X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika*** wrote:
    Nusia, kurde, tyle nie dobrych wiadomości :( na te torbiele i przerośnięte pęcherzyki to co się stosuje?
    A kto to, ten Pan Józek? Medycyna niekonwencjonalna?
    Pijawki brzmią strasznie :P Ale to metody naszych babć, więc wierzę, że są skuteczne :)

    Moniś nie wiem, co powinnam/czy cokolwiek powinnam brać na te torbiele, jeśli są rzeczywiście endometrialne, to trzeba czekac na cud aż same znikną, jak są większe to się je usuwa laparokopowo.
    A na pęcherzyki tym bardziej nie wiem, one się chyba potem same wchłaniają???
    NO a Pan Józek leczy uciskiem, odblokowuje receptory na ciele, tak żeby krew swobodnie przepływała, krążyła...nastawia też bo jest masażystą. MI bardzo pomaga, bo nie muszę się faszerować lekami na ta moją endometriozę, a dawniej brałam tony ibupromu, ketonalu!
    Jeżdzi do niego ogrom ludzi, w przedziale wiekowym od dziecka do staruszka :) Polecam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA
    A gdzie jest powiedziane, że nick ma być moim imieniem? Nie rozumiem pytania? Każdy wymyśla sobie nick jaki chce :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    NIEPOKORNA
    A gdzie jest powiedziane, że nick ma być moim imieniem? Nie rozumiem pytania? Każdy wymyśla sobie nick jaki chce :)

    Nie no. Nigdzie nie jest tak napisane. Tak z ciekawości zapytałam.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA
    Tak szczerze nick mam taki, że córeczce daliśmy tak na imię :) Założyłam konto jak już wiedziałam, że będzie córeczka Kornelcia :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    NIEPOKORNA
    Tak szczerze nick mam taki, że córeczce daliśmy tak na imię :) Założyłam konto jak już wiedziałam, że będzie córeczka Kornelcia :)

    Spoko :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia to bardzo ładne imię dla dziewczynki- podoba mi się:)

    She, jak tam po insemce?

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie She, jak się czujesz?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika***
    Dziękuję :) to bardzo miłe :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie witam się w 34 tygodniu :) Jestem coraz bardziej zmęczona posiadaniem dużego brzuszka, ale ruchy dziecka wynagradzają mi wszelkie trudy :)

    Jakie macie plany na dzisiaj kochane? :D
    I najważniejsze pytanie... kiedy szykuje się jakieś testowanie? :)

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA
    Ja idę dzisiaj do fryzjerki :) na pewno polepszy mi się humor :)
    a jeśli chodzi o testowanie, to ja się swojego chyba nie doczekam :P

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    NIEPOKORNA
    Ja idę dzisiaj do fryzjerki :) na pewno polepszy mi się humor :)
    a jeśli chodzi o testowanie, to ja się swojego chyba nie doczekam :P

    Fryzjer fajna sprawa. Oby wszystko wyszło tak, jak chcesz :)
    Czemu tak mówisz, że się nie doczekasz? :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA
    Fryzjerka od lat ta sama, zawsze mi dogodzi :)
    Nie doczekam się, bo do 26 stycznia daleko... hmmm chyba, że zrobię wcześniej. Ostatnia @ 26.12, owu 8 stycznia w 14dc. Poprzednie moje cykle trwały tyle: 27, 30, 34, 29, 29, 28. Okropnie nieregularne... Jak myślisz kiedy test zrobić? :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    NIEPOKORNA
    Fryzjerka od lat ta sama, zawsze mi dogodzi :)
    Nie doczekam się, bo do 26 stycznia daleko... hmmm chyba, że zrobię wcześniej. Ostatnia @ 26.12, owu 8 stycznia w 14dc. Poprzednie moje cykle trwały tyle: 27, 30, 34, 29, 29, 28. Okropnie nieregularne... Jak myślisz kiedy test zrobić? :)

    Wiesz... ja miałam zawsze nieregularne cykle. I sama ten magiczny test zrobiłam o ile dobrze pamiętam w 3 dniu po tym, jak mi się wydawało, że się spóźnia. Najlepiej zrobić w dniu przewidywanej miesiączki (najwcześniej), ale w sumie ja bym zrobiła kilka dni po.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA
    Dzięki. Pewnie zrobię test tego 26 stycznia to będzie 32dc, oczywiście jak @ wcześniej nie przyjdzie :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, widzisz jaka ja zakrecona o.O
    Wydawalo mi sie ze pisalas ze te pijawki to byly poprzenim razem :P
    Oby rece pana Jozka i pijawki, pomogly :)

    Kornelia, a skad wiesz ze mialas owulacje w 14dc? Bylas na monitoringu? Mierzysz tempki?
    Jesli jestes pewna ze wtedy mialas owulke, to zrob test najwczesniej w 12dpo. A i to moze byc za wczesnie, bo implantacja moze sie odbyc nawet w 12dpo, wiec test moze jeszcze nie wyjsc.

    Teraz o mnie. IUI sie odbyla. Zolnierzyki byly na medal, bo bylo ich az 24mln, tylko nie wiem dokladnie czy wszystkie podali. Dopytam na kolejnej wizycie, bo lekarz byl bardziej zarkrecony niz ja :P W kazdym razie nasienie bylo bardzo dobre, tak powiedzial :)
    Od jutra zapodam sobie progesteron i czekam na testowanie. A troche sobie poczekam bo u mnie pregnyl sie dlugo utrzymuje, wiec nie ma co testowac wczesniej niz 13-14dpo.
    Wogole, to po tej stymulacji cycki mnie bola juz chyba od tygodnia :( ciekawe od czego to zalezy :/

    kalika, Kotowa lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She,
    Ja czekam na Twoje testowanie :*

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She czekam razem z Tobą <3 <3 <3

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Kochana zaciskam mocno kciuki za Twoje testowanie:* bardzo bym chciała, żeby Wam się w końcu udało! :)

    A odnośnie bólu piersi, to mnie też strasznie bolały w tym cyklu, ale tak potwornie, że nawet dotknąć nie mogłam, zaczęło się tuż w okolicy owulki, teraz troszkę mniej już na szczęście...ja muszę sobie zbadać prolaktynę, bo coś czuję, że to jej sprawka...a u Ciebie to chyba normalne skoro bierzesz leki do stymulacji, chociaż różnie to bywa, raz bolą, raz nie, też nie wiem od czego to zależy.

    A ja mam dzisiaj mega doła, od rana mnie wszystko wk***ia! co chwila płaczę, dzisiaj jak głupia w pracy się poryczałam, dobrze że mnie nikt nie widział bo byłby wstyd :)

    Kornelia jak tam po fryzjerze? :) humorek poprawiony? :)

    w piątek mam umówioną wizytę u gina, umówiłam się już ponad miesiąc temu, bo to na NFZ, ale oczywiście pewnie dostane ten pieprzony @! nie wiem co robić, czy jak @ przyjdzie to mimo wszystko iść? może popytam czy da mi skierowanie na te badania do in vitro, chociaż niektóre? do tego lekarza strasznie ciężko się dostać bo na nfz przyjmuje tylko w piątki i szkoda mi zmarnować tą wizytę.

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, to zaciskam kciuki i trzymam przez najblizsze 2 tyg - mam jakieś takie dobre przeczucia co do Ciebie :)

    Nusia, też mam takie dni. Czasem nawet reklama potrafi mnie doprowadzić do płaczu ;/ A do tego gina to idź koniecznie - wizyta nie zawsze znaczy badanie na fotelu - może lekarz da Ci skierowania, albo wymyśli coś konstruktywnego? Skoro takie kolejki, to musi być dobrym specjalistą.

    A miałam Cię pytać - co wymyśliłaś w końcu na prezent rodzicom na święta? Pamiętam, że nie miałaś pomysłu :)

    Niepokorna, ale ten czas szybko leci - wydaje mi się, że dopiero wyjeżdżałaś do UK, a Ty zaraz rodzisz! Eh, te miesiące lecą...

    Jak tam Kornelia po fryzjerze? Przypomniałaś mi, że też muszę iść do fryzjera... z tym, że do psiego fryzjera z moją Diuną :D Bo już dawno nie wygląda jak sznaucer tylko jak niedźwiadek :)

    Klaudia, co tam u Was? Pracujesz jeszcze czy już odpoczywasz w domku?


    Ciaretta, Triss, Morwa - co tam u Was? :)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 19:49

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja na Twoim miejscu mimo @ poszłabym na wizytę, w końcu czekałaś na nią trochę czasu a chociaż porozmawiać będziesz mogła. A może wredny małpiszon wcale nie przyjdzie, trzymam za to kciuki! :)

    Monika ja z tych nie pracujących, jak zaszłam w ciążę to jeszcze studiowałam, w sumie to nadal jestem studentką bo czekam na obronę magisterki bo miałam sporo problemów z promotorem który z dnia nadzień odszedł z uczelni. Więc lenie się w domu :) Jutro jadę zawieźć mocz do laboratorium bo przed wizytą miałam go dla pewności 2 razy powtórzyć czy napewno żadnych bakterii w nim nie ma i w poniedziałek do gina. Po za tym brzuchol rośnie, już ciąży nie ukryję i zaczęłam powolutku kompletować wyprawkę :)

    Mąż mi najprawdopodobniej w lutym wyjedzie na jakieś 2-2,5 miesiąca do Szkocji, bo ma możliwość zarobienia bardzo fajnych pieniążków, które by nam sporo wniosły do naszego budżetu budowlanego. Smutno mi strasznie z tego powodu i podejrzewam, że przeryczę nie jedną noc ale wiem, że ten wyjazd nam dużo pomoże a mąż wróci do porodu, zresztą jakbym się źle czuła to nie patrzy na nic i wraca do domu praktycznie z dnia na dzień. W sumie lepiej, że teraz niż jak się dzieciaczek urodzi, wtedy wolę go mieć blisko.
    To się Wam trochę wygadałam ;)

    AniaT lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
‹‹ 750 751 752 753 754 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ