X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki She :)
    Ja trzymam kciuki żeby jak najszybciej się udało z tą IUI !

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się kochana <3 trzymam mocno kciuki.

    Ciesze się ze do Was wróciłam. Miałam obawy, że po takim czasie nie będziecie chciały mnie widzieć i tak z dnia na dzień odwlekalam. Ale już obiecuje być :)

    Nusia wróciła? :)
    A Agata się odzywa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 09:17

    AniaT lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka super, że jesteś! Fajnie, że "stare" znajome do nas wracają :)
    Dzięki za gratulacje! Nusia wróciła, teraz jest jako Ania T.
    A Twoje dzieciaczki przecudowne :)

    Jejku po dzisiejszej nocy czuje się jak po całonocnej balandze. Jestem strasznie niewyspana ;/ Wszystko przez pozycje do spania. Podobno najlepiej spać na lewym boku a ja nie umiem w jednej pozycji przespać nocy. Na brzuchu oczywiste, że niewolno, ale ostatnio jeszcze wyczytałam, a ze na plecach też nie.. Chyba czas zainwestować w tego cudownego i drogiego rogala do spania dla ciężarnych..

    Zetka lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Klaudia a mi dzisiaj wręcz przeciwnie, bardzo dobrze się spało :P ja jeszcze śpię na brzuchu z podkulona nogą, na lewej stronie rzadko, a rano się budzę rozwalona jak placek :) może zainwestuj w tą magiczną poduche do spania ?

    My dzisiaj mamy odpust na wsi, niedługo idziemy na spacer, narazie jeszcze leżymy w łóżku, jest tak wygodnie, że żal wychodzić :P a na 14 na obiad do teściowej, zaprosiła nas przed chwilą - to się zdarza na serio od święta :P

    Miłego dnia ;)

    D-dawna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hieh, Cigaretta, rozbawiła mnie godzina Twojego posta :D

    Buźki dla Was przelotem ;) Jabłecznik na imieniny męża zrobiony, na obiad dziś trzaskam quesadillę, jedną z mięsem, drugą z fasolką i kukurydzą ^^

    Do jutra jakoś albo coś ;)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam z USG :)
    Wysiedzialam 3 jajka, tak jak chcialam: w lewym jajniku 2x12mm, a w prawym 1x13mm. Endo 7.4mm. W piatek kolejne usg, jesli jajka beda wystarczajaco duze to iui w sobote, a jak nie to poniedzialek :)
    Pobrali mi tez krew na LH, FSH i estradiol :)wiec w miare profesjonalnie jak na moja klinike :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 13:09

    Cigaretta, Kotowa, D-dawna, NIEPOKORNA, Madlene84, klaudia1534, kalika, Zetka, nataliano, triss, AniaT, Morwa lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wspaniałe wieści! :) :*

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 11 listopada 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika,
    Cieszę się, że pęcherzyk rośnie. To dobre wieści :)

    Zetka,
    Ja czuję się dobrze :) Miło, że o mnie pamiętasz :D Słodkie te Twoje chłopaki. Rosną narzeczeni dla mojej Julii :P

    Morwa,
    To Ty już teraz oficjalnie jesteś ciężarówką :P

    Klaudia,
    Mi znów jest najwygodniej na prawym boku :P Rogala też bym chciała, ale nie mam kasy :(

    She,
    Jakie cudowne wieści. Wobec tego trzymam kciuki byś w sobotę miała IUI :)

    Zetka, She Wolf lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 11 listopada 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta ale Ci dobrze :P No muszę sobie kupić tylko za dużo wydatków mam ostatnio..

    She cały czas trzymam i nie puszczam! Uwielbiam czytać tak dobre wiadomości :)

    Niepokorna to mamy ten sam problem ;)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 11 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Zetka:) Fajnie, że wróciłas! Chłopcy faktycznie śliczni, mój ulubiony typ męskiej urody;p

    She, rasowa nioska z Ciebie;D Wysiaduj dalej! Kciukam za iui!

    Ja dalej przeziebiona, do tego całe święto w pracy :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 19:48

    Zetka, She Wolf lubią tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia gratulacje raz jeszcze :)
    Spać na plecach to dopiero później nie można gdy macica większa, żeby nie naciskała na zyle główna. Ale ja spałam, starałam się najwięcej na lewym boku ale przekręcalam się też na plecy i prawy. A Rogala polecam. Teraz mam do karmienia :)

    Niepokorna, super ze czujesz się dobrze.

    Kalika, witaj :)
    Zdrówka życzę.

    She kochana, mocno mocno mocno trzymam kciuki.

    Cigaretta ja też dziś u teściowej byłam ale obiadu nie dostałam :) :) :)

    Dobranoc dziewczynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 23:32

    She Wolf lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wlasnie jade do ginekologa zobaczyc czy w tym cyklu bedzie owulacja. Zestresowana jestem okropnie. Na domiar zlego cora ma na 100% angine. Bidulka moja ale troche sie pogonimy i obie przebadamy. Martwie sie ze moj ginekolog nie da mi tego Dupka... endokrynolog za pol roku 1 paczke mam ale moj gin jakis smieszny :(

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka dziękuję :* A z tym spaniem to dobrze wiedzieć :) Nie miałam pojęcia, że w ciąży jest tyle zakazów i nakazów. A tego rogala to miałaś oryginał z motherhood czy jakiś inny zamiennik? Może po urodzinkach na początku grudnia sobie go kupie :)

    Kalika kuruj się i wracaj do zdrowia :*

    Sanderra trzymam kciuki za Twoją wizytę i życzę zdrowia dla córeczki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 09:33

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka :D :* ale śliczności masz w domu :* cudne chłopaki.

    miłego dnia kochane !! :)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Sanderra, przypomnij mi, czemu tak usilnie pragniesz tego dupka?;) Z mała idź do lekarza, jeśli to faktycznie angina to potrzebny antybiotyk.

    Ja rano, po wyjściu z pracy, pojechałam na zakupki do Lidla i byłam świadkiem tych sławnych walk o towar z promocji;) Po 30 minutach nie bylo już ani jednego mopa z Viledy;p

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika Haha też kiedyś widziałam te walki w lidlu, wtedy były kaski na motor i ochraniacze i najlepsze, że stare babki brały po parę kasków do koszyka! Pytanie brzmi : po co im to ????? A już przed otwarciem czekały z wózkami przed drzwiami, normalnie wyścig szczurów :P

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, miałam oryginalne. Warto :)

    D, iewczynki trzymam kciuki za Was wszystkie :)

    Triss <3

    triss lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja po wizycie u ginekologa...

    Kalika dupka mam na niewydolność ciałka żółtego dostałam od endokrynologa.

    Wg troszkę jestem podłamana... Mam torbiel na lewym jajniku 3cm na 3. Ginekolog przepisał mi 2 opakowania Duphastonu i twierdzi że owulacja jest dziś. Z tym że testy ovu negatywne. Brak śluzu płodnego. Sama nie wiem co myśleć chyba ten cykl idzie na straty... Owszem szyjka wysoko i średnio otwarta no ale... Dodatkowo mam szyjkę w tyłozgięciu... Jakiś pogrom złych informacji. Prawego jajnika nie dało się złapać na USG tylko lewy.. Co mnie masakrycznie martwi... Bo szukał go 20 min i nic...W głowie mam najczerniejszy scenariusz. Załamana jestem... Nie wiem co o tym myśleć.

    Poszperałam na forach i znalazłam mieszankę ziół na torbiele. Pije się 2-3 tygodni i torbiel fajnie sie wchłania. Zobaczymy. Czas poczekać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 19:15

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

    Ja już wróciłam od rodziców. Fajnie było oderwać sie od codzienności, choć z 2 dzieci nie było łatwo ;)

    Zetka, wróciłas !!!!! ;)

    W wolnej chwili was poczytam. Pozdrowionka dla wszystkich!

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tradycyjnie mam łeb gdzie indziej, nawet nie zauważyłam, że mi połowa cyklu przeleciała ;) Więc tylko myknę, pomacham każdej z osobna i tyle :)
    She Wolf, trzymam kciuki za insemkę :* Oby się ładnie ułożyło z tak imponującymi jajami (matko, jak to zabrzmiało :P)

    Hehe, Klaudia i w ogóle dziewczyny zaciążone ;) Ja Wam życzę, żeby te wszystkie rzeczy, które kupujecie, naprawdę się przydały :D My, pamiętam, kupiliśmy dwa śpiworki, bo wszędzie trąbili, że kołdra be i w śpiworku albo w beciku. Śpiworka użyłam trzy razy na spacer, bo potem już za ciepło było :P A w domu nie używaliśmy, od kiedy się okazało, że młody lubi spać na brzuchu ;)

    PS. Morwa, przyjaciółka kazała Cię spytać, czemu właściwie Ridź ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 18:25

    She Wolf lubi tę wiadomość

‹‹ 721 722 723 724 725 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ