Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kochane

melduje się że zyję ;-)

podczytuje Was kiedy mogę ale wiecznie ostatnio w niedoczasie jestem :(

Martika no pewnie ze za wczesnie na podglądanie, to pewnie był pęcherzyk 5mm bo na tym etapie to nic wiecej nie widac. Na kolejnym już może być coś widac :)

Juwelka gratulacje synka :) ja mam dwóch łobuziaków i obaj są synkami mamusi .. przytulasy straszne, szczegolnie młodszy

She Wolf, juwelka lubią tę wiadomość

• martika Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak on powiedzial, ze to moze być pecherzyk. W poniedziałek mam zrobic bete i progesteron, a we wtorek przyjechac.

• martika Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w sumie nawet nie bedzie tydzien tylko 4 dni

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewuszki, ja tez się witam przy kawce...ostatnio coś wstać nie mogę...

Martika jest jeszxze zdecydoeanie za wcześnie żeby coś zobaczyć, więc i tak dobrze że cokolwiek lekarza widział :)

Triss witaj po przerwie :) widzę, że u Ciebie ładne plamienie implantacyjne :) trzymam kcviuki za Ciebie:*

Cigaretta kciuki za wizytę:*

She Wolf gdzie jesteś?????

A u mnie dzisiaj spadek tempki, więc @ dzisiaj do mnie zawita, niestety...

triss lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to tylko ja :) zmieniłam, bo miałam bardzo podobny do Martiki i mi się ciagle myliło jak czytałam haha

• Zetka Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :)

Martika jasne ze za wcześniej, za tydzień może juz być coś widać ale też nie musi :) pamiętam jak w ciąży z synkiem lekarka mi kazała przyjść nie wcześniej jak w 7 tyg bo wcześniej może nie być widać i niepotrzebny stres.

Cigaretta, kciukam za wizytę dzisiaj.

Triss, witaj :)

Miłego dnia dziewczynki.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 12:23

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka miłego dnia, uważaj na siebie i nie przemęczaj się!

• She Wolf Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

Martika, super, ze cos tam widac, ale to naprawde tak wczesnie, ze nie ma co sie denerwowac. Za 4 dni tez moze byc za wczesnie zeby cos zobaczyc. Moze odczekaj ze 2 tyg za kolejnym USG?

Triss w koncu wpadlas do nas :* tesknilam!

Nusia mam nadzieje, ze jednak tempka odbije :* Kiedy jedziesz do pana Jozka znowu?

A ja jem sniadanko, potem szybkie zakupy. Wieczorem idziemy ze znajomymi na knajpki, wiec musze sie zrobic na bostwo ;)

triss lubi tę wiadomość

b3Xi.png
    Encorton, Clexane, Acard, Cyclogest

25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] <3 <3

41 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf już raczej tempka nie odbije, brzuch mnie boli już bardzo mocno, więc nadziei nie ma...no właśnie muszę pomyśleć nad kolejną wizytą u Pana Józka, w styczniu nie damy rady bo mąż nie dostanie już wolnego, więc może luty...

Fajnie że wychodzicie wieczorkiem, odprężysz się i odstresujesz :)

• She Wolf Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia nadzieja zawsze jakas jest :*

Ja sie odstresuje za wszystkie czasy, bo jutro tez idziemy na imprezke urodzinowa :)
    Wogole strasznie wielu znajomych i ich dzieci ma urodziny na przelomie grudnia i stycznia. Sporo wydatkow ;) ale tez duzo zabawy :)

b3Xi.png

41 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam załatwić praktyki cd. I nic mi się nie udało załatwić :( dziś mam zjazd na studiach po długiej przerwie, checi totalnie brak, ale nie ma wyjścia. Do 15 jeszcze czas, wstawilam pranie i ide coś w końcu zjeść dziś bo jestem od rana na jogurcie :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 12:23

• Biedronka25 Ekspertka

Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam, że możecie się już starać. Ja w ubiegłym roku poroniłam 2 razy. 13.05 i 17.11. Właśnie przyszła 2 @ po zabiegu. Jeszcze jedna i znów mogę zacząć starania. Mam przeczucie, że tym razem się uda. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa <3
    Biedronka współczuję, ale w końcu los się do Ciebie uśmiechnie :) powodzenia :)

• agata83 Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki przeszlam w pracy "gofrowy test" hehe. Na szczescie dzis szybko poszlo z tymi goframi wiec jak juz przyszlam jesc to bylo po fakcie i prawie nic mi nie smierdzialo hehe.

Nusia, Zetka lubią tę wiadomość

• agata83 Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a co ty masz na tym avatarze? To truskawki? :)

• She Wolf Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka, przykro mi bardzo. Trzymam kciuki zeby teraz sie udlo :*

Agata, brawo :) Jestem z Ciebie dumna :*

b3Xi.png

• agata83 Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka25 zycze ci powodzenia! Cykl szybko minie i wrocienie do staran!

She ja tez jestem z siebie dumna hehe. Dobrze ze nikt nie pytal czemu nie jem gofrow :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka brawo :) super, że przeszłaś test hehe, ale mam smaka na gofra, z owocami i bitą śmietaną :)

Agatka na awatarze to chyba wisienki, sama nie wiem :)

She my też właśnie w styczniu mamy sporo imprez, urodzin, parapetówkę itd...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 13:02

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jednak są malinki :) babeczki malinowe :)

• agata83 Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    To jednak są malinki :) babeczki malinowe :)

Zjadlabym sobie taka babeczke :) Mniam! Ja juz za chwile zmykam do domku. Jak fajnie, ze dzis piatek!

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego