X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cuda cuda nad cudami.
    Moja kuzynka która jest chyba z 12 lat po ślubie i z tego co wiem od daaaaaaawna się starali (nigdy wprost nie pytałam) - jest w ciąży!!! :D
    Nie wiem jak się to stało - czy in vitro czy co, bo nikt na razie nic więcej nie wie. Ale jak widać - MOŻNA - nawet po tak długim czasie.

    Sytuacja wygląda tak, że 2 kuzynki w ciąży (druga - jej siostra też się starała półtora roku) i tylko ja zostałam. Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej czuję, że mnie to boli :(

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    właśnie was nadrabiam, bo nie mogłam poczytać z pracy, bo mnie podglądali a telefonu zapomniałam :(

    AnaAna wrote:
    Ma któraś z was prawko ?

    Ja bez prawka jak bez ręki, byłam mangerem oddziału wypożyczalni samochodów, więc się najeździłam swego czasu :) A teraz skoro baby w drodze to zmienimy auto na dużego SUVa, juz nam szukają. Achh jak ja się cieszę!!!!

    201511211678.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa, chociaż przyznaję, że trochę czasu już tutaj spędziłam czytając Wasze historie, rozterki i nadzieje.
    Mam nadzieję, że pozytywna energia, która już mi się udzieliła, będzie ze mną aż do szczęśliwego zafasolkowania.

    To dopiero 6dc, więc testowanie dopiero w kwietniu. Staram się nie nakręcać, zwłaszcza, że poprzedni cykl wydłużył mi się do 44 dni (norma 28-29) i w dniu spodziewanej @ miałam śluz jak na ovulkę. Zastanawiam się, czy Castagnus, który biorę coś nie namieszał.. To było moje drugie opakowanie, bóle PMS takie same i ten zaburzony cykl... Testów zrobiłam chyba z 8, wszystkie negatywne. Nadzieję miałam jednak do samego końca. Nawet w trakcie @, mając w głowie historię mojej osobistej matki, która do 3 miesiąca miała miesiączkę (upiera się, że był to normalny okres, nie plamienia :P).

    Lekarz na urlopie, dopiero na początku kwietnia wizyta. Mam zamiar zbadać sobie hormony, bo to już nasz 16cs (w prawdzie na początku bez żadnych obserwacji itd.).
    Mam też problem z trądzikiem, mimo że na karku 27 lat. M zajada Androvit plus i zobaczymy.

    Chaotyczna ta wypowiedź, ale to trochę stresujące to pierwsze postowanie ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris :(
    Ale nowy cykl nowe nadzieje, weźmiesz leki i będziemy trzymać kciuki żeby zadziałały !!!

    aaagaaatka i tobie na 100% się uda !!!

    Morisek28, AnaAna lubią tę wiadomość

    201511211678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie kładę gładź na twarz, za pół godziny wyruszam do centrum z moim podwładnym...obiecał mi kupić coś ładnego na przeprosiny, nie pogardzę więc nową bluzką haha.


    1317309lsk5aj07xu.gif

    Nymeria, Morisek28, arturowa lubią tę wiadomość

  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj alicjaaaa :) Trzymamy kciuki żeby się udało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 17:05

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    201511211678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nymeria wrote:
    Moris :(
    Ale nowy cykl nowe nadzieje, weźmiesz leki i będziemy trzymać kciuki żeby zadziałały !!!

    aaagaaatka i tobie na 100% się uda !!!

    Do wakacji wszystkie będziemy biegać z brzuchami,będziemy narzekać, puszczać pawie na prawo i lewo a do tego zaparcia i śliniotok.

    Nymeria, alicjaaaa, Kena1983, arturowa, Klara87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj alicjaaaa, w naszych skromnych progach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! Moris! nie napisałaś nic o zaparciach...więc ja dodam że mam okropne, trzydniowe, po czekoladzie hihi, od dwóch dni unikam łakoci i tadaaaam... czuję się lepiej :D


    A Ty moris brzucha nie masz, jak już to chyba wzdęcia hihi, cwany lisek z Ciebie :) Ja też uwielbiam chipsy paprykowe :D

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jesteście chcem chipsyyyy!!!! i prażynko o matkooooo :P

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MORISEK mam pytanie odnośnie torbieli - może bardziej w temacie jesteś :) Ostatnio lekarz u mnie zauważył coś tam Krwotoczna (nie pamiętam nazwy niestety) mówił żeby się nie przejmować i tylko obserwować początkiem cyklu następnego ... no i tutaj problem bo od wczoraj ani widu ani słychu nowego cyklu - kłuje mnie raz po raz w okolicach tego właśnie jajnika ale jest to ból do wytrzymania i nie wiem jak długo czekać na @ czy od razu do lekarza aby dał coś na wywołanie - faze lutealną mam zawsze 14 dni a dziś już 16 - wiem że może chisteryzuje ale poraz pierwszy coś takiego mi się przydarzyło ... a i uprzedzam, bo pewnie padną takie sugestie że to ciążą - otóż na 1000% nie ciążą bo wczoraj robiłam BHCG z krwi

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki! Trzymam też za Was :)
    A zachcianki ciążowe, to u mnie też norma! Czekoladę na zmianę z orzeszkami wsuwam

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki!
    Morisek to się nazywa przysmak świętokrzyski, tez Lubie pychotka

    Morisek28, AnaAna, Nymeria, arturowa lubią tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    O! Prażynki tez bym wciągnęła.
    albo takie coś co sie wrzuca na olej i to rosnie. Takie kratki. Wie ktoś o co mi chodzi?


    ja wiem i mam takie w domu i moze sobie zrobie:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek przykro mi ten cykl musi być lepszy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    ja wiem i mam takie w domu i moze sobie zrobie:D
    Ja też mam w domku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A i może wydłużyć cykl. Ja mialam luteine na wywołanie raz bo dlugo @ nie bylo
    dzięki - wiedziałam do kogo pytanie kierowac ;) czyli czekam tak z tydzień maksymalnie i jak nadal nic to wtedy wizyta u lekarza.

    pozdrawiam dziewczyny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ważka.Mam taka nadzieje że ten cykl będzie szczęśliwy.ze będzie tak jak napisala Ana
    Będzie będzie. Ja powiedziałam ze do wakacji się staram i potem odpuszczam.:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem o co Ci chodzi moris, też to uwielbiam, dawno nie jadłam! :D

    Moris, tylko nie lewatywa! :P

    Ja jak mam okres, to właśnie u mnie w drugą stronę...bez zaparć.

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym zjadla jeszcze chipsy krewetkowe takie chinskie dmuchane wielgachne prazynki ale nie moge :(

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ