę :)
    https://naforum.zapodaj.net/4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 07:10

    KateHawke, Kaczorka, moniśka..., Minnie89, Yoselyn82, Cheresta, sliweczka92, Jeżowa, Aga9090., Ania_1003 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 3919 3920 3921 3922 3923 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ