X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, no właśnie, jak tam sytuacja u Ciebie????

    Kalika ja jutro nie będę testować, bo nie mam testu w domu, jak co to dopiero we wtorek, to zależy od jutrzejszej tempki...póki co jakoś bardzo @ się nie czuję, brzuch mnie nie boli, tylko tak dziwnie ciągnie lewy jajnik i czasem ukłuje i to tyle. Zobaczymy, oczywiście na nic się nie nastawiam...

    agata83, She Wolf lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia,
    Ja trzymam kciuki :)

    AniaT lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Nusia,
    Ja trzymam kciuki :)

    dzięki Kochana :) trzymaj mocni bo w mojej sytuacji kciuki bardzo się przydadzą :)

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja też, ja też trzymam :)

    She no właśnie jak tam?

    AniaT, She Wolf lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia1534 wrote:
    Nusia ja też, ja też trzymam :)

    Dziękuję Słońce :) a Ty jak się czujesz???

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpukać całkiem dobrze :) Czasem coś mnie zakuje, czasem piersi zabolą mocniej,wieczorami pomęczy zgaga ale po kilku tygodniach nieustających wymiotów i mdłości nie zwracam na to uwagi tylko w końcu cieszę się ciążą. Jutro mam wizytę i mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko dobrze i ładnie sobie rośnie :)

    AniaT lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to Bidulko przeszłaś przez te wymioty, no ale oby juz teraz było z górki ;) chodzi mi o samopoczucie :) trzymam kciuki za wizytę i koniecznie daj nam znać jutro co i jak :)

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak brzuch mnie już zaczyna boleć :(

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was robiła badanie na wrogi śluz? Jak ono wygląda? Czy można go zrobić na NFZ? Jakie są przesłanki do zrobienia tego badania?

    Czy takie badanie można zrobić z krwi? Czytałam, że chyba tak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 12:29

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia przykro mi :( :*

    Ja już po wizycie. Z maleństwem wszystko super, rośnie idealnie :) Teraz wizyta dopiero 21 grudnia i badanie połówkowe.

    She daj znać :*

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She powodzenia! <3

    Klaudia super, że z małym wszystko ok :) a na 100 % chłopak? U mnie jeszcze nie wiadomo, ale jutro usg więc może się dowiem.. juz jestem bardzo ciekawa!

    AniaT, She Wolf lubią tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta właśnie nie dało się potwierdzić (ostatnio było mówione, że na jakieś 80%), bo maluszek siedział sobie po turecku i za nic nie chciał zmienić pozycji. Więc z niebieskimi śpioszkami się jeszcze muszę wstrzymać :D To trzymam kciuki :)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Kochane,

    Podczytuje w miare na biezaco i z calych sil trzymam za wszystkie kciuki.
    Ale troche pracowalam na nocki, rano chodzac do skoly, a ten tydzien odsypiala ten ciezki czas. I odpoczynek pomogl bo czuje sie lepiej a bolacy brzuch dal mi troche w kosc w zeszlym tyg.

    Morwa mam nadzieje, ze szybko poczujesz sie lepiej.

    Ania24 jak tam Maluchy?

    Klaudia ciesze sie ze wszystko w porzadku.

    Cigaretta udanej wizyty.

    Nusia moze dobrze, ze Ty taka zajeta, zawsze wtedy troche mniej sie mysli i stresuje. Kciuki trzymam z calych sil!

    She powodzenia!!!!!

    Sciskam wszystkie z calej sily!

    AniaT, She Wolf lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She,
    Powodzenia i czekamy na wieści :D

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Madlene, fajnie ze sie odnalazłas :) Juz na stałe zwalniasz tempo, czy to tylko chwilowe? Nie przemęczaj sie, bo mały sie złości ;) To juz 28 tydzień, ale ten czas leci... :* Zawsze, gdy patrzę na Twoj suwaczek, to mysle o moim aniołku :)

    Nusia, ściskam. U mnie @ juz przylazła, paskuda jedna, zaczynam 6 cykl po poronieniu.

    Klaudia, cieszę sie, że wszystko OK. Miejmy nadzieje, że maluch w prezencie na święta ujawni swoją płeć w pełnej krasie ;)

    Cigaretta, kciuki za jutro. Daj znać kto tam rośnie :)

    She, kciuki juz sine, tak mocno zaciskam! ;) Daj znac co i jak bo z niecierpliwości umieram :)

    Niepokorna, przylatujące do PL na święta?

    Morwa, jak zycie, lepiej sie czujesz?

    Rafaello, niestety Ci nie pomogę w tym temacie. Moze jest jakis wątek na ten temat, poszukaj. Pozdrawiam!

    Madlene84, klaudia1534, She Wolf lubią tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyję, żyję <macha ręką, ledwo, ale macha :P >

    Takoż trzymałam kciuki za She Wolf :) Daj nam koniecznie znać!

    U mnie 18 czy tam 19 dc, mierzyłam przedwczoraj wieczorem i było 36,59, więc może się zapowiada ten słynny bezowulacyjny cykl, którego chyba dotąd nie doświadczyłam.
    Wczoraj skończyłam szamać te moje witaminy kobiece wzmocnione o jakieś śladowe ilości Donga. Mam fest fazę na pisanie, więc seksu jest ło-ho-ho, a nawet jeszcze więcej ;)

    Tak więc wciąż mój mózg spycha ciążowo-dzieciowe myśli na dalszy plan. W sensie starania walczą z radością wobec imprezy weekendowej o trzecie albo czwarte miejsce :P Rodzice jadą na wycieczkę do Zakopca, więc robię small party dla przyjaciółek, wpadną na te 3 dni żeby konsumować pizzę, ciasta różnego rodzaju i wspólnie oglądać rozszerzoną wersję "Bitwy Pięciu Armii" :D

    Czytam Was cały czas, wspieram kciukami, po prostu się aktualnie nie wbijam w tematykę :)
    Buźki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 17:00

    AniaT, kalika, She Wolf lubią tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia super, że z Maleństwem wszystko dobrze, rośnijcie zdrowo :)

    Cigaretta ja też trzymam kciuki, żebyście się jutro dowiedzieli czy synuś czy córeczka :)

    Madlene Kochana fajnie, że się odezwałaś, musisz zwolnić troszkę tempo i więcej odpoczywać :) teraz TY i Maleństwo jesteście najważniejsi :)

    Kalika przykro mi, ze ta wredna przyszła!!!
    u mnie na razie cisza, brzuch nie boli, coś tam delikatnie ćmiło w ciągu dnia, za to mam dzisiaj mega zawroty głowy, w pracy to kilka razy jak mną "rzuciło" to myślałam, że zemdleję, w brzuchu mi tak wierci dziwnie, pewnie zaatakuje mnie wredota wieczorem albo w nocy!

    Dagn a może ten cykl będzie tym szczęśliwym :) u paru osób ostatnio widziałam że miały cykle niby bezowulacyjne a na końcu zielone kropki ;) oby u Ciebie też tak się stało :)

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Kochana trzymam kciuki od rana za Ciebie! :) daj znać jak poszło!

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf wszyscy sie nie cierpliwimy:*daj znac;*

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przepraszam ze z opoznieniem, ale po prostu ledwo daje rade sie wyrabiac z czasem ostatnio.
    Wczoraj trafilam na fajna ginekolozke :)
    Jajka mialy 20mm, 17 i 15, wiec ciagle tylko to jedno dominujaco bylo :) Endo 12mm :D
    Wczoraj rano kumpela zrobila mi zastrzyk z Pregnylu w dupsko, wiec mam nadzieje, ze cos tam podroslo i peklo dzisiaj :P A moze i nie, bo jeszcze czuje oba jajniki :/
    Dzis IUI, uzbieralismy 18mln plemniorow, z tego ruchliwych bylo 56%, wiec chyba dobrze :) Bolalo, bo pecherz byl nie do konca pelny i szyjka byla przez to wysoko, ale dalam jakos rade.
    W koncu ze mnie sres troche zszedl :)

    Dziekuje Wam za wsparcie :* Kochane jestescie :*

    Morwa mam nadzieje, ze lekarze w koncu znajda lekarstwo ktore Ci pomoze :*

    Nusia ja nadl trzymam kciuki za ten cykl :*

    Madlene, wez troche przystopuj, bo sie zameczysz :/

    Klaudia, super ze luz lepiej sie czujesz :*

    Cigaretta, jutro trzymam kciuki i czekam na wiadomosc :*

    Niepokorna, udal sie grill?

    Kalika :( Strasznie mi przykro :( Kiedy w koncu sie uda? Tule Cie :*

    Dagn, baw sie dobrze i masz racje ze nie myslisz za duzo :) Ja bede myslec za Ciebie :P

    Nataliano, co tam u Ciebie nowego?

    D-dawna, Morwa, AniaT, triss, nataliano lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 723 724 725 726 727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ