X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Dziękuję za powitanie i przyjęcie do grona oczekujących na fasolkę :)
    Ech, wokół mnie same ciężarne koleżanki - na facebook'u osaczają mnie zdjęcia brzuchów i noworodków echhh :( Ja w tym miesiącu przez dwa dni miałam dwie grube krechy na teście owu, mam nadzieję, że w końcu coś z tego wyjdzie, już mnie korci, że ciążowy zrobić, ale to dopiero 20 dc - jak myślicie, kiedy mogę test robić???

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc teraz to zdecydowanie za wcześnie, jak długie masz cykle?

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 28-dniowe, praktycznie jak w zegarku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc
    najlepiej byłoby poczekać do dnia spodziewanej @ :)

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem, ale po prostu jak co miesiąc przebieram już nóżkami :)

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziewczyny w Nowym Roku, długo nie zaglądałam ,a czas szybko ucieka ;)
    U nas wszystko dobrze, Tymon rośnie, waży juz 8,5kg, jest ciąglę tylko na piersi, od lutego zaczynamy przygodę z innym jedzeniem ;)

    Trzymam kciuki za Was i mam nadzieje że za rok już nie będzie na tym forum nikogo - kogo znam :D :)

    AniaT, Jotc, Cosma lubią tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc
    całkowicie Cię rozumiem, ja mam za kilka dni owulację... i też na pewno będę przebierać nóżkami :P ale lepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać :) bo warto :) to kiedy masz termin @?

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ planowane na 14.01

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka super, że u Was wszystko dobrze. Jak ten czas szybko leci, dopiero co się urodziła tu już 5 miesięcy ma skończone. Ucałuj syncia :)

    juwelka lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc
    to jeszcze 10 dni... sporo... poczekaj :) ja też czekam z niecierpliwością na owulkę :) także czekamy razem cierpliwie ok? :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia,
    W moim brzuszku mieszka Julia :)

    Jotc,
    Ja bym poczekała z testem jeszcze z 10 dni najlepiej. Jeśli coś z tego miało wyjść to i tak wyszło. A lepiej się nie stresować :D

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, to czekamy w takim razie :-)

    NIEPOKORNA, Kornelia85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja z tych co olewaja wykresy wiec nie pomoge. Daj znac jak tam jutro po wizycie z dalszymi planami.

    Jotc witaj i powodzenia :)

    Juwelka fajnie, ze zajrzalas :) Niech Ci sie synus dalej zdrowo chowa.

    Chcialam tylko poinformowac, ze druga inseminacja sie nie udala i nawet nie zdazylam isc na bete (jutro miala byc) bo dzis przylazla @. Bede jeszcze raz probowac iui, trzeci i ostatni raz, potem bede sie dalej zastanawiac czy w lewo czy w prawo ( czy in vitro czy koniec staran i corka bedzie jedynaczka).

    juwelka lubi tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma strasznie mi przykro, że się nie udało, próbujcie jeszcze, może następny raz zaskoczy. Kibicuję CI z całego serca:*
    no i dziękuję za pamięć :) dam znać co i jak po wizycie trochę się denerwuję, bo nie wiem czego się spodziewać, niby już 3 razy przez to przechodziłam, ale za każdym razem są jakieś obawy...trzymaj kciuki...

    Juwelka fajnie, że do nas zaglądnęłaś :) odwiedzaj nas częściej :)
    dobrze, że karmisz, karm jak najdłużej :)

    juwelka, Cosma lubią tę wiadomość

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    jestem tu nowa i proszę i poradę lub chociaż może ktoś był w podobnej sytuacji.
    Staramy się z mężem o dzidziusia już 6 cykl w pierwsze dwie ciąże zaszłam bez problemu po dwóch cyklach. Ostatni okres miałam 8.12.2015 a owulację 19-20.12.2015 (robiłam testy owulacyjne). Okres co 25 dni od pół roku czyli powinnam dostać 1.01.2016 i cisza ani okresu,ani II kreski na teście a beta z dnia dzisiejszego 1,20 i drukowanymi NEGATIVE.Od dnia spodziewanej miesiączki boli mnie brzuch jak na okres, wzdęcia itp tak jakbym już ten okres miała.
    Może za wcześnie zrobiłam Betę? Może za wcześnie na testy?

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia a może po prostu owulacja Ci się przesunęła??? to że testy owulacyjne były dodatnie nie znaczy że ta owulacja była na 100%, może z różnych powodów się przesunąć.

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie już sama nie wiem. Testy zamawiałam na allegro ale chyba nie są zbyt pewne.
    A co z tą Betą? Pewna,że to nie ciąża? Czytałam gdzieś,że wynik 1,20 jest nie jednoznaczny i powinno się powtórzyć.
    Okres mam regularny nawet bardzo więc dziwne. No i dziś brzuch mniej boli i czuję mokrość ciągle i ból w piersiach i mrowienie czasami.
    A każdy mi mówił,że w trzecią ciążę to szybko zajdę a tu proszę jaki psikus;)

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też używam tych testów z allegro i też sama już nie wiem...

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm no to powtórz bete za kilka dni, ale z tego co wiem, to ciążę można stwierdzić jak wynik jest co najmniej większy niż 5..może zagnieżdżenie było późno i może coś tam jest na rzeczy, trudno powiedzieć

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to prawda,że testy owulacyjne też wykrywają ciążę?
    Jak do piątku nie dostanę okresu to pójdę zrobić Betę.
    Oj chciałabym żeby ta fasolka była.:)

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
‹‹ 747 748 749 750 751 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ