X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekiekuje za odpowiedz she :* buziaczki

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, przepraszam ze nie odniosę się do każdej z osobna, ale jestem w pracy i za bardzo nie mam kiedy...ale chciałam tylko się przywitać i życzyć WAN miłego dzionka!
    Ja za to mam dzisiaj humor wisielcxy i lepiej mi dzisiaj schodzić z drogi haha

    triss lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <hug> Nusik :* Wzajemnie miłego, mimo tego przykrego humorku :)

    AniaT lubi tę wiadomość

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, pogoda dzis idealna na wisielczy humor ;) Mnie boli gardło i głowa, takze tez tryskam humorem ;)

    Monia, She, kciukam mocno mocno mocno! :*

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa jak tam po wizycie u endo?
    Kalika dużo zdrówka, kuruj się! :*

    kalika lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 listopada 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :)

    Przepraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Michaś jest tak absorbujący, że czasu brak na wszystko, tylko ciągle cycek (smoczka nie toleruje).
    Dzisiaj zobaczyłam wiadomość od Triss, która napisała 10 października, ale mam poślizg :/
    Myślałam o Was bardzo często, mam nadzieję, że mi wybaczycie.

    Czy mogę jeszcze wrócić do Was?

    Pierwsze co zobaczyłam, to Cigaretta :) Serdeczne gratulacje kochana. Kurcze, tak chciałabym nadrobić, ale to nierealne :(

    Morwa, Klaudia, zobaczyłam suwaczki, gratulacje! :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 19:56

    Cigaretta, AniaT, Kotowa, klaudia1534, Madlene84, triss lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welcome back from the dead ones :D :*
    Nie pomyślałabym, że drugie dziecko bywa aż tak absorbujące ;) Tzn u znajomych nie widziałam. Aczkolwiek na cycu to całkiem realne się wydaje.

    Dobrze Cię widzieć, Zetka :)

    Miłego wolnego dnia jutro, dziewczyny :) Leżcie do góry brzuchem, a kto ma pod ręką, niech wcina rogale na św Marcina ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 19:59

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D-dawna wrote:
    Welcome back from the dead ones :D :*
    Nie pomyślałabym, że drugie dziecko bywa aż tak absorbujące ;) Tzn u znajomych nie widziałam. Aczkolwiek na cycu to całkiem realne się wydaje.

    Dobrze Cię widzieć, Zetka :)

    Miłego wolnego dnia jutro, dziewczyny :) Leżcie do góry brzuchem, a kto ma pod ręką, niech wcina rogale na św Marcina ^^

    Nom. Śpi na rączkach albo na moim brzuchu, albo przy cycku. Jak odkładam to płacz. Smoczek bleeee. Ale jest cudny :)

    Kotowa, przytulam Cię kochana, myślałam wielokrotnie o Tobie. Na pewno już niebawem bedziesz tuliła swoją dzidzię, tego Ci z całego serca życzę <3

    Kotowa lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Której jeszcze się udało?

    Czy Martika już urodziła?

    She kochana, co u Ciebie?
    Niepokorna, Madlene, jak się czujecie?
    Triss, odpisałam, przepraszam że dopiero teraz.

    triss lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka cześć kochana, dziękuję za gratulacje! :)
    Jak się masz? Twój maluszek ma już 3 miesiące, strasznie szybko zleciało :) buziaki :*

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Zetka cześć kochana, dziękuję za gratulacje! :)
    Jak się masz? Twój maluszek ma już 3 miesiące, strasznie szybko zleciało :) buziaki :*

    Dziękuję :*
    Bardzo się cieszę, że Wam się udało :)
    Jak się czujesz?
    U mnie w miarę, zmęczenie itp, jakieś dołki mniejsze czy większe, ale jeden uśmiech czy "a gu" i wszystko inne się nie liczy.

    Czy Juwelka zagląda?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Dziękuję :*
    Bardzo się cieszę, że Wam się udało :)
    Jak się czujesz?
    U mnie w miarę, zmęczenie itp, jakieś dołki mniejsze czy większe, ale jeden uśmiech czy "a gu" i wszystko inne się nie liczy.

    Czy Juwelka zagląda?
    Też się bardzo cieszę, laparoskopia zadziałała cuda;) czuje się bardzo dobrze odkąd weszłam w 2 trymestr, pierwszy był okropny, ciągle mdłości, wymioty i zmęczenie.. a Twoje maleństwo daje Ci pospać w nocy ?

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam kochana, że będzie dobrze :*

    Michaś w nocy ostatnio (odpukać tfu tfu tfu) ok. Wczoraj zasnął 22:30 i następne karmienie 4:30. A zazwyczaj to tak 4h przerwy pierwszej, potem po dwie godzinki. Gorsze są dni. Jak mąż ze starszym wychodzi przed 7 to mały już nie śpi. Wracają po 17 dopiero, więc praktycznie cały dzień jestem sama z Miśkiem. Najgorsze, że sam nie śpi prawie wcale. Jak już chwilkę poleży na macie, to mam w ciągu dnia może pół godzinki żeby obiad zrobić :) Ale co tam :)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje chłopaki :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a5d9f8257f27.jpg

    Cigaretta, AniaT, Morwa, D-dawna, Kotowa, She Wolf, kalika, klaudia1534, Josephine, Madlene84, Monika***, nataliano, triss, juwelka lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prześliczni są obaj ! :) :* Z Michałka taka słodka kluseczka, a starszy pewnie już w przedszkolu wyrywa koleżanki, młody przystojniak :)
    Oby mu to spanie od 22:30 do 4 zostało albo i dłużej..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 20:46

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starszy juz w pierwszej klasie :) "wczoraj był na urodzinach u swojej dziewczyny :) zaprosiła wszystkie koleżanki i Jaska :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Starszy juz w pierwszej klasie :) "wczoraj był na urodzinach u swojej dziewczyny :) zaprosiła wszystkie koleżanki i Jaska :)
    Haha no to nieźle, wcześnie zaczyna związki :P

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wizytacje mam za tydzień o 17:40, no i mamy nadzieję, że się dowiemy kto tam w środku siedzi :) na genetycznym nie chciał się ujawnić. Ja mam przeczucie na dziewczynkę ale wszyscy dookoła mówią, że chłopak.
    Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze i że wyniki ok :) a Ty kiedy idziesz podglądać małego? Czy wczoraj podglądanie było czy będzie 23 ? :p nie chce mi wyszukać tego linka co podałaś :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 21:27

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, trzymam kciuki za wizyty :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka :* No w koncu sie zjawilas :) Ale piekne te Twoje chlopaki <3 Maja taka poludniowa urode :) Beda z nich lamacze serc :)

    U mnie jak widac, dalej nic :/ Jutro sie okaze czy bede miala w tym cyklu IUI.


    Morwa super ze wyniki ok :*

    Nusia i Kalika, mam nadzieje ze humorki macie juz lepsze :*

    Cigaretta trzymam kciuki za dziewczynke :)

    Zetka, AniaT lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 720 721 722 723 724 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ