Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • aaagaaatka Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cuda cuda nad cudami.
    Moja kuzynka która jest chyba z 12 lat po ślubie i z tego co wiem od daaaaaaawna się starali (nigdy wprost nie pytałam) - jest w ciąży!!! :D
    Nie wiem jak się to stało - czy in vitro czy co, bo nikt na razie nic więcej nie wie. Ale jak widać - MOŻNA - nawet po tak długim czasie.

Sytuacja wygląda tak, że 2 kuzynki w ciąży (druga - jej siostra też się starała półtora roku) i tylko ja zostałam. Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej czuję, że mnie to boli :(

f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Nymeria Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

właśnie was nadrabiam, bo nie mogłam poczytać z pracy, bo mnie podglądali a telefonu zapomniałam :(

AnaAna wrote:
    Ma któraś z was prawko ?

Ja bez prawka jak bez ręki, byłam mangerem oddziału wypożyczalni samochodów, więc się najeździłam swego czasu :) A teraz skoro baby w drodze to zmienimy auto na dużego SUVa, juz nam szukają. Achh jak ja się cieszę!!!!

201511211678.png
  • alicjaaaa Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa, chociaż przyznaję, że trochę czasu już tutaj spędziłam czytając Wasze historie, rozterki i nadzieje.
    Mam nadzieję, że pozytywna energia, która już mi się udzieliła, będzie ze mną aż do szczęśliwego zafasolkowania.

To dopiero 6dc, więc testowanie dopiero w kwietniu. Staram się nie nakręcać, zwłaszcza, że poprzedni cykl wydłużył mi się do 44 dni (norma 28-29) i w dniu spodziewanej @ miałam śluz jak na ovulkę. Zastanawiam się, czy Castagnus, który biorę coś nie namieszał.. To było moje drugie opakowanie, bóle PMS takie same i ten zaburzony cykl... Testów zrobiłam chyba z 8, wszystkie negatywne. Nadzieję miałam jednak do samego końca. Nawet w trakcie @, mając w głowie historię mojej osobistej matki, która do 3 miesiąca miała miesiączkę (upiera się, że był to normalny okres, nie plamienia :P).

Lekarz na urlopie, dopiero na początku kwietnia wizyta. Mam zamiar zbadać sobie hormony, bo to już nasz 16cs (w prawdzie na początku bez żadnych obserwacji itd.).
    Mam też problem z trądzikiem, mimo że na karku 27 lat. M zajada Androvit plus i zobaczymy.

Chaotyczna ta wypowiedź, ale to trochę stresujące to pierwsze postowanie ;)

n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Nymeria Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris :(
    Ale nowy cykl nowe nadzieje, weźmiesz leki i będziemy trzymać kciuki żeby zadziałały !!!

aaagaaatka i tobie na 100% się uda !!!

Morisek28, AnaAna lubią tę wiadomość

201511211678.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie kładę gładź na twarz, za pół godziny wyruszam do centrum z moim podwładnym...obiecał mi kupić coś ładnego na przeprosiny, nie pogardzę więc nową bluzką haha.

1317309lsk5aj07xu.gif

Nymeria, Morisek28, arturowa lubią tę wiadomość

• Nymeria Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj alicjaaaa :) Trzymamy kciuki żeby się udało :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 17:05

alicjaaaa lubi tę wiadomość

201511211678.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nymeria wrote:
    Moris :(
    Ale nowy cykl nowe nadzieje, weźmiesz leki i będziemy trzymać kciuki żeby zadziałały !!!

aaagaaatka i tobie na 100% się uda !!!

Do wakacji wszystkie będziemy biegać z brzuchami,będziemy narzekać, puszczać pawie na prawo i lewo a do tego zaparcia i śliniotok.

Nymeria, alicjaaaa, Kena1983, arturowa, Klara87 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj alicjaaaa, w naszych skromnych progach :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! Moris! nie napisałaś nic o zaparciach...więc ja dodam że mam okropne, trzydniowe, po czekoladzie hihi, od dwóch dni unikam łakoci i tadaaaam... czuję się lepiej :D

A Ty moris brzucha nie masz, jak już to chyba wzdęcia hihi, cwany lisek z Ciebie :) Ja też uwielbiam chipsy paprykowe :D

• Fufka30 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 17:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jesteście chcem chipsyyyy!!!! i prażynko o matkooooo :P

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MORISEK mam pytanie odnośnie torbieli - może bardziej w temacie jesteś :) Ostatnio lekarz u mnie zauważył coś tam Krwotoczna (nie pamiętam nazwy niestety) mówił żeby się nie przejmować i tylko obserwować początkiem cyklu następnego ... no i tutaj problem bo od wczoraj ani widu ani słychu nowego cyklu - kłuje mnie raz po raz w okolicach tego właśnie jajnika ale jest to ból do wytrzymania i nie wiem jak długo czekać na @ czy od razu do lekarza aby dał coś na wywołanie - faze lutealną mam zawsze 14 dni a dziś już 16 - wiem że może chisteryzuje ale poraz pierwszy coś takiego mi się przydarzyło ... a i uprzedzam, bo pewnie padną takie sugestie że to ciążą - otóż na 1000% nie ciążą bo wczoraj robiłam BHCG z krwi

• alicjaaaa Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki! Trzymam też za Was :)
    A zachcianki ciążowe, to u mnie też norma! Czekoladę na zmianę z orzeszkami wsuwam

n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki!
    Morisek to się nazywa przysmak świętokrzyski, tez Lubie pychotka

Morisek28, AnaAna, Nymeria, arturowa lubią tę wiadomość

• Klaudia N. Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    O! Prażynki tez bym wciągnęła.
    albo takie coś co sie wrzuca na olej i to rosnie. Takie kratki. Wie ktoś o co mi chodzi?

ja wiem i mam takie w domu i moze sobie zrobie:D

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek przykro mi ten cykl musi być lepszy

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    ja wiem i mam takie w domu i moze sobie zrobie:D
    Ja też mam w domku

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A i może wydłużyć cykl. Ja mialam luteine na wywołanie raz bo dlugo @ nie bylo
    dzięki - wiedziałam do kogo pytanie kierowac ;) czyli czekam tak z tydzień maksymalnie i jak nadal nic to wtedy wizyta u lekarza.

pozdrawiam dziewczyny

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ważka.Mam taka nadzieje że ten cykl będzie szczęśliwy.ze będzie tak jak napisala Ana
    Będzie będzie. Ja powiedziałam ze do wakacji się staram i potem odpuszczam.:-(

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem o co Ci chodzi moris, też to uwielbiam, dawno nie jadłam! :D

Moris, tylko nie lewatywa! :P

Ja jak mam okres, to właśnie u mnie w drugą stronę...bez zaparć.

• Fufka30 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym zjadla jeszcze chipsy krewetkowe takie chinskie dmuchane wielgachne prazynki ale nie moge :(

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego