X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc
    dokładnie czekamy :)

    Niepokorna
    to cudownie :) Juleczka, jakie piękne imię :) gratuluję

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma bardzo mi przykro :( Mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i tym razem się uda :*

    Odnośnie testów z allegro ja używałam i owulacyjnych i póćniej ciążowych. Owulacyjne zawsze pokazywały jak w odpowiednim czasie krecha ciemnieje a pierwszy test ciążowy z allegro zrobiłam w 10 dpo i ja już tam widziałam jakiś mega cień cienia cienia, z dnia na dzień kreska ciemniała ale nigdy nie dojrzałam 2 tak samo bordowych krech. Dopiero test apteczny mi takie pokazał :)

    Cosma lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma, tulę i nie tracę nadzieji na rodzeństwo dla Twojej córci :* W końcu się uda!

    Cosma lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochane za mile slowa :*

    Wczoraj zaczelam znowu stymulacje do trzeciej i ostatniej inseminacji,tym razem nie robie przerwy bo chce juz zakonczyc ten rozdzial albo temat. Jesli sie nie uda to robie przerwe na zastanowienie sie czy zdecyduje sie na invitro. Wczoraj sie naczytalam o mozliwym przestymulowaniu i jego konsekwencjach i przeraza mnie to na dzien dzisiejszy.

    Nusia jak tam po wizycie?

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane ♡
    Oj jak dawno mnie tutaj nie było :(
    W końcu mam czas żeby się pochwalić
    BOCIAN wylądował !!
    Jakub urodzony 21.10.2015 SN, z wagą 2900g, długi 52cm :*
    Dzisiaj już ma 11 tygodni i 2 dni :)
    największe szczęście rodziców :*
    Całujemy, życzymy wszystkim takiego szczęścia i Pozdrawiamy ♡ :*

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c34b7b7b63a.jpg

    Cigaretta, klaudia1534, Morwa, nataliano, AniaT, NIEPOKORNA, Madlene84 lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6ee27e2a172.jpg

    Cigaretta, klaudia1534, Morwa, nataliano, AniaT, kalika, Madlene84 lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek
    Jakie cudo :) Gratulacje, jest świetny :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy test owulacyjny jest pozytywny? Czy jeszcze jest za blada druga kreska?
    Dodam, że w rzeczywistości jest trochę ciemniejsza niż wyszło na zdjęciu

    15a4c6967f034011med.jpg

    kalika, nataliano lubią tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek ślicznego masz synka :) Dużo zdrówka dla niego.

    Kornelia druga kreska powinna być tak samo ciemna a nawet ciut ciemniejsza, choć szczerze nigdy takiej nie miałam :D Dla mnie byłby to znak, że coś jest na rzeczy i na pewno bym dzisiaj mężowi nie odpuściła, a dla pewności jeszcze i jutro ;) Ja w owulacje zawsze miałam okropny ból jajników, a kilka dni wcześniej sporo rozciągliwego śluzu.

    Kornelia85, Zajsonek lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia1534
    Bo i nie odpuściłam Mężusiowi he he :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    My dopiero wróciliśmy z wesela na drugim końcu Polski ...Ale niestety prosto na pogrzeb:( właśnie z niego wracam...
    I to najgorszy z możliwych, bo noworodka...
    Wyobraźcie sobie, że termin był na 26.12, A lekarze robili tylko ktg i kazali czekać. Minęły prawie 2tygodnie po terminie. Aż w końcu w środę matka przestała czuć ruchy dziecka,pojechali do szpitala, Ale na ktg była już cisza i musiała urodzić je już martwe. Okazało się, ze był supeł na pepowinie.
    To nie do wyobrazenia, takie maleństwo w małej trumience... straszne nieszczęście
    Myśli się kłębią, tyle pytań bez odpowiedzi... dlaczego nie było usg, dlaczego nie pomogli jej urodzić w terminie...

    Najpierw człowiek się stara wiele miesięcy lub lat o ciążę, potem boi się czy się utrzyma, a na koniec, kiedy się cieszy ze donoszone do terminu, zamiast chrztu, stoi nad grobem... nie umiem tego ogarnąć...

    Przepraszam, musiałam to z siebie wyrzucić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 14:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika***
    Tego nie da się opisać słowami :( :( :( ryczeć mi się chce :'(

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika brak słów, nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego cierpienia jakie czują rodzice, tego co czuje teraz ta matka :(

    Jak strasznie mnie wkurza to trzymanie po terminie tyle czasu!!! To nie jest pierwszy przypadek kiedy słyszę taką historię, że termin porodu minął a lekarze nic nie robili tylko czekali aż samo się zacznie o później tak ogromne nieszczęście...

    Życie czasem bywa cholernie niesprawiedliwe i okrutne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 14:55

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpacz straszna, nigdy czegoś takiego nie widziałam i nie przeżyłam...
    Najgorsza jest ta świadomość ,ze zawinił inny człowiek. Lekarz!
    W kartę miała wpisane, ze ma nadciśnienie- nikt jej nie mierzył ciśnienia od tygodnia, nie zrobili usg (a pewnie byłoby widać supel), nawet nie chcieli jej dac nic na przyspieszenie porodu -kazali czekać wśród rodzących matek i walczących dzieci...
    Niech to będzie przestroga dla nas wszystkich, żeby nie dac się olewać w szpitalach- upominać się o badania, kontrole, i humanitarne podejście. Jak wygonia drzwiami, wejść oknem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek cudo twoj maluszek sliczniuchny,przystojny smieszek do calowania :))) Kornelia ja tam widze 2krechy pewnie byla owu :)przytulaliscie sie?

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika to smutna wiadomosc,powinno nie czekac sie tylko ostro brac do roboty jak jest po terminie,przeciez ile dziecko wytrzymie a pi 2 zeby nic nie robic zadnego usg to kpina,ja to um blizej konca to musze wiedziec wszystko co i jak a jak nie to z rykiem

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika to straszne, na samą myśl boli serce :( w najbliższej rodzinie moje szwagra była taka sytuacja kilka lat temu, dziewczyna do dzisiaj nie może sobie z tym poradzić :( straszna tragedia!

    Zajsonek Kubuś cudny, do zacałowania :) gratuluję :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek,
    Śluczny jest Jakub. Gratulacje i pozdrawiam :*

    Kornelia,
    Moim zdaniem ten test jest pozytywny :)

    Monika,
    Słyszałam już o takich przypadkach. Są straszne. A lekarzy bym za coś takiego pozwała, bo to ewidentnie ich wina. Strasznie przykre :(

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliano

    NIEPOKORNA

    za 2 godziny ponowiłam test i wyszły już 2 mocne krechy :) przytulanko było :) teraz czekamy :)

    AniaT, kalika, nataliano lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia,
    Przytulajcie się jeszcze przez kolejne 2-3 dni :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 748 749 750 751 752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ