X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She,
    Wszystko się udało. I grill i imprezka następnego dnia :) Tylko dopiero teraz odespałam :P
    Cieszę się, że już jesteś po IUI. Teraz trzymam kciuki byś przeszła niebawem na fioletową stronkę do naszego wątku :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, super ze wszystko sie udało! W takiej armii na pewno znajdzie sie choć jeden Bonaparte, ktory bedzie w stanie sforsować zasieki jajeczka, a porem beda razem żyli długo i szcześliwie w pięknie wyściełanej macicy ;p Teraz masz za zadanie leżeć, pachnieć i zachodzić w ciąże, a nie biegać za swoim ogonem! ;) Baaaaardzo liczę na szczęśliwy finał u Ciebie, MUSI sie udać :*

    Kochana, niestety nie wiem kiedy uda sie u mnie, mam nadzieje ze niedługo. Szkoda, ze ten cykl nieudany, bo termin porodu byłby na 25 lipca, idealnie w urodziny mojego M., a on zawsze na pytanie co chciałby dostać na imieniny/urodziny itp odpowiadał, ze córeczkę;) No ale cóż, widocznie to jeszcze nie nasz czas, w lipcu bede musiała pogłówkować nad prezentem ;p


    Kotowa, jak samopoczucie u Ciebie? Jak sprawy zawodowe?

    triss, She Wolf lubią tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She bardzo dobre wieści - dorodne jajeczka, dużo plemniorów! Teraz będę trzymać kciuki i nie puszczać :) :*

    Dam znać jutro po wizycie co i jak, uciekam spać bo głowa mi pęka cały dzień.. dobranoc!

    NIEPOKORNA, triss, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She super wiadomosc;* teraz czekamy na ciag dalszy z pozytywnym sukcesem;* a u mnie dobrze,spalabym non stop.bylam dzis na pobraniu krwi na 17oh progesteron wyniki za 2tyg,tarczyca za tydzien,ten konflikt serologiczny nie wiem kiedy minely juz 2mies a niemialam gdzie stanac kolo przychodni labo bo wszystko zajete miejsca parkingowe.wiec zadzwonie jutro i sie spytam. Co dzis mi sie udalo to odebrac wyniki morfologi moczu i glukozy;))dzien przymulony caly czas pada;/

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, sorki że się nie odzywam- w pracy mam jutro zakończenie projektu - duża konferencja do ogarnięcia, Kongo jakich mało. W każdym razie chciałam się pochwalić ze wczoraj u gina potwierdzona owulacja, prawdopodobnie była piatek/sobota, bo jajniki tak bolały i ciągnęły ze szok. Serduszka były w dobrym czasie, żel conceive użyty - teraz czekamy na efekty :)

    She, mocno trzymam kciuki za Ciebie!!! :* mam nadzieję że obie znajdziemy trochę wcześniejszy prezent w postaci 2 kreseczek w bucie Mikołajowym :D

    Kalika, przykro mi ze @ przyszła:( 25 lipca to piękna data- tez dzień przed moimi urodzinami ;)

    Cigaretta, trzymam kciuki za wizytę :* swoją drogą, ale Ci suwaczek szybko zasuwa! :D

    Nusia, testujesz? :D

    Niepokorna, Madlene, Klaudia, Dagn - przesyłam pospiesznego buziaka:* ;) przepraszam jeśli kogoś pominęłam (to dlatego ze zasypiam w autobusie w drodze do pracy :) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 07:24

    kalika, AniaT, Morwa, Cigaretta, Madlene84, NIEPOKORNA, She Wolf lubią tę wiadomość

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 17 listopada 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia świetne wieści! Niech się uda! Trzymam kciuki! :*

    Monika*** lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczynki, chce się tylko przywitać bo jestem w pracy i średnio mogę pisać.

    She Kochana endometrium masz super, teraz odpoczywaj dużo i czekamy na szczęśliwy finał :)

    Monika mocno trzymam kciuki za II mikolajkowe kreseczki ;) jakieś mam dobre przeczucia co do Ciebie i She :)

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakoś wcale nie mam ochoty na testowanie, nawet testu nie kupiłam przez ta wczorajsza temperaturę. Jak do 16 okres nie przyjdzie to może podejdź do apteki :) No ale same widzicie ze na ciążę to temperatura jest zdecydowanie za niską.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was spotkała się z czymś podobnym. Proszę o pomoc. Pojdę jeszcze raz na bete ale musi minąć dwa dni.Proszę o pomoc ostatnią miesiączkę miałam 10 października. Cykle mam co 32 dni dwa miesiące wcześniej miałam co 31. Dodam że choruję na niedoczynność tarczycy. Biorę euthyrox 75. Spóźnia mi się miesiączka. Zrobiłam dzisiaj beta hcg total i wynosi <2.0. Nie wiem co to oznacza proszę o pomoc. Dodam że bolą mnie piersi zwiększył mi się apetyt, częściej oddaje mocz. Martwię się

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 17 listopada 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia nie badz taka zatestuj :-) trzymam kciuki. Tak bardzo czekan zebyscie wszystkie byly w ciazy :-)

    AniaT lubi tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 17 listopada 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe nie wiem czy jest po co testować, mam już jakieś lekkie skurcze okresowe wiec to pewnie kwestia czasu...

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 listopada 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja również trzymam kciuki z całych sił. Ty wiesz :*

    AniaT lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jestem po wizycie. Wszystko dobrze, wymiary git, serducho bije 146 razy i na 60 % dziewczynka :) :) ale gin mówił, żeby jeszcze się nie nastawiać na różowy :P
    Następna wizyta 22 grudnia - tyle czekać...

    AniaT, Morwa, nataliano, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Nusia ja również trzymam kciuki z całych sił. Ty wiesz :*

    wiem Kochana :) dziękuję:*

    zrobiłam test jak wróciłam z pracy i oczywiście negatywny, więc standard...jeszcze chyba musze poczekać na swoją kolejkę...

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta super, że wszystko w porządku z Maleństwem :) ojj jak ja bym chciała kiedyś mieć córeczkę :) macie jakieś imiona wymyślone już? :)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) no właśnie miała być Blanka, ale mąż jest przeciwny, także jeszcze nie wiadomo.. Maja nam się też podoba, ale jak się urodzi w maju to będzie Maja z maja tez niebardzo :/

    Nusia doczekasz się napewno! :* :* :*
    Morwa wróżko, przeczucie Cię nie myliło :)

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka bardzo ładne imię :) może mąż jeszcze zmieni zdanie ;) albo coś jeszcze wykombinujecie :)

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Cześć :) jestem po wizycie. Wszystko dobrze, wymiary git, serducho bije 146 razy i na 60 % dziewczynka :) :) ale gin mówił, żeby jeszcze się nie nastawiać na różowy :P
    Następna wizyta 22 grudnia - tyle czekać...

    Bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze :) Ja mam zaplanowaną na 21 grudnia, więc znów wizytujemy dzień po dniu :)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, buziaki:* Super, że z maluszkiem wszystko w porządku :) Blanka brzmi ciekawie i oryginalnie. Maja jest już z całą pewnością mniej oryginalne ale mi się bardzo podoba i można ładnie zdrabniac. A że Maja z maja to akurat brzmi sympatycznie, a nie dziwnie:) To teraz oby do świąt :)

    Nusia, doczekasz się, wszystkie się doczekamy:)

    A teraz tak z innej beczki. Przyznam się Wam dziewczyny, że coraz czesciej zastanawiam się, czy jeśli jeszcze przez jakiś czas, dajmy na to 2 lata, nie będzie nam się udawało zajść w ciążę, to czy bylibyśmy gotowi adoptować dziecko. Myślicie o tym czasami? Bierzecie pod uwagę taka ewentualność?

    Cigaretta lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika ja się już dawno nad tym zastanawiałam, bo my wiadomo jaką mamy sytuację jeśli chodzi o możliwości zajścia w ciążę przeze mnie... ale ja jeszcze na to nie jestem gotowa, póki co chce spróbować wszystkiego co się da aby zawalczyć o moje biologiczne dziecko. Nie wiem czy na tym etapie potrafiłabym w pełni pokochać takie dzieciątko.

‹‹ 724 725 726 727 728 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ