X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja śpię w piżamie bo inaczej mój mnie maca hahaha

    ja robilam prawko 11 lat temu,ale oblałam 3 razy i stwierdziłam ze to za dużo.

    jak mam jakieś większe zakupy to do biedry 2 ulice dalej jadę normalnie autem.
    dokładnie jak ja :P tyle że małż jedzi ze mna :P

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, ja to się właśnie boję że będę musiała też podchodzić wiele razy...i mi się nie uda.

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ana ja prawko mam już 7 lat, zdałam za 1 razem :D i jeszcze, odpukać - nawet nie obdarłam nic. Kwestia wprawy - na początku jest trudno, ale potem coraz łatwiej - jak z jazdą na rowerze :-)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, zawstydziłaś mnie :-O Nie ma co. Ale to widać po Tobie że jesteś zaradna, taka babeczka z jajem, samowystarczalna powiedzmy. Ludziska z twoim charakterem zawsze dadzą sobie radę w życiu.

    680229fdth3qm1pc.gif

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 17:34

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, Ty Kubico! :)

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam prawko 4 lata i codziennie jeżdżę po 70 km (35 mam do pracy). Teraz nie wyobrażam sobie nie mieć prawka. A zdałam za 4 razem.odpukać nic nawet nie zarysowałam. Tylko raz miałem zderzenie z dzikiem, ale to on wbiegł we mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 10:42

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Morisek, ja właśnie teraz tak jeżdżę... bez prawka :D ale tylko drogami gdzie przejeżdża może jeden samochód na godzinę.

    Ja to się boje strasznie tej teorii...kamka, długo masz prawko?
    Kropka, więc jak ogarniesz magisterkę, to działaj kobieto...jeżeli wyjeździłaś już godz, to szkoda twojej kasy, co z tego że nie masz samochodu, prawko się przyda tak czy siak...teraz to wiem, bo np. mój M biedny, jak jedziemy 12 godz do Polski i później wracamy, strasznie się męczy za kierownica tyle godzin...a tak to kiedyś weźmiemy na pół i wsio.

    No właśnie dlatego muszę zrobić bo samochód możemy pożyczyć od Teściowej ale jak nie ma we mnie zmiennika to w żadną dłuższą trasę nie pojedziemy, a plany były i to nie raz

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Ja swoje rzęsy kiedyś niechcący spaliłam :( chciałam rozpalić w piecu centralnym ale coś nie chciało się palić więc polałam benzyną... Dużo gwałtownego ognia. Brwi też się spaliły...

    I tak samo jak aagaatka, mam prawko 7 lat, zdałam za pierwszym razem. Niestety udało mi się nie zmieścić w bramę (głęboka rysa na boku), otrzeć o filar na werandzie przed domem (zarysowany bok, a tacie powiedziałam że pod biedrą ktś mnie zarysował), uderzyć tyłem o wóz (dziwne bo samochodowi nic) i jezcze kilka innych. Zostawiłam też otwarty samochód na parkingu pod szpitalem. Z kluczykami w drzwiach.
    W końcu kolor włosów zobowiązuje ;)

    Witam w klubie.. kiedyś moi rodzice liście czy coś palili w beczce. Ojciec wrzucił zapałkę i się cofnął a ja jako ciekawskie dziecko w tym momencie zajrzałam do beczki. Brwiom chyba się o dziwo nic nie stało (przynajmniej nie pamiętam), rzęsy się podjarały.. cud, że się nie poparzyłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 10:44

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Wlasnie ze nie do końca tak jest.
    z takimi rzeczami sobie radzę ale z emocjami kompletnie. Zauwazylam ze od jakiegoś czasu im bardziej mi na czym zależy to przy rodzinie udaje ze jest odwrotnie.

    w ogóle przy rodzinie nie jestem sobą.
    jeszcze ich poglady na temat stymulacji in vitro itd mnie przerażają i nie chce żeby mi wyniki z Glowy moje plany.


    Ja jestem strasznie wrażliwą osobą...łatwo mnie zranić. Do tego łatwowierną i wszyscy mnie wykorzystują, jak to mój M mówi "mam za dobre to serduszko"...wczoraj się popłakałam, bo nie mogę zaprosić mojego taty na ślub. Oszukiwał mnie przez 2 lata, a ja dopiero teraz przejrzałam na oczy. Teraz za to płacę...a raczej spłacam co miesiąc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, musisz być dzielna. Walcz o swoje i nie daj sobie w kaszę dmuchać.

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie daj sie Moris napyskuj i z koszyka pociągnij :P

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak morisek, musisz tak zrobić...bo np. twoja teściowa żywi się twoja słabością i przyjęła że nigdy się jej nie postawisz, otóż żyje w błędzie. Z resztą ja też muszę coś z sobą zrobić :) bo za przeproszeniem taka "cipka" ze mnie.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele... "Kultura". Jest taki blog http://matkazonaisynowa.blog.onet.pl/
    tamta teściowa to jest chyba klon twojej Morisku..

    Kobieta prowadząca tego bloga strasznie daje sobie wchodzić na głowę.. Pomimo że jest zabawnie napisany to jest też wielki smutek. Jak można dać sobie zniszczyć romantyczny wyjazd, pierwszy od bardzo dawna, pozwalając jechać na niego teściowej i pozwalając żeby spała razem w pokoju z parą ? (wpis Toruń) Masakra. To jest dla nas ostrzeżenie dziewczyny. Teściowej (czy tam prawie-teściowej) wara od związku i od nas. Bo może się to źle skończyć. Ja bym się chyba zabiła po kilku latach takiego życia... Pisałam już kiedyś o mojej teściowej, podobna z charakteru do tej od Moriska. Z taką to trzeba krótko bo wejdzie na głowę i udusi własnym żalem do świata że nie jest miss universe. Dzięki niej ćwiczę asertywność.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 12:02

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za szatan w nią wstąpił...stara diablica.

    3a869a40ac6e4fdbm.jpg

    arturowa, Morisek28, aaagaaatka lubią tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne Ana ! ;)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo matko.. po przeczytaniu "Na porządku dziennym było również regularne gapienie się jak karmię piersią, nieraz po 40 minut! Zdarzało się nawet, że podtrzymywała moją pierś, żeby mleko lepiej płynęło (..)" boję się czytać dalej..

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/plamienia-srodcykliczne,6984.html

    Dziewczyny polubicie? Pytanie dobrej koleżanki ;]

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest dopiero teściowa wariatka.. A ten mąż to chyba kapeć jakiś, nigdy po stronie żony nie stanął :/ Takiej to bym chyba cyjanek szykowała.

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ♡
    gratuluję mamusiom :*
    My trzymamy za was kciuki :)
    i zostawiamy wiruski :*

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3e3e90aceba8.jpg
    Wczorajsze USG, mam już 2.5 cm :D

    kr0pka, arturowa, AnaAna, AnaAna, Morisek28, aaagaaatka, Kena1983, Nymeria lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ