X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, gratulacje <3 dzielnie się spisałyście :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie (co za nowość ;)). Bolą mnie dziś na przemian jajniki, ból znany bo podobne miałam przy owulacji, szczególnie stymulowanej. Czy pod koniec 13 tyg. to normalne? Miała tak któraś z Was?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie (co za nowość ;)). Bolą mnie dziś na przemian jajniki, ból znany bo podobne miałam przy owulacji, szczególnie stymulowanej. Czy pod koniec 13 tyg. to normalne? Miała tak któraś z Was?

    Wiesz co, mnie ciągle coś bolało i ciągnęło :-/
    I tak do dzisiaj...
    Trochę bardziej w okolicach w których wypadalby okres. Poza tym po cp i laparoskopii zrosty mnie ciągnęły.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka maleństwo już takie duże <3


    Mycha teraz ciesz się macierzyństwem i dochodz do siebie ucałuj od E-cioć <3

    malka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie (co za nowość ;)). Bolą mnie dziś na przemian jajniki, ból znany bo podobne miałam przy owulacji, szczególnie stymulowanej. Czy pod koniec 13 tyg. to normalne? Miała tak któraś z Was?


    mi gin mowila ze to wiązadła :) tam wszystko sie rozciaga. mam tak do tej pory



    MYCHA gratuluje , zdrówka dla malenstwa i mamusi :*

    mi88 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha - gratulacje! To teraz odpoczywajcie i szybkiego wypisu do domu życzę :)


    age.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piliiiik, jak wizyta? :) Tchnij i Ty trochę radości w dzisiejszy dzień.
    Mycha, gratuluję Ci bardzo :)

    Tak strasznie mi żal Aksamitnej. Mama Ginekolog miała podobną sytuację - położyła się do łóżka na kilka miesięcy, żeby ratować dzidziusia, po czym poroniła kiedy już zaczynała mieć nadzieję, że jednak się ułoży. Pisała, że to właśnie było najgorsze, że gdyby poroniła od razu, to jeszcze byłaby w stanie to jakoś znieść. Los jest okrutny.

    Nika, kciuki za Zarodkusia. Przed Tobą ciężkie dwa tygodnie, ale jesteś silna. Ale beznadziejnie wypadło, że to akurat na święta, kiedy wszędzie rodzina, życzenia, bleh. Pewnie nie dacie rady się wykręcić choćby chorobą?

    ANkaG lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha wpadłam pogratulować Uleczki <3 i dzielnej Mamie życzyć szybkiego powrotu do sił i w miarę przespanych nocy :)

    Ciekawe jak się ma Jacqlines ?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie (co za nowość ;)). Bolą mnie dziś na przemian jajniki, ból znany bo podobne miałam przy owulacji, szczególnie stymulowanej. Czy pod koniec 13 tyg. to normalne? Miała tak któraś z Was?

    Ciągle coś boli, a to typowo okresowo, a to bardzo ciągną więzadła, na których zawieszona jest macica i jeszcze dodatkowo blizna po wyrostku. Mi się też już pojawiły skurcze przepowiadające Braxtona-Hicksa. Miałam je wczoraj nawet podczas badania u lekarza, dlatego się uspokoiłam, że to na pewno to.


    age.png
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha gratulacje :)
    Malka śliczne maleństwo :)

    malka lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Ciągle coś boli, a to typowo okresowo, a to bardzo ciągną więzadła, na których zawieszona jest macica i jeszcze dodatkowo blizna po wyrostku. Mi się też już pojawiły skurcze przepowiadające Braxtona-Hicksa. Miałam je wczoraj nawet podczas badania u lekarza, dlatego się uspokoiłam, że to na pewno to.

    Juicy a często odczuwasz te skurcze?
    Bo mi towarzysza od 14tc. Teraz troche rzadziej na szczęście.

    Ja też ma do was pytanie.
    Też uprawiacie takie czarnowidztwo jak ja?
    Ciągle się czymś martwię, ciągle coś wkkręcam...
    Zamiast się cieszyć to się zamartwiam.
    Spokojna jestem 2 dni od wizyty u lekarza a później znów to samo.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję, Mycha. Zdrówka dla Was!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Ja też ma do was pytanie.
    Też uprawiacie takie czarnowidztwo jak ja?
    Ciągle się czymś martwię, ciągle coś wkkręcam...
    Zamiast się cieszyć to się zamartwiam.
    Spokojna jestem 2 dni od wizyty u lekarza a później znów to samo.

    Matko to nie mija? ja to jestem narazie spokojna tylko w dzień wizyty i jak mi mdłości dokuczają. Ja w maju poroniłam i w sumie 3 tyg chodziłam z martwym dzidziusiem i ani raz nie zaplamiłam nawet więc mam tą cholerną świadomość że poronienie nie równa się krwawieniu i z tą świadomością muszę żyć i czekać od wizyty do wizyty. Chyba tak już będzie, jeszcze jak się czyta o smutnych zakończeniach to się człowiek nakręca. Ale są też dobre zakończenia i jest ich napewno więcej...

    Mycha, Jacq (też jest już po) gratulacje, jak już się naprzytulacie to czekamy na zdjęcia! :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, gratulacje, kochana! Niech się Uleczka zdrowo chowa! A Tobie szybkiego powrotu do sił oraz samych macierzyńskich radości!

    Summer, u mnie nie ma dnia, żeby mnie brzuch nie bolał. Dzis się z kolei okazało, że mam wzmożone napięcie macicy i nie jest to do końca dobre. Ból więzadeł czy jajnika to rzecz normalna, ale w przypadku twardnienia brzucha trzeba się skonsultować z lekarzem. Mnie kazał leżeć, brac końskie dawki magnezu (po którym mam migrenę, ale to szczegół), i raz na czas nospę, żeby rozkurczyć mięśnie macicy. Niestety, takie wzmożone napięcie może mieć wpływ na długość szyjki, więc warto się obserwować (u mnie szyjka lekko poniżej normy).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2017, 19:40

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni czuję je codziennie, głównie późnym wieczorem lub rano.
    U mnie pojawiają się jako typowy ból okresowy, czyli ból w krzyżu. Skurcz jest dość mocny i trwa krótko, gdyby nie ciąża to bym biegła zakładać podpaskę na noc.

    Co do strachów, to ja ich nie mam za dużo. Staram się cieszyć ciążą, szczególnie teraz, gdy od kilku tygodni nie mam mdłości.
    Czasami się martwię jak synek mniej się rusza lub jeśli mnie kopnie gdzieś tam na dole i się boję, że mi się szyjka otworzy. Ale tak na codzień to nie...
    A czym się konkretnie martwisz? Napisz, to zaraz przegnamy obawy :)


    age.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Mycha super! Czekam z niecierpliwością na relacje. Daj znać jak już się trochę ogarniesz :)

    JuicyB brzuch mu chyba troszkę widać, szczególnie wieczorem. Ale na kopniaki jeszcze trochę sobie poczekam.

    Pilik trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/56cd6bab87f5.jpg

    <3 <3 <3
    Śliczności!

    A co do brzucha to uważajcie - ja do 15 tc nie miałam prawie nic, a tu nagle hyc! i pojawiła się mała piłeczka. Normalnie jak hiszpańska inkwizycja.

    Yoselyn82, malka lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha gratulacje!!

    U mnie po wizycie wszystko w porządku, maluch ma 4,58cm, nt 1,2, nosek jest, serduszko w porządku, wszystkie przepływy tez. Pierwszy raz maluch tak fikał. Raz głowa z jednej, zaraz z drugiej, uroczy widok <3
    Zdjęcia słabe przez to, ale udało się podpatrzeć i wg gin dziewczynka :) pytałam czy to się może zmienić, powiedziała że teoretycznie może, ale raczej jej się nie wydaje żeby coś się pojawiło ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5dd500523d5c.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dae6c0671256.jpg

    Anna Stesia, mi88, PodwojnaMamaWdwupaku, staraczka1111, Lunaris, Flowwer, Sarna84, summer86, Ruth, Agniechaaaa, Yoselyn82, Bocianiątko, malka, Kaczorka, KateHawke lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Nika, kciuki za Zarodkusia. Przed Tobą ciężkie dwa tygodnie, ale jesteś silna. Ale beznadziejnie wypadło, że to akurat na święta, kiedy wszędzie rodzina, życzenia, bleh. Pewnie nie dacie rady się wykręcić choćby chorobą?
    Dziękuję. Niestety, wykręty nie pomogą, a już wolę jechać do mamy, niż żeby ona przyjechała do mnie. Postaramy się przyjechać na gotowe, żeby mi nikt jakichś zadań bojowych nie wlepił.
    Nie wiem, jak to wytrzymam, ja dosłownie nie potrafię się przestawić na myślenie o czymś innym niż to, czy jeszcze rośnie. Ja chcę już 27.12 i żeby było dobrze!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, gratulacje dużej Córci! <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2017, 19:27

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Mycha gratulacje!!

    U mnie po wizycie wszystko w porządku, maluch ma 4,58cm, nt 1,2, nosek jest, serduszko w porządku, wszystkie przepływy tez. Pierwszy raz maluch tak fikał. Raz głowa z jednej, zaraz z drugiej, uroczy widok <3
    Zdjęcia słabe przez to, ale udało się podpatrzeć i wg gin dziewczynka :) pytałam czy to się może zmienić, powiedziała że teoretycznie może, ale raczej jej się nie wydaje żeby coś się pojawiło ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5dd500523d5c.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dae6c0671256.jpg

    Czyste piękno! <3

    pilik lubi tę wiadomość

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ