X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Nusia wróciła? :)

    Kochana wróciłam :) ale mam mało czasu na udzielanie się intensywniej :) bardzo się cieszę, że TY też wróciłaś :) Cudne masz te Twoje chłopaki! Przystojniaki! tak jak napisałam She, będą łamać serca hehe.

    Zetka lubi tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Wrocilam z USG :)
    Wysiedzialam 3 jajka, tak jak chcialam: w lewym jajniku 2x12mm, a w prawym 1x13mm. Endo 7.4mm. W piatek kolejne usg, jesli jajka beda wystarczajaco duze to iui w sobote, a jak nie to poniedzialek :)
    Pobrali mi tez krew na LH, FSH i estradiol :)wiec w miare profesjonalnie jak na moja klinike :)

    Kochana super!! pięknie CLO ba Ciebie podziałało. Daj koniecznie znać jak po wizycie i trzymam mooocno kciuki, żeby wszystko się udało!! :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika wrote:
    Ja dalej przeziebiona, do tego całe święto w pracy :/

    Kalika a może to fasolka daje o sobie znać? ;) Oby! :) zdrówka Kochana życzę:*

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, niestety raczej nie, czuje, ze @ za rogiem, spodziewam się jej w poniedziałek. A co do przeziebienia, to nie sadzę, żeby fasolka potrafiła wywoływać ból gardła i kaszel, chociaż kto wie... ;D Mysle, ze to wynik tego, ze w poniedziałek dość mocno mnie przewiało.
    Co u Ciebie Kochana? Wykres masz mocno obiecujący, piekny skok, potem spadek, i znów wysoko. Planujesz testować?

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hoł! :)
    Morwa dużo zdrowia, teraz jest Wam ono szczególnie potrzebne :-*
    She zaciskam kciuki oczywiście! :)
    Kalika zdrowiej szybko ! :-*
    Nusia właśnie, planujesz testować? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 12:55

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klika nigdy nic nie wiadomo :) może okres u Ciebie nie przyjdzie tylko będa II piękne krechy :)

    A ja nie wiem czy będę testować, zobaczę jak się za kilka dni będę czuła bo póki co to tylko piersi mnie bolą. Ten cykl to w ogóle dziwny mam, jakiś strasznie krótki, biorę dupka i może przez to taka wyższa tempa.

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jestem na spacerku z moja mała niunia, córeczka mojej siostry i wcxuwam się w rolę mamy hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wam.. She wolf jejku ciesze sie ze wysiedzialas jajeczka,oby sie wykluly bliziaki :* Zetka przystojniacy z twoich chlopakow :):* ten maly uroczy.. Kalika u nas 10km tez jest lidl i tylko promozje czy cos to kolejki jak za komuny jeden drugiemu wyszarpuje,,

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika moze faktycznie przeziebienie bedzie zwiastowac fasolinke :&:) Ania T 3 mam kciuki za Cb;) wczuwaj sie w role mamy bo niedlugo nia zostanieesz:)

    AniaT lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane bardzo Wam wszystkim dziekuje, ze ze mna jestescie :)

    Dzis na monicie ustalilismy iui na poniedzialek :)
    Jajka rosna nierowno, wiec raczej licze tylko na to dominujace. Maja 17mm, 14mm i 13.4mm, endo 9.1mm (winko dziala:P )
    Estradiol sprzed dwoch dni 1600, LH i FSK ok 5, wiec chyba sa to dobre wyniki jak na tamten dzien. Dzis krew znowu pobrana, wyniki pewnie w poniedzialek.
    Umowilam sie jeszcze prywatnie na usg w niedziele, sprawdzic czy owu nie bedzie szybciej. Juz zaczelam swirowac, obliczac, porownywac, kalkulowac :P

    Nusia i Kalika, trzymam kciuki za II kreski :*

    Triss Ty wiesz... :*

    Morwa, a co Ci dokladnie jest? Mam nadzieje, ze to nic powaznego?

    Cigaretta, nie moge sie doczekac na relacje z USG :)

    Niepokorna i Nataliano, co tam nowego?

    Agata, a jak sie czuje Twoja mama?

    Zetka, Klaudia, Dagn, Sanderrra caluje Was tez :*

    Madlene, gdzie Ty jestes?

    Chyba o nikim nie zapomnialam? Jesli tak, to z gory przepraszam :*

    triss lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf u mnie srednio,wczoraj zlapal.mnie katar leci czasem jak z kranu,chyba zatoki mnie wezma;/ wcziraj bylam z tesciem na tej glukozie,myslalam ze sie zrzygam jaksie to nie dobre pi 2pobraniu krwi o malo co nie odlecialam,szybko wyszlam na dwor na swieze piwietrze bylam blada jak sciana ale po 3pobraniu z tej samej reki i zyly bo nie dalo sie nic znalesc byli w muare ok ake reka mnie bolala na lokciu.we wt robilam badania na tarczyce u nas w przyvhodni wiec odbiore yo wszystko w poniedzialek bo dzis nie mialam jak. Jeszcze bym mysiala podjechac do labo w miescie zobaczuc czy wyniki przyszly co mam ten konflikt serologiczny no i jeszce pobrac krew na 17OH ptogesteron zeby pizniej zadzwonic do gina co mnie leczyl czy mam cos brac czy nie...Ogolnie to jestem spiaca spalabym w dzien a w nocy usnac nie moge,wierce sie...

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 listopada 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She,
    W takim razie w poniedziałek będę trzymała kciuki :)
    U mnie w zasadzie nic nowego. Dzisiaj zamykamy sezon grillowy ze współlokatorami i kilkoma znajomymi :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 listopada 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She trzymam kciuki za poniedziałek, 3 pęcherzyki to super wynik, nie denerwuj się, nie bierz teraz gorących kapieli i nie wysilaj się za bardzo :)

    Nataliano dziękuję :) Mam nadzieję, że te zatoki CIę jednak nie złapią bo to wstrętne cholerstwo, sama często na zatoki choruję. No więc zdrówka życzę!
    a może jakaś meliska by CI na spanie pomogła?

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliano zdrowka zycze :*

    Niepokorna, sezon grillowy? U nas pizdzi jak w Kieleckiem i grad nawet padal, a Wy grillujecie?

    Nusia postaram sie nie przemeczac, ale ciezko bedzie :P

    AniaT lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She czyli w poniedziałek wielki dzień :) będę Cię wspierać myślami i zarażać wirusami ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-* :-*
    Dam znać po usg, też już się nie mogę doczekać :)
    Dobranoc :*

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie już zaczyna niestety brzuch boleć, wiec pewnie jak zwykle u mnie nic z tego :(

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She czyli dla nas obu poniedziałek będzie ważnym dniem. Dla Ciebie z powodu IUI, dla mnie z powodu wizyty u ginekologa :) Więc śle moc wirusków i dobrych myśli!

    Nusia trzymam kciuki, żeby to był fałszywy alarm!

    Kalika za Ciebie również jak i za wszystkie testujące na dniach :*

    AniaT lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Jutrzejsza tempka powinna być decydującą, ale nie mam dużych nadzieji, bo słabo u mnie z ciazowymi objawami.

    She, kochana, oby poniedziałek był szczęśliwy, chce w końcu zobaczyć u Ciebie tłusta zielona krope! :*

    Klaudia, samych dobrych wieści podczas wizyty :*

    Nusia, nie daj się @ ;) ;*

    Niepokorna, zaskoczylas mnie z tym grillem w listopadzie ;)

    Nataliano, zdrowia!

    AniaT lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki no staram się nie dać @, ale to już nie ode mnie zależy niestety :) piersi bolą mnie okropnie i to raczej na tyle objawów ciążowych ;) wczoraj wypiłam jednego cyderka, więc tempke dzisiejszą powinnam ignorować, w sumie była wyższa, ale wpisałam troszkę niższa, bo jest i tak nie jest taka jak rzeczywiście powinna być...

    Morwa kurcze mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrówka, że ta alergia minie a lekarz znajdzie odpowiednie leki dla Ciebie:*

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 listopada 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She i kalika,
    Nam pogoda nie straszna. Grill za oknem w ogródku się praży, a my w domku siedzimy przy stole. Musieliśmy zamknąć sezon, a to była ostatnia szansa :P

    Klaudia,
    Udanej wizyty :)

    Morwa,
    Wracaj szybko do zdrowia :*

    klaudia1534, She Wolf lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 722 723 724 725 726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ