X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka śliczny masz wykresik, trzymam kciuki

    kr0pka, Mirabelka30 lubią tę wiadomość

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, Morisku mam nadzieję, że to chwilowy kryzys Słonce :* <3 w każdym związku tak bywa, trzymam kciuki żeby było wszystko OK.

    Chociaż wiesz, ja ostatnio ma podobnie.. niby wszystko OK ale wkurzamy się na siebie na jakieś glupoty, ja sie robię coraz bardziej nerwowa.. mamy okazję jechac gdzies chociażby do WRO na 2-3 dni na weekend wyskoczyć, za 250 zl mniej niż by nas wyszło norrmalnie.. entuuuzjaaaaazm aż kipi.. "wiesz Kotek, że ja nie jestem za bardzo wyjazdowy".. no tak, lepiej przecież rozsadzic dupe przed PS i grać... czasem też sie zastanawiam czy to wszystko ma sens czy to nie przyzwyczajenie bardziiej...



    A co dobety Mirabelka to w "a lab", chyba 240zl bylo? Albo koló 30 ale co by nie było sporo mniej niż w Lhx Medzie, mają duźo punktów, znakdziesz coś koło siebie :)

    Mirabelka30 lubi tę wiadomość

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważka wrote:
    Mirabelka śliczny masz wykresik, trzymam kciuki
    Wlasnie, oby sie okazało, źe żadna inseminacja Wam nie będzie potrzebna <3

    Mirabelka30 lubi tę wiadomość

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze w vertimedzie chyba 24zl ale oni zawsze do alab wysylaja i alab ma wiecej punktow na pewno. Ja jak robie krew w vertimedzie to dostaje haslo i sprawdzam wieczorem wynik na str alabu wlasnie.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ello...po wypadzie na prawdziwą wieś...

    Mirabelka trzymam kciuki - ładnie to wygląda <3 Zostań moim bohaterem miesiąca! Normalnie zaczęłybyśmy sobie na szczęście nogi łamać ;)


    Moris, to chyba coś w powietrzu...może załapałaś jakiegoś wirusa ode mnie ;) Przejdzie!
    choć u mnie jeszcze dogorywa ;)

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedyś w szpitalu na żelaznej robiłam za 30 albo 25... (tam jest chyba pkt alabu) trzymam kciuki żeby była pozytywna... ktoś musi w końcu zaciążyć na tym wątku

    A w ogóle to witajcie ... siedze aktulalnie w domu i mam chyba zapalnie krtani - generalnie głos straciłam....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 16:36

    2020 :)
    2023 :)
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka juz u siebie mieszkacie prawda?
    A ja wlasnie wracam. I juz mysle co to jutro bedzie, jaka temp.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety jeszcze nie... ale mam nadzieje ze do konca miesiaca sie przeniesiemy... na razie przeraża mnie wizja przeprowadzki....

    2020 :)
    2023 :)
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 12:39

    madlenka lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz Ajka. Ja sie cieszylam ze bede urzadzac mieszkanie. Czasami mam ochote to zostawic w pizdu i wrocic na stancje. Kurde po pracy normalnie nie mam sily szukac mebli czy dodatkow. Zwalam na to, ze teraz za duzo kasy nie mamy, bedziemy zamawiac stol jutro. Moze potem sie ogarne.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa jakbysmy sie nie znaly to stwierdzilabym ze to plamienie implantacyjne. No ale nie lubie robic nadzieji bo to pozniej bardzo boli. Na progesteronach i innych sie nie znam. Kurde nawet sama nigdy go nie robilam.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez ostatnio cos sie spierniczylo w malzenstwie...

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Wiem co czujesz Ajka. Ja sie cieszylam ze bede urzadzac mieszkanie. Czasami mam ochote to zostawic w pizdu i wrocic na stancje. Kurde po pracy normalnie nie mam sily szukac mebli czy dodatkow. Zwalam na to, ze teraz za duzo kasy nie mamy, bedziemy zamawiac stol jutro. Moze potem sie ogarne.

    My też nie bardzo z kasą... gdyby nie moi rodzice to nie wiem co by było... wczoraj zamawiałam sprzęty do kuchni, jak zobaczyłam ile to wyszło to włosy mi na głowie dęba stanęły....

    o czymś takim jak stół to jeszcze w ogóle nie myślę... na razie mamy wypożyczoną sofę ikeowską i tyly... zmęczona tez juz tym trochę jestem.... a tak się cieszyłam na to urządzanie

    Arturowa ja tak mam jak mi pęcherzyk nie pęka... ze 2 razy przyłapała na USG. A taak w ogóle jak Twój mąż?

    2020 :)
    2023 :)
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w malzenstwie tez bywa roznie. Chyba nie ma takiego zwiazku gdzie zawsze jest pieknie i kolorowo. Tym bardziej ze my wszystkie mamy jeszcze problemy z zaadoptowaniem jakiegos zielonego groszka na wykresie wiec to wszystko sie kumuluje. M zrobil badania i widze ze juz tak sie tym nie martwi. Domi a wy robiliscie? Ja sie usmialam jak mi M opowiadal o tym wszystkim.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenko, nie, stwierdzilismy ze jesli tym razem znow sie nie uda (owu jakos w tym tyg powinna byc), wtedy P idzie na badania. opowiesz jak to wyglada i czemu sie usmialas?:)

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    U mnie w malzenstwie tez bywa roznie. Chyba nie ma takiego zwiazku gdzie zawsze jest pieknie i kolorowo. Tym bardziej ze my wszystkie mamy jeszcze problemy z zaadoptowaniem jakiegos zielonego groszka na wykresie wiec to wszystko sie kumuluje. M zrobil badania i widze ze juz tak sie tym nie martwi. Domi a wy robiliscie? Ja sie usmialam jak mi M opowiadal o tym wszystkim.

    A mój mąż dziś rzucił w podłogę obrączką, a ja kazałam mu sie wynosic... po 20 minutach juz nam przeszło tylko obrączkę ciężko było znaleźć... takie to z nas malzenstwo, ze lubimy skakac sobie do gardel

    Madlenka to robiliście juz jakie badania, rozumiem że u Twojego faceta wszystko ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 18:42

    2020 :)
    2023 :)
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak robilismy. Tzn M byl na badaniach nasienia. Zapisal sie z dnia na dzien on line. 170zl, za kilka godz miał wyniki na maila. Ogolnie jak bylo po to napisal zebym nie pytala wiec ja mialam juz pewnosc ze nic z tego nie wyszlo. Pozniej stwierdzil ze nie bylo zle. Najpierw czekal w poczekalni, przyszedl lekarz i do niego po imieniu "tak jakby wszyscy wiedzieli ze przyszedlem sobie zwalic konia". Zabral go do tego pokoiku, zapytal ile dni wstrzemiezliwosci i czy probka bedzie oddana w calosci na co moj maz "chyba sobie poradze i nie strzele gdzies na sciane". Pokoj myslalam ze bedzie wygladal jak zabiegowy. A tam czerwona kanapa, czarne sciany, plakat z gola baba, klawiatura i duzy telewizor na scianie. 10min i po robocie. Zostawia sie kubeczek w okienku, wciska przycisk i ta probka gdzies leci. Wiec nie idzie sie przez caly korytarz ze sloikiem smietany :)

    Nymeria lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no madlenko to luksusy widze:)) u nas w labolatorium jest mozliwosc doniesienia probki wiec raczej tak to zrobimy, nie na miejscu:)

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 12:39

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa dobrze hormony juz ok.... A my w przyszłym tygodniu chyba badania M. zrobimy...

    Morisek... ja też wybuchowa bardzo, a M. to może nawet bardziej.... czasem się zastanawiam co sąsiedzi o nas sobie myślą....

    2020 :)
    2023 :)
‹‹ 1036 1037 1038 1039 1040 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ