X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma też mi się wydaje że tragedii nie ma, nie objadam się nie wiadomo jak ale jak czasem najdzie mnie ochota na frytki czy domowego hot doga to zjem :) Zobaczymy jaka będzie waga finalna ;)

    Kalika wyniki się poprawiły i już wszystko jest w porządku, jeszcze tylko przed samą wizytą w styczniu dla pewności mam powtórzyć. Litry pitej wody chyba pomogły :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika
    to życzę powodzenia :)
    w którym dniu cyklu zaczniesz robić testy owulacyjne? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 23:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kornelia, powodzenia :) jak dlugo sie staraliscie o pierwsze bobo? Opowiedz cos o sobie.

    Kalika a wy naturalnie sie staracie czy cos wspomagasz?

    Morwa dobrze, ze zrobilas te wszystkie badania, wiesz czego nie masz, lepiej za duzo niz za malo. Ja sie udzielam tez na watku inseminacji i co rusz czytam o jakis nowych badaniach o ktorych pierwszy raz slysze...np. test wiazania plemnika z hialuronem bo moze byc dobry na oko a nie zapladniac itp. a ten zespol antyfosfolipidowy? Masz wyniki?
    ....wlosy na fioletowo...kobieta zmienna jest :) fajnie, ze maz tez szalony :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma
    hej :)
    z córeczką zaszłam w 2 cyklu starań. Teraz będziemy się starać o rodzeństwo dla Niusi :) Mam 30 lat, od dzisiaj jestem na wychowawczym :P

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia to powodzenia :) oby szybko Wam się udało :)

    Dziewczynki jak tam Wasze humorki sylwestrowe?? :) wybieracie się gdzieś???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT
    nie dziękuję :)
    humorek ok, szarlotkę właśnie wyjęłam z piekarnika :) mniam mniam

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roczku Dziewczynki! Aby każda z nas doczekała się cudu Nowego Życia :) zdrówka i pomyślności no i oczywiście ogromu miłości! ♡♡♡

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, w trombofiliach krzepliwosc krwi jest zwiększona, nie występują krwotoki, a raczej tendencja do zakrzepów i zatorów. Cieszę się z Tobą z ujemnej Chlamydii, oby reszta też była dobra.

    Kornelia, dziś zaczęłam, bo pojawił się śluz, co prawda lepki, ale jednak dość sporo. Blada kreska testowa już jest;) A Ty kiedy zaczynasz? Jakie testy robisz? Ja mam mega zapas tych z allegro i wg mnie są ok.

    My spędzamy Sylwka w łóżku z grzancem i pizza, bo jutro skoro świt zaczynam dyżur. Szczęśliwego, pełnego ciąż i szczęśliwych porodów 2016 roku Kochane! :*

    Cosma, my póki co naturalnie, to "dopiero" 6 cykl starań po poronieniu. W pierwsza ciążę zaszła w 2 cyklu starań, teraz coś słabiej nam idzie, ale nie tracę nadzieji ;) Mam hashi i to lecze, w inne sprawy póki co nie ingeruję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 07:38

    AniaT lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w Nowym Roku :) zycze Wam aby 2016 byl niezapomniany, oby w tym roku spelnily sie Wasze najskrytsze marzenia :*

    AniaT, kalika lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już jestem :) Witam się w Nowym Roku. Przepraszam, ale było wiele zamieszania u mnie i dlatego nie pisałam. Teraz wracam do realnego świata :D
    Na wstępie wszystkim Wam życzę Spełnienia wszystkich marzeń w 2016 roku! :D No i mam nadzieję, że w tym roku każda z Was doczeka się dwóch kresek oraz szczęśliwego rozwiązania :)

    Nusia,
    Jestem na nowym mieszkanku od 23 grudnia. Trochę się narobiłam, ale już powoli wszystko się układa. Najważniejsze, że już jesteśmy sami z mężem bez żadnych innych lokatorów :) Cieszę się też, bo 26 stycznia przyjdą meble dla Julii, więc pokoik będzie gotowy :D
    Aha, trzymam mocno kciuki za tą szansę :D

    Dagn,
    Jak to? Czemu zniknęłaś? Ja się nie zgadzam. Jesteś nam tu potrzebna niezależnie od tego, czy sie starasz, czy też nie :)

    Kornelia,
    Miło Cię poznać i witamy :)

    Morwa,
    Dobrze, że badania jak na razie ok. A co do koloru włosów to jestem w szoku :P

    Jutro odwiedza mnie siostra mojego teścia z mężem i dzieciakami. Byli na Święta i Sylwestra u kuzyna w UK i jutro w drodze powrotnej wstąpią na kilka godzin do nas. Nareszcie jakieś znajome mordeczki z Polski :) A tak poza tym u mnie nic nowego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 22:08

    AniaT lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna
    Dzięki i Ciebie również miło poznać :)

    kalika
    ja też mam testy z Allegro :)tylko jeszcze listonosz mi ich nie przyniósł he he
    mama nadzieję, że dostanę poniedziałek-wtorek... i od razu zacznę, bo 9-10 mogę mieć owulację :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia,
    Mnie się testy z allegro nie sprawdzały, ale w sumie potem się okazało, że nie miałam owulacji :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Jestem tu nowa, dlatego witam Was serdecznie!
    Od września staramy się z mężem o fasolkę. Jestem z rocznika '89, cykle mam regularne, od 2 miesięcy stosuję testy owulacyjne.
    Jeszcze raz witam! :)

    NIEPOKORNA, Monika***, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc
    witamy serdecznie :)

    NIEPOKORNA
    :) mi akurat się sprawdziły z pierwszą ciążą... zobaczę czy teraz również :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Witam się i ja w Nowym Roku 2016, życzę nam wszystkim oby to był rok radości :)
    U mnie pi staremu, czekam na @, która się spóźnia. Nie pilnowalam cyklu, więc nie wiem kiedy dokładnie wypadła owu, ale na pewno nie było jej w planowanym terminie. To by było tyle jak na razie :)
    Miłego popołudnia :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc,
    Witamy i rozgość się :)

    Kornelia,
    Mam nadzieję, że tym razem też się u Ciebie sprawdzą i jeszcze w tym cyklu zobaczysz dwie kreseczki :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc witamy :)

    Kochane mam pytanko: czy zdążyło się Wam że tempka Wam wzrosła dopiero kilka dni po owulacji??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA
    dziękuję za miłe słowa... kto tam siedzi w brzusiu? Synuś czy córeczka? :) Imię wybrane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 09:24

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia mam takie same podejrzenie w tym cyklu. Szczyt śluzu i wszystkie inne objawy owu miałam kilka dni przed skokiem tempki i sama już nie wiem co i jak i kiedy ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna u mnie to chyba cykl bezowulacyjny, bo taką tempkę jak malam np. dzisiaj 36,2, to ja do tej pory miałam przed owulacją.

    Mam nadzieję, że u Ciebie owulka jednak była :)

‹‹ 746 747 748 749 750 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ