X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia to przytulajcie sie :) niewiem czy pomoge ale najlepiej na pieska i polezec z 2 3minuty :) badz jak ty lezysz i nogi w gorze,nam to pimoglo :) 3mam kciuki

    Marietta lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia,
    Mi pomogło 30-minutowe robienie prawdziwej świecy :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA

    nataliano

    No to się jeszcze poprzytulamy :)
    leże 20 min, ale świecy jeszcze nie robiłam :) wszystko przede mną :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie wierzę w te wygibasy ;) Leżenie OK, ale świeca i inne cuda to już dla mnie za dużo ;)

    Kornelia, trzymam kciuki za zielonego kropka. Ja wciąż czekam na owulke, teraz liczę że jeszcze przez kilka dni się wstrzyma bo męża nie ma do soboty :/

    Monika, to bardzo smutne o czym piszesz. To ktoś z Twojej najbliższej rodziny? :(

    Nusia, jak po wizycie? Czekam na wieści:)

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w to nie wierze. Jesli komus sie udalo po robieniu swiecy, to czysty przypadek. Na mnie to nie dzialalo :P

    Kalika, trzymam kciuki, zeby owulka poczekala :)

    Monika, straszne to :( Nawet nie wyobrazam sobie co czuja teraz rodzice maluszka :( Ja sie zawsze dziwie, dlaczego lekarze po terminie kaza czekac kolejne 2 tygodnie!

    Ja jutro podchodze do kolejnej insemki, ale nie wierze ze sie uda. Wysiedzialam tylko jedno jajko 20mm. Slabo reaguje na leki do stymulacji :(

    Kornelia trzymam kciuki :)

    Cosma, szkoda, ze sie nie udalo i mam nadzieje, ze ta insemka zakonczy sie powodzeniem :*

    Nowe dziewczyny, prosze podajcie dane do listy na pierwszej stronie jesli chcecie zeby Was wpisac :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika, tak to bardzo bliska rodzina, tym większy żal... mi to jest ciężko sobie ułożyć w głowie, a co dopiero rodzicom. Szczęście ze mają 3letnią córeczkę, jak sami powiedzieli ona jest dla nich najlepszym psychologiem, bo dla niej jakoś trzeba się trzymać.

    Ja jestem w okresie owulacyjnym, Ale jakoś jej nie czuje, więc nie liczę na nic. Mam tylko nadzieję że @ się nie przedłuży i na początku lutego będę mogła mieć to hsg.

    A szkoda, że owulacji nie ma, bo po urlopie z mężem, i po tym wszystkich wydarzeniach jakąś taką fajna bliskość między nami - mogloby coś z tego być :P

    Stosowala która z Was mace? Czytałam trochę o jej super właściwościach, i myślę czy by nie kupić (dla mnie I meza). Macie jakieś doświadczenia?

    She, trzymam kciuki za jutro, jedno jajo wystarczy :)

    Cosma, a Ty kiedy podchodzisz do insemki? Bo jakoś mi umknęło.

    Kornelia, Kalika - za wasze owulki też trzymam kciuki! Dawno nie było u nas zielonej kropki, więc się postarajcie :P :D

    Nusia, jak tam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 17:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika
    She Wolf
    Monika***
    Postaram się :) i dzięki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf

    Proszę wpisz mnie na listę :)
    Kasia, rocznik '85, starania o drugiego dzidziusia od stycznia 2016

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    She Wolf

    Proszę wpisz mnie na listę :)
    Kasia, rocznik '85, starania o drugiego dzidziusia od stycznia 2016

    Skoro masz na imię Kasia, to dlaczego Twój nick to Kornelia?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She,
    Zaraz dostaniesz ode mnie kopniaka za ten brak wiary. Moja przyjaciółka też miała jedno jajko ok wyhodowane i aktualnie jest w 6 miesiącu ciąży. Więc mnie nie denerwuj tylko z wiarą u uśmiechem maszeruj na insemkę :D

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She helloo :) wróciłaś do nas w końcu? :)

    Dziewczynki u mnie po wizycie tak średnio. Lekarz kazał mi powtórzyć badanie amh i od wyniku będzie zależało, czy będę mogła skorzystać z mojej 3 ostatniej refundowanej próby. Także trochę lipa, bo wynik na pewno będzie za niski i prawdopodobnie muszę sama zapłacić za całość procedury in vitro, a póki co to te koszty mnie przerażają.
    No i zrobił mi usg, na lewym jajniku mam 2 torbiele, jak to powiedział CHYBA endometrialne, więc nie fajnie...a na prawym jajniku miałam 3 przerośnięte pęcherzyki...jednym słowem PORAŻKA!

    No i z tego wszystkiego w czwartek pojechaliśmy do mojego Pana Józka do Nowego Targu, bo już ponad rok u Niego nie byłam, coś tam mi poodblokowywał i na koniec na plecy dostałam 2 pijawki :) ciekawe doświadczenie :) mam nadzieję, że coś mi to pomoże :)


    She a TY mi tu nie świruj! :) dobrze, że w ogóle masz ten 1 pęcherzyk, od razu byś chciała bliźniaki? hehe, więcej wiary Kochana!

    Monika Słońce, nie odpuszczajcie tego cyklu, może akurat będzie szczęśliwy:*

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, też nawet nie staram się wyobrazić, co czują Ci rodzice. Poronienie jest ciężkim przeżyciem, ale to musi być już totalny horror, bo przez 9 miesięcy żyjesz myślą o tym dziecku, które czujesz, widzisz, kochasz, i w momencie gdy jest ono już na wyciągnięcie ręki wszystko się kończy. Do tego ten poród...Straszny dramat :(
    Ja co prawda urodziłam się 8 dni po terminie, ale to były inne czasy. Choć w sumie ciąża prawidłowo trwa między 38 a 42 tygodnie, więc poród w 42 tc uważany jest za poród o czasie :/ Ale to już tak całkiem na marginesie, bo nikogo nie mam zamiaru ani tłumaczyć, ani krzyżowac.
    To miłe, że zblizyliscie się do siebie z mężem. Może jednak owulka nadchodzi po cichu i będą z tego dzieci:)

    She, super Cie widzieć, tęsknilam! Wiesz,nie liczy się ilość a jakość, jedno jajo jest całkowicie wystarczające. Zaciska kciuki Kochana!

    A co to ta maca i o co z nią chodzi? Bo ja nic nie wiem...:)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja nie stosowałam macy, ale wiele o niej słyszałam, jest podobno dobra, tylko trzeba kupić tą właściwą, bo sa różne rodzaje podobno. Ty chcesz ją brać na owulację?

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, bierz sie za robienie dzieci, bo smutki nic nie dadza :*
    Ja zaczelam w tym cyklu brac z moim mace. Niby jest dobra na libido, ale jakos na mnie jeszcze nie zadzialala :P
    Kalika ma racje, cos tam bylo z ta maca, poczytaj zebys nie kupila zlego rodzaju.

    Kornelia, zrobione :)

    Niepokorna, nie bij :P Wiesz sama ze ciezko jest wierzyc po miesiacach bez powodzenia ;)

    Nusia, no dobra, wrocilam :) Tesknilam za bardzo, a przy IUI ciezko sie wyluzowac. Co ma byc to bedzie :)
    Kurcze, przykro mi ze te Twoje jajniki sie pozapychaly :( Slyszalam, ze AHM mozna sztucznie troche podniesc duza dawka vit. D. Moze cos pomoze. A swoja droga skoro masz juz kwalifikacje, to co ten lekarz wymaga od Ciebie powtorki?
    Wiesz IVF komercyjne jest drogie, ale i tak tansze niz w UK, nawet zarabiajac tu tak normalnie, nie stac by nas na to bylo, wiec jakby co to zrobimy ivf w PL, ale do tego czasu musismy wykorzystac to co nam proponuje tutejsza sluzba zdrowia za darmo :)

    Kalika, no niby masz racje, ale dwa jajka to troche wieksza szansa ze jedno sie zaplodni i zagniezdzi :P

    Dzis sie jeszcze dowiedzialam, ze poniewaz biore leki na tarczyce to nie musze placic za zadne leki, nie tylko tarczycowe!!!! WOW! Tego sie nie spodziewalam :D Pani w aptece mi powiedziala. Tylko musze z lekarzem o tym pogadac, bo nie chce potem kar placic jak bede w aptece leki za darmo brala :)

    AniaT lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She ja biorę witaminkę D już od 2 miesięcy, w dużej dawce, wiem, że sztucznie podnosi poziom amh, ale ja raczej za krótko biorę, gdybym wiedziała, ze będą kazali powtarzać wynik, to zaczęłabym już rok temu :)
    a widzisz, taki ma lekarz wymysł, tak czy tak dla samej siebie muszę to badanie zrobić, żeby wiedzieć na czym stoję.

    Cieszę się, ze jesteś, ja też tęskniłam za Tobą! <3

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te właściwości podnoszące libido i ogólną energię do życia mnie najbardziej interesują :P Ale ma też fajny wpław na owulację, zagnieżdżanie i spermę - więc wygląda na to, że same zalety :P


    Nusia, kurde, tyle nie dobrych wiadomości :( na te torbiele i przerośnięte pęcherzyki to co się stosuje?
    A kto to, ten Pan Józek? Medycyna niekonwencjonalna?
    Pijawki brzmią strasznie :P Ale to metody naszych babć, więc wierzę, że są skuteczne :)

    Cyklu nie odpuszczamy, w sumie to jakoś tak całkiem naturalnie nam przychodzi to nieodpuszczanie w tym miesiącu ;-) Jeśli z tego będą dzieci, to będzie naj bardziej spontaniczne staranie się od 16 cykli hehe, a tak naprawdę, to musiałby być cud, żeby zajść przed samym hsg - obawiam się, że nie mam tyle szczęścia

    She, cieszę się, że wróciłaś :* <3 W kupie siła !
    Z jednego, z dwóch czy trzech jaj jest taka sama szansa - 50/50 ;) Czyli całkiem spora ...a i z jednego jaja mogą być bliźniaki hehhe

    A jaką macę powinnam kupić? Widziałam jakieś mieszanki wszystkich kolorów. W proszku czy w tabletkach? Jak to dawkujesz? (sooorkii za tyle pytań :P )

    Kalika, tutaj masz o tym cudownym superfood ;)
    http://www.naturalna-medycyna.com.pl/maca-super-zywnosc-inkow-maca.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 21:44

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, a zapomnialam dodac, ze juz dawno mowilas ze jedziesz do Pana Jozka, wiec prosze mi brac dupsko w troki i jechac na terapie <3
    A co do wit D, to dobrze ze ja bierzesz, bo lepiej 2 miesiace brac niz wcale :)

    Monika ja biore firmy California Gold Nutrition. Niby z ekologicznych upraw jest :)
    Juz nie pamietam co ja wyczytalam o tej Macy, moze wygooglaj siebie efekty uboczne Teraz tak na szybkiego poczytalam i podobno zawiera jod, wiec musze ja odstawic, bo przy hashi jod niewskazany :/

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She,
    Tym razem Ci odpuszczę i nie będę biła. Nie mam na to nawet siły :) Ale nie marudź. Ja wierzę, że to jedno jajo będzie mega silne i podoła wyzwaniu :)
    PS: Wiedziałam, że wrócisz. Za bardzo za nami tęskniłaś :P

    Monika,
    Szalej z mężem, bo ja czekam na dwie kreski u Ciebie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 22:37

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, no to jest nas dwie :D Bo ja też czekam i czekam, i doczekać się nie mogę :P

    She, właśnie nie mogę znaleźć nic o tych poszczególnych rodzajach, więc chyba zamówię mieszankę. Ja szczęśliwie z tarczycą nie mam problemu, więc o tyle dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 22:51

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Nusia, a zapomnialam dodac, ze juz dawno mowilas ze jedziesz do Pana Jozka, wiec prosze mi brac dupsko w troki i jechac na terapie <3
    A co do wit D, to dobrze ze ja bierzesz, bo lepiej 2 miesiace brac niz wcale :)

    Kochana ale ja już byłam u Pana Józka :) w czwartek :)
    we wtorek miałam tą wizytę w warszawie i jak mój K dowiedział się, że mam 2 torbiele to od razu zadzwonił do Pana Józka i pojchaliśmu w czwartek :) pisałam wyżej, ze stawiał mi pijawki, a więc tej złej krwi troszkę ubyło :)

‹‹ 749 750 751 752 753 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ